dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Kolonia Skarszewek

Kolonia Skarszewek,wielkopolskie

310 000 zł101 m² 3 069,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Do sprzedania dom w (zabudowie bliźniaczej) o powierzchni 101 m2, działka 500m2. Cena domu dotyczy stanu surowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garwolin

Garwolin,mazowieckie

280 000 zł82 m² 3 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:506 m²

Do sprzedaży nieduży zadbany dom, bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko Garwolina. Dom całoroczny z centralnym ogrzewaniem. W bryle budynku garaż 18 m2. W domu są dwa duże pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sarnikierz

Sarnikierz,zachodniopomorskie

320 000 zł68 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 676 m²

Na sprzedaż wyjątkowe miejsce w środku lasu. Cisza, spokój i natura. Brak sąsiadów i zasięgu telefonicznego. Dom o powierzchni 68 m2w stanie do remontu, ale z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

465 000 zł90 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:685 m²

Dom do remontu, przebudowy lub rozbudowy- wylane fundamenty. Kupujący może skorzystać z planów na rozbudowę domu. Działka w atrakcyjnym miejscu, porośnięta drzewami, zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Skórzewo,wielkopolskie

980 000 zł198 m² 4 949,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Poszukujesz niebanalnej nieruchomości z idealnym dojazdem? Pragniesz doskonałego punktu komunikacyjnego? Chciałabyś/chciałbyś mieć w tym wszystkim swój duży przestronny ogród? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Guliwera

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

544 680 zł328 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę o nr. ewidencyjnym 260/33 oraz 260/37 zabudowane budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

950 000 zł166 m² 5 722,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kameralne osiedle domów bliźniaczych o powierzchni całkowitej 166m2, w nadmorskiej miejscowości Mosty, na obszarze prawie 1 ha z całą infrastrukturą towarzyszącą, w tym wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kniei

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł122 m² 6 803,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Zapraszamuypaństwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w cichej okolicy blisko Puszczy Słupeckiej. Lokalizacja z dala od dużych osiedli mieszkaniowych oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

490 000 zł112 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Może zamiast nowego domu starsze gospodarstwo do remontu?5 minut od Urzędu Gminy Żabia Wola, znajduje się gospodarstwo z lat 40tych. Jest tutaj dom, stajnia z czerwonej cegły i kamieni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bacieczki

Białystok,podlaskie

1 099 000 zł280 m² 3 921,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Duży i przestronny dom położony w cichej i spokojnej lokalizacji na osiedlu domów jednorodzinnych. Posiada powierzchnię całkowitą 280 m2. Parter: -duża i jasna kuchnia -jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

780 000 zł126 m² 6 168,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu? To miejsce jest idealne dla Ciebie. Nowa inwestycja mieszcząca się w miejscowości Osowiec. Planowany czas oddania pierwszych budynków do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabówko

Grabówko,pomorskie

655 000 zł84 m² 7 797,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim w gminie Nowa Karczma w miejscowości Grabówko. Dom o powierzchni 84 m2 na działce o powierzchni 435m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 155 000 zł330 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

, westa Home Jeśli poszukujesz wyjątkowej, przestronnej i w pełni wykończonej nieruchomości w cichej oraz przede wszystkim zadbanej zielonej okolicy ten dom spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 999 zł165 m² 5 454,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Okazja tanio szereg muchobór/grecka od zaraz Polecamy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Muchobór Mały. Dom o powierzchni całkowitej 165m2 , a powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Myślenice,małopolskie

760 000 zł124 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Opis Na wstępie dziękujemy pośrednikom oraz burom nieruchomości. Sprzedam w pełni wyposażony i umeblowany całoroczny dom 124 m2 powierzchni całkowitej (w tym duży 25 metrowy garaż) 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długosza

Strzelin,dolnośląskie

1 400 000 zł294 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:908 m²

Nieruchomość znajduje się na zagospodarowanej, ogrodzonej działce na osiedlu Wschodnim ,w cichej dzielnicy blisko parku i rynku w Strzelinie. Dojazd drogą asfaltową z oświetleniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kwirynów

Kwirynów,mazowieckie

1 799 000 zł227 m² 7 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Tylko U nas! atrakcyjna cena I prestiżowa lokalizacja nieruchomości! zamieszkaj tuż przy lesie! Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 227m2, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Lutynia,dolnośląskie

708 999 zł140 m² 5 064,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Bliźniak/lutynia/standeweloperski/5km do wrocławia Przedstawiamy Państwu na sprzedaż gotowy dom w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Lutynia /5km od Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

990 000 zł251 m² 3 938,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Do sprzedania dwukondygnacyjna nieruchomość zlokalizowana w Kiełczowie. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1122 m2. Powierzchnia użytkowa 251,38 mkw. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł208 m² 8 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Okazyjna Oferta Wyremontowany Dom w świetnej lokalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Wolnostojący dom w Centrum dzielnicy Ursus. Idealny dla osób ceniących sobie dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

519 000 zł112 m² 4 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Krosno - oferujemy Państwu do sprzedaży kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W skład jednego segmentu wchodzą: trzy mieszkania w stanie developerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akwarelowa

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł228 m² 7 850,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szukasz inwestycji premium na Wawrze? Zależy Ci na cichej uliczce, zieleni, ale jednocześnie dobrej komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Marysin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

11 000 000 zł810 m² 13 580,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 233 m²

Niepowtarzalna rezydencja w stylu angielskim, w luksusowym standardzie. Opis Nieruchomości Wyjątkowa nieruchomość dla najbardziej wymagających. Wspaniałą rezydencja z bajkową działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

949 000 zł123 m² 7 727,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Wołczkowo, dom, blizniak, garaż, ogródek, nowy dom, nigdy nie zamieszkany, zwolniony z pcc. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 604 m2 (połówka zewnętrzna 336m2, połówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nałkowskiej

Sanok,podkarpackie

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:609 m²

Piękna nieruchomość na sprzedaz o powierzchni uzytkowej 110 m2 plus 40 m2 garaz ,kotłownia i piwnica. Dom z 1994 roku przeszedł 2020 roku całkowity remont ocieplenie, wymiana ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiśniowa

Zielona Góra,lubuskie

450 000 zł103 m² 4 364,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Atrakcyjna oferta - koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający! Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość z niezwykłym potencjałem , zlokalizowaną w samym sercu Zielonej Góry, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

1 597 000 zł450 m² 3 548,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:704 m²

Oferujemy do sprzedaży dom na działce 704m 2 o powierzchni całkowitej ok 450 m 2 (350 użytkowej) w Ustroniu z dużym potencjałem z 8 niezależnymi mieszkaniami w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czarne

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 490 000 zł381 m² 3 910,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Nowa niższa cena! świetna oferta inwestycyjna atrakcyjnie położona na willowym osiedlu W jeleniej górze - duży dom mieszkalno - usługowy plus garaż dwystanowiskwy Z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Młynarze

Młynarze,mazowieckie

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:851 m²

Domek drewniany, rekreacyjny nad Bugiem (300 m) usytuowany w gminie Zabrodzie, w miejscowości Młynarze Parterowy z lat 80- tych, typ "mikołajki" Dom posiada: salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szydłowiecka

Marki,mazowieckie

630 000 zł156 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w podwarszawskich Markach. Dom znajduję się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

755 000 zł120 m² 6 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janowo

Janowo,warmińsko-mazurskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom murowany, świeżutki, z nowoczesnymi rozwiązaniami. Położony w pobliżu Jeziora Zawadzkiego. Dom murowany, ocieplony, parterowy z antresola. Taras ok 40 m. Po obrysie wymiary domu 7x10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 140 000 zł136 m² 8 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Mam do zaoferowania dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 136m2,( całkowita ok 150mkw) wybudowany w 2011 roku, położony na działce 440m2 zlokalizowanym na Szerokim. Zapraszam na dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cielcza

Cielcza,wielkopolskie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 450 m²

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na sprzedaż przepiękny dom wolnostojący. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana w cichej kameralnej okolicy pośród pól uprawnych na skraju miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

777 000 zł148 m² 5 268 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży bliźniak w stanie deweloperskim położony w miejscowości Książenice w otoczeniu nowych domów. Domy składają się : parter (duży salon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł150 m² 6 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy dom, bliźniak ok.150m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.150 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Beethovena

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł64 m² 13 203,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku na ul. Beethovena. Działka o powierzchni 449 m2. Budynek do kapitalnego remontu. Media: prąd, kanalizacja, gaz. Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mickiewicza

Luzino,pomorskie

950 000 zł142 m² 6 690,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż nieruchomość w świetnej lokalizacji z dużym potencjałem. Idealny dom dla rodziny ceniącej sobie spokój, a z drugiej strony wymagającej szybkiego dostępu do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żabikowska

Komorniki,wielkopolskie

740 000 zł79 m² 9 365,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem na sprzedaż, 79,01 m2, komorniki Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

949 000 zł154 m² 6 170,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Nowe wolno stojące domy Z garażami N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe wolno stojące domy na działkach 5, 6 i 7 arowych. Dużo zieleni, cicha i spokojna okolica. Budynki bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 000 zł141 m² 5 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przestronny Bliźniak ok.142.m2.B.Ładna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 142m2, usytuowany na ładnej działce.