dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

779 500 zł152 m² 5 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 152 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korytków

Korytków,wielkopolskie

285 000 zł80 m² 3 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Marzysz o domu ale rosnące ceny materiałów budowlanych i usług budzą Twoje przerażenie? Na dodatek dysponujesz mniejszym kapitałem, lub mniejszą zdolnością kredytową? Jeśli tak to mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zielona Góra,lubuskie

609 000 zł220 m² 2 768,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:609 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż duży,przestronny dom wolnostojący W zielonej górze - raculce przy ulicy rumakowej, jeden Z niewielu narynku W tak atrakcyjnej lokalizacji. Układ domu: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kołłątaja

Łomianki,mazowieckie

1 980 000 zł220 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wygodny dom wolnostojący na działce 800 m2 w Łomiankach.( Dąbrowa). Na parterze po stronie lewej mamy wydzieloną dużą kuchnię z pełnym wyposażeniem w sprzęt agd. Reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Częstochowa,śląskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:914 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w dzielnicy Kiedrzyn o powierzchni całkowitej 220m2 na działce o powierzchni 914m2. Dom jednopiętrowy wybudowany w latach 80-tych. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żabieńska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

620 000 zł270 m² 2 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż przedstawiam duży, przestronny dom zlokalizowany w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Żabieńskiej 7a. Dom o powierzchni użytkowej 180 m2 znajduje się na bardzo ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzeszowska

Ropczyce,podkarpackie

620 000 zł130 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta bezpośrednia od inwestora, bez prowizji i pośredników Oferuję do sprzedaży nowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

478 000 zł116 m² 4 126,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Oferta tylko W naszym biurze! 0% prowizji 0% podatku projekt domu "dom w riveach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

645 000 zł102 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie: dom w okolicy Żabiej Woli przy trasie S8, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 103m Połowa bliźniaka , Stan deweloperski ogrzewanie podłogowe na górze i na dole. lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 220 000 zł247 m² 4 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Chcesz mieszkać blisko jeziora, na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł340 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Opaczy-Kolonia (gmina Michałowice), w sąsiedztwie dzielnicy Włochy. Dom wybudowany w 1994 roku, rozbudowany w 2007 roku i po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Plater

Wodzisław Śląski,śląskie

510 000 zł111 m² 4 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:766 m²

Na sprzedaż nowoczesne, parterowe domy wolnostojące położone w bardzo malowniczej i cichej okolicy Rogowa na granicy z Wodzisławiem Śląskim. Kupujący zwolniony z podatku pcc. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielna

Radom,mazowieckie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Do sprzedania piękny i słoneczny jednorodzinny dom w Radomiu na os. Młodzianów Zbudowany wg projektu Karmina. Dom położony jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozprza

Rozprza,łódzkie

390 000 zł164 m² 2 378,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:902 m²

Dom o powierzchni 164m2 na ogrodzonej działce o regularnym kształcie 24x38m i powierzchni 902m2. Dom w stanie surowym zamkniętym z wykonanymi przyłączami i rozprowadzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolorowa

Milanówek,mazowieckie

962 025 zł248 m² 3 881,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącej działkę nr 16 o łącznym obszarze 1500,00 m2 zabudowaną domem jednorodzinnym wolnostojącym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

525 000 zł127 m² 4 133,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 373 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Świebodzicach. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1253 m 2 dodatkowo dwie działki budowlane, podzielone i o odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w okolicy Marcinkowic, niedaleko Oławy. 20 km od centrum Wrocławia! Nowoczesny i ekologiczny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

949 000 zł230 m² 4 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Wyłączna sprzedaż- tylko u nas :-) obsługa bezprowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! dom M1 uwaga- promocja Jeżeli podpiszą Państwo umowę przedwstępną między 30.05 - 21.06.2022,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ustroń

Ustroń,śląskie

2 100 000 zł370 m² 5 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 068 m²

Rezydencja usytuowana w pięknej, widokowej, spokojnej dzielnicy Ustronia. Przestronna, komfortowo urządzona nieruchomość. Składa się z 8 pokoi, kuchni, garderoby, 3 łazienek, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

648 000 zł152 m² 4 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:504 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego z bliskim dostępem do ścisłego Centrum Miasta. Dom składa się z trzech oddzielnych mieszkań. Dzięki temu stanowi on idealne lokum dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

899 000 zł197 m² 4 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Wyłączna sprzedaż- tylko u nas :-) okazja-nowa niższa cena Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Mam przyjemność zaoferować do zakupu unikalną nieruchomość-dom wolnostojący położony na wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł160 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:825 m²

Uroczy, przedwojenny (1928r). dwukondygnacyjny dom na osiedlu w okolicach ul. Chłopickiego. Dom wolno stojący, na ładnej, dużej, zagospodarowanej działce 825m2. Dom jest po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mucharz

Mucharz,małopolskie

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 930 m²

Przestronny dom zaledwie 10 km od centrum Wadowic! duża działka zaciszne miejsce możliwość adaptacji poddasza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

380 000 zł120 m² 3 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu domów jednorodzinnych w Jaworzynie Śląskiej. Parter domu: -pokój dzienny z aneksem kuchennym i jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanka

Sanka,małopolskie

399 000 zł166 m² 2 403,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Do sprzedania świetnie zlokalizowany, funkcjonalny, ładny dom z rynku pierwotnego w okolicy miejscowości Rybna, o powierzchni użytkowej 110,00 m.kw. Dom wybudowany w 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wichrowa

Łódź,łódzkie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:204 m²

Więcej informacji: tel. e-mail: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz domu w cenie mieszkania do własnej aranżacji oraz blisko parku - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 002 zł119 m² 6 146,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez pcc ołtaszyn -ostatni okolice -5 pokoi kanalizacja Fotowoltanika w cenie!polecam ns sprzedaż ostatnia sztukalokalizacja: okolica Grota Roweckiego Oferta szereg o powierzchni 86m2, plus 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Brzezówka

Brzezówka,podkarpackie

3 500 000 zł733 m² 4 774,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Stylowa Rezydencja | 733 m2 | Hyżne | Działka 58 arów Na sprzedaż Rezydencja inspirowana staroangielskimi budynkami, idealna pod agroturystykę. Nieruchomość znajduję się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Goździkowa

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł108 m² 6 498,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

! oferta bez prowizji dla biura! - brak podatku pcc Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją budową budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedaż bezpośrednia 0% prowizji, brak opłat dodatkowych, kupujący nie płaci podatku pcc. Nowoczesna i kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Bielska-Białej, w otoczeniu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

850 000 zł235 m² 3 617,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:659 m²

Prezentuję Państwu atrakcyjny , wolnostojący dom usytuowany w Lubiczu Górnym. Istnieje możliwość rozliczenia domu na mieszkanie w Toruniu. Dom parterowy , z pełnym podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Schodnia

Nowa Schodnia,opolskie

530 000 zł165 m² 3 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 537 m²

Szukasz domu do zamieszkania? nie chcesz tracić czasu na dodatkowe remonty? Zapraszamy na prezentację! Na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Nowa Schodnia, gm. Ozimek. Na uboczu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworze Górne

Jaworze Górne,podkarpackie

670 000 zł94 m² 7 127,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją. Granica Wapienicy i Jaworza Domy w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku, miejscem postojowym zewnętrznym przed wjazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 399 001 zł159 m² 8 815,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:849 m²

Dom Parterowy Żórawina 6kmwrocław 2008r. Garaz x2! Ekskluzywny dom parterowy 156 m2, ogród, 7 km od Wrocławia Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156 m , 4 pokoje, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Grodków,opolskie

410 000 zł112 m² 3 660,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:561 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni 112m2 znajdujący się w Grodkowie woj. opolskie. Nieruchomość położona jest na dwóch działkach o wspólnej powierzchni 5,61 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 790 000 zł514 m² 5 428 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Unikalny , piękny i pełen światła dom. Projekt autorski , zaprojektowany z myślą o szczegółach i komforcie mieszkania. Położony blisko lasu , w sąsiedztwie ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Lwowska

Tomaszów Lubelski,lubelskie

269 000 zł200 m² 1 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:703 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu w miejscowości Tomaszów Lubelski przy głównej arterii Tomaszowa - ulicy Lwowskiej. Dom składa się z: - dużego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

870 000 zł147 m² 6 176,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipa

Lipa,łódzkie

649 000 zł167 m² 3 876,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 689 m²

Cisza, spokój, zieleń? Tego szukasz? Zobacz i zakochaj się od pierwszej prezentacji Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji położenie.