dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bielkówko

Bielkówko,pomorskie

790 000 zł115 m² 6 857,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący na spokojnych przedmieściach w miejscowości Bielkówko gotowy do odbioru w 6 miesięcy od podjęcia decyzji o kupnie - jeszcze w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Beethovena

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł64 m² 13 981,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku na ul. Beethovena. Działka o powierzchni 449 m2. Budynek do kapitalnego remontu. Media: prąd, kanalizacja, gaz. Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

399 000 zł170 m² 2 342,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w Kłębanowicach - 12 km od Polkowic. Cicha okolica z dobrym dojazdem z głównej drogi. Projekt domu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Urocza

Ciemne,mazowieckie

919 000 zł133 m² 6 905,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Polecam na sprzedaż ładny, kameralny dom w spokojnej, willowej okolicy. Dobry dojazd do Warszawy, niedaleko Radzymin - bezpośrednie połączenie do metra Trocka aut. 738, jak również lokalne busy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Strzałkowo,wielkopolskie

539 000 zł220 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, piętrowego domu wolnostojącego w Strzałkowie. Strzałkowo - wieś granicząca z Słupcą, położona przy drodze krajowej nr 92 Konin Poznań (8km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Babice,mazowieckie

1 049 000 zł172 m² 6 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Gotowy bliżniak! 5 pokoi! duży metraż! duża działka! Zapraszamy do zakupu nowego gotowe lokalu mieszkalnego w miejscowosci Wierzbin(lewy lokal). Duzy przestronny lokal składa się z 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

830 000 zł122 m² 6 814,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom z garażem w miejscowości Krasne k. Rzeszowa. Zabudowa szeregowa. Dom o powierzchni użytkowej 121,8 m2 na działce o powierzchni 2,38 ar, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zacisze

Wrocław,dolnośląskie

3 850 000 zł320 m² 12 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:686 m²

Do sprzedaży dom wolnostojacy na Zaciszu. Klasyka stylu i doskonale zachowane wnętrza. Dom z duszą oryginalnie zachowany, nie zniszczony przez kolejnych lokatorów.Zapraszam koneserów dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żywiec

Żywiec,śląskie

314 000 zł36 m² 8 845,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:633 m²

Oferta na wyłączność! Nowy, energooszczędny i całoroczny domek w Beskidach wraz z działką. Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję zlokalizowaną w przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zławieś Mała

Zławieś Mała,kujawsko-pomorskie

420 000 zł168 m² 2 498,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Polecam dom w stanie surowym zamkniętym w Złejwsi Małej o powierzchni całkowitej 168,13m2, użytkowej 129,63m2 posadowiony na działce o powierzchni 708m2. Dom w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podleśna

Baniocha,mazowieckie

899 000 zł155 m² 5 803,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:834 m²

899 000 zł | sprzedaż | 154,90 m2 | dom | baniocha | gmina góra kalwaria Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący, położony w Baniosze, w gminie Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł150 m² 6 466 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy dom, bliźniak ok.150m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.150 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

775 000 zł92 m² 8 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szanowni Państwo, zachęcam do zakupu domu w zabudowie szeregowej w miejscowości Krzyków, obok Dobrzykowic. Nieruchomość jest nowa, była zamieszkała przez około dwa lata. Dom nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Norweska

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł159 m² 8 070,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Oferta tylko U nas! Polecam dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 158,61 mkw., 2 kondygnacyjny z podpiwniczeniem i poddaszem, położony w okolicy ul. Norweskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 500 000 zł135 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje smolec / wrocław / dom bliźniak/ działka 620 mkw/ garaż Piękny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Młynek

Łódź,łódzkie

2 610 000 zł200 m² 13 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Jeżeli szukasz zupełnie czegoś innego niepowtarzalnego z odważnymi pomysłami domu to ta oferta jest dla Ciebie. Sprzedam nowoczesny dom po odbiorze w 2023 r rok budowy 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sokółka

Sokółka,podlaskie

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:713 m²

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 280 m , położony na działce o powierzchni 713 m . Ten dwupiętrowy dom z podpiwniczeniem i jednostanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

765 000 zł113 m² 6 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! cena dewelopera! 765 000 zł zł Opiekunem oferty prom-ms-1681 jest; zbigniew kubacki Tel. Doskonała lokalizacja Krzyżowice są położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

4 199 000 zł461 m² 9 108,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

*oferta na wyłączność oferta sprzedaży, komfortowego domu jednorodzinnego położonego W bardzo atrakcyjnej części szczecina - dzielnicy warszewo ( bliska część okolice ul. Duńskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kaszewice

Kaszewice,łódzkie

550 000 zł130 m² 4 232,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Nowa niższa cena! Tu czas płynie inaczej, zwalnia, pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku. Pięknie zagospodarowany ogród, dom w którym chce się mieszkać i urokliwa altanka z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasienin

Krasienin,lubelskie

785 000 zł145 m² 5 422,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Deweloper bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! ostatni wolny dom W promocyjnej cenie 785 000zł działka 1800m - standard deweloperski najwyższa jakość wykonania! budowa zakończona - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

910 000 zł147 m² 6 208,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! cena deweloperska 930 719,50 zł cena promocyjna 910 000 zł niższa O 20 719,50 zł Szymanów graniczy z Widawą, dzielnicą Wrocławia. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

939 900 zł173 m² 5 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:952 m²

Przestronny Nowy Dom ok. 170 m2. Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok.170m2, usytuowany w pięknej okolicy. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dajtki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

850 000 zł256 m² 3 320,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący piętrowy z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony o powierzchni 256 m2 użytkowej położony na działce 450 m2 w Dajtkach. Dom w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pniewy

Pniewy,wielkopolskie

449 999 zł174 m² 2 586,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Na sprzedaż piękny dom w budowie. Stan surowy otwarty. Super lokalizacja. 500m do miasta. Staw, las, jeziora, spokojna okolica. Duża działka. 45 km do Poznania. Wszystko wykonane z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

889 100 zł260 m² 3 419,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:699 m²

Wyjątkowa lokalizacja wśród pięknej zieleni z oszałamiającym widokiem! Z dala od sąsiadów. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

649 900 zł105 m² 6 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 105, posadowiony na działce ok. 460 m2 w pięknym rejonie - blisko lasu i domów jednorodzinnych. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marki

Marki,mazowieckie

659 138 zł122 m² 5 407,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Inwestycja Osiedle Krasickiego VIII powstaje etapami, obecny, drugi etap oferuje 12 funkcjonalnych budynków. Domy w inwestycji Osiedle Krasickiego VIII posiadają powierzchnie zewnętrzną 129,39 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

825 000 zł102 m² 8 084,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu segment na sprzedaż o powierzchni całkowitej 102,5 m2, powierzchnia użytkowa to 87,82 m2. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 240 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Modlniczka,małopolskie

799 900 zł112 m² 7 141,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:262 m²

Prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, w Modlniczce. Nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowana inwestycja znajduje się na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jesionowa

Wilkszyn,dolnośląskie

699 900 zł112 m² 6 229,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Osiedle Leśny Klimat - Wilkszyn ul. Jesionowa 20-34 - poznaj nasze kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Budowa jest ukończona, wydane zostało prawomocne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

1 600 000 zł255 m² 6 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Do zaoferowania dom wolnostojący w pięknej części Piechowic o powierzchni 255m2 Posadowiony na działce 1170m2. Dom składa się: na parterze duży salon z kominkiem z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Ustka

Ustka,pomorskie

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:660 m²

Przytulny pensjonat 350m2, 13 pokoi, ustka! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Ustce! Jeśli marzysz o Pensjonacie, w którym możesz mieszkać na stałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Grottgera

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 500 000 zł1 370 m² 4 014,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Grottgera 5 i 7 bydgoszcz kamienica z wielkim potencjałem w najlepszej lokalizacji miasta Bydgoszczy! W pobliżu: opera Nova, wyspa Młyńska , Rzeka Brda, tereny spacerowe, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

855 000 zł130 m² 6 566,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uniliving leśnica - nowoczesne domy Z pompą ciepła - wrocław, ul. Dolnobrzeska - tuz przy lesie mokrzańskim. *** strona www inwestycji: uniliving pl *** uniliving Leśnica to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł280 m² 10 678,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom w rejonie cichej i kameralnej ulicy. Dom o klasycznej bryle, posadowiony na pięknej i zagospodarowanej działce. Parter domu tworzy salon 36 m2 z antresolą oraz gabinet, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Pękoszewska

Wola Pękoszewska,łódzkie

680 000 zł90 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²