dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 400 m²

Z przyjemnością oferujemy Państwu klasyczne siedlisko o łącznej powierzchni 3,74 ha w miejscowości Piwnice Wielkie na pograniczu kurpiowsko-mazurskim. Na częściowo zalesionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł395 m² 11 898,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Nowoczesna ( zaawansowana technologicznie ) willa Z basenem i dużą działką - 2900m2 Najlepsza oferta w Magdalence, super cena jak za taką nieruchomość. wyposażona w najnowsze.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł225 m² 2 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący mieszkalno-usługowy z lat 70-tych na Osiedlu Tuwima, położony od strony Ronda W. Sikorskiego, u zbiegu ulic Cieszyńskiej, 11. Listopada, al. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł142 m² 11 260,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Komfortowy 5 pokojowy dom z wiatą na samochód i pięknym ogrodem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży, nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie, dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł200 m² 2 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż w Mieścisku powiat Wągrowiecki Duży piętrowy dom z powierzchnią usługową na sprzedaż w Mieścisku Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalno- usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł179,99 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:788 m²

Wyłącznie we Freedom Nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom pod lasem w Smolnicy Nowoczesny, energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 180m , położony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 800 zł445 m² 3 345,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Okazja! okazja! okazja! Na sprzedaż: zakład stolarski z domem i garażem łącznie 445 m zabudowy Do sprzedania nieruchomość z potencjałem, zlokalizowana na działce zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł158 m² 10 063,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Zapraszam do zakupu. Komfortowy, klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni 158,2 m2. Garaż w bryle budynku. Nieruchomość znajduje się w spokojniej okolicy domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł890,17 m² 1 515,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 225 m²

Budynek mieszkalny został pobudowany w 2004 roku z cegły pełnej(ściany zewnętrzne) oraz szczelinowej(ściany wewnętrzne), w środku styropian 2x 5cm. Strop Acerman ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tralewo dom bliźniak w spokojnej okolicy. Machdom invest nieruchomości   To idealna propozycja dla osób szukających domu do wypoczynku w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Nowoczesne domy szeregowe w Rumii, w stanie deweloperskim - doskonałe miejsce do życia. Przedstawiamy nowe domy szeregowe na sprzedaż, wykonane w nowoczesnej technologii, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł131,87 m² 5 194,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Twój nowy dom przy lesie oaza spokoju zaledwie 15 km od Gorzowa! (brak podatku pcc) Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom w zabudowie szeregowej po modernizacjach - Bydgoszcz, osowa Góra Przedstawiamy Państwu dom idealny dla rodziny - po modernizacji, z bardzo dobrze przemyślanym układem pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł272 m² 8 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 653 m²

Zjawiskowy dom z urokliwym ogrodem w Chojnicach! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom z dwustanowiskowym garażem o powierzchni użytkowej 240 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł193,63 m² 8 521,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:356 m²

0% prowizji 0% pcc Bezczynszowy segment w zabudowie szeregowej położony na Białołęce. Lokal jest 3 - kondygnacyjny. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 300 m²

Wyjątkowa nieruchomość z własnym górskim potokiem dla wyjątkowego klienta. Widoki na panoramę Beskidu Niskiego oraz bliskość szlaków do wędrówek to tylko niektóre atuty tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł182 m² 5 434,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Zapoznaj się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 182 m z garażem dwustanowiskowym oraz dużą przestrzenią na ogród w malowniczej miejscowości Cieśle pod Oleśnicą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł390 m² 3 074,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, o powierzchni 390 m , na dużej, ogrodzonej działce o pow. ok. 2800 m2 w Koszwałach pod Gdańskiem, idealny pod dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł215 m² 3 483,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:948 m²

Doskonała okazja dla rodziny chcącej zamieszkać w nowym domu, bez konieczności zabawy w pozwolenia na budowę, zdobywanie dokumentów czy szukania odpowiedniej ekipy. Nieruchomość będąca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł112 m² 5 794,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,56 m , z funkcjonalnym układem 6 pokoi i prywatnym ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 900 zł213,79 m² 6 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Inwestycja na ukończeniu. Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 214 m2 w Osowcu na przestronnej działce o powierzchni ok. 1160 m2. Przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł366 m² 6 284,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:161 m²

Historyczna kamienica inwestycyjna - Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 9 | Rynek To propozycja dla inwestora, który rozpoznaje potencjał po adresie i strukturze nieruchomości, a nie po hasłach.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł189,21 m² 5 544,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Kamienica po rewitalizacji, w sercu Leszna Leszczyńskich 34 Trzy niezależne lokale | Dwa tarasy | Potencjał inwestycyjny: 90 000 zł rocznie Cena: 1 150 000 zł W samym sercu Leszna, tam gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł180 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

| na sprzedaż 6 - pokojowy dom - segment środkowy o pow. całkowitej 180 m2, na działce o pow. 352 m2, zlokalizowany w Zamieniu w gminie Lesznowola. Budynek wzniesiony w 2014 roku;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 800 zł139,90 m² 4 344,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy na nasze social media: instagram: @marmagdeweloper Facebook: marmag Deweloper Śledź postępy budowy, zobacz nasze wcześniejsze realizacje i bądź na bieżąco z ofertą! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł250 m² 1 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wiejski duży dom częściowo świeżo wyremontowany. 7 pokoi. Trzeba dokończyć instalację grzewczą (piec i grzejniki są) Budynek z 1990 r. parter + piętro + poddasze. dwie kuchnie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim zlokalizowany w Grzebienisku. Budynek o pow. zabudowy ponad 150m2 (130m2 pow. użytkowej) składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł500 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 046 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowym 220 m2 wraz z budynkiem mieszkalno - biurowym 260 m2. Działka o szerokości 30m bezpośrednio przy głównej ulicy. Po wybudowaniu obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł108 m² 7 398,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Powierzchnia użytkowa budynku to 108m2 + 19m2 poddasza do adaptacji na domowe biuro, pokój gościnny, lub bawialnię dla dzieci. Działka 520m2 przynależna do każdego domu. Domy oddzielone są od siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł93 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł210,28 m² 7 561,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Oferta bezpośrednia! prowizję biura nieruchomości pokrywa sprzedający! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 210,28 m (użytkowej 131,32 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł190 m² 2 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:791 m²

Bochnia, ul. Henryka Dąbrowskiego 3 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 190 m , położony w Bochnia przy ul. Henryka Dąbrowskiego 3. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł440 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Ursus / Czechowice - Stary Ursus Unikatowy Dom z Pięknym Ogrodem | 440 m | 5 pokoi | Sauna | Basen I Poddasze do aranżacji | Działka 683 m ul. II Armii Wojska Polskiego dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

1 508 000 zł219 m² 6 885,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Dom Z dużą działką budowlaną | 64 ary | możliwość podziału I zabudowy | droga dojazdowa Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną - dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł400 m² 1 072,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:479 m²

Nowa cena Dom idealny dla dwóch rodzin a także z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący znajdujący się w Strzelcach.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł134 m² 6 902,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z fotowoltaiką i pompą ciepła Grudziądz, mniszek. Niskie koszty utrzymania. Oferta sprzedaży domu z 2010 roku, położonego w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 999 zł113,19 m² 7 686,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Inwestycja powstaje w Dołujach miejscowości, która stała się symbolem prestiżowej i wygodnej ucieczki od zgiełku Szczecina, nie rezygnując przy tym z miejskich udogodnień. Wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł181 m² 8 839,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szukasz domu z dużą działką, gdzie naprawdę można złapać oddech? Ta nieruchomość w Radwanicach to przestrzeń dla rodziny, wygodny układ pomieszczeń i aż 1900 m działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł216 m² 5 087,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Dom z dużym potencjałem w Szałszy - idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności Na sprzedaż solidny, piętrowy dom zlokalizowany w spokojnej części Szałszy. Budynek.