dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł128 m² 5 482 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 127 m2 z działką ok 350 m2. lokal 1a Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 269 000 zł160 m² 7 951,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159,6 m2 na działce 316 m2 położony w Warszawie Falenicy. Nieruchomość wybudowana w 2008r, jako część rodzinnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

548 000 zł156 m² 3 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** malownicza okolica blisko lasu *** *** pełne media *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w okolicach Ogrodniczek blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

650 000 zł128 m² 5 078,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

*** dom W zabudowie bliźniaczej *** *** malownicza okolica *** *** stan surowy zamknięty *** Polecamy do sprzedaży dom typu bliźniak w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wroniecka

Ostroróg,wielkopolskie

280 000 zł160 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie O przetargu Na podstawie art. 11 ust. 1, art. 23 ust. 1 pkt 7, art. 37 ust. 1 i art. 40 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Andrychów

Andrychów,małopolskie

1 199 000 zł455 m² 2 635,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 455 mkw., posadowiony na pięknie zagospodarowanej , ogrodzonej działce o powierzchni 0,1200 ha. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kasztanowa

Szamotuły,wielkopolskie

480 000 zł103 m² 4 663,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukasz dla siebie i swojej rodziny miejsca w kameralnym mieście z dobrym dojazdem do Poznania? Nie masz czasu na budowę, ale chciałbyś zaaranżować przestrzeń w swoim domu według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

1 690 000 zł175 m² 9 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:891 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych na Osowie. Cechy nieruchomości: - nieruchomość została przystosowana do mieszkania przez dwie rodziny/2 pokolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - Bardzo Ładna Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na działce 252 m2, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dolna

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

690 000 zł310 m² 2 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta tylko w mentor nieruchomości. Na sprzedaż duży dom wybudowany w 2000 roku o powierzchni 310m2 położony w spokojnej lokalizacji Jedliny Zdrój ul. Dolna. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Dębogórze,pomorskie

635 000 zł111 m² 5 728,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

W dniach 01.08.22r-31.08.22r RABAT 20.000zł od ceny w ogłoszeniu! ATUTY: - Kameralna inwestycja, - Odbiór III kwartał 2022 - Atrakcyjna cena, - Ogród 71m2 - 500m do szkoły podstawowej, - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hamernia

Hamernia,lubelskie

159 000 zł17 238 m² 9,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 238 m²

Dom jednorodzinny Z budynkami gospodarczymi Hamernia 56, gmina Józefów nowa niższa cena! lokalizacja - nieruchomość zlokalizowana w centrum miejscowości z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

870 000 zł162 m² 5 367 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Bliźniak ok.162m. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 163 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 400 m2. lokal 2a Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 150 000 zł186 m² 6 182,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiamy Państwu dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, w którym znajdują się trzy oddzielne mieszkania. Dom mieści się w kołobrzeskiej dzielnicy Radzikowo, jest to cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Września

Września,wielkopolskie

1 390 000 zł330 m² 4 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:628 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w ścisłym centrum Wrześni, w bliskim sąsiedztwie Ratusza. Jest to budynek mieszkalny, wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

699 000 zł310 m² 2 254,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej lokalizacji Jedliny Zdrój ul. Dolna. Nieruchomość o powierzchni 310m2 składa się z : Parter : salon, kuchnia, łazienka, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Giedlarowa

Giedlarowa,podkarpackie

209 000 zł80 m² 2 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 907 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany na działce o powierzchni 29,07 ar w pierwszym pasie zabudowy w miejscowości Giedlarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

975 000 zł113 m² 8 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż stylowo urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej: 113m2, położony na działce o powierzchni 400m2 na poznańskim Szczepankowie. Idealny dla wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

1 290 000 zł148 m² 8 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Pogodno Dom w zabudowie szeregowej. Przedmiotem sprzedaży jest uroczy, funkcjonalny i bardzo atrakcyjnie umiejscowiony dom z cegły w zabudowie szeregowej z roku 1930. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rewa

Rewa,pomorskie

1 599 000 zł262 m² 6 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:753 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany w spokojnej okolicy w Mostach blisko granicy z Rewą i blisko morza, rezerwatu przyrody Beka oraz w niedalekiej przyszłości również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stobierna

Stobierna,podkarpackie

446 000 zł156 m² 2 472,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Pracujesz w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko i masz już dość codziennych przejazdów z Rzeszowa do pracy i z powrotem? Chcesz mieszkać wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu dom znajdujący się w ścisłym centrum Rybnika. Prowadzisz własną działalność i chcesz mieć ją przy domu ? To oferta właśnie dla Ciebie! W skład budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gdów,małopolskie

815 000 zł131 m² 6 221,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Estates prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: budynek położony na płaskiej działce na osiedlu domów jednorodzinnych. Położony 800 m od centrum Gdowa i 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Garczegorze

Garczegorze,pomorskie

600 000 zł146 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowy dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 146m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

550 000 zł148 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Przedstawiam Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Choroszczy o pow. użytkowej 148,5 m2 na działkach o pow. od 422 m2. Cena obejmuje domy w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

830 000 zł130 m² 6 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Deweloper lublin możliwość wykończenia domu pod klucz! gotowe wizualizacje W 2 wersjach - ciemnej i jasnej! dom nr - 1 - wolnostojący dz. NR. 202/1 Usytuowanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

835 000 zł152 m² 5 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 152 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Imielno

Imielno,wielkopolskie

449 000 zł83 m² 5 399,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam do sprzedaży bardzo ładny dom położony w Imielnie, gmina Łubowo. Dom został oddany do użytkowania w 2021r., sprzedawany w stanie deweloperskim, jako budynek dwulokalowy. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Straszyn,pomorskie

789 000 zł149 m² 5 295,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż z rynku pierwotnego domy w zabudowie bliźniaczej, w Straszynie przy ul. Zachodniej. Usytuowane w otulinie Lasu i zieleni, zaledwie 1km od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

680 000 zł239 m² 2 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Rodzinny dom pod Warszawą Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 240 m2 (użytkowa 196 m2) usytuowany na działce 1260 m2 w podwarszawskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

949 000 zł190 m² 4 994,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:467 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, nowy skrajny bliźniak z piękną działką 467m2. To sprawdzone, wygodne domy w stanie deweloperskim w Markach k/warszawy, bliskie Marki ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

720 000 zł110 m² 6 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja - Przedsprzedaż Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 posadowiony na działce ok 360 m2 Dom zlokalizowany jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł146 m² 5 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Bardzo Ciekawa Oferta. Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - dom Wolnostojący w stanie surowym zamkniętym plus o powierzchni użytkowej ok 120 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kwaśniów Górny

Kwaśniów Górny,małopolskie

229 000 zł80 m² 2 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomości twój dom olkusz oferuje na sprzedaż dom parterowy gmina klucze. Nieruchomość zlokalizowana w Gminie Klucze miejscowość Kwaśniów Górny w bardzo dobrym miejscu wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

894 900 zł120 m² 7 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 z działka ok 455 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń jest następujący : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 050 000 zł154 m² 6 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak o powierzchni ok. 154 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w bardzo pięknym rejonie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. P.C.K.

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

599 000 zł128 m² 4 679,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Dzień dobry, do zaoferowania mam dom jednorodzinny dwulokalowy, położony w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji. Dom usytuowany jest w miejscowości Strzelce Krajeńskie przy ul. Pck,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Dębogórze,pomorskie

690 000 zł114 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Atuty: - kameralna inwestycja, - atrakcyjna cena, - ogród 335m2 - 500m do szkoły podstawowej, - 3 minuty samochodem do przedszkola - Lidl i Biedronka w promieniu 6 minut autem, - 5 km do Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Gilów

Gilów,dolnośląskie

1 900 000 zł614 m² 3 095,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:36 354 m²

Przedmiotem sprzedaży jest Pałac- gilów, gmina Niemcza, oferta sprzedaży obejmuje działkę 3,64 ha na której znajdują się: budynek pałacowy wpisany do rejestru zabytków o pow. użytkowej 613,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrotków

Lublin,lubelskie

600 000 zł107 m² 5 607,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga - okazyjna cena! Zakup z rynku pierwotnego jest tańszy o 2% podatku (pcc). Połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 107m2 w stanie developerskim, niedaleko lasu Stary Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

840 000 zł119 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 96,26 m2 położonej w Tajęcinie wybudowany wg projektu Archon "dom w Żurawkach (a)".