dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

569 000 zł90 m² 6 325,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,95 m , zlokalizowane nieopodal Wrocławia tj. w Kamieńcu Wrocławskim. Lokalizacja sprawia, że znajdujemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł86 m² 7 330,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja na mapie Rzeszowa - Dworzysko. Lokalizacja ta charakteryzuje się niską zabudową, dużą przestrzenią zieloną oraz cichą strefą ekonomiczną. Świetny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybnik

Rybnik,śląskie

420 000 zł94 m² 4 448,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe domy! Prezentujemy Państwu nowy dom w zabudowie segmentowej znajdujący się na pograniczu Rybnika i Rydułtów. Dom o powierzchni 94,41 m 2 usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biechowo

Biechowo,wielkopolskie

150 000 zł86 m² 1 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:676 m²

Prezentujemy na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni zabudowy około 86 m2 w Biechowie, gmina Miłosław, powiat wrzesiński Nieruchomość posadowiona jest na działce o obszarze 676.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

960 000 zł140 m² 6 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Sdp Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2, znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł160 m² 9 658,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:337 m²

Warszawa | Pod inwestycję | Wielopak | Włochy | Dom | Bliźniak | Działka | Sprzedaż Kupując ten dom, mieszkasz w nim za darmo i zarabiasz ponadprzeciętnie na najmie. Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golasowice

Golasowice,śląskie

309 000 zł140 m² 2 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu o pow. użytkowej około 100 m2 , posadowionego na działce o pow. 1070 m2. Wybudowany w latach 50-tych metodą tradycyjną, dach pokryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący w okolicy Mszczonowa. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie deweloperskim plus , o powierzchni ok 175 m2, posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Gołkowska

Wola Gołkowska,mazowieckie

799 000 zł150 m² 5 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Gotowa do aktu połówka bliźniaka 150 m2 na dużej działce o pow. 850 m2! Na zdjęciach w stanie surowym zamkniętym - cena zawiera stan deweloperski. Wybudowany w technologii murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pięczkowo

Pięczkowo,wielkopolskie

475 000 zł160 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni około 160m2 w Pięczkowie, gmina Krzykosy, powiat średzki. Dom posadowiony jest na działce o obszarze 781 m2 idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Jakuba

Warszawa,mazowieckie

12 000 000 zł1 100 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje unikalną rezydencję z pięknym ogrodem, położoną w prestiżowej części Królewskiego Wilanowa. Nieruchomość Prezentowana rezydencja to niezwykle malowniczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cefeusza

Gdańsk,pomorskie

1 375 000 zł240 m² 5 729 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

!dom W gdańsku osowej na sprzedaż! Budynek mieszkalny jednorodzinny jest obiektem mieszkalnym w zabudowie szeregowej, trzykondygnacyjnym (przyziemie, parter i poddasze użytkowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

1 050 000 zł169 m² 6 202,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w Rzeszowie na osiedlu Drabiniaka Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reta

Mikołów,śląskie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dwurodzinny dom o powierzchni ok. 400m2 położony w Mikołowie w dzielnicy Reta na działce o powierzchni 1200m2. Budynek z 1998r., wybudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Rychwałd

Rychwałd,małopolskie

399 000 zł125 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym o powierzchni około 208 m2. Dom zlokalizowany jest w Pleśnej w tzw. dzielnicy Pleśnianki i realizowany jest według projektu Jaworzynka Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

819 000 zł142 m² 5 767,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż oferuję gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 132 m2 zlokalizowany w pobliżu ulicy Gustawa Morcinka w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 800 zł133 m² 5 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 133 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wojnów

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł140 m² 9 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom na Wojnowie/ Psie Pole zieleń Piękny, funkcjonalny do natychmiastowego wprowadzenia dom w zabudowie szeregowej. Góra domu to 4 rozkładowe pokoje (we wszystkich pokojach okna balkonowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Chopina

Ujazd,łódzkie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:780 m²

Sprzedam dom pasywny z b. dużym garażem w 97-225 Ujazd ul. Chopina 4 Całość podpiwniczona, działka 850 m zagospodarowana, ogrodzona (brama+ furtka) elektryczna. Dom wybudowany z mat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciborowice

Ciborowice,małopolskie

320 000 zł120 m² 2 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 778 m²

Oferujemy budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, w części podpiwniczony, parterowy do zamieszkania z wysokim strychem - do adaptacji np. na sypialnie. Powierzchnia całkowita 120 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

1 890 000 zł380 m² 4 974 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom o modernistycznej architekturze, posadowiony na działce o powierzchni 3100 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

819 000 zł128 m² 6 398,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom znajdujący się na nowoczesnym osiedla dziesięciu domów w zabudowie bliźniaczej. Opis: dom o powierzchni 128 m2 realizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

858 900 zł143 m² 5 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Piękny Rejon. B.Ładny Dom. Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok. ok.480 m2, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mieszka I

Kobyłka,mazowieckie

1 060 000 zł106 m² 9 962,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 106,4 m kw, teren ogrodzony z własną bramą wjazdową na pilota. 2 miejsca parkingowe. Dom położony jest na osiedlu Leśna Polana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

730 000 zł105 m² 6 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Osiedle: osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Domy o powierzchni użytkowej 105 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzciana

Trzciana,podkarpackie

480 000 zł110 m² 4 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Na sprzedaż dom na działce 18,20 ar - zaledwie 12 km od centrum Rzeszowa. Do sprzedania dom wolnostojący wg projektu "miarodajny" wersja 1 o powierzchni użytkowej 110,19m2. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dojazdów

Dojazdów,małopolskie

599 000 zł98 m² 6 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Więcej informacji: martalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: przedstawiamy nową inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraków,małopolskie

619 000 zł100 m² 6 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Livnice Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować dom wolnostojący w Krakowie na ulicy Nadwodnej przy Niepołomicach! Dom wolnostojący na działce o powierzchni 5 arów. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodziny Poganów

Zabierzów,małopolskie

760 000 zł105 m² 7 214,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż oferuję gotowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 105 m2 zlokalizowany w Zabierzowie z szybkim dojazdem do Krakowa. Dom: oferowana nieruchomość ma całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górniki

Bytom,śląskie

435 000 zł80 m² 5 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 282 m²

Na sprzedaż w pełni podpiwniczony, wolnostojący dom o powierzchni około 80 m2, usytuowany na działce o powierzchni 2282 m2 w Bytomiu - Górniki. Na parterze znajdują się dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 999 000 zł213 m² 14 079,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Mai Estates ma przyjemność zaprezentować nowowybudowany dom parterowy na 10- arowej działce położony w dzielnicy Podgórze - Kraków W skład nieruchomości wchodzi: * salon 30,1m2 * pokój 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

850 000 zł185 m² 4 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis nowa inwestycja ,(oddane do użytkowania) bezpośrednio do sprzedania domy, dąbrowa chotomowska ,ul.MODRZEWIOWA, UL.WSPÓLNA CENA OD 850.000 zł do 950.000zł Lokalizacja to jedna z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

588 000 zł85 m² 7 095,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji lokalizowanej w zachodniej części Rzeszowa w dzielnicy Dworzysko. Powstające osiedle to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gościm

Gościm,lubuskie

630 000 zł250 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Atrakcyjna cena za dom wolnostojący W okolicy jeziora solecko! Zapraszam do zakupu poniemieckiego domu wolnostojącego o powierzchni około 250 m2. Dom posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sosnowiec,śląskie

749 000 zł124 m² 6 019,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Nowoczesny dom w zabudowie Bliźniaczej! Zagórze | Sosnowiec ul. Jana Dormana zadzwoń: współpracując z Homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

520 000 zł97 m² 5 383,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! szereg narożny! świetne warunki fanasowanie - jedynie 1000 zł opłaty rezerwacyjnej, reszta na koniec inwestycji! Gorąco polecam domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaplica

Kaplica,pomorskie

426 000 zł98 m² 4 346,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na cenę składa się ta konkretna działka (posiada przyłącze wodociągowe, prad oraz warunki zabudowy, ma regularne kształty 30x33m oraz wjazd z północy lub południa - bo jest ich kilka. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

668 000 zł160 m² 4 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Funkcjonalny, przestronny dom z wiatą na samochody i dużym ogrodem 850m2. Parterowy budynek z poddaszem użytkowym 160m2 jest usytuowany na 850m2 działce w Rydzynie, nieopodal drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Księżycowa

Józefosław,mazowieckie

1 250 000 zł239 m² 5 230,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Do sprzedania przestronny segment środkowy na spokojnym, karmeralnym osiedlu w Józefosławiu. Powierzchnia całkowita ok 239 m2 z poddaszem, pow użytkowa ok 199 m2. Działka 229 m2, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pietrzykowice

Pietrzykowice,dolnośląskie

958 599 zł143 m² 6 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Brak podatku pcc Odrębna własność. Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej zlokalizowanych w Jaszkotlu, tuż za Mokronosem Dolnym Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

659 000 zł157 m² 4 197,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Prezentowany na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym mieści się w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne. Powierzchnia użytkowa domu to 157,18 m2, położony jest na działce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij