dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

649 993 zł108 m² 6 015,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:256 m²

Lutynia- 5 min od wrocławia/dom wolnostojący Polecam na sprzedaż dom zbudowany w 2019 roku. Powierzchnia budynku 110 m2 + 25 m2 wiata Powierzchnia działki - 256 m2 Na parterze: wiatrołap - 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

730 000 zł148 m² 4 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Przestronny Dom, bliźniak ok. 150 m2 Zewnętrzny. Super Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - Segment Zewnętrzny o powierzchni ok. 150 m2, w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarowna

Bąkówka,mazowieckie

1 165 800 zł164 m² 7 105,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedaż | połówka bliźniaka | 164,06 m2 | Bąkówka | 1 165 800 zł osiedle czarowna - bąkówka zakup bezpośrednio od dewelopera - bez pcc I bez prowizji agencji Przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kotuń

Kotuń,wielkopolskie

899 000 zł191 m² 4 699,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący O pow. Użytkowej 156,8m2 Kotuń k. Piły (7 km) Tytułem oferty jest malowniczo położona nieruchomość w otoczeniu lasów z bajkowym ogrodem. Dom dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziołowa

Połczyno,pomorskie

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:502 m²

Sprzedam wygodny nowy dom(1/2 bliźniaka), w stanie deweloperskim! Atuty oferty - spokojna okolica - blisko do Pucka i plaży - duży, przestronny dom z garażem - Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanka

Sanka,małopolskie

649 000 zł151 m² 4 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! nieruchomość spełnia kryteria programu rządowego! : Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy - możliwość otrzymania kredytu bez wkładu własnego - dopłaty za dzieci 20 000 zł lub 60 000 zl Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

730 000 zł145 m² 4 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zostały tylko 4 wolne segmenty! Tego jeszcze nie było! Segmenty w niepowtarzalnej promocyjnej cenie! ***730 000 pln*** taniej nigdzie nie znajdziesz! promocja trwa do 6 kwietnia 2023! Cena przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Kraków,małopolskie

1 079 000 zł167 m² 6 450,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Energooszczędny dom - osiedle Ecolivia Bieżanów Zamieszkaj na najbardziej ekologicznym osiedlu w Krakowie. Osiedle jest zamknięte i oświetlone, będzie też posiadało szereg proekologicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kleszczów

Kleszczów,łódzkie

505 000 zł178 m² 2 837,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 399 m²

Wszystko czego potrzebujesz, by żyło się wygodnie. Na sprzedaż dom piętrowy o powierzchni użytkowej 178 m2, który zlokalizowany jest w Kleszczowie przy ulicy Głównej. Nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łazy

Łazy,mazowieckie

839 000 zł113 m² 7 522,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta z rynku pierwotnego. Kameralna inwestycja zlokalizowana na pograniczu Magdalenki i Łaz. Zabudowa segmentowa. Dostępne są segmenty: 1) Skrajne (z większą działką): pow. 113 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górno-Parcele

Górno-Parcele,świętokrzyskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż: domek całoroczny o pow. ok. 57 m2 w cenie 2 pokojowego mieszkania, na działce o pow. 1198 m2, położona w Górnie - Parcelach Domek o wymiarach 5m x 7m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Kraków,małopolskie

4 200 000 zł615 m² 6 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż udziały w zabytkowej kamienicy wynoszące 42% przy ulicy Piłsudskiego w Krakowie! english version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: piłsudskiego W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Folwarki

Żory,śląskie

360 000 zł93 m² 3 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Opis: cena 365 000zł dotyczy domu w stanie surowym zamkniętym z instalacjami: wod-kan, elektryczna Cena 595 000zł dotyczy domu w stanie deweloperskim premium. Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pruszkowska

Raszyn,mazowieckie

950 000 zł190 m² 5 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferta z rynku pierwotnego, kameralne osiedle 4 segmentów w Raszynie, w okolicy ul. Pruszkowskiej. Domy wybudowane, gotowe do odbioru. Powierzchnia segmentów od 188 m2 do 224 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

739 000 zł93 m² 7 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży piękne, klimatyczne i przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 93m2, w loftowym stylu, w pełni wyposażone. Mieszkanie znajduje się w segmencie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gizałki

Gizałki,wielkopolskie

319 000 zł128 m² 2 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Telefon Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Gizałki, gmina Gizałki, powiat Pleszewski. Dom wybudowany na działce o powierzchni około 26 arów ( wymiary: 22 m x 148.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 397 m²

Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Mierzowice w gminie Prochowice, powiat legnicki. Nieruchomość doskonale nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 130m2, usytuowany na działce powierzchni 340m2. Nieruchomość Płaska, prostokątna, ogrodzona działka o wymiarach 10m x 34m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

550 000 zł134 m² 4 433,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Oferta deweloperska: 0 % prowizji dla biura 0% opłat za doradztwo kredytowe brak podatku pcc 2% Szukasz spokojnego i bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny, blisko centrum Głogowa Małopolskiego.?!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybnik,śląskie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Dom wolnostojący jedno lub dwu rodzinny o pow. 140 m2 Solidny budynek z lat 70 - tych, wybudowany z cegły, podpiwniczony, ogrzewany piecem dwufunkcyjnym gazowym - jeszcze na gwarancji. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawarcie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

540 000 zł220 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferta wstrzymana. Piętrowy dom wolno-stojący z 2000 r. położony w spokojnej okolicy przy ślepej uliczce. Powierzchnia całkowita 220 mkw, powierzchnia użytkowa 200 mkw. Na niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

795 000 zł126 m² 6 289,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nieruchomość położona w Józefowie koło Legionowa, gm. Nieporęt Dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu o spójnej, nowoczesnej architekturze. Na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

820 000 zł195 m² 4 205,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Segment środkowy W zabudowie szeregowej Z garażem Na sprzedaż funkcjonalny i wygodny segment, składający się z trzech kondygnacji, o powierzchni użytkowej 140,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Kobyłka,mazowieckie

635 000 zł140 m² 4 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment środkowy Z 2 miejscami postojowymi Propozycją jest oferta funkcjonalnego segmentu środkowego bez garażu, o powierzchni całkowitej około 130 m 2. W cenie domu ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

529 000 zł82 m² 6 451,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Gotowy do odbioru! bez prowizji l bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wszystkie media! W cenie dwa miejsca postojowe! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł250 m² 6 212,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Świetnie zlokalizowana nieruchomość, w niepowtarzalnym klimacie. 4 kondygnacje! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzierżonia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliżniaczej działka 705m2 , w oddzielnej bryle garaż 2 stanowiskowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miętowa

Wrocław,dolnośląskie

699 005 zł106 m² 6 594,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom ok. Cynamonowa - 4 pokoje premium! top! Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Miętowej we Wrocławiu. Nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł105 m² 4 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zielone Wzgórze

Modlnica,małopolskie

719 000 zł95 m² 7 591,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ostatni dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w pięknej okolicy w miejscowości Giebułtów. Wjazd na działkę na której zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gipsowa

Kielce,świętokrzyskie

750 000 zł107 m² 6 996,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:836 m²

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje: w ofercie na wyłączność Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, dwupiętrowy z roku 1981 o powierzchni 107,20 m2, usytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiśniowa

Bolewice,wielkopolskie

480 000 zł136 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wraz z działką do zamieszkania od zaraz. Powierzchnia zabudowy budynku 100 m2.Dom składa się z przestronnego parteru z kuchnią półotwartą wraz z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 190 000 zł240 m² 4 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny energooszczędny, nowoczesny dom stodoła w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 240m2 w malowniczej okolicy, na pięknej dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jachtowa

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

790 000 zł132 m² 5 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Biuro Nieruchomości Bresdom oferuje na sprzedaż kompleks 3 domów w zabudowie szeregowej w miejscowości Tomaszkowo. Zabudowa usytuowana jest tuż przy drodze gminnej asfaltowej dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Przytór-Łunowo

Świnoujście,zachodniopomorskie

775 000 zł167 m² 4 640,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Nieruchomość usytuowana w dzielnicy prawobrzeza Świnoujście Przytór-Łunowo. Rejon o przeważającej zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej wyposażony w instalacje infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 450 000 zł162 m² 8 951 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom wolnostojący o powierzchni ok.162 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 1290 m2, w miejscowości b.bliskiej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warzenko

Warzenko,pomorskie

1 650 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Warzenko, tuchom, jezioro tuchomskie, lasy - do sprzedaży dom wolnostojący o pow 150 mkw. Dom usytuowany na posesji o pow 2500 mkw otulony pięknie zagospodarowanym ogrodem i prywatnym lasem.