dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

999 001 zł107 m² 9 336,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękny dom pruszowice- długołeka! Pruszowice, gmina Długołęka, powiat wrocławski Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego o powierzchni 103 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Centrum

Białystok,podlaskie

2 599 000 zł176 m² 14 809,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Wyjątkowy, luksusowy dom w stylu nowoczesnym. Zaprojektowany ze szczególną starannością budynek jest w sposób wręcz idealny zespolony z otoczeniem. Prosta bryła domu i zastosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

750 000 zł131 m² 5 714,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Polecam w przedsprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Sosnowiec,śląskie

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Sosnowcu - ul. Grota Roweckiego. Idealna opcja dla rodziny z dziećmi z dodatkową możliwością inwestycji lub bezpośrednio dla inwestora. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 881 m²

*** dom W szczyrku Z cudownym widokiem! *** cenisz piękno przyrody, a wśród malowniczych gór czujesz się jak W domu? chcesz być częśćią tętniącej miejscowości turystycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

530 000 zł126 m² 4 206,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:964 m²

Chcielibyśmy zaproponować Państwu funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Polecamy działkę w rewelacyjnie położonej miejscowości Rabowice (ul. Daglezjowa) koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halickie

Halickie,podlaskie

739 000 zł139 m² 5 317,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Tuż pod miastem Białystok w bezpośrednim otoczeniu łąk i lasu powstaje kameralne osiedle nowoczesnych domów w zabudowie bliżniaczej (7 budynków po 2 segmenty) i zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Białystok,podlaskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż dom w centrum Białegostoku. Osiedle Bema. Świetna lokalizacja, spokojna okolica w centralnej części miasta. Dom drewniany, do remontu. Instalacje do wymiany. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrybicze

Skrybicze,podlaskie

850 000 zł156 m² 5 448,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowe osiedle domów wolnostojących, położonych niedaleko ulicy Białostockiej w Skrybiczach. To doskonała propozycja dla rodzin gwarantująca przestrzeń, niebywały komfort oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poskwitów

Poskwitów,małopolskie

999 999 zł202 m² 4 950,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:8 946 m²

Biuro pd Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym znajdującym się na 89 arowej działce położonej w terenie gminy Iwanowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 800 zł121 m² 5 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bliźniak Nowy w zielonym Cichym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 122 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wygoda

Białystok,podlaskie

912 000 zł105 m² 8 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Piękna szeregówka na Wygodzie. Na dole salon z aneksem, sypialnia, łazienka z sauną. Na górze dwa pokoje oraz łazienka z wanną i prysznicem. Niesamowita nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Załęska

Wólka Załęska,mazowieckie

890 000 zł226 m² 3 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:531 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom wolnostojący w otoczeniu lasu. Dom o powierzchni użytkowej około 140 m2 znajduje się w miejscowości Wólka Załęska, pomiędzy Konstancinem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mosina

Mosina,wielkopolskie

465 000 zł110 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 790 000 zł210 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom w uzdrowiskowej miejscowosci Szczawno-Zdrój. Dom o powierzchni 210m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na ogród, kuchni, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 199 000 zł145 m² 8 269 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładną nieruchomość - lokal skrajny- o pow.ok.145 m 2 ,usytuowany na działce o pow. ok. 540 m2, zlokalizowany w bardzo ładnej okolicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilchwy

Wodzisław Śląski,śląskie

790 000 zł156 m² 5 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Prezentujemy na sprzedaż domy o powierzchni 155,73 m2 w zabudowie szeregowej, piętrowe wraz z garażem. Nieruchomość zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim - Wilchwy. Budynki świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rolnicza

Zamość,lubelskie

725 000 zł124 m² 5 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Kupujący zwolniony z podatku pcc, co pozwala oszczędzić ponad 14.000 zł. Dodatkowo kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości - 0%. Do sprzedania piękny dom do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 000 zł110 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Mazurach składająca się z dworku w stylu klasycystycznym oraz 6 budynków folwarcznych, położoną na gruntach o powierzchni 11 ha. Dworek jest zamieszkały ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 359 000 zł173 m² 7 855,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł211 m² 8 293,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom Z charakterem W malowniczej okolicy N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, designerski dom położony na wzgórzu w otoczeniu malowniczej okolicy i pięknych widoków. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł120 m² 13 583,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Dom po generalnym remoncie, znajduje się na osiedlu Groty (bemowo). Z widokiem na las z okna kuchni i balkonu na pierwszym piętrze. Okolica cechuje się bardzo przyjemnym połączeniem ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piaskowa

Wałbrzych,dolnośląskie

550 000 zł120 m² 4 579,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

"nowa piaskowa" - nowoczesne osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie Piaskowej Góry. Funkcjonalne, ergonomiczne budynki wybudowane z wysokiej klasy materiałów. Pokryte dachówką, ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Błędów

Dąbrowa Górnicza,śląskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom zlokalizowany w dzielnicy Błędów w Dąbrowie Górniczej. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio asfaltową drogą gminną. Dom usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Libertów

Libertów,małopolskie

760 000 zł98 m² 7 755 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

699 000 zł78 m² 8 966,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Atrakcyjna szeregówka w Skwierzynce. Prezentujemy dom szeregowy o powierzchni użytkowej 77,96m2. Działka o powierzchni 256m2. Parter: salon z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czarnków

Czarnków,wielkopolskie

460 000 zł83 m² 5 569,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:777 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czarnków, oferowany w ramach kolejnego etapu inwestycji deweloperskiej. Dom o powierzchni 82,59m2 usytuowany na wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Borówiec,wielkopolskie

1 799 000 zł248 m² 7 254,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż wolnostojący dom położony w Borówcu, gmina Kórnik. Budynek dwukondygnacyjny. Na powierzchnie 248 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł107 m² 2 336,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 045 m²

Dom | 3 Pokoje | 100 m2 Tylko u nas! Na sprzedaż dom posadowiony na działce o powierzchni 3045 m2, wraz dużym budynkiem gospodarczym, zlokalizowanym w Półwiesku Małym w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

686 500 zł115 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 215 m2 Parter: ok 57 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Wojkowice,dolnośląskie

990 000 zł186 m² 5 325,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Zapraszamy do zakupu nieruchomości w miejscowości Wojkowice, gmina Żórawina. Miejsce oddalone 15 km od Rynku Wrocławskiego natomiast do granicy z Wrocławiem mamy zaledwie 8 km. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Namysłów

Namysłów,opolskie

890 000 zł216 m² 4 120,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 893 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż dom wolno stojący w Namysłowie. Blisko centrum ok. 10 min. pieszo do rynku (droga asfaltowa powiatowa z chodnikiem), posiadłość jest domem jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

829 500 zł126 m² 6 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom- 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim, o powierzchni ok.125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Strażów,podkarpackie

2 550 000 zł477 m² 5 351,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż w miejscowości Strażów koło Rzeszowa. Inwestycja zlokalizowana 1 km od drogi krajowej E40. Dom sprzedawany na działce ok 20 a. Jednorodzinny budynek mieszkalny parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ujście Jezuickie

Ujście Jezuickie,małopolskie

249 000 zł150 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości w sąsiedztwie terenów zielonych? Z dala od zgiełku miasta, pośpiechu, szumu samochodów, zapachu spalin? Coraz więcej z nas decyduje się na ucieczkę od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolków

Bolków,dolnośląskie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 600 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Sady Górne.Dom o powierzchni mieszkalnej 160m2 posadowiony na dziłace 10600m2 składa się z pięknej dużej kuchni , jadalni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Jana Pawła II

Słupno,mazowieckie

780 000 zł146 m² 5 342,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ładny dom typu bliźniak blisko Warszawy (10 km). Zaraz za Markami. Bardzo porządnie zrobiony i z materiałów z wyższej półki. Energooszczędny i dobrze docieplony. Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dostatnia

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł240 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż dom (240m2) wolnostojący z ogromnym potencjałem. Dom podzielony na dwie części. Na dole pomieszczenia idealne na działalność firmy z całym zapleczem. Do części firmowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

894 000 zł261 m² 3 427,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:788 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia duży dom wolnostojący w dzielnicy Lisiniec. Nieruchomość wybudowana w 1998 roku, na działce o pow. ma 788 m2. Dom o powierzchni 260,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jastrzębie,mazowieckie

960 000 zł150 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedaż | 150 m2 | bliźniak | 960 000 zł | Jastrzębie | gm. Piaseczno | stan deweloperski Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego. Obecnie osiedle składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 11-go Listopada

Wasilków,podlaskie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:614 m²

Przedstawiam nieruchomość położoną w malowniczej części Wasilkowa. Dom o powierzchni 100 m2 wybudowany w 2012 roku położony na prostokątnej, płaskiej, ogrodzonej działce.