dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł127 m² 8 267,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów w zabudowie segmentowej położone w cichej i spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej części Białołęki. Cena od 1050000 zł Panoramiczne okna, pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Sochonie,podlaskie

680 000 zł151 m² 4 503,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

*** Zielone Sochonie*** Kameralne osiedle w Sochoniach przy ul. Stawowej. Inwestycja składa się z budynków w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Położone w malowniczym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kłobuck

Kłobuck,śląskie

399 000 zł130 m² 3 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Kłobucku przy ulicy Wiśniowej. Nieruchomość o powierzchni 120m2 umiejscowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

359 000 zł110 m² 3 264 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedany. Polanica Zdrój okolice. Malowniczo położony dom o pow. użytkowej 96 m kw., ogród o pow. 400 m kw. Parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

801 950 zł115 m² 6 997,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Przytulny dom parterowy 114,60 m2 w zabudowie bliźniaczej z dużą piwnicą- biurem, oraz ogrodem, morasko, poznań. Dom znajduje się na kameralnym zielonym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

424 500 zł114 m² 3 724 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący parterowy, w stanie surowym otwartym o powierzchni ok.115 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 1110 m2 zlokalizowany na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

889 990 zł142 m² 6 268 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 142 m2, usytuowany- posadowiony na działce o powierzchni ok. 445 m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 300 000 zł176 m² 7 386,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja na terenie po zachodniej stronie Józefowa Michalina, prace budowlane rozpoczęte., planowane zakończenie to marzec 2023. Do pkp niecałe 500m. Oferta obejmuje dom 176 m2, 6 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwaliowa

Żukowo,pomorskie

575 000 zł175 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak położony na końcu cichej ulicy nieopodal centrum Żukowa na działce 1059m2. Na jeden segment będzie ok 500m2 działki lokalizacja: obwodnica Metropolitalna przebiegająca nieopodal Żukowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kuriany,podlaskie

499 000 zł116 m² 4 301,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Dom zlokalizowany w miejscowości Kuriany gm. Zabłudów. Bardzo blisko Białegostoku, co zapewnia wygody i szybki dojazd do centrum miasta. Nowa cena 530 000 -> 499 000 zł! Na powierzchnię domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kady,mazowieckie

960 000 zł147 m² 6 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:631 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny o 2 lokalach, zaprojektowany indywidualnie z myślą o komforcie rodzinnym, praktyczności i przestronności. Dom spełnia najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł261 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

We speak English. Wir sprechen Deutsch. Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Kiełczowie (granica z Psim polem/wrocław) z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 250 000 zł132 m² 9 470 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Przedstawiam do sprzedaży piękny dom o powierzchni 132 m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni ok 1520 m2 Dom gotowy do zamieszkania o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kępa,opolskie

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okazja! wyłączność! tylko U nas Masz już dość mieszkania w bloku, sąsiadów - zobacz- ten do czeka właśnie na Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 699 000 zł330 m² 5 148,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Niepowtarzalna oferta! Piękny dom z potencjałem w rewelacyjnej cenie! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skubianka,mazowieckie

498 000 zł134 m² 3 716,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z działką w spokojnej okolicy, nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego, w m. Skubianka gm. Serock. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni łącznej 134,5 m2 oraz dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 500 000 zł96 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Świetna inwestycja z pozwoleniem na rozbudowę i projektem budowlanym w cenie! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł133 m² 5 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom położony w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 133,2m2 posadowiona została na działce ok 200m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 500 zł131 m² 5 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

Bardzo Ładny Rejon - Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.746 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

770 000 zł132 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Domy 3 poziomowe- sprawdzony I doceniany projekt - modlnica, modlniczka, tomaszowice N20- nieruchomości oferuje na sprzedaż nową inwestycję domów o pow 110m2 i 130m2 po podłodze - 6pok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migowska

Gdańsk,pomorskie

1 950 000 zł180 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż. Zalety nieruchomości: - działka 600 m2 - 7 minut pieszo do przystanku autobusowego - Garaż w bryle budynku - Dwa miejsca postojowe na posesji - Kameralne położenie - skosy zaczynają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wólka Grodziska

Wólka Grodziska,mazowieckie

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Lokal mieszkalny, piętro 60,80 m2 + poddasze 20 m2 w stanie deweloperskim. Odbiór styczeń 2023. Bez podatku pcc. Lokal na 1 piętrze 4 lokalowego budynku: - salon z jadalnią - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrzosowa

Ciasne,podlaskie

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Sprzedam. Ciasne ul. Wrzosowa. Nowa inwestycja "wrzosowe Wzgórze", która składa się z budowy domu w zabudowie bliźniaczej oraz domu wolnostojącego. Bliźniak działka o powierzchni 360 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Darłowo Haus Meer Strand - Guter Preis! Angebot Nr. 77/9434/ods = 260.000,- EURO Sehr schönes, gepflegtes Haus in Darłowo selbst, nur 800 m vom Stadtstrand entfernt. Um das Haus herum befindet sich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

639 000 zł124 m² 5 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 124 m2 z działką ok 200 m2. lokal 2a Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kromołów

Zawiercie,śląskie

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Sprzedam dom w spokojnej dzielnicy Zawiercia. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy dom w spokojnej dzielnicy Zawiercia o powierzchni 170 m2 posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlnica

Modlnica,małopolskie

654 000 zł100 m² 6 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Bliźniak 96 M2, 4 pokoje na płaskiej 3a działce, gotowy do odbioru. Modlnica, modlniczka, tomaszowice. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowe domy o pow 94m2 - 4-pok w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulejówek,mazowieckie

1 400 000 zł165 m² 8 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wykończony w wysokim standardzie, położony na intymnej i zadrzewionej działce, na zamkniętym osiedlu w kameralnej okolicy. Standard Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Korytów A,mazowieckie

550 000 zł150 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż dom w Korytowie 150m2 na działce o pow. 2100m2 Dom wolnostojący ze wszystkimi mediami ( gaz ziemny, prąd, woda z ujęcia Korytów, kanalizacja). Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wąwozowa

Rzeszów,podkarpackie

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok 120m2, położony na działce o powierzchni 7 ara. Dojazd drogą asfaltową. Budynek piętrowy z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 750 000 zł300 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom dwurodzinny o powierzchni użytkowej 220m2 z garażem 2-stanowiskowym w bryle budynku oraz wiatą położony w świetnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego w pobliżu stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 280 000 zł325 m² 7 015 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Jeżeli jesteście Państwo wymagający co do wykończenia i macie sprecyzowane oczekiwania co do stylu jak Wasza przyszła nieruchomość powinna wyglądać to zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

874 990 zł160 m² 5 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przedstawiam do sprzedany nową inwestycję dwóch lokali mieszkalnych w atrakcyjnym rejonie Grodziska Maz. Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. ok 160 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 100 zł321 m² 3 427,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia luksusową rezydencję, usytuowaną w zacisznym miejscu bydgoskiego Miedzynia. Pełen przestrzeni dom o powierzchni 329,50m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł143 m² 10 482,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Jasień - Stężycka | Unikalna inwestycja am Projekt | Dom w zabudowie szeregowej / skrajny / - 143 m2 | Garaż jednostanowiskowy | Prywatny ogród | Poddasze użytkowe I Świetna lokalizacja. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

449 000 zł73 m² 6 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:398 m²

Bliźniak w Grodzisku Mazowieckim do generalnego remontu w doskonalej cenie! Dom wybudowany w 1971 roku. Rozkład pomieszczeń (wysoki parter): - sień/weranda - przedpokój - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł236 m² 7 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 610 m²

Oferuję Państwu atrakcyjną nieruchomość, położoną w Milanówku na przepięknej i dużej działce 2610 m2. Nieruchomość z dużym potencjałem i możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 049 900 zł190 m² 5 511 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Don wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok 1040 m2 Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubomia

Lubomia,śląskie

289 000 zł155 m² 1 864,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Solidny dom z lat 70-tych w dobrym stanie technicznym z dostępem do wszystkich mediów! Dlaczego warto? - atrakcyjna cena, zostanie trochę gotówki na remont! - dwa balkony, na których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

889 990 zł164 m² 5 410 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 164 m2 posadowiony na działce ok.600 m2 Dom znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji lokal 1a Parter: - wiatrołap - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żyrardów,mazowieckie

1 275 000 zł200 m² 6 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 176 m2, położony na działce o powierzchni 733 m2! Wybudowany w 2015 według indywidualnego projektu (przemyślany i bardzo funkcjonalny) Działka jest.