dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Milicz

Milicz,dolnośląskie

1 499 000 zł193 m² 7 766,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w otoczeniu lasów i jezior - Dolina Baryczy Traczyk Nieruchomości prezentuje atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni 193 m2 położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł92 m² 7 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż segmenty w zabudowie szeregowej położone w Kiełczowie przy ulicy Ogrodowej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną, oświetloną z kostki. Szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Ustanów,mazowieckie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedam bezpośrednio nowy dom (1/2 bliźniaka) w zabudowie jednorodzinnej, dwu-lokalowej o powierzchni mieszkalnej około 105 m2 w stanie "deweloperskim". Do domu przynależy działka do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzesiny

Poznań,wielkopolskie

1 399 000 zł116 m² 12 087,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Już teraz zapraszam na wirtualny spacer po tym wyjątkowym domu. Chcecie zafundować sobie odrobinę luksusu na co dzień? Marzycie o tym, aby zamieszkać w miejscu, które zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baranowice

Baranowice,dolnośląskie

1 699 999 zł226 m² 7 525,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Baranowice /- wrocław / dom wolnostojący / super / Premium super oferta! polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Nowoczesny, super urządzony i wykończony dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krasickiego

Mosina,wielkopolskie

499 000 zł82 m² 6 085,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% prowizji! Polecam ofertę tzw. pół bliźniaka. Dom znajduje się w Krosinku k/mosiny, na granicy z Krosnem. Zgrabny dom w przystępnej cenie dla kogoś kto marzy o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 499 000 zł182 m² 19 225,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 058 m²

Dom z dużym ogrodem w cichej okolicy na granicy Białołęki i Targówka (ul. Ojca Aniceta) Jest to cicha okolica z kameralną zabudową jednorodzinną z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Morzyczyn

Morzyczyn,zachodniopomorskie

1 099 000 zł170 m² 6 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż piękny, przytulny dom wolnostojący z 2013 r o powierzchni 170 mkw na działce 800 mkw Nieruchomość położona w Morzyczynie na osiedlu domków jednorodzinnych ( zewnętrznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawarcie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:697 m²

NA sprzedaż wolnostojący dom z budynkiem wolnostojącym o przeznaczeniu mieszkalnym lub handlowo - usługowym w zależności od potrzeb oraz budynkiem gospodarczym, również przystosowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

674 000 zł152 m² 4 448,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową ofertę domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na Załężu. Dookoła niska zabudowa jednorodzinna, tereny zielone oraz świetny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osobnica

Osobnica,podkarpackie

260 000 zł95 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 515 m²

Sprzedam dom z pięknym terenem rekreacyjnym w miejscowości Osobnica - jest to miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Jasło. Wieś opasana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pamiątkowo,wielkopolskie

135 000 zł45 m² 2 980,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:410 m²

Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami. Bezpiecznie sprzedasz I kupisz nieruchomość tylko Z licencjonowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosny Ludów

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł131 m² 6 862,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej na działce 165 mkw 600 metrów od stacji pkp Ursus. Krótko: ursus, dom w stanie do odświeżenia, dom powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legnica

Legnica,dolnośląskie

550 000 zł116 m² 4 748,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy w swojej ofercie nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy blisko terenów spacerowych. - piękny i wygodny dom - cicha okolica - dobra lokalizacja co sprzedajemy? dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł152 m² 4 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Przedstawiamy jako Zewnętrzne Biuro sprzedaży Dewelopera do sprzedaży : Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - Bardzo Ładna Bryła Budynku o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 100 000 zł416 m² 5 048,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Dom w Raszynie, działka o powierzchni 2040m2, zagospodarowana, prośnieta drzewami i krzewami ozdobnymi, oczko wodne zarybione, trzy skalniaki pełne drzew iglastych ozdobnych i innych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Spytkowice

Spytkowice,małopolskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:317 m²

Do sprzedania dom wybudowany pod koniec XIX wieku z bali o grubości ok 20 cm. Nieruchomość położona jest na niewielkiej działce o pow. ok 3 arów, w całości ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

579 000 zł151 m² 3 834,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Osielsku. na działce 347 m2 Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Żubrówka Stara

Żubrówka Stara,podlaskie

380 000 zł119 m² 3 192,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Może to właśnie Ty spełnisz marzenia o posiadaniu własnego domu z ogrodem i kupisz tą nieruchomość? Stan surowy domu pozwoli Ci na jego dowolne zagospodarowanie zgodne z Twoimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

1 250 000 zł167 m² 7 485,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Nowa noższa cena! - Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży domu wolno stojącego o powierzchni 167 m2 posadowionego na działce o pow. 537 m2 w dzielnicy Jędrzychów w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgorzała,mazowieckie

689 000 zł111 m² 6 207,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży bliźniak o powierzchni prawie 111 m2 w Zgorzale. 6200 za m2 cena do końca marca! W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosaki-Stara Wieś

Mosaki-Stara Wieś,mazowieckie

620 000 zł171 m² 3 617,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny i komfortowy dom w spokojnej okolicy szuka właściciela! Dom umiejscowiony jest w pięknej i spokojnej okolicy z dala od głównej drogi i hałasu w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodnicza

Jaworzno,śląskie

849 000 zł195 m² 4 353,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż przestronny zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok 195 m2 stojący na działce o powierzchni 843m2 w Jaworznie w cichej i spokojnej dzielnicy - Stara Huta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Syców

Syców,dolnośląskie

479 000 zł120 m² 3 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle świerkowe - nowoczesne domki W spokojnej lokalizacji biuro kwadrat zaprasza na prezentację prestiżowego osiedla budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brzezinka

Gliwice,śląskie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Niepowtarzalna oferta domu w Gliwicach, brzezinka basen palmy siłownia bilard Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 449 000 zł186 m² 7 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam! Sprzedaż domu wolno stojącego z piękna działką (ok.1000 m2) z oddzielnym garażem i dwoma miejscami postojowymi na posesji oraz domkiem letniskowym w Konstancinie Jeziorna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgajty

Węgajty,warmińsko-mazurskie

320 000 zł95 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny do remontu w malowniczej miejscowości Węgajty, 16 km od Olsztyna. Dom parterowy o powierzchni mieszkalnej ok. 95m2 na działce 2800 m2. Budynek ma masywną konstrukcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

895 000 zł242 m² 3 698,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:825 m²

Radwanice / wrocław / dom jednorodzinny / działka 825 M2 Przedstawiam dom w Radwanicach, obrzeża Wrocławia, gmina Siechnice Dom z roku 1971. zbudowany z cegły i pustaka siporex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morszyńska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

550 000 zł146 m² 3 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Sprzedam nieruchomość, dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Elblągu przy ulicy Morszyńskiej, osiedla Za Politechniką. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 145,50 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom w Ustroniu Hermanicach. Budynek podpiwniczony, wybudowany w tradycyjnej technologii (pustak plus ocieplenie) oddany do użytku w 1990roku, usytuowany na działce wielkości 730m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nienaszów

Nienaszów,podkarpackie

85 000 zł65 m² 1 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:675 m²

Sprzedam dom drewniany w miejscowości Nienaszów k. Krosna w woj. podkarpackim, powiat krośnieński, gmina Chorkówka. Atrakcyjnie położona nieruchomość w centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom z lat '90 o powierzchni ok 220 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

599 000 zł351 m² 1 707 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowy obiekt w stylu dworskim wzniesiony przed 1945 r. znajdujący się w miejscowości Olszyna Lubańska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Koszyce

Piła,wielkopolskie

749 000 zł112 m² 6 684,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w Pile - Osiedle Koszyce. Z widokiem na Zalew Powierzchnia użytkowa domu: 102,37 m 2. Powierzchnia przypodłogowa: 112,05 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kliny

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł300 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny przestronny dom z ogromnym potencjałem w otulinie zieleni na starych Klinach Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł135 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atuty: dom blisko centrum miasta 5 pokoi działka 3,5a powierzchnia domu 135m2 garaż W bryle budynku dostępność od zaraz bezpieczny zakup super cena! opis: do sprzedania przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęcze

Łęcze,warmińsko-mazurskie

299 000 zł86 m² 3 477 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom z czerwonej cegły o powierzchni 86 m2 położony na pięknej dużej działce o powierzchni 2024 m2 usytuowany w Łęczu. Ukształtowanie działki - częściowo teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szabda

Szabda,kujawsko-pomorskie

899 000 zł205 m² 4 385,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 463 m²

Piękny rodzinny dom 205 m2 w miejscowości Szabda Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej piekny widok Nieruchomość złożona z: salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

2 490 000 zł290 m² 8 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Duży, okazały parterowy dom projektowany indywidualnie na życzenie właścicieli. Dom nie podpiwniczony z oddzielnym garażem 2-stanowiskowym ok.70m2. Pięknie zagospodarowana duża działka 3400m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Witków

Witków,lubuskie

520 000 zł263 m² 1 974,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 877 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 167.9 m2 znajdujący się na dużej działce o powierzchni 9877 m2, z możliwością zysku poprzez podział na mniejsze działki. Oferta będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł140 m² 10 722,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom Ołtaszyn - 140mkw - 5 pokoi /2018 top Polecam do sprzedaży nowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony w dzielnicy Krzyki, osiedle Ołtaszyn, na ul. Bursztynowej, oddany do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku