dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

1 040 000 zł195 m² 5 334,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:911 m²

Dom wolnostojący 143.05 m2 powierzchni użytkowej ( 194,96 m2 powierzchni całkowitej ) * 5 pokoi * działka 9 arów * 4 tarasy * garaż dwustanowiskowy w budynku * Rocha * stan surowy zamknięty +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

620 000 zł99 m² 6 243,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Dom bliźniak w cichej i spokojnej okolicy, idealny dla osób poszukujących miejsca wolnego od miejskiego hałasu. Posiada spory ogród oraz budynek gospodarczy, który po wyburzeniu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 099 000 zł340 m² 3 232,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Do sprzedaży komfortowy, okazały dom , położony na obrzeżach Boguszowa Gorc , z widokiem na panoramę gór. Parter obejmuje: - duży hol - salon z jadalnią i wygodną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Grabówka,podlaskie

665 000 zł134 m² 4 958,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Grabówka. Segment o powierzchni użytkowej 116,11 m2 usytuowany na działce o po 324 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabówka

Grabówka,podlaskie

530 000 zł138 m² 3 832,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:889 m²

Meg Real Estate przedstawia Państwu ofertę domu w stanie surowym zamkniętym, w zabudowie jednorodzinnej, położony w miejscowości Grabówka, zaledwie 5 minut drogi od granic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

569 000 zł136 m² 4 183,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowy dom! oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( skrajny- działka 360m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 Stan surowy zamknięty! Parter składa się z: przestronnego salonu z jadalnią (z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzbna

Wierzbna,dolnośląskie

1 950 000 zł279 m² 6 983,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 871 m²

Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną willę w miejscowości Wierzbna w powiecie świdnickim. Uwaga! Przy realizowaniu niniejszej transakcji Kupujący nie ponosi prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rogów Sobócki

Rogów Sobócki,dolnośląskie

2 600 000 zł296 m² 8 783,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Piękna Willa pod Wrocławiem / oferta premium english wersion below Opiekun oferty: kamila Offer supervisor - idealny dom dla wymagających klientów Szukasz oryginalnego domu, w którym od samego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Widokowa

Pisary,małopolskie

870 000 zł140 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom jednopiętrowy o powierzchni całkowitej 140m2, znajdujący się pyz ul. Widokowej w Pisarach, gm. Zabierzów, ok. 14 km. od granicy Krakowa (rona Ofiar Katynia). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 090 000 zł122 m² 8 919,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Mokronos Górny | Wrocław | Smolec | Tuż za Oporowem | pkp | aow Rewelacyjna lokalizacja | Piękny dom | Wysoki standard Całość wynagrodzenia pokrywa Sprzedający. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krosno

Krosno,podkarpackie

529 905 zł105 m² 5 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatnie dwa mieszkania!oferta bez prowizji od kupującego- na sprzedaż segmenty W nowo powstającym, kameralny osiedlu na obrzeżach krosna! Mamy do zaoferowania nowoczesne i komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

789 000 zł250 m² 3 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 464 m²

Wiejska enklawa W środku miasta! Dom do remontu na dużej zielonej działce. Budynek jednokondygnacyjny z dwoma niezależnymi wejściami i garażem w bryle. Na działce 2 duże budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

355 000 zł67 m² 5 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Wyjątkowe, przytulne domki/apartamenty w zabudowie szeregowej z ogródkiem i miejscem parkingowym w bardzo ładnej okolicy oddalonej 50 metrów od Parku w Nakle Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rydzyna

Rydzyna,wielkopolskie

475 000 zł64 m² 7 472,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce około 350 m2 w urokliwiej okolicy w sąsiedztwie rydzyńskiego zalewu. Na powierzchnię 63, 57m2 (po podłodze 70m2) składają się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

899 000 zł154 m² 5 845,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Nowe wolno stojące domy Z garażami N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe wolno stojące domy na działkach 5, 6 i 7 arowych. Dużo zieleni, cicha i spokojna okolica. Budynki bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 399 000 zł234 m² 5 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Opiekun oferty: tel. Dom wolnostojący. Podpiwniczony, z mieszkalnym poddaszem. Ogrodzenie murowane z metalowym, kutym płotem. Ogród zadbany, otoczenie i ścieżki wyłożone kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlasie

Piła,wielkopolskie

925 000 zł175 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący na osiedlu podlasie Idealny dla rodziny Atrakcyjny, dom wolnostojący doskonały dla rodziny z dziećmi w Pile, os. Podlasie. Lokalizacja na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Piaskówka

Tarnów,małopolskie

529 000 zł70 m² 7 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowe mieszkanie bezczynszowe na Piaskówce! Niskie koszty utrzymania! Przedstawiamy Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na parterze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

950 000 zł80 m² 11 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Nowoczesny bardzo ładny dom parterowy 80m2 z dużą działką 1240 m2 położny w pięknej cichej okolicy przy samym lesie! W miejscowości szkoła, żłobek , przedszkole, 3 sklepy , tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do zaoferowania dom wolnostojący w Jeleniej Górze 1) Parter: duży garaż jednostanowiskowy, kotłownia, wiatrołap, łazienka z prysznicem, kuchnia otwarta na salon, pokój biurowy, schody bukowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogorzelec

Pogorzelec,mazowieckie

251 000 zł90 m² 2 788,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom murowany podpiwniczony z lat 70tych. W ostatnich latach zmodernizowany. Nowa instalacja sanitarna i elektryczna. Zainstalowany nowy ekologiczny piec kominkowy. Nowa stolarka okienna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daktylowa

Wrocław,dolnośląskie

1 460 000 zł160 m² 9 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Umeblowany dom dla dużej rodziny! Kanalizacja miejska! Polecam na sprzedaż pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m2 z zagospodarowanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Zachełmie

Zachełmie,dolnośląskie

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:10 362 m²

Do sprzedania stylowa willa o powierzchni 450m 2 na działce o powierzchni 10362m 2 w Zachełmiu 15 pokoi, obecnie pełni funkcję pensjonatu. W każdym pokoju łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Plac Thomasa Woodrowa Wilsona

Warszawa,mazowieckie

5 400 000 zł270 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomość doskonała na inwestycję lub zamieszkanie dla dwóch rodzin-z możliwością rozbudowy! Zapraszam na prezentację! Z przyjemnością Polecam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

695 000 zł52 m² 13 373,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta zablokowana , W trakcie sprzedaży Dom w niebywale kameralnej lokalizacji Gotowy do zamieszkania,umeblowany Inwestycja zlokalizowana jest w naj bardziej kameralnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rączna

Rączna,małopolskie

950 000 zł197 m² 4 827,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Nowo powstała inwestycja składa się z trzech wolnostojących domów o powierzchni użytkowej 127 m2 , Zlokalizowane przy Tyniecko Bielańskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zycha

Ząbki,mazowieckie

980 000 zł146 m² 6 712,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą skrajnego segmentu na sprzedaż o powierzchni 146 m2, położonego w malowniczej okolicy Ząbek. Segmenty na Zycha to doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górczyca

Górczyca,dolnośląskie

399 000 zł215 m² 1 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, położony w malowniczej miejscowości Górczyca gm. Lwówek Śląski. Miejscowość znajduje się w cichym i spokojnym otoczeniu zieleni, na terenie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 760 000 zł177 m² 9 943,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Oferta sprzedaży 1/2 domu - lokal A (177,48 m2 + 90 m2 poddasze) - w budynku dwulokalowym położonym na działce o powierzchni 657 m2, wilanów, warszawa parter * pokój dzienny/jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biedrzychowice

Biedrzychowice,dolnośląskie

380 000 zł280 m² 1 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 280m 2 - użytkowa 160m 2 na działce o powierzchni 1230m 2 w Biedrzychowicach niedaleko Olszyny. 5 pokoi, 2 kuchnie, 3 łazienki, 2 garderoby. 2 wejścia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

689 900 zł120 m² 5 749,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Marcinkowicach, niedaleko Oławy. 20 km od centrum Wrocławia! Nowoczesny i ekologiczny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

650 000 zł268 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z piękną 13 arową działką oraz gotowym projektem inwestorskim. Lokalizacja: woj. małopolskie /gm. Świątniki Górne/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

615 000 zł112 m² 5 491,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Nowa Inwestycja! Rodzinne Osiedle! Cała Infrastruktura! Zamieszkaj w Lutyni, w okolicy licznych Sadów owocowych, łąk i Lasów, sprzyjającej aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Giewartów

Giewartów,wielkopolskie

250 000 zł27 m² 9 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:224 m²

Ofertą sprzedaży jest działka letniskowa zabudowana domkiem typy Tramp. Działka o powierzchni 224 m2 położona jest 120 metrów od Jeziora Powidzkiego, jednego z najczyściejszych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowary

Kowary,dolnośląskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:882 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 200m 2 na działce 882m 2 w Kowarach 7 pokoi 2 łazienki, wc, hol, piwnica salon z kominkiem, otwartą kuchnią i jadalnią, poddasze użytkowe - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Osiedle Leśne

Kuźnica Czarnkowska,wielkopolskie

4 800 000 zł494 m² 9 716,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:19 732 m²

Niezwykłą, prawie 2-hektarową nieruchomość, jaką mamy przyjemność zaprezentować Państwu, można najkrócej określić następująco: mariaż tradycji I nowoczesności dom pasywny harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławów

Władysławów,mazowieckie

880 000 zł113 m² 7 810 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

880 000 zł | Sprzedaż | 112,68 m2 | dom | Władysławów | gmina Lesznowola | powiat Piaseczyński domy wolnostojące przy lesie - stan deweloperski - W cenie fotowoltaika Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Debrznik

Debrznik,dolnośląskie

639 990 zł140 m² 4 571,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 140m 2 na działce 1400m 2 w Dębrzniku + ziemia rolna 1,1ha + budynek gospodarczy 56m 2 5 pokoi, 2 łazienki parter: 2 korytarze, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziszewo

Radziszewo,zachodniopomorskie

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam na prezentację domu w Radziszewie. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny dwulokalowy ( każdą połówkę można zakupić osobno). Nieruchomość położona w bardzo urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobiesiernie

Sobiesiernie,wielkopolskie

275 000 zł70 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 568 m²

Szukasz domu do własnej aranżacji, z łatwym i szybkim dojazdem do centrum Wrześni? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedstawiam ofertę sprzedaży rozpoczętej budowy wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goślinowo

Goślinowo,wielkopolskie

590 000 zł99 m² 5 942,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4