dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Cesarskie ogrody- to wyjątkowa inwestycja, która oferuje Państwu szereg udogodnień, wysokiej jakości materiały oraz dbałość o najmniejszy szczegół. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jankowicka

Tychy,śląskie

1 450 000 zł118 m² 12 236,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Tychy ul. Jankowicka oś.Z-1 Luksusowy i bardzo rodzinny DOM w zabudowie bliźniaczej. Jedyny taki Dom w Tychach Dom 118,5m2 powierzchni użytkowej, działka 375m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Stare Juchy,warmińsko-mazurskie

399 000 zł323 m² 1 236,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż atrakcyjnie położony dom w Starych Juchach. Miejscowość turystyczna z bogatą historią sięgającą połowy XV wieku. Położona jest nad rzeką Gawlik, na przesmyku między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leśniaki

Leśniaki,śląskie

649 000 zł161 m² 4 031,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 424 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 160m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - sypialnia - łazienka piętro I: - 3 sypialnie - gabinet/ garderoba - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bronowo

Bronowo,pomorskie

449 000 zł15 000 m² 29,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni około 1,5 ha położone w miejscowości Bronowo w powiecie Słupskim. Na działce nr 44 posadowiony jest stary parterowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł148 m² 4 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta na wyłączność biura Res Nieruchomości! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej na północy Rzeszowa, przy ul. Myśliwskiej! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Leśna

Olmonty,podlaskie

466 000 zł91 m² 5 120,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

*** promocja na pierwsze mieszkanie *** *** *** meg Real Estate prezentuje na sprzedaż I etap nowej inwestycji czterech mieszkań bezczynszowych w zabudowie szeregowej znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karniszewicka

Pabianice,łódzkie

840 000 zł300 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:559 m²

Dom idealny dla dwóch rodzin, do wprowadzenia na Zatorzu! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Karniszewickiej w Pabianice. Dom składa się z 3 kondygnacji o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Obrońców Helu

Koszalin,zachodniopomorskie

629 000 zł105 m² 6 003,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni 104,77 m2, położony w Koszalinie przy ul. Obrońców Helu. Dom w standardzie deweloperskim, zlokalizowany w pięknej i zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białostocka

Fasty,podlaskie

1 380 000 zł316 m² 4 367,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Meg Real Estate oferuje Państwu na sprzedaż niesamowity dom wolnostojący położony w podmiejskiej miejscowości Fasty o powierzchni całkowitej 316 m2. Nieruchomość usytuowano na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

779 000 zł117 m² 6 638,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu niemal w centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w stanie deweloperskim, budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Łódź,łódzkie

833 000 zł104 m² 8 009,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie/dom typu segment z ogródkiem w kameralnej, niskiej zabudowie pod miastem w Dolinie Łódki nieopodal Parku Krajobrazowego Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziemiańska

Głosków,mazowieckie

780 000 zł122 m² 6 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

780 000 zł | sprzedaż | 122 m2 | segment| głosków | gmina piaseczno | ostatni gotowy segment na urokliwym osiedlu! internet światłowodowy! Przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Kiekrz,wielkopolskie

779 000 zł101 m² 7 719,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** sprzedaż bezpośrednia *** Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębska Kuźnia

Dębska Kuźnia,opolskie

527 000 zł182 m² 2 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:753 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia nowo budowany wolnostojący dom, w stanie surowym otwartym, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku i z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 548 000 zł310 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2 ,usytuowany na ładnej działce o powierzchni 1000 m2. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wiązów,dolnośląskie

399 000 zł126 m² 3 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kontakt bezpośrednio do osoby budującej: tomasz Możliwa zamiana na inną nieruchomość z dopłatą z którejkolwiek ze stron. Serdecznie polecam Państwu energooszczędny, wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

695 000 zł86 m² 8 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dom na Bardzo Ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Mędłów,dolnośląskie

800 000 zł108 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom szeregowy z zamykanym garażem, tarasem i ogrodem. Wykończony - wystarczy umeblować zgodnie ze swoim gustem oraz oczekiwaniami i można się wprowadzać, 12 km do Centrum Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zdziechów

Zdziechów,łódzkie

615 000 zł85 m² 7 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż gotowego do zamieszkania i bardzo ładnie wykończonego domu o powierzchni 85m2 położonego na działce o powierzchni 1200m2. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żary,lubuskie

1 150 000 zł253 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Pięknie położony przy lesie dom Żary- kunice, na działce 14a (2 działki po 7 arów). Dom dwu kondygnacyjny z poddaszem użytkowym i piwnicą (pod częścią domu). Duży 4 stanowiskowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Kiekrz,wielkopolskie

699 000 zł84 m² 8 309,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Łąka

Łąka,podkarpackie

499 000 zł108 m² 4 620,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Jasionce w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko. Dom idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełm

Chełm,lubelskie

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu parterowy dom w doskonałej lokalizacji na trasie Chełm-Lublin w Rejowcu Fabrycznym. Dom położony jest niedalekiej odległości od bocznicy kolejowej co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 590 000 zł396 m² 4 015,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolno stojący wybudowany w 2008 w centrum strefy uzdrowiskowej Szczawna Zdrój, o powierzchni użytkowej 286 m2, z garażem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perłowa

Dojazdów,małopolskie

890 000 zł144 m² 6 159,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

|R| Property prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym widokiem w Dojazdowie. Lokalizacja: dojazdów to spokojna i malownicza okolica z pięknymi krajobrazami. Mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

829 500 zł126 m² 6 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom- 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim, o powierzchni ok.125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 750 000 zł220 m² 17 045,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom w Konstancinie|5 pokoi|4sypialnie Przestronny dom na sprzedaż, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w urokliwym Konstancinie tuż przy Szkole Amerykańskiej (american School of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyry

Wyry,śląskie

750 000 zł167 m² 4 482,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

| poszukujecie domu wolnostojącego, gotowego do zamieszkania? Zapoznajcie się z poniższą ofertą! Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu, położonego w Wyrach przy ul. Głównej. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Szczytniki Duchowne,wielkopolskie

1 299 000 zł203 m² 6 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację pięknego domu wolnostojącego, położonego Szczytnikach Duchownych przy ul. Lawendowej. Lokalizacja Nieruchomość znajduję się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zwierzchociny

Zwierzchociny,wielkopolskie

350 000 zł112 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zaledwie 9km od miasta powiatowego Koło czeka na nowego właściciela wyremontowany domek na urokliwie zagospodarowanej 10- arowej działce. Część działki jest porośnięta drzewami, podwórko wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Skłodowskiej-Curie

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł237 m² 5 864,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta dodana za pomocą addom Ciepły i oszczędny dom z częścią biurową. Około 2 km od ścisłego centrum Torunia. Świetne miejsce, które jest otoczone pełna infrastrukturą osiedlową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niziny

Niziny,świętokrzyskie

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 865 m²

-kupujący N I E płaci prowizji- zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży dom-u, w którym prawie wszystko jest nowe Niziny - miejscowość położona w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

695 000 zł86 m² 8 081 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dom na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaletnik

Kaletnik,łódzkie

890 000 zł148 m² 6 013,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 100 m²

Atrakcyjny dom Z malowniczą działką W cichej I spokojnej okolicy Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący 148m2 usytuowany na działce o powierzchni 11100m2 w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 118 999 zł132 m² 8 502,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Dla rodziny szereg 2018 5mogród /5minwrocław/iwiny Oferujemy na sprzedaż piękny szereg z roku 2018. Metraż powierzchni mieszkalnej to 131,5m2 Dom jest 2 piętrowy, gotowy do wejścia. Parter: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

815 000 zł144 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony około 8 km od Wrocławia w Chrząstawie Małej. Osiedle otoczone lasem i terenami spacerowymi, tylko niska, nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Konstantynów Łódzki,łódzkie

450 000 zł185 m² 2 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 185 m2 + poddasze 123,5 m2 (13,5 m x 9,15 m). Dom mieści się na działce o pow. 304 m2 przy ul. Poprzecznej w Konstantynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Mamy do zaoferowania nieruchomość składającą się z dużej działki o powierzchni 2286m2 zabudowanej domem jednorodzinnym z lat 80-tych. Budynek posiada tradycyjna bryłę dla tamtego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Łódź,łódzkie

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Przestronny dom wolnostojący, z zadbanym ogrodem, idealny dla dużej rodziny, położony w spokojnej, zielonej okolicy. W bryle budynku jest dwustanowiskowy garaż, a dodatkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 070 000 zł168 m² 6 369,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:209 m²

Sprzedam nowy dom w zabudowie szeregowej, położony na najmodniejszym osiedlu domów jednorodzinnych w Legnicy. Wykończony z najwyższą starannością w 2022 roku, przy użyciu wysokiej.