dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,łódzkie

579 000 zł124 m² 4 654,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Extradom, projekt ex2 soft o powierzchni 124,39 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przesieki

Przesieki,wielkopolskie

109 000 zł120 m² 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:39 000 m²

Dom do remontu przy trasie krajowej 22 ok 50m od drogi. Dom jest w połowie podpiwniczony! Przy domu prąd dwa szamba ,studnia! Cena domu na działce 5900m2 to 109 000zł. Oraz dodatkowo Ciekawa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,łódzkie

990 000 zł188 m² 5 257,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Extradom, projekt igo 3 o powierzchni 188,31 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Gutkowo,warmińsko-mazurskie

1 475 000 zł224 m² 6 584,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 711 m²

. to wyjątkowe miejsce na Warmii. Położne tuż pod Olsztynem zapewnia niecodzienne doznania życia w komforcie połączonym z bliskim kontaktem z naturą. Teraz ten piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Soboniowicka

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł240 m² 5 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronny Dom wolnostojący w Krakowie dzielnica Podgórze Duchackie ul. Soboniowicka! Opis Budynku: dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sława

Sława,lubuskie

360 000 zł152 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom na sprzedaż położony w województwie lubuskim, powiecie wschowskim- w Sławie. Nad Jeziorem Sławskim znajduje się wiele ośrodków turystyczno-wypoczynkowych i sportowych (pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brody

Brody,świętokrzyskie

547 000 zł219 m² 2 497,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 930 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 219 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1930 m2 w miejscowości Brody ul. Nadrzeczna 10. Nieruchomość położona jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jabłów

Jabłów,dolnośląskie

225 000 zł180 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom do remontu z zabudowaniami gospodarczymi w Jabłowie, budynek 2 kondygnacyjny z poddaszem. ogrzewanie co węglowe, woda własna studnia oraz szambo. Na terenie nieruchomości stodoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

595 500 zł112 m² 5 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 112 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na Bardzo ładnej działce ok. 658m2. Dom znajduje się cichej okolicy lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

899 500 zł133 m² 6 773 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycję w atrakcyjnej części Brwinowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 133 m2, posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

869 900 zł162 m² 5 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 160 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.410 m2, w cichym zakątku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lubin,dolnośląskie

660 000 zł72 m² 9 211,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Stary Lubin. Do sprzedaży jeden segment parterowy położony w budynku mieszkalny jednorodzinny dwulokalowym - zlokalizowanym na na Starym Lubinie. Segment mieszkaniowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Dom piętrowy, dwurodzinny w Jedlinie Zdrój. Budynek posiada 2 niezależne wejścia do dwóch mieszkań, jedno na parterze o wielkości 100 m2 składające się z holu, kuchni salonu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żółwin

Żółwin,mazowieckie

670 000 zł86 m² 7 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Dwa bliźniaki, w stanie surowym deweloperskim zamkniętym, położone w zielonej spokojnej okolicy, przy cichej lokalnej uliczce, w cenie po 670 000. Domy budowane w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

75 000 zł103 m² 728,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż oferuję budynek położony w centrum Jedliny Zdrój. Działka na której położony jest budynek to 103 m2. Nieruchomość ujęta w mpzp jako: - zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stobierna,podkarpackie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140 m2 z poddaszem użytkowym znajdujący się w miejscowości Stobierna w odległości 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

650 000 zł127 m² 5 120,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

Tylko U nas wysoki standard - droga Z kostki, pełne media, światłowód, ogrzewanie podlogowe, rolety elektryczne na parterze bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skotnica

Grojec,małopolskie

1 500 000 zł277 m² 5 424,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Duży przestronny dom, położony w malowniczej okolicy z dala od głównej drogi. Atuty: - klimatyzacja, - alarm, - na parterze oraz w łazienkach ogrzewanie podłogowe, - w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 500 zł400 m² 3 751,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:682 m²

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia dużego, pięknego i przestronnego domu na bydgoskich Glinkach. Ten mierzący 400 m2 dom składa się pięciu poziomów: poziom 0 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł91 m² 4 945,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Budynek mieszkalny o pow. 91 m2 + dwa budynki gospodarcze o łącznej pow. 91 m2. Nr. działki 334/2 (użytki rolne zabudowane). Dom wymaga kapitalnego remontu. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

W kilku słowach: piękny, nowopowstający bliźniak położony na działce o powierzchni 600 metrów znajdujący się w zacisznej i bardzo urokliwej okolicy Konstancina. Kilka dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świlcza,podkarpackie

415 000 zł140 m² 2 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 140 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

686 500 zł115 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 215 m2 Parter: ok 57 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trockiego

Kraków,małopolskie

975 000 zł128 m² 7 611,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Мы также говорим на русском! Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dom o podwyższonym standardzie w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

830 000 zł130 m² 6 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nestbrokers ma przyjemność zaprezentować Państwu Na Sprzedaż Bliźniak gotowy w czerwcu 2022. Na działce o powierzchni 4ar, zlokalizowany w miejscowości Śledziejowice. Każdy Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Duży 16 m. pokój kąpielowy z podgrzewaną podłogą, druga z kabiną prysznicową i ubikacją. Apartament posiada dużo szaf garderobianych. W pomieszczeniu gospodarczym 6m. - piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł130 m² 3 549,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Żarowo Działka 1100m2 Dom 129,6 Na sprzedaż dom w miejscowości Żarowo 6 km od Stargardu w spokojnej i cichej okolicy przy ścianie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brylantowa

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł163 m² 6 129,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

*bez prowizji* *bez podatku pcc* Na sprzedaż duże lokale mieszkalne z ogródkiem usytuowane w nowoczesnej zabudowie szeregowej na Ołtaszynie. Dostępne są różne warianty: - garaż + 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Leszno,wielkopolskie

369 900 zł75 m² 4 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Polecam atrakcyjne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie czterorodzinnej z własnym ogródkiem i miejscem postojowym na działce 175m2 Przestronne, funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony blisko centrum Sulejówka (700m do stacji skm po północnej stronie torów kolejowych w zwartej zabudowie jednorodzinnej ).Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

749 000 zł162 m² 4 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowa inwestycja! Zapraszamy na Prezentację , Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janów

Janów,łódzkie

729 000 zł157 m² 4 654,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Extradom, projekt igo 2 o powierzchni 156,61 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

809 000 zł136 m² 5 949 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 136 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok 355 m2. Lokal 2a Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

559 000 zł125 m² 4 486,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

W sprzedaży nowa inwestycja domów w zabudowie szeregowej w Rudnej Małej - w okolicy szpitala Św. Rodziny. I etap to 7 domów w zabudowie szeregowej. Domy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mętów

Mętów,lubelskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:832 m²

Dom o powierzchni całkowitej ok. 180 m2 (użytkowej ok. 117 m2), położony na działce o pow. 832 m2, w atrakcyjnej lokalizacji, w gminie Głusk. Dom składa się z 3 kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

944 900 zł165 m² 5 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Do sprzedania nowy przestronny dom (2020 rok budowy) 165m z garażem w bryle w okolicy Grodziska Mazowieckiego na kameralnym osiedlu z bardzo dobrym dojazdem do A2 ok. 25 min. (Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mazowiecka

Legionowo,mazowieckie

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Gdzie: legionowo Dla kogo: 1-5 osób Atuty: dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica Dom wolnostojący, piętrowy, z 1957 roku, posadowiony na działce ok 770 mkw, z pełnej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł321 m² 3 112,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia luksusową rezydencję, usytuowaną w zacisznym miejscu bydgoskiego Miedzynia. Pełen przestrzeni dom o powierzchni 329,50m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lesznowola,mazowieckie

1 190 000 zł134 m² 8 880,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Prezentowana nieruchomość to bezczynszowy segment środkowy o powierzchni całkowitej 134,02 m z przynależącym ogrodem wynoszącym 75 m . Budynek znajduje się w Lesznowoli na osiedlu,.