dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bursztynowa

Gdynia,pomorskie

1 999 000 zł264 m² 7 571,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dwa domy na działce 5 min. do centrum! Wymarzona lokalizacja, duży dom przekształcony w dwa mieszkania. Idealnie sprawdzą się w przypadku dużej rodziny, dwóch rodzin czy też osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

2 999 999 zł1 500 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:41 500 m²

Dwór murowany wzniesiony na XVI-wiecznych fundamentach, w obecnym kształcie powstał w 1840 r. Wybudowany na wzniesieniu, w stylu w klasycystycznym z czterokolumnowym gankiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 500 zł198 m² 3 280,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nidzica, 22 sierpnia 2022 r. Gmkr.6840.31.2022 BURMISTRZ NIDZICY OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Nidzica, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,mazowieckie

620 000 zł116 m² 5 363,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! 0% - Bez podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera! Inwestycja obejmuje 36 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morska

Stargard,zachodniopomorskie

619 000 zł144 m² 4 316,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie wolnostojącej. Inwestycja prowadzona w Klępinie, gmina Stargard (około dwóch km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 299 000 zł181 m² 7 176,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Przedsprzedaż! zakup bez podatku pcc 2%! Do sprzedania dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni użytkowej 181 m2 na działce o powierzchni 503 m2 w zielonym Bobrowcu. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Gabryelin,mazowieckie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

0% - kupujący nie płaci wnagrodzenia pośrednika! 0% - kupujacy nie płaci podatku pcc! - zakup bezpośrednio od dewelopera! budowa zakończona! kompleksowa obsługa transakcji! Zapewniamy kontakt do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,mazowieckie

599 000 zł116 m² 5 181,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! 0% - Bez podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera! dom tańszy niż mieszkanie! Nasza nowa inwestycja obejmuje 36 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

539 000 zł106 m² 5 084,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej w Luboniu. Powierzchnia nieruchomości to ok 106 m2 plus piwnica i garaż, natomiast działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Gabryelin,mazowieckie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zamek Bierzgłowski

Zamek Bierzgłowski,kujawsko-pomorskie

389 000 zł142 m² 2 740,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

***tylko U nas*** lokalizacja: dom zlokalizowany w Zamku Bierzgłowskim ok. 16km od Torunia a ok. 5km od gminnej miejscowości Łubianka, w której znajduje się urząd gminy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

615 000 zł116 m² 5 320,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Porosły

Porosły,podlaskie

685 000 zł124 m² 5 524,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:251 m²

Polecamy nieruchomość położoną w miejscowości Porosły, gmina Choroszcz. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni 124m2. Nieruchomość w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sielachowskie

Sielachowskie,podlaskie

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** bliźniak*** *** stan deweloperski + *** ogrzewanie podłogowe W cenie *** *** sielachowskie *** Polecamy do zakupu domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatów Polnych

Zawodne,mazowieckie

899 000 zł158 m² 5 689,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

0% - zakup od dewelopera, bez prowizji! Do sprzedania oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 158 m2 na działce o powierzchni 500 m w Zawodne, gmina Prażmów. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,mazowieckie

620 000 zł116 m² 5 363,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Gabryelin,mazowieckie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Gabryelin,mazowieckie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulejówek,mazowieckie

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W naszej ofercie mamy do sprzedaży dom wolnostojący z ogromnym potencjałem położony w Sulejówku. Dom ( do remontu ) podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok. 120 m2 został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,mazowieckie

620 000 zł116 m² 5 363,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krótka

Bartniki,mazowieckie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 317 m²

Urokliwe siedlisko ze starym budynkiem z czerwonej cegły oraz lasem, zlokalizowane w miejscowości Bartniki. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy, spokoju i obcowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 378 000 zł198 m² 6 959,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny 198m2 + 600m2 ogródka- babice nowe Przestronny, nowoczesny segment w nowo powstającej prestiżowej inwestycji położonej w Babicach Nowych. Wysokość pomieszczeń to, aż 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł127 m² 8 259,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 127m2 Ogródek 200m2 Pompa ciepła Ogrzewanie podłogowe Panoramiczne okna Kominek Szybki termin odbioru Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

930 000 zł129 m² 7 206,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

0%zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! Do sprzedania segment środkowy niedaleko Lasu Kabackiego na kameralnym osiedlu 5 domów w Józefosławiu! Rozpoczęcie budowy - IV kwartał 2021 r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lędziny

Lędziny,śląskie

999 000 zł230 m² 4 347,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio". ( oferta na Wyłączność ). Na sprzedaż elegancki dom w Imielinie - w bardzo spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halickie

Halickie,podlaskie

924 000 zł139 m² 6 645,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Opis Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego na działce 1250 m2 w miejscowości Halickie, gm. Zabłudów. Cena: 599.000 zł brutto + działka o pow. 1250m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,mazowieckie

615 000 zł116 m² 5 320,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,mazowieckie

599 000 zł116 m² 5 181,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Przemyków

Przemyków,małopolskie

549 000 zł270 m² 2 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Jeśli szukasz swojego miejsca na ziemi - cichego, pełnego zieleni, otoczonego przyrodą. Miejsca, gdzie mógłbyś razem ze swoją rodziną osiąść na stałe albo jak wolisz - spędzić tutaj tylko lato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,mazowieckie

599 000 zł116 m² 5 181,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatów Polnych

Zawodne,mazowieckie

899 000 zł158 m² 5 689,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 299 000 zł181 m² 7 176,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hiszpańska

Białystok,podlaskie

624 000 zł125 m² 4 987,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej 5-pokojowy o pow. 162,71m2 w Białymstoku, przy ul. Czarnogórskiej. Zdjęcia oraz spacer 3D przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

620 000 zł300 m² 2 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z użytkowym poddaszem,skrajny segment na działce 374 m2,w cichej i spokojnej okolicy.Dom w stanie surowym zamkniętym,garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kolonia Sochocin

Kolonia Sochocin,mazowieckie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

do zamieszkania lub jako miejsce sezonowego wspaniałego wypoczynku nad rzeką Wkrą która meandruje w rejonie Sochocina w charakterystyczny dla siebie sposób. :dodatkowe informacje Okna: pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

735 000 zł106 m² 6 933,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom w zabudowie szeregowej - 4 pokoje z ogródkiem i garażem na osiedlu avenue, położony w Rumi, przy ulicy Dębogórskiej. Osiedle avenue usytuowane jest w zacisznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościuszki

Sopot,pomorskie

13 900 000 zł520 m² 26 730,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Wyjątkowa oferta! Słynna sopocka rezydencja - Willa Wernera, piętrowa willa o renesansowym wystroju zaprojektowana przez Wilhelma Wernera, uważana za jeden z najpiękniejszych obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

695 475 zł126 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej B0,1- na nowej inwestycji - Dębowy Park w okolicach Legnicy. Parter: -salon z aneksem kuchennym -pralnia -wc Piętro I: -3pokoje -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

819 000 zł134 m² 6 111,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zakupu rodzinnego bliźniaka w Dobrej. - przemyślany układ pomieszczeń, - powierzchnia całkowita: 134m2, powierzchnia użytkowa:127m2, - małe skosy na poddaszu, - 5 pokoi, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

940 000 zł160 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny i funkcjonalny, bardzo łady Dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł110 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki wyjazd z Wrocławia. Do.