dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 459 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 89 m2 (powierzchnia całkowita ok. 120 m2 ), zlokalizowany w Jędrzejowie. Dom wybudowany w latach 50- tych, zmodernizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

2 000 000 zł260 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 902 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. użytkowej ok. 260 m2 zlokalizowany w Brzezinach. Nieruchomość świetnie nadaje się na działalność agroturystyczną. Korzystna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Kotlice

Stare Kotlice,świętokrzyskie

320 000 zł210 m² 1 520,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 146 m2, pow. całkowitej ok. 210,5 m2. Dom zlokalizowany na działce o pow. 1104 m2 w Starych Kotlicach gm. Sobków. Budowa rozpoczęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisów

Lisów,świętokrzyskie

431 100 zł293 m² 1 470,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Dom parterowy (z poddaszem użytkowym) o powierzchni użytkowej 171,75 m2 (całkowita 293,20 m2) zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Lisowie, gm. Morawica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bieszków Dolny

Bieszków Dolny,mazowieckie

270 000 zł299 m² 903,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 237 m2 (pow. całkowitej. ok. 299 m2), zlokalizowany na działce o pow. 2164 m2 w miejscowości Bieszków Dolnych, w gm. Mirów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kostomłoty Drugie

Kostomłoty Drugie,świętokrzyskie

550 000 zł144 m² 3 819,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Kostomłotach Drugich, w gm. Miedziana Góra na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

1 200 000 zł252 m² 4 757,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:994 m²

Na sprzedaż nowoczesny, 5-pokojowy , wolnostojący dom o pow. użytkowej 208,76 m2 (pow. całkowitej 252,24 m2 ), zlokalizowany na monitorowanym i strzeżonym osiedlu Echo 2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

1 699 000 zł204 m² 8 328,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym potencjałem! Rok budowy: 1970 Powierzchnia użytkowa całego domu to- 204m2 ( w tym garaż 25m2) Powierzchnia działki: 735 m2 Ilość pokoi- 6 / 7 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł205 m² 1 458,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż dom w Modlinie Nowym o powierzchni docelowej netto 205 m2 na działce budowlanej 601 m2. Powierzchnia użytkowa wynosi 143,5 m2. Materiał: cegła, pustak Działka objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Samsonów

Samsonów,świętokrzyskie

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Na sprzedaż dwupokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 60 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 5900 m2 , zlokalizowanej w miejscowości Samsonów Piechotne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jagiellońskie

Kielce,świętokrzyskie

860 000 zł180 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Do sprzedania wolnostojący dom z lat 50. o pow. użytkowej 120 m2 o na Osiedlu Jagiellońskim. Podpiwniczenie: kotłownia, pralnia, suszarnia, dwa pomieszczenia gospodarcze. Wysoki parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

9 500 000 zł500 m² 19 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:76 700 m²

Na sprzedaż posiadłość położona w Bilczy gm. Morawica o pow. działki 76 700 m 2. Oferowana działka jest otoczona z trzech stron lasem, z czwartej zaś strony graniczy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Kopcowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

395 000 zł126 m² 3 122,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej 101,02 m2 (całkowitej 126,48 m 2) zlokalizowany na działce o powierzchni 1000 m2 (wymiary dz. 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

2 500 000 zł218 m² 11 453,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 185,32 m2 (powierzchnia całkowita ok. 218,27 m2 ), zlokalizowany w Miedzianej Górze , gm. Miedziana Góra. Dom oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ostra Górka

Kielce,świętokrzyskie

1 130 000 zł236 m² 4 790,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Na sprzedaż skrajny segment domu, o pow. użytkowej 235,90 m2 (pow. zabudowy 142,14 m2), z 1994 r., zlokalizowany w dzielnicy Ostra Górka, na działce o pow. 392 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

776 699 zł170 m² 4 563,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 138,2 m2 (pow. całkowitej 170,20 m2), zlokalizowany na działce o pow. 1216 m2 w Jędrzejowie. Budynek wzniesiony w 1926 roku. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pierzchnica

Pierzchnica,świętokrzyskie

800 000 zł95 m² 8 394,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. użytkowej 95,3 m2 (pow. całk. 165,5 m2), zlokalizowany na działce o pow. 4500 m2 w Pierzchnicy. Budowa rozpoczęta w 2001 roku, zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaborowice

Zaborowice,świętokrzyskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż dom o pow. całkowitej ok. 100 m2, zlokalizowany w gm. Mniów. W skład domu wchodzą: -dwupoziomowa część mieszkalna o powierzchni ok. 25 m2 + antresola, -część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brynica Mokra

Brynica Mokra,świętokrzyskie

150 000 zł80 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:18 789 m²

Na sprzedaż 2-pokojowy, parterowy dom o powierzchni ok. 80 m2 , z lokalizowany w miejscowości Brynica Mokra w gminie Nagłowice, w powiecie jędrzejowskim. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

529 200 zł278 m² 1 905,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Na sprzedaż 6-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 176,53m2 (pow. całkowitej 277,72 m2) zlokalizowany na działce o pow. 704m2 w Bilczy. Budynek w stanie surowym otwartym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

280 000 zł110 m² 2 554,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 109,62 m 2, położony na działce o pow. 4 5 00 m 2 w Wolicy, gm. Chęciny. Dom parterowy, z poddaszem, wybudowany w latach 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

