dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kto: agencja Partner House kontakt: wiadomość prywatna lub kontakt telefoniczny co: szeregowiec gdzie: warszawa, wawer, las za ile: 1 550 000 od kiedy: od zaraz Świetnie ulokowana nieruchomość dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Makler poleca Dom w Szubinie w zabudowie bliźniaczej skrajny.Powierzchnia działki to 420m.Dom do remontu w wielkim potencjałem.Dół domu to bardzo przestronny przedsionek, obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brata Alberta

Nowy Targ,małopolskie

1 150 000 zł158 m² 7 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:379 m²

Nowa cena!do sprzedania dwukondygnacyjny budynek mieszkalny z garażem o powierzchni niespełna 158m2. w zabudowie bliźniaczej. Niezagrożony widok na Tatry. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

899 999 zł203 m² 4 435,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom wolnostojący -okazja wrcław centrum 11km Duży dom wolnostojący / okolice ołtaszyn /wrocławia 201,7m2 okazja cenowa!2 garaże / duża działka! Zapraszamy Państwa do zakupu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

674 900 zł135 m² 4 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 135m2. Dom oddany będzie do użytkowania w stanie deweloperskim - znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Parcela-Obory,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 7 012,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cena promocyjna na drugi dom 1 150 000 zł! Cena regularna 1 300 000 zł! Na sprzedaż zostały trzy połówki bliźniaka! Jedna już gotowa - dostępna od zaraz! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

819 000 zł159 m² 5 150,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

"Wierzbowe Osiedle" to nowa inwestycja w miejscowości Czarne Błoto w gminie Zławieś Wielka. Przy zakupie tej nieruchomości kupujący nie płaci 2% pcc (oszczędność 16 380 zł). Inwestycja ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł111 m² 5 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej -1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 110m2, wykonany o wysokim standardzie wykończenia. Rozkład Domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł135 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 862 m²

Tylko U nas! biuro makler serdecznie poleca: wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany na działce 1300 metrowej w Zielonce. Teren z zabudową został ogrodzony i przylega do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piastów,mazowieckie

879 000 zł115 m² 7 643,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Bez prowizji, bez pcc, stan deweloperski Lokalizacja nieruchomości bardzo blisko Warszawy Ursus, (około 1 km) przy ul.Daniłowskiego w Piastowie. Cena dotyczy lokalu środkowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pucka

Mieroszyno,pomorskie

499 000 zł62 m² 7 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Jastrzębia Góra, dom idealny pod inwestycję, świetna stopa zwrotu, możliwość najmu bezobsługowego! Własny ogród, 2 miejsca postojowe w cenie. Najem Całoroczny! Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rolna

Widlino,pomorskie

417 000 zł52 m² 8 019,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na cenę składa się ta konkretna działka (działka: niebawem dodam więcej informacji. Świeża oferta, wartość: 180 tys. zł ) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego do stanu wykończenia mini, (koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

720 000 zł150 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom 150m2 na działce 400m2 w Centrum Żyrardowa Budynek składa się: parter: salon z dużym tarasem, kuchnia, łazienka z dużą narożna wanną, garderoba, przedpokój, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzyczki

Gorzyczki,śląskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowo powstający dom o powierzchni 120m2 zostanie usadowiony na działce o powierzchni 600m2. Dom parterowy z płaskim dachem i garażem dwustanowiskowym w bryle budynku. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wygoda

Białystok,podlaskie

850 000 zł205 m² 4 146,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:495 m²

*** przestronny szereg skrajny *** *** budynek gospodarczy *** *** 2 garaże *** Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny - zlokalizowany blisko centrum na os. Wygoda w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

670 000 zł137 m² 4 890,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zespół prezentuje cztery bliźniaki do sprzedania na działce 5 arowej w Przebieczanach. Piękne ciche miejsce otoczone nową zabudową jednorodzinną. Domy sprzedawana w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

669 800 zł132 m² 5 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia - Oferujemy (przedsprzedaż) do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 128 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rusiec

Rusiec,mazowieckie

850 000 zł162 m² 5 247 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 162m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 260m, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 090 000 zł173 m² 6 300,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Komfortowy dom pompa ciepła, rekuperacja - 4 sypialnie - 3 łazienki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 173 m w tym garaż 23 m . Blisko szkoły podstawowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakątna

Zbychowo,pomorskie

1 099 000 zł197 m² 5 578,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, o powierzchni użytkowej 197m2 posadowiony na działce o powierzchni 800m2 w urokliwej miejscowości Zbychowo gmina Wejherowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 559 900 zł208 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Bardzo Ładny Przestronny Dom ok.200m2 Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni ok. 200 m2, usytuowany w Milanówku, na pięknej, przestronnej działce. Rozkład Domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rawicz,wielkopolskie

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 200 m2 z ogrodem, garażem i budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji blisko centrum miasta. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zborowice

Zborowice,małopolskie

595 000 zł121 m² 4 917,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Dom: dom o powierzchni 121m 2 na działce o powierzchni 98 arów. Budynek piętrowy z poddaszem użytkowym, bardzo starannie wykonany i bardzo ciepły. Kuchnia ze spiżarnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Strzyżów

Strzyżów,podkarpackie

375 000 zł110 m² 3 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Budynek mieszkalny, jednorodzinny z lat 60-tych o powierzchni ok 110m2 położony w południowej części miasteczka nieopodal dużej obwodnicy Strzyżowa ok 2km od ścisłego centrum. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazurska

Lublin,lubelskie

639 000 zł144 m² 4 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Ofertą sprzedaży jest segment o powierzchni całkowitej 144 m2 znajdujący się na ulicy Mazurskiej oddany do użytkowania w 1979 roku położony na działce 279 m2. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

686 500 zł115 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 215 m2 Parter: ok 57 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzędów

Urzędów,lubelskie

237 345 zł98 m² 2 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości: opis nieruchomości: gosp. rolne o pow. 4.93 ha położone w gminie Urzędów miejscowość Moniaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

999 000 zł156 m² 6 404 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Piękny Dom Parterowy wśród lasów i zieleni. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 155m2, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni i lasów, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słupska

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł167 m² 8 210,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż wykończone pod klucz pięciopokojowe mieszkanie W kameralnej, szeregowej zabudowie Z 140 metrowym ogrodem! Zakup od dewelopera, dzięki temu zyskujesz 5 lat gwarancji oraz brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

460 000 zł108 m² 4 279,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Okazja - jeden szereg w tej cenie! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej wielkości 107,5 m2, położony w Szczawnie Zdrój, na osiedlu domów jednorodzinnych. Obecny stan budynku - surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiechowo

Rębiechowo,pomorskie

789 000 zł104 m² 7 586,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka wraz Z usługą budowy domu Z A R E Z E R W O W A N A => kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:230 tys. zł) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł88 m² 7 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:134 m²

1/2 bliźniaka w Siechnicach. Cena okazyjna. Możliwość zakupu przez obcokrajowców. Dom o powierzchni mieszkalnej ponad 88 mkw., a całkowitej ponad 130 mkw. Znajdziesz w nim duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikołów,śląskie

550 000 zł89 m² 6 179,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Sprzedaż domu W zabudowie bliźniaczej W mikołowie Cena 550000 zł Proponuje Ofertę sprzedaży działki o pow. 426m 2 zabudowanej Domem o pow 86M 2 w konstrukcji murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrkosice

Piotrkosice,dolnośląskie

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Doskonała lokalizacja dla osób potrzebujących przestrzeni, a także na działalność. Dom ok. 90m2 z zabudową typu stodoła ok. 200m2 (nowoczesna z przesuwnymi drzwiami). Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Okolice Zieleńca. Dom plus basen plus sauna położony na widokowej działce o pow. 2000 m kw. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 103 m kw. składający się: parter 1 pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

539 000 zł103 m² 5 233,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Malownicza I cicha okolica! dom znajduje się na terenie szybko rozwijającego się osiedla! 15 min drogi do centrum kielc! 103 m2 powierzchni użytkowej! Biuro Nieruchomości oakestate ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Brzozowa

Wawrów,lubuskie

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

NA sprzedaż dom zlokalizowany na osiedlu bermudy, z dala od miejskiego zgiełku nowa niższa cena Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących konsensusu pomiędzy mieszkaniem w bloku, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tułkowice

Tułkowice,podkarpackie

660 000 zł170 m² 3 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Wygodny, funkcjonalny dom jednorodzinny na dużej działce Tułkowice w powiecie strzyżowskim na Podkarpaciu. Budynek mieszkalny z lat 60-tych o pow. ok 200m2 po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

644 800 zł92 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Nowa inwestycja w Bardzo Dobrej Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment Zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony na ładnej działce. Lokal 1b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 230 000 zł199 m² 6 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie deweloperskim zamkniętym. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 200 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mielenko Drawskie

Mielenko Drawskie,zachodniopomorskie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom. Do zamieszkania dwa niezależne mieszkania. Urządzony ogród. Miejscowość że szkołą podstawową, położona w śród jezior i lasów. Możliwość kupna domu z większą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij