dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dojazdowa

Marki,mazowieckie

499 000 zł46 m² 10 959,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Funkcjonalny, po generalnym remoncie, świetnie urządzony 2 pokojowy dom w jednej z najlepszych lokalizacji w "bliskich" Markach. Adres: dojazdowa 3a Dom o powierzchni 45,53 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Blachownia,śląskie

365 000 zł170 m² 2 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:844 m²

Aleja Nieruchomości oferuje na sprzedaż kamienicę(169m2) położoną na działce 844m2 w miejscowości Blachownia przy ul.Leśnej.W pobliżu zlokalizowane są placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Rubczaka

Wrocław,dolnośląskie

13 500 000 zł800 m² 16 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Rezydencja - Wrocław (leśnica) świętnie nadająca się do prowadzenia działalności gospodarczej. Mogąca posłużyć jako hotel, pensjonat, dom weselny, miejsce imprez okolicznościowych lub siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Zabrze,śląskie

1 350 000 zł230 m² 5 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jedyna taka oferta - tylko w naszym biurze! Przedstawiam na sprzedaż w pełni wykończony, umelblowany I wyposażony dom jednorodzinny w jednej z najlepszych lokalizacji miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilcza

Wilcza,śląskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:938 m²

Nowa niższa cena Z 600 tys zł na 550 tys. ZŁ oferta ważna do końca roku 2023! 0 % prowizji dla kupującego! Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skarżysko Kościelne

Skarżysko Kościelne,świętokrzyskie

950 000 zł408 m² 2 330,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:13 743 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obszernego domu położonego w spokojnej lokalizacji, skarżysko Kościelne. Dom Dom jednorodzinny, murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

479 900 zł84 m² 5 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Segment Środkowy o powierzchni ok. 85 m z działką ok.200m2 usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. W odległosci ok.1,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

879 800 zł81 m² 10 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Dom Gotowy Zamieszkania. Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładna połowa bliźniaka o powierzchni. ok. 80 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.350 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chyliczki

Piaseczno,mazowieckie

1 400 000 zł214 m² 6 530,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Chyliczkach, ok. 6 km od Piaseczna. Dom w pięknej okolicy, idealny na cięższe czasy: przestronny i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Redykajny

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

849 000 zł135 m² 6 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Duet broker o feruję do sprzedaży funkcjonalny, czteropokojowy eko dom w zabudowie bliźniaczej z podjazdem na samochód. D om mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

889 500 zł187 m² 4 757 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:995 m²

Parterowy Dom ok. 250m2. Super Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładną, nowoczesną nieruchomość, dom parterowy w Sanie Surowym Zamkniętym, o łącznej powierzchni ok.250 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Legionowo,mazowieckie

1 699 000 zł194 m² 8 780,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

0 zł prowizji dla kupującego podstawowe informacje Komfortowy, przytulny dom w doskonałej lokalizacji Legionowa, otoczony wysokimi sosnami, z dużym ogrodem pozwalającym cieszyć się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

399 900 zł70 m² 5 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:133 m²

Przestawiamy do sprzedaży nowoczesne osiedle, segment 4 lokalowy parterowy oraz piętrowy w stanie deweloperskim o powierzchni 70m i 118m2 z działkami 134m2 do 252m2. - kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Babice

Babice,małopolskie

760 000 zł125 m² 6 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bardzo ładny, nowy dom. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni mieszkalnej 99,98 m. Nieruchomość ma klasyczny podział przestrzeni na strefę dzienną na parterze i strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łagów

Łagów,dolnośląskie

650 000 zł180 m² 3 611,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Tylko U nas! nie szukaj dalej! nowa inwestycja W łagowie! 5 pok., pow. 111,8 m2, działka pow. 475 m2, ogród, 2 miejsca postojowe, stan deweloperski, segment skrajny, łagów Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płaczków

Płaczków,świętokrzyskie

395 000 zł95 m² 4 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczej okolicy, miejscowość Płaczków-Piechotne. Dom Dom murowany, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Augustów

Augustów,podlaskie

119 000 zł53 m² 2 245,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** domki letniskowe w augustowie *** *** teren zamknięty *** *** kemping Z obsługą zarządu *** Masz dość zgiełku miasta, i potrzebujesz przestrzeni na weekendowe wypady ? Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Na Skarpie

Wysoki Kościół,dolnośląskie

639 000 zł95 m² 6 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zielone Wzgórza to komfortowe i kameralne domy o wysokim standardzie i klasycznym charakterze oraz z niepowtarzalnym widokiem z tarasów na wzgórza trzebnickie (niczym nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

529 000 zł121 m² 4 388,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:623 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny, który jest w atrakcyjnej cenie? Chcesz mieć kawałek swojego trawnika, gdzie będziesz mógł wypocząć? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Sprzedam piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zimowiska

Zimowiska,pomorskie

1 810 000 zł380 m² 4 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Doskonała inwestycja pod Ustką, w miejscowości Zimowiska. Inwestycja obejmuje dwie nieruchomości gruntowe o łącznej powierzchni 1800 m2, zabudowane domem o powierzchni 380 m2. Wartość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Potrzanowo

Potrzanowo,wielkopolskie

527 000 zł75 m² 7 026,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz swojego ukochanego miejsce na ziemi? Marzy Ci się własna wyjątkowa przestrzeń oraz dużo zieleni? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? bingo! Gorąco polecam nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Garnek,śląskie

415 000 zł71 m² 5 845,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży uroczy, funkcjonalny, niewielki dom jednorodzinny, w miejscowości Garnek, gmina Kłomnice. Budynek jest po remoncie kapitalnym, który został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szpetal Dolny

Włocławek,kujawsko-pomorskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość położoną w Szpetalu Górnym koło Włocławka. Piękny teren otoczony laskiem .Dom położony na działce 1019 m2 na której znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lelewela

Wejherowo,pomorskie

949 000 zł260 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Wejherowie. Lokalizacja: dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, w której występuje zabudowa domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solnica

Solnica,pomorskie

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Solnica przy starej trasie nr 7 między Nowym Dworem Gdańskim a Elblągiem, w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

920 000 zł270 m² 3 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 650 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący z końca lat 80 ubiegłego wieku, który przeszedł gruntowny remont w roku 2007. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 36 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 155 000 zł160 m² 13 468,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w samym Konstancinie-Jeziorna, położoną nieopodal Parku Zdrojowego oraz szkoły amerykańskiej. Dom ma 160m2 i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Długa

Władysławowo,pomorskie

1 100 000 zł130 m² 7 343,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Dom nad morzem, blisko centrum, a jednak w spokojnej okolicy? To możliwe! Przedstawiam Państwu dość niepozorną na pierwszy rzut oka nieruchomośc- dom w zabudowie bliźniaczej, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 500 zł162 m² 4 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Zapraszamy na Prezentację , Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż, przestronny dom w cichej, zielonej i spokojnej okolicy. Lokalizacja: budynek znajduje się w miejscowości Stara Kuźnia, jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

919 900 zł132 m² 6 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowy Bliźniak w Bardzo Ładnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycję w bardzo atrakcyjnej części Brwinowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 489 900 zł173 m² 8 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Przedstawiamy do sprzedazy Piękny Dom wolnostojący. Parterowy dom w klasycznym stylu dworkowym na pięknej, dużej działce blisko lasu, usytuowany na peryferiach miasta. Świetny dojazd trasą S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

778 800 zł148 m² 5 255 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przestronny Segment Zewnętrzny. Super Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - Segment Zewnętrzny o powierzchni ok. 148m2, w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 199 900 zł192 m² 6 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 190 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce. Dom jest Gotowy do zamieszkania. Rozkład Domu. Parter ok 108 m2, - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł190 m² 7 829,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Zapłocie. Powierzchnia całkowita domu wynosi 190 m2. Usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł131 m² 9 151,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Wyłączne biuro sprzedaży dewelopera, bez dodatkowych kosztów- zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

559 000 zł107 m² 5 201,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę przedsprzedaży domów w nowej inwestycji - Osiedle "cicha Wola". Obecnie w sprzedaży I etap inwestycji. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł163 m² 9 202,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio - brak prowizji I podatku pcc :krótko: bemowo, nowoczesny, gotowy, skrajny segment Z garażem na 2 samochody. Przy stacji metra, powierzchnia 163M2 dom wrócił do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Firletki

Kretomino,zachodniopomorskie

499 000 zł83 m² 6 038,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:131 m²

Nowe osiedle południowa, i etap inwestycji położonej w Kretominie przy ul. Południowa/niezapominajek. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących ciszę i spokój. Ogromną zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bukowice

Bukowice,dolnośląskie

849 000 zł600 m² 1 415 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Polecam, bardzo duży dom wolnostojący w malowniczo położonej miejscowości Bukowice. Opisywana nieruchomość posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Idealnie nadaje się na mały pensjonat lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł190 m² 2 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu piętrowy dom zlokalizowany blisko centrum Rzeszowa na osiedlu Projektant. Dom z 1993r roku położony jest na 5,5 arowej działce.