dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Reda,pomorskie

1 899 000 zł150 m² 12 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m2 usytuowany na dużej działce 1060 m2, znajdujący się w malowniczej części redy. Okolica zachwyca pięknymi widokami, licznymi ścieżkami spacerowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom - Segment środkowy o powierzchni łącznej ok. 184 m2, posadowiony na ładnej, zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład domu : parter: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

569 000 zł122 m² 4 659,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Gotowe domy W jeszkowicach Kameralna inwestycja łącząca cechy architektury nowoczesnej i klasycznej, obejmuje 8 jednostek mieszkalnych w dwóch szeregach, po 4 segmenty w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł160 m² 9 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Piękne nowe osiedle na granicy radości I falenicy. Kameralne osiedle szczęściu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położone w wyjątkowej i niepowtarzalnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bestwina

Bestwina,śląskie

430 000 zł101 m² 4 257,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowy piętrowy energooszczędny dom w Bestwinie wybudowany w systemie szkieletowym z 30 letnią gwarancją. Do każdego segmentu przynależy jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 490 000 zł80 m² 18 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni około 80 m2. Dom dodatkowo posiada podpiwniczenie ok 80 m2, strych oraz garaż przylegający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 299 004 zł171 m² 7 614,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dobrzykowice / wrocław / dom wolnostojąc / działka 851 Mkw! Przedstawiam dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 168,8 mkw usytuowany na działce o powierzchni 850 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lusowo

Lusowo,wielkopolskie

499 000 zł91 m² 5 483,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Bez 2% pcc Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej Lokalizacja: lusowo/sady Wysoka jakość materiałów Standard deweloperski Sąsiedztwo jeziora Lusowskiego i terenów rekreacyjnych! Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

995 000 zł120 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu do sprzedania dom-bliźniak w stylu góralskim z bali drewnianych z regionalnym mszeniem. Dach kryty gontem, urocze okna drewniane z okiennicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dyminy

Kielce,świętokrzyskie

860 000 zł175 m² 4 914,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży drewnianego domu jednorodzinnego wraz z dwustanowiskowym miejscem garażowym w bryle budynku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomaszkowice

Tomaszkowice,małopolskie

829 000 zł200 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Firma Free Form Bud ma przyjemność zaoferować na sprzedaż dom wolnostojący do wejścia lub do remontu zlokalizowany w Tomaszkowicach k. Wieliczki na działce o pow. 27a w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łajski

Legionowo,mazowieckie

720 000 zł136 m² 5 311,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bez podatku pcc, bez prowizji, bez dodatkowych kosztów! miejscowość Łajski ul. Gościnna - 4 km od centrum Legionowa (8 min samochodem) Dom parterowy 135,56 m2, 4 pokojowy, z nieużytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zatory

Zatory,mazowieckie

559 000 zł138 m² 4 050,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom wybudowany w 2006 roku w miejscowości Zatory, kępa Zatorska. Nieruchomość położona w zacisznym zakątku, z dala od zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prześlaków

Jaworzno,śląskie

995 000 zł165 m² 6 021,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Umowa rezerwacyjna Szukasz domu w spokojnej, zielonej lokalizacji, blisko lasu? Doskonale skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest dla właśnie dla Ciebie! Wyjątkowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Aleja Lipowa

Reda,pomorskie

590 000 zł113 m² 5 237,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Nowoczesne bliźniaki W spokojnej okolicy! Na sprzedaż cztery części w zabudowie bliźniaczej, każdy z nich o powierzchni użytkowej 82 m2 (całkowita 112,64m2) usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wołowska

Uraz,dolnośląskie

835 000 zł166 m² 5 015,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Atrakcyjne domy wolnostojące w pobliżu Wrocławia. Zbliżamy się do finału drugiego etapu inwestycji w miejscowości Uraz. Realizujemy kolejną ulicę, przy której znajduje się siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Śródmieście

Opole,opolskie

895 000 zł196 m² 4 566,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Opolu Śródmieście. Dom dwupiętrowy z piwnicą, garażem oraz tarasem. Nieruchomość posiada ogrodzony duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Lipa Piotrowska

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł130 m² 6 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Opiekun oferty: tel: uwaga: właściciel w połowie grudnia 2022 roku rozpoczął prace wykończeniowe, które doprowadzą do uzyskania stanu gotowego do wejścia. Po zakończeniu prac cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

999 000 zł135 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 663 m²

Atrakcyjna nieruchomość W kaliszu Dom wolnostojący o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w poszukiwanej dzielnicy Kalisza. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 135,00 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Rumia,pomorskie

3 100 000 zł460 m² 6 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 460 m2 usytuowany na dużej działce ok. 3500 m2, znajdujący się w malowniczej części Rumi - Szmelta. Okolica zachwyca pięknymi widokami na las, rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świnna

Świnna,śląskie

209 000 zł65 m² 3 215,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:405 m²

-Świnna.Funkcjonalny dom w cenie mieszkania na sprzedaż.- Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu przytulny dom o powierzchni użytkowej ok. 65 m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

359 000 zł83 m² 4 325,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:825 m²

Dzień dobry, oferuje na sprzedaż dom do własnej aranżacji w Wyszkowie na osiedlu Latoszek. Nieruchomość jest ogrodzona i znajduje się 150 m od plaży miejskiej. Dom posiada wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł86 m² 7 330,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną w zachodniej części Rzeszowa. Prezentowane domy posiadają powierzchnię 85,81 m2 i składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy Państwu dom o powierzchni ok.200m2 , zlokalizowany w odległości 4 km od Żar. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej. Okna pcv, na podłogach panele podłogowe i płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystra

Bystra,śląskie

999 000 zł647 m² 1 545,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom W bystrej Z warsztatem Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaka i cegły w latach 70-tych. Następnie około 1997r. został rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Koszalin,zachodniopomorskie

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Dom wolnostojący położony na jednym z najbardziej popularnych osiedli w Koszalinie - osiedle Rokosowo. Powierzchnia użytkowa: 110,00m2 (parter + piętro), dodatkowo podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

949 000 zł152 m² 6 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Nowoczesny wolnostojący dom z widokiem na panoramę Rzeszowa. Tyczyn Przedstawiamy wyjątkową inwestycje 4 nowoczesnych domów wolnostojących. Każdy dom to wyjątkowy projekt i przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mikulskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż dom Powierzchnia całkowita 360 m2 i użytkową około 128 m2 + piwnica + garaż Nieruchomość składa się z: 1) parter - wiatrołap - łazienka z wc i prysznicem - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

579 000 zł125 m² 4 646,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż ostatni nowy dom o pow. 124,60 m2 z garażem w bryle budynku zlokalizowany na północ od Rzeszowa w Rudnej Małej (w pobliżu Szpitala Św. Rodziny) W I etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

970 000 zł259 m² 3 746,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:881 m²

M am przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom położony W cudnym miejscu W ustroniu Oddany do użytkowania w 2018roku. Dach pokryty dachówką. Położony na działce 880m2. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

1 178 009 zł113 m² 10 424,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Luxusowy dom Oltaszyn - dom lux 2018r! polecamy panstwu - sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie szeregowej- skrajny z 2018 r. na osiedlu ołtaszyn - krzyki! Wrocław Wojszyce Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystra

Bystra,śląskie

1 400 000 zł300 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż parterowy dom wolnostojący położony na płaskiej 10arowej działce w centrum Bystrej. Dom wybudowany w 2016r z ceramiki, ogrzewany kotłem gazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dłużniewo

Dłużniewo,mazowieckie

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Prezentujemy Państwu rodzinny, wolnostojący dom gotowy do wprowadzenia z dużą działką i budynkami gospodarczymi blisko Płońska. Lokalizacja Prezentowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice-Wieś

Michałowice-Wieś,mazowieckie

2 290 000 zł170 m² 13 471 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Lubisz przestrzeń i dużo światła ? Ten Dom spełni twoje marzenia. Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w malowniczej okolicy Michałowice-Wieś z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siedliszowice

Siedliszowice,małopolskie

100 000 zł50 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

!na szprzedaż! drewniany dom położony w miejscowości Siedliszowice gmina Żabno. -budynek o powierzchni 50m2 do remontu składający się z dwóch pokoi (przechodnich) kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Dom - Bardzo Ładna Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na działce 252 m2, z garażem w bryle budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiszy Czarnego

Rumia,pomorskie

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Nieruchomość położona w bardzo ciekawym punkcie Rumi, bo pod lasem, a zarazem blisko centrum. Dom stoi na działce narożnej o powierzchni 461 m2, zaś sam dom ma powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płońsk

Płońsk,mazowieckie

645 000 zł136 m² 4 742,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Dom Z dużą działką W pobliżu płońska! Nieruchomość z 2010 roku, o całkowitej powierzchni użytkowej 137,1 m kw. na działce o pow. 1840 m kw. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Mała Komorza

Mała Komorza,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł690 m² 4 201,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Zespół pałacowo parkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowogrodzka

Nowogrodziec,dolnośląskie

697 000 zł167 m² 4 173,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Nowogrodźcu. Dom piętrowy z dużym strychem, który można zagospodarować wedle własnych potrzeb na dodatkowe pomieszczenia. Nieruchomość położona.