dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Dobrzykowice,dolnośląskie

898 900 zł125 m² 7 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Opiekun Oferty tel. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 125,46m2, z działką o pow. 272m2, położony w miejscowości Dobrzykowice. W skład nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siemidarżno

Siemidarżno,zachodniopomorskie

330 000 zł140 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 550 m²

Przedstawiamy na sprzedaż pół bliźniaka z poddaszem, dwoma pomieszczeniami gospodarczymi, garażem oraz 1/2 działki w miejscowości Siemidarżno, gmina Trzebiatów, powiat gryficki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 795 000 zł195 m² 9 219,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 158 m²

Uroczy dworek otoczony lasem! Ofert ą sprzeda ż y jest dom parterowy o powierzchni 194 m2 z dodatkowym u ż ytkowym poddaszem. Nieruchomo ść znajduje si ę w Brze ź cach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowa

Lutynia,dolnośląskie

2 200 000 zł326 m² 6 748,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Ucieknij od miejskiego zgiełku, a w razie potrzeby miej miasto zawsze pod ręką. Dom wolnostojący na samodzielnej działce o wielkości 1800m2, położony w Lutyni 5 km od granic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedamy dom jednorodzinny typu segment w Legionowie. Budynek murowany, piętrowy, ocieplony, o powierzchni użytkowej 200m2, w całości podpiwniczony, na działce o powierzchni 400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Małomicka

Lubin,dolnośląskie

390 000 zł140 m² 2 794,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Dobra lokalizacja! bez prowizji! Oferujemy Państwu domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, położone w doskonałej lokalizacji-przy ul. Małomickiej w Lubinie, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

740 000 zł350 m² 2 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 350m2 oraz mieszkalnej 178m2 posadowiony w urokliwym miejscu na Szczawienku wsród zabudowy domków. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wadowice

Wadowice,małopolskie

320 000 zł125 m² 2 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania 2 lokale mieszkalne w budynku kilkulokalowym w Wadowicach. Lokal o pow. 84 mkw. położony jest na parterze, drugi lokal ma pow. 43 mkw. i znajduje się na piętrze. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głosków

Głosków,mazowieckie

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży parterowy wolnostojący dom zlokalizowany na działce o powierzchni 1000m2 w Głoskowie. Powierzchnia użytkowa to 140 m2 (pow. całkowita 160 m2), na którą składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szkolna

Robakowo,wielkopolskie

634 900 zł108 m² 5 878,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom piętrowy jednorodzinny dwulokalowy (108,94m2) na działce o powierzchni 738m2, budowany w m. Robakowo ul. Szkolna gm. Kórnik.W pobliżu przedszkole, szkoła, kościół. W dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

850 000 zł185 m² 4 604,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Polecamy na sprzedaż bardzo ładny dom położony w Żarach, o pow. użytkowej 142,74 m2 (o pow. całkowitej 184,60 m2) na działce o pow. 494 m2 w cenie 850 tys. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 100 000 zł350 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom W centrum zakopanego, 10 minut od krupówek! Nowa, niższa cena! Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej ok. 350 m 2 zlokalizowany w centrum Zakopanego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:880 m²

Na sprzedaż 2 budynki (100 m2 + 400 m2) znajdujące się na działce o powierzchni 880 m2. Lokalizacja: bielany (okolice ul. Wólczyńskiej i Arkuszowej). Budynki zostały wybudowane w 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 792 m²

Rezerwacja! Dom w zielonej okolicy Goczałkowic! nowa promocyjna cena! nie zwlekaj Z umówieniem się na prezentację! Szukasz domu w ładnej okolicy? To oferta idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowe Miasto

Sulików,dolnośląskie

399 000 zł199 m² 2 005,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

NA sprzedaż dwurodzinny dom W sulikowie, ul. Nowe miasto. OD dziś W niższej cenie! Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni 198,91 m2, położony w Sulikowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

959 001 zł151 m² 6 351 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dobrzykowice - Przestronny dom luxusowy -150 m2-duża działka! top!premium lokalizacja Zapraszam na prezentację do przepięknych Dobrzykowic, których tempo rozwoju wszystkich zaskakuje. Mam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

990 000 zł126 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż bliźniak pod Wrocławiem o powierzchni 126 m2 z garażem, zadaszonym tarasem i ogrodem 300m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Turów, gmina Żórawina, 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trachy

Trachy,śląskie

429 000 zł144 m² 2 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 144m2 usadowiony na dużej działce o powierzchni 2500m2. Posiada ogromny potencjał aranżacyjny i jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

870 000 zł96 m² 9 016,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, 5-pokojowego segmentu wykończonego w bardzo dobrym standardzie z ogródkiem 18 mkw i tarasem 8 mkw- budynek z 2020 roku. Mieszkanie idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowina

Nowina,warmińsko-mazurskie

692 000 zł230 m² 3 007 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 227 m²

Zamieszkaj w wymarzonym domu w Nowinie, z dużym ogrodem, blisko Elbląga Wieś Nowina to wieś leżąca w gminie Elbląg. Położona jest w północno-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

450 000 zł97 m² 4 658,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetne warunki fanasowanie - jedynie 1000 zł opłaty rezerwacyjnej, reszta na koniec inwestycji! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

730 000 zł105 m² 6 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Gmina wieliczka - nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje nowe, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej. Piękna i cicha okolica, dużo zieleni, oraz widok na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

384 000 zł120 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Makler poleca do sprzedaży domy W zabudowie bliźniaczej W pięknej okolicy murowaniec! Do sprzedania działka o powierzchni 237m na której powstanie dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

695 000 zł149 m² 4 664,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Bezpośrednio malownicze osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 149 mkw z dużym ogrodem. Zapewniamy fachową ekipę remontową, która wykończy dom wg twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

630 000 zł130 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janowice

Janowice,małopolskie

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji ze strony kupujących Chciałbyś mieszkać w miejscu gdzie można bezustannie cieszyć się urokami natury, pięknym otoczeniem, ciszą i spokojem. Miejsca, w którym będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

849 700 zł151 m² 5 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom w malowniczym Rejonie Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom premium w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 152 m2, na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Antoninek

Poznań,wielkopolskie

970 000 zł190 m² 5 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Witam, mam na imię Andrii, jestem osobą, która pomoże w szybki oraz bezpieczny sposób w kupnie Państwa nowego mieszkania. Dzięki współpracy ze mną nie musisz martwić się już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

719 000 zł120 m² 5 985,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

+ bezpośrednio dom z ogromnym potencjałem 5 sypialni - bez prowizji % + gotowe W tym roku + Bez podatku pcc Bezpośrednio malownicze osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeginia Narodowa

Przeginia Narodowa,małopolskie

750 000 zł125 m² 5 982,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Przeginia Narodowa. Dom zlokalizowany jest w odległości 20km od Krakowa, znajduje się na 11,39ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

3 000 000 zł1 500 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Rezydencja w Magdalence. Dom wolnostojący, wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowej, starej Magdalence. Dom wolnostojący, skłąda się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

1 150 000 zł132 m² 8 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Więcej informacji: violabiuro: 509 096 lub 049 od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielany

Legnica,dolnośląskie

1 499 000 zł146 m² 10 262,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania piękny dom położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Legnicy. Budynek został oddany do użytku w 2021 roku. Do jego budowy zastosowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

1 200 000 zł170 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Rozpoczynamy kolejny etap inwestycji Nowy Turów- nowy Turów 2. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

689 800 zł130 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 130 m2 posadowiony na działce ok. 480 m2 Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia i Bieniewic. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

1 499 000 zł198 m² 7 570,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Oferuje państwu na sprzedaż dom w Pilchowie. Stan deweloperski do własnej aranżacji. Pow. domu to 227 m2 na co składa się powierzchnia mieszkalna 195 m2 i garaż 35 m2. Umieszczony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,lubelskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 700 m²

Łaziska-gmina Dom z lat siedemdziesiątych murowany z belitu, niski parter ok. 80 mkw, wysoki parter ok.80 mkw plus poddasze, na podłogach deski, wykładzina, okna drewniane skrzynkowe, centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królewska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

739 100 zł116 m² 6 372 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam do sprzedaży segment skrajny o powierzchni 116 m2 na działce 400 m2 położony w Grodzisku Mazowieckim Szukasz nowoczesnego domu z szybkim dojazdem do Warszawy ? To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

850 000 zł152 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł173 m² 7 797,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

845 000 zł154 m² 5 487,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:519 m²

Szanowni Państwo, oferuje na sprzedaż rewelacyjną połówkę Bliźniaka w Starej Wsi obok Nadarzyna. Położony w pięknej okolicy Lasu Młochowskiego, z szybkim dojazdem do Nadarzyna jak.