dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

599 000 zł101 m² 5 907 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:371 m²

Trudno zrezygnować z bliskości miasta i niedalekich dojazdów, nawet, gdy marzy nam się dom schowany na uboczu, świeże powietrze, a wokół cisza i spokój Dzięki sasankom to wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

539 000 zł74 m² 7 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży dom o powierzchni 74m2 położony w samym sercu miejscowości Książenice. Segment środkowy posadowiony na działce ok 190m2 przeznaczony niemalże dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydlin

Bydlin,małopolskie

359 000 zł80 m² 4 488 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja!nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż nieduży dom parterowy w Bydlinie gmina Klucze. Oferujemy do sprzedaży zadbany dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej około 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duchnów

Duchnów,mazowieckie

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom godny polecenia. Znakomity, przestronny i wygodny dom usytuowany na działce o powierzchni 600 m2, zlokalizowanej w prawdziwej enklawie: druga linia zabudowy, leśnie otoczenie, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Gorzyce,śląskie

580 000 zł210 m² 2 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam dom z 2003 roku położony w Gorzycach powiat Wodzisławski.Powierznia użytkowa 180m2,dzialka750m2.Na parterze duży salon z wyjściem na taras,sypialnia,gabinet,łazienka,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarnia

Szczytniki,wielkopolskie

700 000 zł130 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż domy wolnostojące w Szczytnikach blisko ściany lasu. Działki o powierzchni ok 900 m2. Dom o powierzchni ok 150 m2 powierzchni po podłodze. Na parterze salon o pow. 33 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

479 000 zł74 m² 6 505,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Lokal mieszkalny Z ogrodem W domu dwu lokalowym na kameralnym osiedlu Oferta bezpośrednia od dewelopera. Na sprzedaż lokal mieszkalny znajdujący się w domu jednorodzinnym dwulokalowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 700 zł148 m² 5 279 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - segment 4 lokalowy w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok. 146 m2 lokal zewnętrzny, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gnaszyn-Kawodrza

Częstochowa,śląskie

329 000 zł85 m² 3 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:726 m²

Szukasz małego a zarazem komfortowego domu? Idealnie trafiłeś. Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący, położony w dzielnicy Gnaszyn Górny. Na powierzchni 85 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leśniki

Leśniki,podlaskie

269 999 zł60 m² 4 499,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Drewniany dom w miejscowości Leśniki nad rzeką Bug - idealne miejsce na gospodarstwo agroturystyczne. Dom niezamieszkały - wymaga wkładu finansowgo. Prąd. Woda na granicy działki. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowina

Dachowa,wielkopolskie

639 000 zł120 m² 5 342,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Jeżeli szukasz przestrzeni do własnej aranżacji w dobrej lokalizacji, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedstawiam na sprzedaż dom o pow. użytkowej 119,6 m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wilcza Wola

Wilcza Wola,podkarpackie

150 000 zł28 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domek letniskowy wraz z działką nad zalewem Maziarnia w Wilczej Woli. Domek letniskowy 28m2 wykonany z balika drewno świerkowe 6cm, stolarka drewniana, kryty gontem, docieplony strop.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krupanka

Siemianowice Śląskie,śląskie

479 000 zł90 m² 5 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej! oraz pcc2%! dom: w zabudowie bliźniaczej ( działka 255 m2) Powierzchnia użytkowa- 90m2 / 5 pokoi Stan surowy zamknięty! Parter składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł72 m² 8 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:842 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni około 75 m2, na działce o powierzchni 842 m2. Dom w zaizolowanej części drewnianej, powstał w roku 1937, murowana rozbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rąbień

Rąbień,łódzkie

998 000 zł147 m² 6 916,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Nieruchomości Kłosek polecają: gotowy do wprowadzenia dom w Rąbieniu z przepięknie zadrzewioną działką. Opis szczegółowy: dom położony w kompleksie kilkunastu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Siekierecka

Gowarzewo,wielkopolskie

379 950 zł69 m² 5 499,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

rynek pierwotny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 69,0 m2 plus poddasze około 16,0 m2 z możliwością zaaranżowania na pomieszczenia użytkowe przy ul Siekiereckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 690 000 zł172 m² 9 825,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Sprzedam dom pod Warszawą, w Bobrowcu (gmina Piaseczno). Bezpośrednio i tylko w dobre ręce! 500 metrów do anglojęzycznego przedszkola i szkoły Thames British School 1 km do "szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trylogii

Warszawa,mazowieckie

2 945 000 zł378 m² 7 791,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:579 m²

Dom Wolnostojący na narożnej działce (579m2) , o wysokim standardzie wykończenia, na cele biurowe ul. Trylogii w warszawie/bielany. Wybudowany w latach 80 i po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przyjaciół Żołnierza

Twardogóra,dolnośląskie

677 000 zł285 m² 2 375,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam ładny poniemiecki dom 165mkw powierzchni mieszkalnej + Strych ok 80mkw+ piwnica ok 40mkw + garaż + warsztat samochodowy, na działce 900mkw. To właściwie dwa duże mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 000 zł343 m² 7 878,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:266 m²

Duży przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 343m2 (220m2 powierzchni użytkowej) z 7 pokojami, zlokalizowany na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 295 000 zł260 m² 4 980,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nietuzinkowy dom z duszą. Do tego domu wchodzisz i mieszkasz, potrzebujesz tylko walizki ze swoją garderobą. Zakochasz się od samego wejścia. Pomimo tego, że dom jest w mieście to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koło

Koło,wielkopolskie

439 000 zł160 m² 2 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny na 314m2 działce w miejscowości Czołowo Kolonia, gm. Koło. Bliskość przyrody, a zarazem niewielka odległość od centrum miasta charakteryzuje podmiejską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Piątkowa

Piątkowa,podkarpackie

254 000 zł195 m² 1 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom drewniany w zacisznym miejscu z pięknym widokiem, prywatnością i dobrym dojazdem w miejscowości Piątkowa k. Błażowa- 2 km. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Borkowo

Borkowo,pomorskie

1 100 000 zł127 m² 8 661,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatni lokal o całkowitej powierzchni 127 m2 w Borkowie - 9 km od centrum Gdańska. Z widokiem na panoramę Gdańska. W promieniu 1 km znajdują się sklepy, przedszkole publiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Agatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

544 000 zł101 m² 5 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawianka,mazowieckie

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży komfortową nieruchomość, znajdującą się w miejscowości Warszawianka. Na działce o powierzchni 1000 m.kw usytuowany jest duży dom o powierzchni użytkowej 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kozy

Kozy,śląskie

495 000 zł116 m² 4 249,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 049 m²

Przy cichej i spokojnej ulicy, z dojazdem asfaltową, odśnieżaną drogą. Promocja cenowa do 10.01.2022 Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata piekny widok bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł192 m² 6 765,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, w pożądanej dzielnicy Torunia jaką są Stawki. Dom o powierzchni całkowitej ok.192 m2, użytkowej 155 m2 z garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szaflary

Szaflary,małopolskie

900 000 zł300 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom 300m2 ( 380m2) z widokiem na góry szaflary/zakopane. Lokalizacja: wieś królewska, powstała w drugiej połowie XVI wieku w powiecie sądeckim województwa krakowskiego, należała do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

699 990 zł113 m² 6 214,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Osiedle Leśny Klimat to 8 domów zabudowie bliźniaczej znajdujących się w malowniczej miejscowości Wilkszyn pod Wrocławiem. Budowa już trwa, jest w pełni zabezpieczona materiałowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł650 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta sprzedaży domu usytuowanego w Warszawie, w dzielnicy Wilanów - Kępa Zawadowska. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 650 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stojowice

Stojowice,małopolskie

550 000 zł381 m² 1 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący w Stojowicach. Na sprzedaż dom z lat 90-tych, do wykończenia dwa piętra, parter do zamieszkania. Dom na szczycie wzniesienia z ładnym widokiem na las i otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chyliczki

Piaseczno,mazowieckie

820 000 zł90 m² 9 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Do sprzedania nieruchomość w dobrej lokalizacji, na obrzeżach miasta Piaseczno! Połowa bliźniaka 90m2 Dom do generalnego remontu, rozbudowy czy zburzenia Wszystkie media doprowadzone do budynku Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zachodnia

Lublin,lubelskie

1 890 000 zł564 m² 2 836,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:36

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu nieruchomość inwestycyjną na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Zachodniej. Rodzaj prezentowanej nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kujawska

Sopot,pomorskie

2 290 000 zł220 m² 10 409,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Nowa cena 2 290 000 zł Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Dom jest podpiwniczony, posiada dwa piętra i poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grajów

Grajów,małopolskie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

We speak English! Contact the agent to find out more details about this offer. Green Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowo wybudowany dom w Grajowie. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościuszki

Starogard Gdański,pomorskie

340 275 zł142 m² 2 396,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: opis nieruchomości: dom jednorodzinny o pow. uż. 142 m2 położona na działce gruntu o numerze 43/28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

500 000 zł417 m² 1 199,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Wyjątkowa nieruchomość blisko Opalenicy (ok.40 km od Poznania). Stan domu - surowy zamknięty. Niespotykana architektura. Powierzchnia użytkowa - 328m2 Parter - 218mkw Piętro - 93mkw oraz pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Majowa

Otwock,mazowieckie

1 950 000 zł268 m² 7 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

W skrócie: otwock ul. Majowa | cicha i leśna okolica | Mazowiecki Park Krajobrazowy | dom wolnostojący | 2008 rok | powierzchnia użytkowa 168 m2 | działka 2100 m2 | 6 pokoi | 2 łazienki | sauna |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

2 990 000 zł300 m² 9 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:699 m²

Willa dla wymagającego klienta, atrakcyjna okolica - Oporów Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,małopolskie

179 000 zł120 m² 1 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 625 m²

Inwestycja jest przeznaczona dla ludzi którzy szukają domu pod inwestycję lub chcą zamieszkać w dużym domu blisko Miechowa. Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz.