dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

940 000 zł170 m² 5 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:819 m²

Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym! Szczególnie polecany dla osób chcących prowadzić działalność w miejscu zamieszkania oraz inwestorów- możliwość wynajmu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamoyskiego

Sochaczew,mazowieckie

599 000 zł81 m² 7 413,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:773 m²

Na sprzedaż dom, który daje nam wiele możliwości aranżacyjnych, może spełniać funkcję domu dla dużej rodziny czy wielopokoleniowej lub być świetną inwestycją na wynajem 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

999 900 zł190 m² 5 262,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny, przestronny, nowoczesny dom o powierzchni 189 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce 1140 m2 w miejscowości Kobylarnia, gm. Nowa Wieś Wielka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł300 m² 9 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Spokojne, ciche miejsce Marymontu. Zielono, bezpiecznie, niska zabudowa. W sąsiedztwie pełna infrastruktura; niedaleko m.in. Lasek Bielański, park Stawy Kellera, stacja metra. Bardzo dobre położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

2 200 000 zł637 m² 3 453,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości mb Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży domu Z warsztatem samochodowym I myjnią w cenie 2 600 000 zł (cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jana

Łódź,łódzkie

2 500 000 zł308 m² 8 116,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do wyjątkowej okazji nabycia przepięknego domu, który został odnowiony zgodnie z najwyższymi standardami! Dom został wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,podlaskie

260 000 zł105 m² 2 471,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o pow. 105,21 m2. Jest to budynek rekreacji indywidualnej zlokalizowany w Nowej Wsi ok. 2 km od Bakałarzewa i ok. 23 km od Suwałk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Podlesie

Katowice,śląskie

675 000 zł139 m² 4 872,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Domy wybudowane w standardzie nf-40 - niskoenergetyczne, jedyne takie w Katowicach Cicha, spokojna okolica z dala od miasta, na południu Katowic Bliskość terenów zielonych, lasów, tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pępowo,pomorskie

1 969 000 zł206 m² 9 558,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu nowoczesny dom wolnostojący W bardzo dobrej lokalizacji i O unikatowym wnętrzu położony w Pępowie (gm. Żukowo) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

849 800 zł151 m² 5 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom w malowniczym Rejonie Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom premium w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 152 m2, na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bartoka

Wrocław,dolnośląskie

1 119 000 zł150 m² 7 445,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Cicha i spokojna okolica - Dom premium - Własny ogródek - Nowoczesny, energooszczędny budynek Zamieszkaj w nowo powstającym osiedlu na wrocławskim Jagodnie! Zaprojektowane na prawdziwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 029 000 zł276 m² 3 728,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:207 m²

Oferta sprzedaży szeregowca do remontu na Pogodnie o pow., 207m2, doskonała lokalizacja, okolica cicha, zielona. Nieruchomość z ogrodem i tarasem, składa się z 7 pokoi-pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł295 m² 4 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 290m2. Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 292m2, usytuowany w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

619 000 zł137 m² 4 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny dom jednorodzinny. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 137 mkw, posadowiony na pięknej, dużej działce ok. 2050 mkw, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grunwaldzka

Ropczyce,podkarpackie

1 100 000 zł520 m² 2 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Na sprzedaż Dom wraz z budynkiem mieszkalny i usługowy w ścisłym centrum Ropczyc - woj. podkarpackie. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

645 000 zł168 m² 3 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:880 m²

Kupujący zwolniony z opłat na rzecz biura nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej ( dwie części) w Siekierkach Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 250 000 zł182 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

1 250 000 zł | sprzedaż | 181,93 m2 | połówka bliźniaka | Bobrowiec | bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bidziny

Bidziny,świętokrzyskie

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący w Bidzinach, gm.Wojciechowice. Działka Nr ew.801/1 o pow 3000m 2 Dom murowany z cegły, przykryty eternitem pow. uzyt. 85 m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5 pokojowego domu w zabudowie szeregowej w Skórzewie. Powierzchnia domu to ok 150 m2 natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakroczym,mazowieckie

790 000 zł137 m² 5 766,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 228 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 137 mkw. w Złotopolicach, gmina Załuski, powiat płoński. Dom wybudowany w 2012 roku z suporeksu z dachem czterospadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żurawiniec

Żurawiniec,dolnośląskie

1 180 000 zł144 m² 8 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom z dużą działką i przestrzenią w okół domu.Bardzo spokojna okolica. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedliska

Siedliska,opolskie

890 000 zł208 m² 4 278,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Do sprzedania dwukondygnacyjny, wolnostojący dom z 2019 roku, o powierzchni użytkowej 208 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1182 m2, zlokalizowanej w miejscowości Siedliska woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

829 500 zł126 m² 6 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom- 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim, o powierzchni ok.125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

980 000 zł214 m² 4 579,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Szukasz pięknego domu w urokliwym miejscu? Mamy do zaoferowania fantastyczną nieruchomość w Szczyrku, idealną dla osób poszukujących spokoju, bliskości natury i jednocześnie dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Promienna

Falenty Nowe,mazowieckie

819 000 zł83 m² 9 909,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:43 m²

Przestronny czteropokojowy segment z ogródkiem i garażem na nowym osiedlu w Falentach Nowych. Idealna propozycja dla rodziny. Mieszkanie Prezentowany segment składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 437 998 zł241 m² 5 974,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Top!/domaszczyn/6pok/240 m2/garaż/patio/grill/lux Przedstawiamy Państwu luxusowy na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o wysokim standardzie. Wykończony i umeblowany - gotowy do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 350 000 zł198 m² 11 859,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Chcesz zamieszkać ze swoją rodziną w pięknym domu jeszcze tej wiosny? Cenisz wysoki standard wykończenia wnętrz, a remont nie jest dla Ciebie? Chcesz wypoczywać we własnym ogródku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłaj

Kłaj,małopolskie

749 000 zł84 m² 8 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta skierowana do grona osób ceniących sobie przede wszystkim ciszę oraz prywatność w dobrze zlokalizowanym miejscu. Proponujemy Państwu na sprzedaż wykończony dom o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łomianki,mazowieckie

3 699 000 zł300 m² 12 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dzień dobry, miło nam zaprezentować nowoczesny, modernistyczny dom, położony w prestiżowej i urokliwej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej w centralnej jej części. Ten ekskluzywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sielankowa

Warszawianka,mazowieckie

799 000 zł125 m² 6 414,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

799 000 zł | sprzedaż | 124,56 m2 |dom| warszawianka | gmina lesznowola oferta bez podatku pcc! kupujący nie ponosi kosztów obsługi inwestycji przez biuro nieruchomości! zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylany

Kobylany,małopolskie

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Nowe domy wolnostojące W stanie deweloperskim - N20 Nieruchomości oferuje osiedle domów wolnostojących o powierzchni użytkowej 92,98m2 na działkach od 364m2 do 405m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

619 000 zł138 m² 4 485,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowym budynku w Kiełpinie. Idealny dla rodziny szukającej energooszczędnego bliźniaka bądź taniego w utrzymaniu mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgierz

Zgierz,łódzkie

619 000 zł122 m² 5 078,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 122 m2, położony na działce o powierzchni 400 m2. Dom w stanie deweloperskim bez podatku pcc. Ogrzewany pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom w cichej i spokojnej okolicy, blisko plaży i lasu. Mosty wieś kaszubska w Polsce, położona w województwie pomorskim, w gminie Kosakowo, niedaleko morza, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bodzechów

Bodzechów,świętokrzyskie

450 000 zł197 m² 2 284,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący w Bodzechowie. Pow. działki 1675m 2 , całość ogrodzona od drogi przęsłami metalowymi, z tyłu działki ogrodzenie murowane. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Do sprzedania parterowe domy wolnostojące jednorodzinne w niedalekiej odległości od Wrocławia. Zakup bez prowizji i pcc! W podwrocławskiej Oleśniczce (gm. Długołęka) w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Koszalin,zachodniopomorskie

890 000 zł138 m² 6 435,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej położony w Koszalinie, przy ul. Wierzbowej. Dom o powierzchni użytkowej 138,30 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

700 000 zł352 m² 1 988,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość idealna pod rekreacje zlokalizowana w Kruklankach (pow. giżycki). Dom jednorodzinny 259,37 m 2 położony na działkach o łącznej powierzchni 1615.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Steffena

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

499 000 zł107 m² 4 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Oferuję Państwu dom wolnostojący położony w miejscowości Pasłęk jedyne 15 min od Elbląga. Jeżeli masz dość miejskiego zgiełku, bądź szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł spędzać urlop.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł200 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży dom w prestiżowej części Saskiej Kępy o powierzchni całkowitej 200m2 Dla kogo Pod dalszy wynajem Pod inwestycje Dla rodziny z dziećmi Idealny na cele biurowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Więckowice,małopolskie

777 000 zł282 m² 2 756,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:786 m²

Dzień dobry! Cześć! Podjęliśmy z mężem decyzje o sprzedaży nowo wybudowanego, przestronnego, dużego domu w stanie surowym otwartym wd firmy Archon Dom w malinówkach 11g2a -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij