dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 359 000 zł173 m² 7 855,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

1 489 000 zł136 m² 10 956,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom premium ok. Krzyki Jagodno 5 minut Wrocław! Szereg 2018 5M, ogród 5 minut Wrocław Na sprzedaż piękny szereg z roku 2018. Metraż powierzchni mieszkalnej to 138m2 Dom jest 2 piętrowy, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 900 zł119 m² 6 721,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Biuro Makler poleca! Marzysz o własnym domu, który może być Twój od zaraz? Chciałbyś mieszkać w mieście a jednocześnie mieć swój własny kawałek zieleni? Przedstawiamy idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

778 500 zł148 m² 5 246 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Przestronny Segment Zewnętrzny. Super Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - Segment Zewnętrzny o powierzchni ok. 148m2, w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Malczewskiego

Straszyn,pomorskie

750 000 zł118 m² 6 375,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Spokojne i kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położone w Straszynie na ul. J. Malczewskiego. Środkowy segment o pow. 117,64 m2 (uż. 74,04 m2) z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Starowiejska

Marzęcice,warmińsko-mazurskie

259 000 zł95 m² 2 719,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:896 m²

Youhouse prezentuje: black friday do 26.11.22 -5000 zł Dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Marzęcice, niedaleko Nowego Miasta Lubawskiego. Budynek o powierzchni użytkowej 95,23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rów

Rów,zachodniopomorskie

1 650 000 zł450 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwy pensjonat położony w miejscowości Rów w Powiecie Myśliborskim zlokalizowanej w otoczeniu lasów i jezior. 11 pok z łazienkami, sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miechowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł163 m² 4 288,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na złotnikach. Podstawowe informacje Cena: 699 000 zł Rok budowy: 1930+ rozbudowa w 1998 Powierzchnia całkowita: 163 m2 Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeżanka

Brzeżanka,podkarpackie

480 000 zł113 m² 4 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Kompaktowy budynek jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym do wykończenia i zamieszkania. Jeśli nie masz czasu na dokończenie budowy, na Twoje życzenie inwestor może oddać go Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lublin,lubelskie

894 000 zł88 m² 10 114,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 785 m²

Nieruchomość położona jest w Lublinie, na osiedlu Szerokie, w sąsiedztwie ścieżek rowerowych oraz terenów rekreacyjnych. Dom obejmuje dwie kondygnacje - parter i poddasze. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Okuninka

Okuninka,lubelskie

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:375 m²

Działka płaska niecałe 400m2, domek letniskowy 40m2, do plaży 50 metrów. Trzy pokoje 17m2,6m2 i 6m2,Świetne do wynajmu oraz dla rodzin z dziećmi / plaża i woda 50m od działki. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiszewo

Kiszewo,wielkopolskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Sprzedam dom z drewna Kiszewo, gmina Oborniki. Dom wybudowany według indywidualnego projektu : Parter- otwarta kuchnia, jadalnia, halu z kominkiem oraz wyjściem na taras. Dodatkowo sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górno-Parcele

Górno-Parcele,świętokrzyskie

294 000 zł70 m² 5 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż działka z całorocznym domkiem "na zgłoszenie" o pow. użytkowej 57 m2 z antresolą. Powierzchnia całkowita ok 70 m2. Domek o wymiarach 5m x 7m, o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słonecznikowa

Stanisławowo,podlaskie

750 000 zł162 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak położony w zacisznym miejscu w otoczeniu zieleni z dala od zgiełku hałaśliwych ulic, jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta. Każdy z domów posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tereszewo

Tereszewo,warmińsko-mazurskie

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Youhouse prezentuje: dom położony 8,5 km od Nowego Miasta Lubawskiego w ustronnym, spokojnym i ładnym miejscu. Budynek jednorodzinny średniej wielkości, którego kształt przypomina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł402 m² 2 860,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni użytkowej 133 m2, powierzchni całkowitej 402 m2, znajdujący się w Krakowie w dzielnicy Płaszów. Dom usytuowany jest na 12,56 ar działce, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł430 m² 5 232,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:29 007 m²

Makler Poleca! piękna posiadłość W bożenkowie! Okazja! Malowniczo położony dom ze stawami, łowiskiem wędkarskim Nieruchomość znajduje się zaledwie 12 km od centrum Bydgoszczy wśród lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Knurów

Knurów,śląskie

279 000 zł120 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Nowa niższa cena! Z 299 tys zł na 279 tys zł Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 w Knurowie - Szczygłowice (pow. gliwicki, gmina Knurowie). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magnoliowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 499 000 zł155 m² 9 670,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rezydencja Magnolia - Kołobrzeg Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu na kameralnym, zamkniętym osiedlu, zlokalizowanym kilka minut od granicy Kołobrzegu. Dom jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

444 000 zł179 m² 2 480,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Makler poleca Dom w Szubinie w zabudowie bliźniaczej skrajny.Powierzchnia działki to 420m.Dom do remontu w wielkim potencjałem.Dół domu to bardzo przestronny przedsionek, obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 900 zł207 m² 5 072 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny przestronny Dom parterowy o całkowitej powierzchni ok. 200 m2, usytuowany na przestronnej na działce ok. 1500m2. Rozkład domu jest następujący: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

715 000 zł77 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Wrocław / kamieniec wrocławski / dom bliźniak 77/151 M2 Przedstawiam ładny i funkcjonalny nieduży dom w zabudowie bliźniaczej w Kamieńcu Wrocławskim. Dom gotowy do zamieszkania, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jesionowa

Cerekwica,wielkopolskie

660 000 zł145 m² 4 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Sprzedam ładny, piętrowy dom położony w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych w Cerekwicy. Bliskość lasu i natury zachęca do spacerów. dom o powierzchni 122 m2 wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 500 zł121 m² 5 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Bliźniak Nowy w zielonym Cichym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 122 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrodzień

Dobrodzień,opolskie

1 300 000 zł215 m² 6 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz domu w Centrum Dobrodzienia, z dużą działką zapewniającą komfort identyczny jak w przypadku lokalizacji na obrzeżach? Ta oferta powinna Cię zainteresować. Przedstawiamy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

499 000 zł184 m² 2 711,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom o metrażu 153 m2 (184 m2) na równej działce o powierzchni 18 arów. Zapraszam do zakupu domu wolnostojącego z poddaszem użytkowym w Kielnarowej, zaledwie 3 km od granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Psary

Psary,dolnośląskie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 80 m2 położony we wsi Psary gmina Jemielno na działce budowlanej o pow. 1900 m2. Posiada w pełni wyposażoną kuchnię, umeblowane 3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toprzyny

Toprzyny,warmińsko-mazurskie

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom ma powierzchnię 100 m i znajdują się w nim 4 spore pokoje (2 na dole i 2 na górze) oraz, wyjście na taras, łazienka, toaleta, oraz serce domu, kuchnia z jadalnią i fajnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwukondygnacyjną połówkę bliźniaka wykończoną pod klucz o powierzchni użytkowej 140 m2, położoną na działce ponad 600 m2 przy ulicy Bolesława Prusa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipowo

Lipowo,mazowieckie

550 000 zł119 m² 4 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Piękny dom do wykończenia na dużej działce. Wybudowany z ytongu, ocieplony 15 cm styropianem. Pod wylewką podłogową rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Dom parterowy z trzema sypialniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł111 m² 6 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Serdecznie Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - Segment w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 112 m2 na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

609 500 zł119 m² 5 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:204 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 119 m2, usytuowany w Bardzo dobra lokalizacja południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 479 000 zł217 m² 6 809,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wrocław, chrząstawa Mała, ul. Akacjowa, przepiękny dom wolnostojący z dużym ogrodem, basenem oraz sauną. Dodatkowo fotowoltaika, klimatyzacja, taras zimowy z ogrzewaniem i przydomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Michałowskie

Budy Michałowskie,mazowieckie

696 000 zł120 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 w stanie deweloperskim położony w malowniczej i zielonej okolicy w miejscowości Budy Michałowskie w gminie Jaktorów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górniki

Bytom,śląskie

620 000 zł167 m² 3 712,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom wolnostojący usytuowany w Bytomiu - Górniki. Powierzchnia domu - 167 m2 Powierzchnia działki - 600 m2 funkcjonalny układ : parter składa się z wiatrołapu, holu, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszoły

Koszoły,lubelskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:94 100 m²

Atrakcyjne siedlisko na uboczu w miejscowości Koszoły - 9.41ha gruntów ornych w tym 0.91ha lasu Główne atuty nieruchomości: piekny widok położenie z dala od głównej jezdni bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, wyjątkowej inwestycji domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie wykończenia. Sprzedaż bezpośrednia: -bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 359 000 zł173 m² 7 855,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagórnik

Zagórnik,małopolskie

439 000 zł173 m² 2 537,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferuję atrakcyjny dom jednorodzinny o pow. użytkowej 173 m2 wraz z murowanym 2 stanowiskowym garażem wolnostojącym, zlokalizowany w Zagórniku , woj. małopolskie, położony na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rekreacyjna

Józefosław,mazowieckie

1 189 000 zł95 m² 12 515,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowy, ładny, świeżo wyremontowany bliźniak na granicy z Warszawą czeka na rodzinę, która uzupełni go tylko w 1 brakujący element - szczęście i radość zamieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ochota

Warszawa,mazowieckie

3 800 000 zł150 m² 26 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia działki 620 m2, możliwość dokupienia sąsiedniej działki. Dom całkowicie wyremontowany.