dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 433 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 433 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Janowice

Janowice,małopolskie

1 550 000 zł389 m² 3 984,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prezentujemy na sprzedaż piękny dom parterowy z użytkowym poddaszem, położony na 12 a działce, w miejscowości Janowice gm. Wieliczka. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 280m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

455 000 zł200 m² 2 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Darłowo Reihenhaus Rohbau und Kern geschlossen Angebot Nr. 75/9434/ods Zum Verkauf steht ein neues, unfertiges und geschlossenes Reihenhaus in Darłowo, ca. 800 - 1000 m vom Meer entfernt. Das Haus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

649 000 zł217 m² 2 990,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy i wyposażony dom jednorodzinny usytuowany w centrum Chojnowa przy ul. Kwiatowej. Dogodna lokalizacja, cisza i spokój, osiedle domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barcza

Barcza,świętokrzyskie

629 000 zł146 m² 4 317,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 082 m²

Na sprzedaż dom w stylu slow life na pięknej, niemal 1ha działce, dom zlokalizowany jest w miejscowości Klonów (sąsiednie miejscowości: barcza, brzezinki, masłów) - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łęgnowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 261 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach Bydgoszczy Na sprzedaż dom wolnostojacy o powierzchni 150 m2 położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł70 m² 9 205,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:570 m²

Rzeszów Matysówka- ul. Św. Marcina - nowoczesny dom w spokojnej, zielonej okolicy. Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł103 m² 3 878,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

W ofercie Rzeszowskiego Biura Nieruchomości nowa oferta domów na osiedlu Zielone Porąbki - inwestycja składa się z 8 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 150 000 zł181 m² 6 353,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesna bryła budynku oraz funkcjonalne wnętrze to atuty tego domu. Budynek w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Bardzo dobra lokalizacja i funkcjonale wnętrze wyróżniają tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 499 000 zł240 m² 10 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Jeżeli szukacie Państwo domu dla swojej rodziny i nie chcecie remontów to polecam ten dom. Dom wykonany i wykończony najlepszymi materiałami. Na parterze znajdziemy kuchnię, jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 180 000 zł116 m² 10 172,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący z 2019 roku (elewacja- tynk) wraz z garażem murowanym (z automatyczną bramą garażową). Powierzchnia użytkowa domu ok. 89 m2 + garaż 27 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Swoszowice

Kraków,małopolskie

515 000 zł120 m² 4 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej. Stan surowy, otwarty o powierzchni całkowitej 120m 2 z pięcioma pokojami. Oferta dotyczy prawej połowy domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łodygowice

Łodygowice,śląskie

949 000 zł249 m² 3 815,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący z garażem w malowniczej miejscowości Łodygowice. Dom posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce otoczonej pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Białych Błotach. Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włóki

Włóki,mazowieckie

850 000 zł172 m² 4 941,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:74 600 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne koło Płońska. 7,46 h dobrej ziemi plus dom 86 m2 z dużym poddaszem i zabudowania gospodarcze. Cały obiekt idealnie się nadaje na prowadzenie gospodarstw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurowskiego

Izabelin,mazowieckie

1 390 000 zł195 m² 7 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dotyczy bardzo ładnego jednorodzinnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 195m2. Jest to budynek o nowoczesnej estetycznej architekturze wkomponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

759 000 zł155 m² 4 892,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

NA sprzedaż bliźniak lisi ogon koło bydgoszczy Na sprzedaż 5-pokojowy dom położony w kameralnej inwestycji. Jest to przestronna nieruchomość o pow. 155,13 m2 wraz z garażem. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

290 000 zł105 m² 2 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Makler poleca Do sprzedania działka budowlana użytkowana rekreacyjnie o powierzchni 500m2 z domem w miejscowości Annowo gmina Łabiszyn .Nieruchomość znajduje się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

731 000 zł103 m² 7 092,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Nowoczesna Piętrowa Willa w Zabudowie Szeregowej! Stan deweloperski. Planowany termin zakończenia budowy 2023. Ofertę stanowi dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Oliwa

Gdańsk,pomorskie

2 499 000 zł383 m² 6 524,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:440 m²

Jednorodzinny wielopokoleniowy dom z możliwością wynajmu pokoi. Bardzo dobra i spokojna lokalizacja w sąsiedztwie lasu. W pobliżu wszystkie placówki użyteczności publicznej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,małopolskie

599 000 zł233 m² 2 570,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przedstawiamy ofertę idealnego domu dla osób, które chcą skrócić formalności związane z budową i móc się wprowadzić do urządzonego domu od zaraz. Dom, o którym mowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

96 000 zł36 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Makler poleca Do sprzedania działką rod w Bydgoszczy na Miedzyniu , Lokalizacja ta powoduje ,że blisko na Nakielskiej są sklepy / Dino / ,oraz inne,ponadto przystanek autobusu 56 , z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorów

Komorów,dolnośląskie

650 000 zł147 m² 4 421,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom po kapitalnym remoncie w bliskich okolicach Świdnicy. Dom położony na działce o powierzchni ok. 500 m2. Na powierzchnię domu ok. 106 m2 składają się dwa poziomy: - na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraśnik Górny

Kraśnik Górny,dolnośląskie

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż piękny, wykończony z największą dbałością o najmniejszy detal dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 150 mkw. w Kraśniku Górnym (powiat bolesławiecki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

560 000 zł139 m² 4 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom na sprzedaż z garażem w bryle budynku w Zaczerniu ( gm. Trzebownisko) 0% prowizji! 0% podatku pcc Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

399 000 zł163 m² 2 447,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:869 m²

Prezentujemy Państwu Dom o pow. ok 163 m2 zlokalizowany w usługowo-mieszkalnej części Rybnika. Nieruchomość wybudowana została w latach 50 na działce o pow. 869 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Skrzatusz,wielkopolskie

345 000 zł280 m² 1 232,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 428 m²

Nowa niższa cena! na sprzedaż! Dom z dużym potencjałem położony w miejscowości skrzatusz gm. Szydłowo! Dom dwukondygnacyjny w całości podpiwniczony, w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozimek

Ozimek,opolskie

350 000 zł250 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Szukasz dużego domu do zamieszkania w Ozimku? Prezentujemy Państwu parterowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem zlokalizowany właśnie w Ozimku. Powierzchnia ok. 250 m2. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wąwozowa

Modlniczka,małopolskie

900 000 zł93 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego. Nie jestem zainteresowany pośrednictwem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł164 m² 9 451,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Wymarzona przestrzeń z ogrodem dla Twojej rodziny, tylko 15 minut od centrum Wolnostojący dom jednorodzinny Nela to nowoczesny parterowy budynek z wysuniętym przed fasadę garażem na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Musuły

Musuły,mazowieckie

726 000 zł107 m² 6 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Nowy Dom. Piękna Okolica Przedstawiamy do Sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni i lasów. Budynek oddany będzie w Stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Salwatoriańska

Zakopane,małopolskie

1 690 000 zł166 m² 10 180,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Dom W zabudowie szeregowej oferta na wyłączność Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony w Zakopanem Pardałówka przy ulicy Salwatoriańskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słupska

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł198 m² 8 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Doskonała oferta dla osób chcących cieszyć się domem w środku miasta jak i inwestora, który przeprowadzi nowoczesną aranżację domu lokalizacja: gdańsk Przymorze Małe, ulica Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

2 500 000 zł220 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowy dom mieszkalny na działce o powierzchni 11 arów w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owocowa

Starachowice,świętokrzyskie

1 275 000 zł231 m² 5 519,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:832 m²

Chcesz uniknąć problemów związanych z budową, obejrzyj i kup chatę prawie gotową! Nowoczesny dom dwukondygnacyjny z praktycznym strychem położony w spokojnej okolicy, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

579 000 zł125 m² 4 646,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowa inwestycja domów w zabudowie szeregowej w Rudnej Małej. Osiedle znakomicie skomunikowane z centrum Rzeszowa -12 min, oraz z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drawsko

Drawsko,wielkopolskie

490 000 zł113 m² 4 336,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący z dużym potencjałem, położony w bardzo urokliwej i zadbanej miejscowości Drawsko. Dom stanowi idealną lokalizację dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

969 000 zł226 m² 4 287,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Makler poleca nietuzinkowy dom Praktyczny dom w pięknej miejscowości Olimpin, położony na działce 876 m2 zaledwie 13 km od Starego Rynku w Bydgoszczy, 400 m od lasu, 150 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł107 m² 7 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjna cena. Dom do wprowadzenia. Bardzo Dobra Lokalizacja. Ładny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo łady Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 107 m2 powierzchni użytkowej, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł103 m² 4 228,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowa inwestycja domów w zabudowie szeregowej na Oś Budziwój. Osiedle znakomicie skomunikowane z centrum Rzeszowa. Dom o powierzchni 102,87m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł207 m² 7 246,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad samym Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

595 500 zł113 m² 5 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Segment w Nowej inwestycji. Duża Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 113 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na Bardzo ładnej, przestronnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij