dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dworek Żuchlów

Żuchlów,dolnośląskie

800 000 zł1 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Zapraszamy do zakupu pałacu wiejskiego w stylu klasycystycznym z 1791 roku. Budynek do kompleksowego remontu. Składa się trzech kondygnacji użytkowych i strychu. Poziom zero składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

735 000 zł132 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 132 m2, w Bardzo ładnym Rejonie, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 750 m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

875 000 zł147 m² 5 942,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Okazja! ostatni dom wolnostojący! najwyższa jakość wykonania! deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! domy oddane do użytkowania będą W grudniu 2022! możemy wykańczać - pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzustów

Brzustów,mazowieckie

234 500 zł70 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Przepięknej urody stare siedlisko z dużą, ponad półhektarową leśną działką (6700m2). Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach Garbatki Letnisko, na leśnej kolonii, 200m od wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 495 000 zł308 m² 4 853,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

0 % prowizji dla kupującego! oferta na wyłączność! istnieje możliwość zamiany domu za dopłatą na mieszkanie we wrocławiu/oleśnica lub okolice! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poniec

Poniec,wielkopolskie

990 000 zł246 m² 4 019,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 569 m²

Piękny, duży, funkcjonalny parterowy dom z poddaszem użytkowym, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 246,28m2 w centrum Ponieca. Dom z przyległym dużym zadaszonym tarasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Rusocin,pomorskie

1 299 000 zł265 m² 4 901,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:866 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący z dużym ogrodem, w miejscowości Rusocin. Usytuowany w sąsiedztwie, zabudowy jednorodzinnej z pięknym widokiem na las i rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

225 000 zł186 m² 1 212,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: nieruchomość położona we wsi Henryków w gminie Zduńska Wola, w województwie łódzkim, złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szymonków

Szymonków,opolskie

125 000 zł95 m² 1 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:17 300 m²

Do sprzedaży dom położony na dużej działce (1,73 ha ) częściowo zalesionej lasem dębowym na wsi w okolicach Wołczyna. Dom w części wyremontowany, okna plastikowe, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grabie

Chełm,małopolskie

804 600 zł499 m² 1 612,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: nieruchomość gruntowa składająca się z działek gruntu o nr ewidencyjnych 28/8, 28/9 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielone Zacisze

Tyczyn,podkarpackie

1 289 000 zł196 m² 6 576,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom wolnostojący na sprzedaż na osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni 196 m 2 (powierzchnia użytkowa 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Rondo Wilkowice

Leszno,wielkopolskie

525 000 zł122 m² 4 303,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam atrakcyjne, komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w zabudowie bliźniaczej z garażem i dużym ogródkiem-500m2 w Wilkowicach.Atrakcyjna cena! Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł111 m² 10 360,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 111 m . Budynek dwupiętrowy po remoncie. Rewelacyjny dom z tarasem oraz własnym garażem. Dodatkowo do obiektu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 590 000 zł250 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom może spełniać się jako siedziba dużej rodziny, wielopokoleniowej rodziny ale też jako budynek trzy lokalowy- inwestycja pod wynajem całkowity lub częściowy który może spłacać kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraczkowa

Kraczkowa,podkarpackie

195 000 zł56 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 532 m²

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż działkę wraz z domem o powierzchni 15 ar zlokalizowaną miejscowości Kraczkowa Gmina Łańcut. Na działce znajduje się drewniany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Imielin

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł190 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży nowoczesny bliźniak o pow. 190 m2 położony na Starym Imielinie przy Jeziorku Imielińskim. Sprzedaż z dobrymi najemcami. Dom wykończony został w 2011 roku w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

750 000 zł129 m² 5 798,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! ogrzewanie podłogowe! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kamieńcu Wrocławskim. Budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

574 500 zł88 m² 6 513,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:447 m²

2 nowe bliźniaki w Kliniskach Wielkich! Budynki dobrze skomunikowane ze Szczecinem i Goleniowem! Wszystkie parametry zawarte w ogłoszeniu dotyczą jednej nieruchomości Piękna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

610 000 zł127 m² 4 803 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:755 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 127 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach Grodziska, przestronnej działce ok. 755 m2. lokal nr.3a Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Goduszyn

Jelenia Góra,dolnośląskie

309 990 zł390 m² 794,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do sprzedania budynek mieszkalno-gospodarczy o powierzchni 390m 2 na działce o powierzchni 2800m 2 na obrzeżach Jeleniej Góry! 4 pokoje 2 kondygnacyjna część mieszkalna i gospodarcza 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 450 000 zł145 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:833 m²

Atrakcyjna lokalizacja Dom wolnostojący o powierzchni ok. 145 mkw plus około 50 mkw lokal w najniższej części domu z odrębnym wejściem , zlokalizowany na działce wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junaków

Ruda Śląska,śląskie

1 195 000 zł290 m² 4 120,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferujemy na sprzedaż duży i przestronny dom na spokojnym osiedlu na Halembie. Dom wybudowany w latach 80-tych, rozbudowany i wyremontowany w 1997r. Duży garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

-rezerwacja do 30.09.2022- Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży : Dużego, dwurodzinnego domu o pow. użytkowej 100m2 z podpiwniczeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

1 200 000 zł170 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Rozpoczynamy kolejny etap inwestycji Nowy Turów- nowy Turów 2. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł127 m² 4 646 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:755 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 127 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach Grodziska, przestronnej działce ok. 640m2. lokal nr.3 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Brzegiem

Nowy Targ,małopolskie

1 180 000 zł371 m² 3 181,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Na sprzedaż duży dom z bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, z częścią usługowo- gospodarczą Lokalizacja: nowy Targ, ul. Pod Brzegiem. Powierzchnia całkowita domu: 370, 86 m2 Pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł420 m² 4 759,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu, przestronny dom mieszczący się na Warszawskim Targówku! Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz terenami zielonymi czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasieńki

Natolin,mazowieckie

899 000 zł280 m² 3 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dworek w Natolinie, w stanie deweloperskim. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, według indywidualnego projektu, innego niż wszystkie. Wnętrza w tym projekcie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 999 000 zł177 m² 11 268,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, przestronny dom mieszczący się w spokojnej miejscowości Chrzęsne w powiecie Wołomińskim. Budynek został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Palędzie

Palędzie,wielkopolskie

599 000 zł99 m² 6 062,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Nowa inwestycja! Bez 2% pcc Lokalizacja: dąbrówka/palędzie Wysoka jakość materiałów! Brak skosów na piętrze! Sąsiedztwo lasu! Szybki dojazd do Poznania, lotnisko Ławica, a2 Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

520 000 zł85 m² 6 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:166 m²

Zamieszkaj W wieliczce na granicy Z krakowem 65M2 +20 M2 piwnicy N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 poziomowe (budynek dobudowany do innego). Sprzedawany budynek jest z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Kąpino,pomorskie

1 150 000 zł338 m² 3 402,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie W houseco atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - duża, zielona działka, - blisko do Wejherowa, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - pełna baza handlowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jeziorki

Jaworzno,śląskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 60 tych o powierzchni użytkowej ok 100m2. Dom stoi na działce o powierzchni ok 7-8 ar w Jaworznie- jeziorki. Budynek składa się z : - poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkocin

Wilkocin,dolnośląskie

129 000 zł100 m² 1 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ok 100 m2, zlokalizowany w Wilkocinie (gm. Przemków). Na całość składa się część mieszkalna z dwoma pokojami, dużą kuchnią, łazienką wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modra

Warszawa,mazowieckie

2 997 353 zł230 m² 13 022,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:261 m²

Do zaoferowania wspaniale działający obiekt pod wynajem krótkoterminowy o powierzchni 230,16 m2 na warszawskim Mokotowie. W skład obiektu wchodzi 7 pokoi rozlokowanych na każdym z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł111 m² 7 927,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 111 m . Budynek dwupiętrowy w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia "pod klucz". Rewelacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Straszyn,pomorskie

699 000 zł149 m² 4 691,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż z rynku pierwotnego domy w zabudowie bliźniaczej, w Straszynie przy ul. Zachodniej. Usytuowane w otulinie Lasu i zieleni, zaledwie 1km od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stokrotki

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

649 000 zł146 m² 4 445,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dostępne wyłącznie tutaj. Inwestycja zrealizowana - kup I zamieszkaj W nowym domu już teraz! oferta deweloperska. Brak podatku pcc 2% dla kupującego. Brak prowizji przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 786 000 zł256 m² 6 976,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:207 m²

Dom w zabudowie szeregowej, położony na granicy Mokotowa, wilanowa i Ursynowa, w otulinie Skarpy Ursynowskiej, tuż obok Rezerwatu Przyrody. Miejsce, z którego szybko dostaniesz się do.