1 899 000 zł201 m² 9 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojacy o pow. użytkowej 137,5 m2 (pow. całkowitej 201,4 m2), zlokalizowany na działce o pow. 18500 m2 w Przymiarkach, gm. Lipowica. Budynek wzniesiony w 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Łosienek

Łosienek,świętokrzyskie

1 100 000 zł340 m² 3 230,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Na sprzedaż nieruchomość o pow. użytkowej 243m2 (całkowitej 340m2), zlokalizowana na działce o pow. 9600 m 2 , położona w miejscowości Łosienek (gm. Piekoszów). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagrody

Zagrody,świętokrzyskie

1 150 000 zł173 m² 6 647,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 112,42 m2 (powierzchnia całkowita 173 m2), zlokalizowany w Zgórsku, w gminie Sitkówka - Nowiny. W skład budynku wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kostomłoty Pierwsze

Kostomłoty Pierwsze,świętokrzyskie

950 000 zł371 m² 2 560,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 256,35 m2 (pow. całkowita 371 m2) zlokalizowany na działce o pow. 6500 m2 w Kostomłotach Pierwszych , w gminie Miedziana Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

1 000 000 zł180 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 141 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Jędrzejowie w której skład wchodzą: dom o pow. użytkowej ok. 180 m2, (pow. całkowita ok. 250 m2), dwie hale: piętrowa o pow. łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dyminy

Dyminy,świętokrzyskie

1 250 000 zł340 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Na sprzedaż nowoczesny wolnostojący 6-pokojowy dom , o powierzchni użytkowej ok. 295 m2 , ( pow. całkowita ok. 340 m2), zlokalizowany na monitorowanym i strzeżonym Osiedlu Południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Kłucka

Wólka Kłucka,świętokrzyskie

350 000 zł213 m² 1 643,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 705 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej ok. 147 m2 (powierzchnia całkowita ok. 213 m2 ), zlokalizowany na działce o powierzchni 15 705 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Staszica

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

800 000 zł580 m² 1 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż 4-kondygnacyjna (1 kondygnacja podziemna i 3 naziemne) kamienica, o pow. całkowitej ok. 580 m 2 , pow. użytkowej ok. 366,79 m 2, zlokalizowana w Skarżysku Kamiennej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

549 000 zł268 m² 2 046,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 268,2 m2 (pow. całkowitej 325,4 m2) zlokalizowany na działce o pow. 3900 m2 w Smykowie, gm. Daleszyce. W skład domu wchodzą: a) na parterze: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słupiec

Słupiec,świętokrzyskie

179 000 zł98 m² 1 826,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 70 m2 ( pow. całkowitej 98 m2), zlokalizowany na działce o powierzchni 487 m2 w Słupcu gm. Łubnice. Dom drewniany, oszalowany, z zadaszonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

488 000 zł235 m² 2 078,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:734 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 162,7 m2 (pow. całkowitej 234,8 m2), zlokalizowany na działce o pow. 734 m2 w Morawicy. Budynek wybudowany w 1987r. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Bodzentyn

Bodzentyn,świętokrzyskie

4 000 000 zł504 m² 7 938,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 450 m²

Na sprzedaż pensjonat o pow. całkowitej 503,9 m2 (uż. 353,80 m2) położony w Świętej Katarzynie, gm. Bodzentyn, na działce o pow. 3450 m2. Willa została wybudowana w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pierzchnica

Pierzchnica,świętokrzyskie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 104 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 400 m2 w Pierzchnicy. Dom wybudowany w latach 70, z białej cegły. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie

Kielce,świętokrzyskie

860 000 zł155 m² 5 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 (powierzchnia całkowita ok. 155 m2 ), zlokalizowany w Kielcach , w dzielnicy Zalesie. Dom wybudowany ok. 196 0 roku. Pokrycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

400 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 40 m2 - powierzchnie podane na podstawie wskazań dalmierza - położony na płaskiej działce o pow. 695 m 2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisów

Lisów,świętokrzyskie

431 100 zł293 m² 1 470,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:966 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łopuszno

Łopuszno,świętokrzyskie

475 000 zł255 m² 1 862,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 155 m2 (powierzchnia całkowita ok. 255 m2 ), zlokalizowany na działce o powierzchni ok. 1800 m2 w Łopusznie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Włoszczowice

Włoszczowice,świętokrzyskie

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:13 422 m²

Na sprzedaż dom o pow. uzytkowej ok. 50 m 2 (całk. ok. 60 m2), zlokalizowany na działce o pow. 13 422 m2 w miejscowości Włoszczowice, w powiecie Pińczowskim. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cedzyna

Cedzyna,świętokrzyskie

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Na sprzedaż ekskluzywny dom o pow. użytkowej ok. 220 m 2 (całkowitej ok. 260 m2). Dom dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, posadowiony na działce o pow. 1 535 m2. w Cedzynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podkarczówka

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł157 m² 5 091,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania segment /mieszkanie o powierzchni użytkowej 156,93 m2 położone na trzech poziomach. - parter- 51,9 m2, - i piętro -52,66 m2, - II piętro - 52,37 m2 Nieruchomość składa się: na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij