dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wąska

Chwaszczyno,pomorskie

939 000 zł153 m² 6 133,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli dom kojarzy Ci się z bezpieczeństwem, prywatnością, komfortową przestrzenią dla całej rodziny oraz relaksem w ogrodzie, to jesteśmy tego samego zdania! Chcielibyśmy przedstawić Wam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

559 000 zł119 m² 4 686 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedsprzedażowe ceny transakcja bezpośrednio Z deweloperem brak prowizji, brak ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

6 000 000 zł459 m² 11 645,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 813 m²

Komfortowy dom o pow. 460 m2 usytuowany na przepięknej działce (4800 m2) w Otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Okolica wręcz wymarzona - doskonała komunikacja z centrum (skm oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł190 m² 7 872,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Karwiany /wrocław-piekny Dom 190m2 6 pok Luxus Polecamy na sprzedaz Państwu Luxusowo wykończony szereg 180m2 w Kawrianach na zamkniętym osiedlu .Dom składa się z: parter Salon że strefa kominkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawały

Zawały,kujawsko-pomorskie

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Bardzo funkcjonalny i energooszczędny (pompa ciepła oraz solary) dom wolnostojący, w spokojnej okolicy, oddalony 10 km od granic Torunia, tuż za Dobrzejewicami, w miejscowości Zawały. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

995 000 zł310 m² 3 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom o powierzchni całkowitej 310 m2 położony w bardzo dobrej lokalizacji Milanówka. Działka wielkości 600 m2, zadbana, okolona wysokimi tujami. Dom w całości podpiwniczony. Wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 390 000 zł160 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Ok. Wrocław -7km Dom Wolnostojący 160m2 /2018 Nowoczesny, komfortowy i energooszczędny dom wolnostojący na sprzedaż zamieszkały od 2018. o powierzchni 157m2 w atrakcyjnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

729 000 zł187 m² 3 894,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:146 m²

***rezerwacja*** Wygodna szeregówka na Dziesięcinach. Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) w sąsiedztwie domów szeregowych. Zlokalizowany na osiedlu Dziesięciny w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podlesie

Katowice,śląskie

918 000 zł175 m² 5 245,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży nowa inwestycja 2022 - dom jednorodzinny wolnostojący z poddaszem użytkowym o pow. 175 m2 - działką 600 m2. Lokalizacja Dom znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malczewskiego

Lublin,lubelskie

1 990 000 zł409 m² 4 865,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:502 m²

Opis nieruchomości: dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami, potencjalnie dla dwóch rodzin oraz z budynkiem usługowym z pozwoleniem na działalność gospodarczą. Sprzedam atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Różnowo

Różnowo,warmińsko-mazurskie

670 000 zł195 m² 3 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 195 m2 w stanie surowym zamkniętym, z zewnątrz ocieplony i pomalowany. Ogrzewanie: pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ustroń

Ustroń,śląskie

539 000 zł160 m² 3 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom wolno stojący położony w cichej i spokojnej części Ustronia, 3 km od centrum miasta, pod lasem. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych, słoneczna zagospodarowana działka, na terenie posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

419 000 zł127 m² 3 299,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:474 m²

Połowa bliźniaka w bocznej ulicy Nowego Miasta. Metraż 127 plus dodatkowo strych o powierzchni około 30m2. Poszczególne kondygnacje: parter: 2 pokoje, kuchnia oraz wc. 1 piętro: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oracza

Łubianka,kujawsko-pomorskie

689 000 zł142 m² 4 852,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednego z domów budowanych na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w Łubiance pod Toruniem! Na sprzedaż dom wolnostojący, wybudowany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górne

Piła,wielkopolskie

699 000 zł157 m² 4 452,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom jednorodzinny z bajkowym ogrodem salon + 3 pokoje + taras kuchnia; łazienka; wc w całości podpiwniczony parter - pokój dzienny ok. 26m2 z wyjściem na taras 15,60m2; z zejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł109 m² 7 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny segment o pow. ok 110 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.250 m2, na peryferiach Grodziska. Nieruchomość nie wymagająca wkładu finansowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

990 000 zł280 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu dom w stanie surowym zamkniętym w Wojcieszycach - niewielkiej miejscowości blisko Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby działka Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łabędzie

Łabędzie,łódzkie

325 000 zł86 m² 3 765,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Mały dom na wsi- alternatywa dla mieszkania w bloku. Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny położony w miejscowości Łabędzie gmina Warta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

910 000 zł140 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 375 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom położony w malowniczym miejscu na Mazurach, nieruchomość położona jest w północno-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Graniczna

Benenard,mazowieckie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący. Nieruchomość położona jest w Benenard w województwie mazowieckim, w powiecie żyrardowskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

1 249 999 zł215 m² 5 822,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wrocław- ok. Bielany Wr. Dom Parterowy 5 pokoi Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ul. Lwowskiej w Wierzbicach, gmina Kobierzyce. 5km od wrocławia Nieruchomość to nowo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

749 000 zł162 m² 4 623,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Łysomice - Lulkowo - piękne miejsce, cisza i dojazd do Torunia bez korków. Tu na swoich mieszkańców niebawem będzie oczekiwał dom wybudowany według projektu " hk42b" , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Modlnica

Modlnica,małopolskie

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Nowe osiedle domów W zabudowie bliźniaczej Z garażem oraz wiatą N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nową inwestycję domów jednorodzinnych 114m2 zaledwie 2min od granicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

***oferta od dewelopera.*** Posiadamy w naszej ofercie więcej domów w tej inwestycji! Zadzwoń już teraz! Marzysz o luksusowej nieruchomości zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 300 000 zł680 m² 7 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 988 m²

Okazja - rezydencja konstancin blisko parku uzdrowiskowego! Niecodzienna okazja kupna Rezydencji o powierzchni 660 m 2 usytuowanej na zadbanej działce ze starodrzewem o powierzchni 4988.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

1 639 001 zł139 m² 11 799,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Maślicie piękny Dom basen Luxusowy 138m2 4pok! polecamy 130-metrowy dom szeregowy skrajny na działce 430 m2 z 1997r. Nieruchomość usytuowana jest w ślepej uliczce na Maślicach we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

719 000 zł132 m² 5 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia - Oferujemy (przedsprzedaż) do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 128 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Potrzanowo

Potrzanowo,wielkopolskie

475 000 zł92 m² 5 138,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Rezerwacja! Sprzedajemy całe osiedle domów jednorodzinnych, wybudowanych przez Mal-Bud Budownictwo sp z o.o. Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w Potrzanowie - gmina Skoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 320 000 zł157 m² 8 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferuję do sprzedania bliźniak w stanie deweloperskim po zachodniej stronie Józefowa. Powierzchnia całkowita 157,00 m2, garaż jednostanowiskowy 18,62 m2, działka ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

959 901 zł157 m² 6 125,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej -krzyżanowice 5 pokoi 500 dzialka Polecamy Państwu na sprzedaż praktyczny, komfortowy i ergonomiczny dom w zabudowie bliźniaczej, z pompą ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jerzmanowice

Jerzmanowice,małopolskie

690 000 zł142 m² 4 859,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:737 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny z użytkowym poddaszem, położony na ponad 7 parowej a działce, w miejscowości Jerzmanowice. Budynek o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubanice

Lubanice,lubuskie

250 000 zł793 m² 315,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 budynki: budynek warsztatowo - magazynowy o powierzchni -parter 212 m2 ,strych 237m2 , oraz budynek gospodarczy o powierzchni : parter 165 m2 , oraz strych 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bożeny

Poznań,wielkopolskie

669 000 zł110 m² 6 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania Dom do remontu (połowa bliźniaka) z lat 80 zlokalizowany w Poznaniu na osiedlu Antoninek. - 110 m2 powierzchni domu - 400 m2 powierzchni działki - parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

1 249 990 zł191 m² 6 554,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Ołtaszyn/lux/ Piękny dom 5 pokoi Kanalizacja! polecam dom /bliźniak - o powierzchni położony na Krzykach - Ołtaszynie. W najbardziej urokliwej uliczki ołtaszyna. Spokojna ulica. okolice ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borowina

Borowina,mazowieckie

1 399 999 zł212 m² 6 603,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

Opis inwestycji: -Dom w stanie deweloperskim. -Bardzo dobrze zlokalizowana nowoczesna willa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni 212,5m2 (jeden lokal) , energooszczędna wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł184 m² 4 877,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 119 m2. Według projektu realny II z niewielkimi zmianami, działka 1550 m2. Zalety lokalizacji: - spokojna zielona okolica, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Skarpie

Łęgowo,pomorskie

645 000 zł139 m² 4 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom mieszkalny w Łęgowie, miejscowości przy dk91, 2 km od Pruszcza Gdańskiego. Wygodna lokalizacja pośród niskiej zabudowy, przy zamkniętej, nieprzelotowej uliczce. Szkoła kilka minut od domu,.