dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majakowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 699 000 zł249 m² 6 823,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:981 m²

Oferta na wyłączność. + oferta zarezerwowana + Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom we wspaniałej lokalizacji w dzielnicy Kobyle Pole, przy ul. Majakowskiego w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

1 999 000 zł187 m² 10 689,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 649 m²

W ofercie biura Rzeszowie-nieruchomości na sprzedaż duża posiadłość w miejscowości Krasne obok Rzeszowa. Powierzchnia całej działki to 76,49 ar. W pierwszej i drugiej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

848 000 zł163 m² 5 202,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Miejsce: pszczyna Typ domu: jednorodzinny Powierzchnia domu: całkowita 163 mkw, użytkowa 146,5 mkw Powierzchnia działki: 11 arów Rok budowy: 2002 Pragnę zaprezentować Państwu funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 169 000 zł190 m² 6 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Don wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok 1040 m2 Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł92 m² 7 027 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży : Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka - Bardzo Ładna Bryła Budynku o powierzchni ok. 95mkw, usytuowany na dużej, przestronnej, bardzo ładnej działce w Pięknym Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Stara Łubianka

Stara Łubianka,wielkopolskie

350 000 zł138 m² 2 536,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Na sprzedaż dom (środkowy szereg) o pow. użytkowej 118,6 m 2 w Starej Łubiance. Dom po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, zamontowane nowe sprzęty agd. Niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białodrzewna

Wrocław,dolnośląskie

2 250 000 zł385 m² 5 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:704 m²

Dom jednorodzinny z 2005 r. o charakterze dworku, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem w bryle. Nowe Żerniki, tuż za ul. Legnicką, w sąsiedztwie kąpieliska Glinianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 870 000 zł300 m² 6 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Unikalne połączenie: wielki zadbany ogród z zadaszoną altaną, piękny dom o powierzchni ok. 300m , w tym sucha i czysta piwnica 70m , garaż 40m , dodatkowo osobny budynek 30m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gosławice

Opole,opolskie

550 000 zł154 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości -połowy bliźniaka o powierzchni użytkowej około 154m. Budynek w stanie surowym zamkniętym, z częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakarczmie

Kraków,małopolskie

2 400 000 zł340 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Pośrednictwo poleca do sprzedaży dom zlokalizowany przy ul Zakarczmie Dom o łącznej powierzchni ok 340 mkw posadowiony na 8 arowej działce wybudowany z cegły i pustaka max w 1994.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puchalskiego

Białystok,podlaskie

590 000 zł77 m² 7 620,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy nieruchomość położoną na osiedlu Bagnówka przy ulicy Puchalskiego. Na sprzedaż segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni 77,4m2. Lokal w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł135 m² 5 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowe osiedle "margareth" W świetnej lokalizacji! bez pcc l bez prowizji wysoki standard deweloperski wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz, światłowód, drogi Z kostki brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł121 m² 9 945,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Atuty: - garaż w bryle budynku, - system alarmowy Satel, - kamery, - w niedalekiej przyszłości światłowód, - dwa balkony, taras, - 4 sypialnie, - szybkie wydanie, - możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sapowice

Sapowice,wielkopolskie

699 000 zł122 m² 5 720,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:608 m²

Wyobraź sobie las, jezioro, piaszczystą plażę, malownicze zachody słońca, dryfujące żaglówki jako Twoje miejsce do życia A to wszystko zaledwie 25 minut od Poznania! Osiedle nad Jeziorem to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

579 000 zł240 m² 2 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Super oferta makler nieruchomości poleca dom na sprzedaż w bliskiej odległości od Bydgoszczy. Dom piętrowy, wolnostojący o powierzchni użytkowej 120m2 dół oraz 120m2 góra. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogucin

Bogucin,kujawsko-pomorskie

459 000 zł90 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Miejscowości Bogucin 80a gmina Fabianki koło Włocławka. Opis domu: dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok 90 m2. Dom wybudowany w 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

1 980 000 zł265 m² 7 471,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:43 000 m²

dom, lubin, gorzyca, na sprzedaż niepowtarzalny na rynku lubińskim Dom w miejscowości gorzyca położony tuż przy lesie na 43 arowej cudownie zagospodarowanej działce. Projekt domu Liliana ( ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

890 000 zł166 m² 5 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z ogrodem (bliźniak) a bardzo spokojnej lokalizacji mimo to w mieście. Powierzchnia: powierzchnia użytkowa 112,01 m + garaż 16,32 m + poddasze 41,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Janiszpol

Radom,mazowieckie

599 000 zł257 m² 2 330,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w granicach miasta Radomia, na osiedlu Janiszpol. Sielankowa okolica oferuje widoki na łąki i malownicze pola. Ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

1 090 000 zł153 m² 7 104,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy dom wg projektu "dom w Jabłonkach 6" wg pracowni architektonicznej Archon, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej ok 153,43m 2 (użytkowej 121,53m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czaple

Czaple,pomorskie

949 000 zł125 m² 7 562,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na Sprzedaż Nowoczesny Dom W Zabudowie Bliźniaczej Z 2020 Roku Pod Gdańskiem w Malowniczej Miejscowości Czaple. Powierzchnia całkowita 125,48m2 plus ok 20 m2 Poddasza Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kokoszczyn,wielkopolskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam na sprzedaż nowiutki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m posadowiony na działce 500 m2, w Kokoszczynie ok. 5 km od Tarnowa Podgórnego. Cicha okolica, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pola

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:966 m²

Wyjątkowy, zadbany dom W zabudowie bliźniaczej na wrocławskich karłowicach oferta skierowana do osób, które cenią możliwość mieszkania W cichym I spokojnym miejscu wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

499 000 zł74 m² 6 728,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! domy parterowe W zabudowie bliźniaczej wysoki standard wykończenia - droga Z kostki, ogrzewanie podłogowe, rolety możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rzędzin

Tarnów,małopolskie

670 000 zł119 m² 5 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Dom parterowy w stanie deweloperskim o pow.119 mkw. usytuowany w Tarnowie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Rzędzin! Dom położony na działce 7,66a. W budynku przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Majków

Kalisz,wielkopolskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom wolnostojący O powierzchni 180 m2-majków Do sprzedania dom o powierzchni 180m2, mieszczący się na działce o powierzchni 260m2, w skład jego wchodzi: parter - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowska

Sierosław,wielkopolskie

890 000 zł139 m² 6 384,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Naszym celem projektu było stworzenie kameralnego zamkniętego osiedla dla osób, którym zależy na jakości designu i dbałości o detal. Dom mieści się w pięknej okolicy ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szymonowicza

Krasnystaw,lubelskie

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:684 m²

Bardzo dobra lokalizacja w granicach miasta, wygodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świnna

Świnna,śląskie

175 000 zł110 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący położony w Świnnej Dom składa się z kuchni sypialni pom gospodarczego z opcją na pokój kotłowni i łazienki. W bryle budynku również garaż Dom murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poprzeczna

Reda,pomorskie

639 000 zł101 m² 6 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Miejskiego Rodzinnego Parku w Redzie. Obejmuje czterolokalowy budynek, w którym znajdują się lokale o powierzchni użytkowej 101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

750 000 zł132 m² 5 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni 300m2, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

830 000 zł147 m² 5 646,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w świetnej lokalizacji w Jeleniej Górze w Sobieszowie. Dom znajdujący się w Sobieszowie na nowo powstałym małym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Morzyczyn

Morzyczyn,zachodniopomorskie

1 199 000 zł360 m² 3 330,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący ( posiadający dodatkowo apartament z niezależnym wejściem! ), położony w malowniczej miejscowości Morzyczyn 150 m od Jeziora Miedwie, 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołomłyńska

Ścinawa,dolnośląskie

299 000 zł70 m² 4 265,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:233 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 70,1m2 w Centrum Ścinawy - ul. Kołomłyńska, położony na 0,0233ha działce. Charakterystyka: parter: pokój dzienny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

1 040 000 zł170 m² 6 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam, dom, osiek wykończony wolnostojący dom w osieku pod lubinem o pow. użytkowej 142m 2 + garaż + kotłownia m2 posadowiony na 12 arowej pięknie położonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Warszawa,mazowieckie

1 595 000 zł200 m² 7 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:562 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom na warszawskich Jelonkach Południowych, w doskonałej lokalizacji! Szybki dojazd do centrum Warszawy 25 minut samochodem. Położony na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bzowiec

Bzowiec,warmińsko-mazurskie

160 000 zł63 m² 2 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:286 m²

Biuro M2 Olsztyn ma przyjemność zaprezentować Państwu dom"bliźniak" w malowniczej miejscowości Bzowiec - wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim ,w powiecie Olsztyńskim gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

3 700 000 zł478 m² 7 740,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 021 m²

Oferujemy do kupna piękny dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny , niepodpiwniczony o powierzchni 239 m2 na działce o powierzchni 10021 m2. Na działce pobudowano też nowoczesny budynek stajni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 480 000 zł218 m² 6 793,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Wyjątkowa, kameralna inwestycja składająca się jedynie z dwóch domów wolnostojących dwulokalowych w odległości 10 km od Wrocławia. Dom oferowany jest w stanie deweloperskim. Planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łuków

Łuków,lubelskie

899 000 zł145 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej ok. 120m2 posadowiony na działce o powierzchni 6 100m2. Na parterze domu znajdują się salonik z kominkiem (z płaszczem wodnym), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rączna

Rączna,małopolskie

1 100 000 zł223 m² 4 932,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z garażem na działce 500 M2 - rączna N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 223 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij