dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszotary

Rzeszotary,dolnośląskie

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Na sprzedaż dom w Rzeszotarach, w gminie Miłkowice, w powiecie legnickim, o powierzchni użytkowej około 60 m2, usytuowany na dużej działce. Dom jest w stanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Kozodawska

Wólka Kozodawska,mazowieckie

1 600 000 zł430 m² 3 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący wybudowany W 2000 roku metodą tradycyjną /cegła/, zaprojektowany przez architektów, bardzo funkcjonalny, przestronny, usytuowany na zamkniętym osiedlu 'dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Opole,opolskie

950 000 zł120 m² 7 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Proponujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2, z garażem, z dużym zadaszonym tarasem, pięknie zaranżowanym ogrodem, na spokojnym, cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

519 000 zł115 m² 4 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z garażem na dużej działce 390m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Tworoska

Nowa Wieś Tworoska,śląskie

629 000 zł146 m² 4 314,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Dom wolnostojący z piękną działką oraz garażem w spokojnej okolicy do wprowadzenia od zaraz! Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący usytuowany na blisko 12 arowej działce. Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pieńki Osuchowskie

Pieńki Osuchowskie,mazowieckie

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 000 m²

Na sprzedaż oferujemy Wyjątkową, niepowtarzalną nieruchomość położoną w okolicach Mszczonowa. Nieruchomość położona jest w odległości ok. 8 km od największego w Europie Aqua.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bonaparte

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł157 m² 9 462,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Avenue Estate prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnej inwestycji Villa Morskie Oko.Dom położony jest na działce 515m2. Nieruchomość Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 000 zł152 m² 4 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia .do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka w Bardzo ładnej bryle budynku - Przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

720 000 zł117 m² 6 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów szeregowych. Średnia powierzchnia domów to ok. 117 m2, usytuowane są one na działkach o powierzchni od 2 do 3,5 ara. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 100 000 zł260 m² 11 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 545 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny dom (willa ) o pow.ok.260 m 2 posadowiony na działce o pow ok.1545 m 2. Dom posiada dwa wejścia co pozwoli na zagospodarowanie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

815 000 zł240 m² 3 395,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom trzykondygnacyjny z garażem w bryle budynku. Wybudowany w 2000 r. materiałów wysokiej klasy, funkcjonalnie zaplanowany i urządzony. Ściany z podwójnej cegły kratówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raciborsko

Raciborsko,małopolskie

899 000 zł232 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu nieduży dom na rozległej 10a działce z panoramicznym widokiem na góry w Raciborsku w pobliżu Wieliczki. Oferowany dom składa się z z 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garbatka-Letnisko

Garbatka-Letnisko,mazowieckie

650 000 zł268 m² 2 425,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży klimatyczny dom rodzinny w otulinie Puszczy Kozienickiej. Piętrowy, częściowo podpiwniczony o pow. 268m2. Na parterze znajdują się: kuchnia (18,0m2), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sosnowice

Sosnowice,małopolskie

790 000 zł222 m² 3 558,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: balkon, klimatyzacja, garderoba; w pobliżu: sklepy, usługi; rozkład: czterostronny; standard mieszkania: do wykończenia; ogrzewanie: gazowe; media/instalacje: gaz, woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czernica

Czernica,dolnośląskie

735 000 zł104 m² 7 033,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

**** Tylko w Home Brand! **** Prezentuje Państwu nowoczesnego i niedawno wykończonego w wysokim standardzie szereg w Czernicy! Jest to szybko rozwijająca się miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

2 390 000 zł480 m² 4 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukacie przestronnego domu z ogrodem z szybkim dojazdem do Gdyni i Gdańska? Ta oferta jest idealna dla Was! Dom idealnie nada się na inwestycję ze względu na rozkład pokoi, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osieczany

Osieczany,małopolskie

1 300 000 zł400 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szanowni Państwo, w ofercie dom położony na Zarabiu na granicy Myślenic i Osieczan na ogrodzonej działce o powierzchni 1100 m2. Podjazd oraz północna część działki i chodnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

90 000 zł103 m² 873,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż oferuję budynek położony w centrum Jedliny Zdrój. Działka na której położony jest budynek to 103 m2. Nieruchomość ujęta w mpzp jako: - zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 620 000 zł240 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Mamy do zaoferowania dom z roku 2004 położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1720 mkw. Cicha i spokojna ulica w Kajetanch z łatwym dojazdem zarówno do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 900 zł132 m² 5 470 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2, w Bardzo ładnym Rejonie, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 750 m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

459 000 zł73 m² 6 255,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - alternatywa mieszkania - inwestycja planowana jest przy ul. Sadowej w Stargardzie. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pogórska Wola

Pogórska Wola,małopolskie

549 000 zł144 m² 4 159,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz spokojnego miejsca wśród natury, gdzie zieleń, słońce, świeże powietrze a przede wszystkim cisza to codzienność? Masz już dość ruchu ulicznego, spalin, blokowisk? Chcesz zmienić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 180 000 zł120 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący z 2022 roku, w stanie podwyższonym deweloperskim. Powierzchnia całkowita 120 m2, użytkowa 106,89 m2, działka 1160m2 wraz z udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grybów

Grybów,małopolskie

278 000 zł120 m² 2 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| przedmiotem sprzedaży jest niezależna połowa domu znajdująca się w gminie Grybów. Przedmiotem sprzedaży jest niezależna połowa domu o powierzchni 120 m2, położona na działce ponad 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kąck,mazowieckie

585 000 zł104 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Malownicza miejscowość Kąck w gminie Wiązowna, położona jest na obrzeżach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w bliskiej odległości rzeki Świder i tylko 30 km od centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

850 000 zł135 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Białe Błota - na sprzedaż dom parterowy o powierzchni użytkowej 135 m2, posadowiony na działce 458 m2. Budynek posiada duży salon z aneksem kuchennym o powierzchni 53 m2, trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łupstych

Łupstych,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł189 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom o wysokim standzie położony na uboczu 800 m od jeziora Ukiel na działce 1320 m2 w sosnowym lesie w miejscowości Łupsztych na obrzeżach Olsztyna. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bochnia

Bochnia,małopolskie

1 098 000 zł298 m² 3 689,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prezentujemy Państwu piękny dom na sprzedaż w Woli Nieszkowskiej, znajdującej się niecałe 9 kilometrów od Bochni, około 40 kilometrów od Krakowa. Dom usytuowany jest na widokowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milejewo

Milejewo,warmińsko-mazurskie

320 000 zł62 m² 5 161 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:823 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Milejewo Milejewo jest to wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Liliowa

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

729 000 zł162 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Mała nieszawka I liliowa dom parterowy! stan deweloperski! pożądana lokalizacja! Proponuję na sprzedaż dom wolno-stojący parterowy realizowany w standardzie wykończenia do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł110 m² 11 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż skrajny dom o powierzchni 110 mkw w zabudowie szeregowej, znajdujący się na osiedlu Wojszyce we Wrocławiu. Dom znajduje na działce o powierzchni 250 mkw w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 000 zł260 m² 4 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący w bardzo spokojnej okolicy. Powierzchnia - 260m2 Działka - ok 10arów Piwnica - garaż, łazienka, pomieszczenie gospodarcze ( siłownia, łóżka do masażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

784 800 zł152 m² 5 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.154 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bagnista

Otwock,mazowieckie

629 000 zł120 m² 5 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech lokali mieszkalnych o powierzchni 120 m kw. każdy. Teren inwestycji położony jest na pięknej działce o powierzchni 1540.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

379 000 zł390 m² 971,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz domu na obrzeżach miastach? Domu z potencjałem do prowadzenia działalności gospodarczej? Domu z dużą działką, świetnie skomunikowanego z centrum miasta? Domu w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

735 000 zł120 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 120 m2 posadowiony na działce ok.250 m2 1a Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój,małopolskie

850 000 zł400 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

| polecam do sprzedaży w pełni umeblowany obiekt o powierzchni 400m2 położony w Rabce-Zdrój. Budynek składa się z dwóch częśći prywatnej mieszkalnej oraz turystycznej. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rząska,małopolskie

2 999 000 zł225 m² 13 328,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż klimatyczny dom położony kilka kilometrów od Krakowa w miejscowości Rząska lokalizacja: rząska położona jest nieopodal Krakowa. W okolicy mnogość sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przesmyckiego

Piaseczno,mazowieckie

1 450 000 zł484 m² 2 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Dom 484,42M2, 6 pokoi, piaseczno, ul.MIRIAMA PRZESMYCKIEGO (piaseczyński, Piaseczno,mazowieckie) Na sprzedaż: Jednopiętrowy dom w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warzymice

Szczecin,zachodniopomorskie

1 089 000 zł160 m² 6 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży funkcjonalego I komfortowego domu jednorodzinnego W zabudowie bliźniacznej, położonego W warzymicach - przedmieścia szczecina ok. 15km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Limanowa

Limanowa,małopolskie

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

| wszyscy marzymy o tym, aby nasz dom był miejscem klimatycznym, do którego z radością wracamy po ciężkim dniu w pracy lub kończącym się urlopie. Po zdjęciu dotychczasowej warstwy.