dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

670 000 zł112 m² 5 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

W marcinkowicach powstaje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, nowoczesne i ekologiczne budynki z ogrodami. Każda połowa domu będzie miała powierzchnię 112m2 z wbudowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

1 179 000 zł209 m² 5 639,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:813 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ten dom jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł143 m² 5 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Brak podatku pcc Oferta od dewelopera. Odrębna własność Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej zlokalizowanych w Jaszkotlu za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skawina

Skawina,małopolskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która została wybudowana w 2015 r., z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, z myślą o zapewnieniu jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

990 000 zł126 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż w Zielonce 2000 metrów od stacji pkp Zielonka! Tuż przy lesie! W Skrócie: zielonka, , dom wolnostojący składa się z dwóch poziomów mieszkalnych, piwnicy oraz strychu. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łukszty

Łukszty,warmińsko-mazurskie

149 000 zł83 m² 1 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w centrum wsi Łukszty gm. Pasłęk. Budynek parterowy, murowany z cegły, otynkowany. Okna drewniane, stolarka drzwiowa drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Bojano,pomorskie

670 000 zł128 m² 5 246,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polna aleja to inwestycja, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów rynku pierwotnego. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona w doskonałej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

725 000 zł130 m² 5 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! bez podatku pcc! możliwość dużej negocjacji ceny! Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łączka

Łączka,śląskie

1 060 000 zł160 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Sprzedamy jednorodzinny dom usytuowany w cichej i spokojnej miejscowości w powiecie cieszyńskim, zaledwie 3 km od Skoczowa i tylko 7 km od Cieszyna. Nieruchomość położona jest tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

687 500 zł90 m² 7 626 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:67 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bibice

Bibice,małopolskie

680 000 zł89 m² 7 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy budynek mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pustułeczki

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł90 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:414 m²

Sprzedam dom 90m2 do generalnego remontu na działce o powierzchni 414m2 na Ursynowie na spokojnej willowej ulicy Pustułeczki (nr 3). Mpzp przewiduje 40% zabudowy działki, 3 kondygnacje nadziemne, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krasienin

Krasienin,lubelskie

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Deweloper Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie. Zadzwoń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

1 099 000 zł288 m² 3 815,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:415 m²

Bez prowizji! Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie. Zadzwoń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Odrzańska

Zielona Góra,lubuskie

685 000 zł185 m² 3 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

W zielonej Górze, przy ul. Łężyca-Odrzańska, posiadamy w ofercie na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni całkowitej ok. 185m. kw. Dom usytuowany na działce o areale 1 052m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radochów

Radochów,dolnośląskie

549 000 zł280 m² 1 960,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący w budowie w Radochowie gmina Lądek Zdrój Traczyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom w trakcie budowy, przepięknie położony, z widokiem na góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

908 000 zł147 m² 6 194,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Piękny Dom w Szymanowie na ul. Lipowej który posiada 146 mkw plus ogród o powierzchni 117 mkw. Rozkład nieruchomości: parter - 53.73 m + Garaż - 19,75 m - Wiatrołap 4.59 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Libertów

Libertów,małopolskie

760 000 zł98 m² 7 755 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Rezerwacja! Prrzedmiotem sprzedaży jest dom drewniany wraz z budynkiem gospodarczym położony na 55 arowej działce w miejscowości Zagórzany (5km od Gorlic) Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cefeusza

Gdańsk,pomorskie

1 299 999 zł240 m² 5 416,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

!dom W gdańsku osowej na sprzedaż! Budynek mieszkalny jednorodzinny jest obiektem mieszkalnym w zabudowie szeregowej, trzykondygnacyjnym (przyziemie, parter i poddasze użytkowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

879 000 zł114 m² 7 684,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 108,83 m2, ( w tym garaż i komórka lokatorska) z 2021 roku, na Sławinie, w okolicy Ogrodu Botanicznego w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

1 610 000 zł300 m² 5 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

W ofercie sprzedaży dom z niesamowitym potencjałem, usytuowany na dużej działce. Trzykondygnacyjny, wolnostojący dom z którego można wygospodarować dwa lub trzy niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

555 000 zł91 m² 6 098,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas tylko W maklerze Do sprzedania dom w Łochowie o powierzchni całkowitej około 90m, składający się ; dół -dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, korytarz, plus wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

1 490 000 zł282 m² 5 283,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz w pełni wykończonego domu dla swojej rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w miejscowości Węgrzce Wielkie (piaski). To oferta bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 161 m²

Grunt o powierzchni 1,4 ha, zabudowany budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Widokowa lokalizacja , Bielsko-Biała Lipnik Budynek z uwagi na układ i ilość pomieszczeń pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biczyce Górne

Biczyce Górne,małopolskie

645 000 zł160 m² 4 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem sprzedaży widokowej nieruchomości składającej się z dwóch działek ewidencyjnych o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

745 000 zł125 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Przedmiotem oferty jest dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Miedzyń! Nieruchomość o powierzchni 125 m2. i działka 220 m2. Specyfikacja budynku: - stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reniferowa

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł138 m² 11,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Gdzie: warszawa Targówek ul. Reniferowa Odpowiedni: dla rodziny 2+1 lub 2+2, oraz dla osób ceniących sobie prywatność, spokój oraz szukających funkcjonalnej przestrzeni. Zalety: zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urocza

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł129 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Sprzedaż | dom szeregowy | Józefosław | 129,05 m2 | 890 000 zł osiedle urocza - józefosław - ostatni wolny dom w inwestycji! Przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł143 m² 9 085 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Gotowe segmenty jednorodzinne na Osiedlu Moments targówek/bródno. FILM: segment narożny o powierzchni wewnętrznej 143 m2 z garażem, ogródkiem 120m2 oraz tarasem na dachu 48m2. parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skała

Skała,małopolskie

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w centrum miejscowości Skała koło Krakowa - odległość do ul. Opolskiej wynosi ok. 16 km. Dom z lat 60-tych ubiegłego wieku jest położony na działce 14 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Wilczyce,dolnośląskie

960 000 zł156 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc ? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiedni dom. Przeglądasz setki ofert,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

694 000 zł103 m² 6 764,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom parterowy 103m2 z dużą ok. 550 m2 działką, położny w pięknej cichej okolicy blisko lasu, niedaleko stacji pkp. W miejscowości szkoła, żłobek , przedszkole, sklepy , tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

869 900 zł162 m² 5 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na dużej przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 398 999 zł172 m² 8 133,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Oferta na wyłączność! Atrakcja dla miłośników nowoczesnej architektury, nieprzeciętny wystrój wnętrza! Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny 144 metrowy dom z 28 metrowym garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Konstantynów

Lublin,lubelskie

480 000 zł112 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:296 m²

Bardzo ciekawa oferta! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 82m2 z dobudówką o powierzchni 32m2 zaaranżowaną na lokal usługowy aczkolwiek do przearanżowania na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konarzewo

Konarzewo,wielkopolskie

869 000 zł147 m² 5 911,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kup to mieszkanie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" - więcej informacji udzielimy telefonicznie Jeśli marzysz o tym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Palmiry

Palmiry,mazowieckie

1 990 000 zł238 m² 8 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Palmiry, tylko 6km za Łomiankami. Wykwintny, nowoczesny, parterowy dom w stylu Glamour, po generalnym remoncie, stan idealny. Całkowicie umeblowany. Działka 1200m2. Dom jednorodzinny parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Swarzewska

Łebcz,pomorskie

600 000 zł138 m² 4 349,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny położony w Gnieżdżewie, k. Pucka, przy ulicy Księży Dombków. Budynek mieszkalny jednorodzinny Budynek zostanie oddany do użytku w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

545 900 zł170 m² 3 211,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:748 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Murowańcu na działce o pow. 748m2. Budynek parterowy z możliwością adaptacji poddasza. Stan surowy z oknami velux trzyszybowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowa Wieś

Zbrza,świętokrzyskie

679 000 zł237 m² 2 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Nowa niższa cena! Chcesz uciec przed zgiełkiem miasta? Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz, aby zaszyć się w zaciszu pięknego, przytulnego domu, a w wolnej chwili.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij