dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Górna Wieś

Górna Wieś,małopolskie

4 699 000 zł427 m² 11 004,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Jeżeli cenisz sobie luskus I bliskość terenów zielonych ta nieruchomość może CI się spodobać! Prezentuję do sprzedaży niezwykle luksusowe wille położone w gminie Michałowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gołuchy

Gołuchy,łódzkie

540 000 zł250 m² 2 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo rolne gm. Warta Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż gospodarstwo rolne położone w miejscowości Gołuchy Kolonia gmina Warta. Cała nieruchomość składa się z wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

565 000 zł150 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni około 150 m2 w Kostrzynie, gmina Kostrzyn, powiat poznański. Dom położony jest na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

625 000 zł84 m² 7 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:81 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - Segment w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 83 m2 z ogródkiem ok. 80m2. lokal 1b W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Swarzędz,wielkopolskie

1 849 000 zł460 m² 4 019,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 640 m²

Jeżeli szukasz nieruchomości z przestronnym ogrodem, w niedalekiej odległości od pełnej infrastruktury, to trafiłeś idealnie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuleszówka

Kuleszówka,mazowieckie

1 350 000 zł259 m² 5 212,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Prowizja tylko od sprzedajacego! Dom zlokalizowany jest w miejscowosci Kuleszowka niedaleko Magdalenki, lesznowoli i Wólki Kosowskiej, w bezposrednim sąsiedztwie pieknych terenow lesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedliszczki

Siedliszczki,lubelskie

311 000 zł100 m² 3 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu w miejscowości Siedliszczki pod Rejowcem Fabrycznym. Dom składa się z: - dużego, jasnego i ustawnego salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pietrusińskiego

Katowice,śląskie

859 000 zł234 m² 3 670,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej ( skrajny!)na prestiżowym osiedlu opt! Nieruchomość składa się z : -działki o pow. 400m2 -dom o pow. użytkowej 234,04 m2 : -piętro 0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzmiąca

Grzmiąca,mazowieckie

950 000 zł186 m² 5 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 870 m²

Rodzinny dom pod Warszawą z mieszkaniem i budynkiem gospodarczym Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość: dom parterowy wolnostojący w stanie surowym otwartym, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł218 m² 3 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m2, do wykończenia we własnej aranżacji, usytuowany na bardzo przestronnej i dużej działce. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipinki Królewskie

Lipinki Królewskie,pomorskie

779 000 zł121 m² 6 438,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Witam do sprzedania dom jednorodzinny z garażem w atrakcyjnej okolicy jeziora lasy 6km od Starogardu Gdańskiego dom 90m2 użytkowych 121 m2 całkowitych. Rok ukończenia budowy 2018, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Seleny

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł162 m² 8 934,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Niezwykły dom zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańska Osowej przy ul. Seleny. Ta lokalizacja zapewnia ciszę i spokój dzięki kameralnej, mało uczęszczanej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bieniewice,mazowieckie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta: przepiękny ogród zadrzewiony 50-letnimi modrzewiami i orzechami. Nieruchomość z dużym potencjałem, położona na dwóch działkach geodezyjnych (2 oddzielne Księgi Wieczyste).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Maciejowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 399 000 zł182 m² 7 686,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Sprzedam bardzo ładny , zadbany dom z 2019 roku. Ogrzewanie pompa ciepła z alternatywą piec na pelet oraz piec typu koza. Dom energooszczędny , niskie koszty utrzymania, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zdziarska

Pruszków,mazowieckie

855 000 zł136 m² 6 286,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bez prowizji, bez pcc, stan deweloperski Odległości do granic sąsiednich miast : * Piastów (około 1 km), * Warszawa - Ursus (około 3 km) segment skrajny o projektowanej powierzchni całkowitej 136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

1 178 001 zł114 m² 10 342,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Luxusowy dom Oltaszyn - dom lux 2018r! polecamy panstwu - sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie szeregowej- skrajny z 2018 r. na osiedlu ołtaszyn - krzyki! Wrocław Wojszyce Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Żółwin,mazowieckie

999 000 zł142 m² 7 055,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji, bez pcc, stan deweloperski Do sprzedania lokal skrajny (wyglądem odpowiednik bliźniaka) na działce około 450 m2, w stanie deweloperskim. Na działkach obok, powstają jeszcze 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Latchorzew

Latchorzew,mazowieckie

1 950 000 zł300 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cisza I spokój! taras, balkon I ogród! blisko centrum! Dom wolnostojący w cichej i spokojnej okolicy Latchorzewa. Podpiwniczony, z garażem w bryle budynku i dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

859 995 zł239 m² 3 602,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom/blisko wrocławia/1000m2/nadolice Wielkie!_!., Polecam na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 240m2. Wnętrze domu w stanie surowym, do własnej aranżacji, na tym etapie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skierniewicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 170 000 zł226 m² 5 188,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:984 m²

.: Wynagrodzenie pośrednika prowadzącego ofertę pokrywa sprzedający :. Toruń, os. Bielawy, ul. Skierniewicka/krakowska Solidnie zbudowany dom, dla tych, którzy stawiają na lokalizację. Cenione osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

428 266 zł426 m² 1 005 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości: opis nieruchomości: udział 1/2 w domu jednorodzinnym : - 1/2 udziału niewydzielonego w prawie własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kaczory

Kaczory,wielkopolskie

695 000 zł194 m² 3 582,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Doskonała propozycja dla osób chcących mieć swoją działalność gospodarczą w zasięgu ręki i nie tylko! Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębica,podkarpackie

329 000 zł106 m² 3 103,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:933 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący posiadowiony na działce o pow. 9.33 ar znajdujący się w malowniczej miejscowości w odległości 7 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbrzyca

Zbrzyca,pomorskie

999 999 zł227 m² 4 414,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 181 m²

Spokojna okolica, las 500 metrów, piękne widoki, 100 metrów do drogi krajowej E-25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

707 000 zł105 m² 6 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu - Segment o powierzchni ok. 95 m i 105 m, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szwedzka

Słupsk,pomorskie

579 000 zł131 m² 4 422,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Ruszyła sprzedaż III etapu! Zarezerwuj jako pierwszy! i pcc. Marzy Ci się ucieczka od zgiełku miasta? A może jesteś miłośnikiem przyrody i chcesz mieszkać w jej sąsiedztwie? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

949 000 zł120 m² 7 901,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Bez prowizji, bez pcc, stan deweloperski W super cenie tylko 7901 zł / m2 Cena dotyczy nieruchomości skrajnej o powierzchni 120,10 m2 z prawem do wyłącznego korzystania z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plastusia

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł197 m² 5 583,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Zespół prezentuje dom wolnostojący w przepięknym miejscu na Przylasku Rusieckim. Dom posadowiony na 5-arowej ślicznie zagospodarowanej działce. Prezentowany dom został wybudowany wg. projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bierna

Bierna,śląskie

769 000 zł128 m² 6 007,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Bierna - Jezioro Żywieckie - nowy dom + taras 20 m2 Wygodny i przytulny dom na działce 400 m2 z widokiem na góry i Jezioro Żywieckie położony w otoczeniu nowych domów i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł81 m² 6 381,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej blisko lasu. Nieruchomość położona przy cichej, jednokierunkowej uliczce. Poniemiecki dom wybudowany został na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzionków

Radzionków,śląskie

499 000 zł104 m² 4 798,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Nowa inwestycja! komfortowe domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej idealna lokalizacja! zielona I spokojna okolica! kupujący nie płaci podatku pcc! Powierzchnia- ok. 104 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 060 000 zł235 m² 4 510,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 216m2, na działce o pow. 500 m2 w miejscowości kol Pliszczyn. Na parterze : -wiatrołap 4,87m2. -Kuchnia +jadalnia 16,67 m2. -Salon 26,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulejów

Sulejów,łódzkie

1 150 000 zł350 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 200 m²

Biuro rk golden house ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dużej posiadłości w miejscowości Świeciechów, gmina Mniszków, powiat opoczyński. Jeżeli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Szamocin,wielkopolskie

360 000 zł130 m² 2 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Nowa inwestycja! dobra cena! duża działka! świetna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż dom do wykończenia w Szamocinie, w powiecie chodzieskim. Budynek położony na osiedlu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąkolewnica

Kąkolewnica,lubelskie

923 475 zł400 m² 2 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: opis nieruchomości: w postaci działki gruntowej nr 318/1 o powierzchni 0,44 ha (grunty rolne zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł110 m² 7 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Szanowni Państwo, prezentuję domy w zabudowie bliźniaczej. Domy są już po odbiorach budowlanych przygotowane dla nowych właścicieli. Głównym atutem nieruchomości jest powietrzna pompa ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 390 000 zł170 m² 8 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący atrakcyjny dom gotowy do zamieszkania, posadowiony na zadbanej działce z licznymi nasadzeniami: drzew, krzewów i kwiatów, w ogrodzie altana, oczko wodne, grill. Na wyłożonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 195 000 zł150 m² 7 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Okolice Zorawina 150m2/ 4 pokojhe / duza dzialka polecamy panstwu nowoczesny jednorodzinny dom z dużym i pięknym ogrodem, wybudowany w oparciu o projekt dom pod liczi z niewielkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Golemki

Golemki,podkarpackie

360 000 zł91 m² 3 956,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 034 m²

Jeśli masz już dość miejskiego zgiełku i marzy Ci się dom z własnym dużym ogrodem to ta oferta powinna Cię zainteresować. Przedstawiam na sprzedaż dom do drobnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

6 200 000 zł1 125 m² 5 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Przedstawiam na sprzedaż prosperujący ośrodek wypoczynkowy z podpisanymi umowami zarówno na wynajem pokoi dla grup, jak i organizację imprez (można odstąpić od tych umów). Obiekt znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Siemianice,pomorskie

599 000 zł131 m² 4 575,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ostatni dom przy ulicy Radosnej w Siemianicach! Strona południowo-zachodnia! Nowy, gotowy do odbioru od ręki dom, w stanie deweloperskim przy ulicy Radosnej w Siemianicach. Możliwość.