dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lubenia,podkarpackie

499 000 zł135 m² 3 694,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy dom w trakcie budowy wg projektu: dom w Malinówkach 4 o powierzchni użytkowej 135,07 m2. Dom położony jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Magdalenka,mazowieckie

5 900 000 zł450 m² 13 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Elegancki, komfortowy dom na pięknej zalesionej działce w Magdalence na sprzedaż Dom jest zamieszkały od 2015 roku, w tym roku został całkowicie odmalowany zarówno wewnątrz jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł84 m² 7 491,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Dworzysko. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

299 000 zł74 m² 4 040,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 55m2. W skład budynku wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, wiatrołap, piwnica oraz strych z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błońska

Pruszków,mazowieckie

1 195 000 zł149 m² 8 020,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Ważne: obecne zdjęcia prezentują stan przed pracami remontowymi. Place4you ma przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, który może zaspokoić potrzeby rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

655 000 zł112 m² 5 848,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy do odbioru wszystkie media! bez prowizji bez pcc! stan deweloperski! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Eco 16. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalinowa

Kalinowa,łódzkie

235 000 zł65 m² 3 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Siedlisko położone we wsi Kalinowa gmina Zapolice. Dom z lat 70-tych który w 2005 roku został gruntownie wyremontowany. Nowy dach, strop, okna, instalacje. Budynek składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

2 800 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Zależy Ci na wysokiej jakości materiałach i spójnym projekcie? Zachęcamy do obejrzenia domu wolnostojącego położonego w podwarszawskim Izabelinie C na granicy z Kampinoskim Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylany

Kobylany,małopolskie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji! Na sprzedaż wolnostojący dom położony na działce 11 ar w gminie Zabierzów. Został wybudowany w latach 70-tych metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lisie Pola

Lisie Pola,zachodniopomorskie

329 000 zł120 m² 2 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W ofercie naszego biura dom wolnostojący z warsztatem, zlokalizowany w cichej i spokojnej miejscowości Lisie Pola, tj. ok. 10 km od Chojny. Budynek poniemiecki z cegły, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

799 000 zł280 m² 2 853,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:643 m²

W ofercie duży dom w doskonałej lokalizacji, składający się z 3 niezależnych poziomów mieszkalnych. Na pierwszym poziomie mamy duży salon z kominkiem, kuchnię z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł84 m² 7 491,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 565 000 zł132 m² 11 831,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zakopanem Z panoramicznym widokiem na tatry! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na terenie kameralnego osiedla. Bezpośrednio z okien i tarasów apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Unisława

Poznań,wielkopolskie

895 000 zł137 m² 6 532,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej. Nowoczesny dom w standardzie Premium w Poznaniu. Budowany z najwyższej jakości materiałów z dbałością o estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pławniowice

Pławniowice,śląskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:639 m²

Dom mieszkalny z cegły wolnostojący o powierzchni użytkowej 154,10 m , podpiwniczony dwukondygnacyjny kryty dachówką betonową oraz budynek gospodarczy (dawna stodoła) z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

659 000 zł119 m² 3 860,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Krasne. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

489 000 zł74 m² 6 608,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W rezerwacji do 17.07.2023, brak możliwości sprzedaży. Nowoczesna i kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Bielska-Białej, w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radlin

Radlin,świętokrzyskie

649 000 zł179 m² 3 627,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Jeśli szukasz idealnego miejsca do życia dla swojej rodziny, gdzie harmonia z naturą idzie w parze z wygodą i funkcjonalnością, koniecznie poznaj szczegóły tej oferty! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Polna

Skoki,wielkopolskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

500 metrów pomiędzy jeziorami, a na tych metrach domek letniskowy, ale nie byle jaki ;). Uwaga: działka W pełni budowlana! pełna własność, żadne ogródki działkowe! Zacznijmy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł84 m² 7 491,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reymonta

Leśniewo,pomorskie

1 200 000 zł188 m² 6 382,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:836 m²

Uroczy dom położony wśród niskiej, nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej w otulinie lasu. Leśniewo to wieś kaszubska położona w powiecie puckim. Miejsce gdzie warto zamieszkać z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Leźno,pomorskie

619 000 zł111 m² 5 590,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:891 m²

- wyjątkowo kameralne osiedle! - Otoczone zielenią - Oddalone od miasta, ale z błyskawicznym dojazdem - Klasyczny projekt z nowoczesnymi rozwiązaniami - Duże działki (858 - 893 m2) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

686 700 zł116 m² 5 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czerwonych Maków

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł279 m² 7 885,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa, unikatowa oferta! Zapraszam na prezentację wolnostojącego domu wybudowanego w 2000 roku i posadowionego, jak prawdziwa rezydencja, na działce o powierzchni 3 000m2. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jarkowice

Jarkowice,dolnośląskie

1 099 000 zł304 m² 3 615,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Piękna, bardzo słoneczna, położona na wzgórzu działka w małej wsi Jarkowice w Karkonoszach. Zapierający widok z działki na wyciąg narciarski w kurorcie Mala Upa w Republice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Matejki

Rumia,pomorskie

895 000 zł276 m² 3 248,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Przedmiotem oferty jest dom- pół bliźniaka położony przy ulicy Matejki w Rumi. Prawie centrum miasta. Do skm 10 minut, pełne zaplecze handlowo- usługowe, służba zdrowia, kościół, rumskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłopska

Gościcino,pomorskie

599 000 zł165 m² 3 634,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Marzysz o domu na szczycie? O zapierającym dech w piersiach widoku? Tutaj będziesz miał to wszystko! Oferta, którą chciałbym Wam zaprezentować to budynek 2-lokalowy (dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 149 900 zł209 m² 5 500,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:813 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ten dom jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynki

Gdynia,pomorskie

1 790 000 zł365 m² 4 900,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przedmiotem oferty jest skrajny szereg, położony na szczycie morenowego wzgórza, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z przepięknym widokiem na panoramę Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz nowoczesnego domu na nowym osiedlu? Szukasz domu wykonanego w najnowszej technologii? Szukasz domu gdzie wypoczniesz po pracy? Szukasz domu energooszczędnego? Szukasz dimu z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turów

Turów,dolnośląskie

670 000 zł131 m² 5 105,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Polecam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł127 m² 5 516,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle położone w spokojnej okolicy, w miejscu które zapewni Twojej rodzinie ciszę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siekierowice

Siekierowice,dolnośląskie

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Dom - przerób na 10 pokoi lub 3-4 mieszkania i wynajmuj - Siekierowice/ k Dobroszyc Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji po remoncie instalacji ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł108 m² 6 967,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej powstającego w cichej i spokojnej lokalizacji - w dzielnicy Bukowo. Inwestycja składa się z dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł84 m² 8 325,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

2 200 000 zł237 m² 9 282,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 439 m²

Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 237 m2, na działce o powierzchni 2439 m2, zlokalizowany w Markach. W pobliżu dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sportowców

Ruda Śląska,śląskie

550 000 zł164 m² 3 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Świetna oferta *** ruda śląska *** bielszowice *** dom-bliźniak *** 164M2 *** Przedstawiam na sprzedaż środkowy bliźniak w stanie surowym zamkniętym (może zostać zaadaptowany do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

944 999 zł144 m² 6 562,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom jednorodzinny / długołęka / wrocław / działka 733 M2 polecam dom wolnostojący W centrum długołęki, niedaleko parku szczodrowskiego Dom jednorodzinny, niepodpiwniczony z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świlcza,podkarpackie

650 000 zł116 m² 5 588,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:159 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Przedmiotem sprzedaży jest inwestycja położona na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kębłowice koło Smolca. Budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstoborowice

Częstoborowice,lubelskie

300 000 zł8 500 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Propozycja zakupu siedliska wraz z domem i działką o pow. 8500 m . Nieruchomość położona jest w otulinie Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego w sąsiedztwie łąk, lasów.