dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

199 000 zł106,60 m² 1 866,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:918 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 106 m , posadowiony na działce o powierzchni 918 m . Nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnym punkcie bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł128,82 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 290 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 196m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej został posadowiony w Wałbrzychu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł170,89 m² 16 969,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zabudowana nowoczesnym budynkiem mieszkalnym o modernistycznej bryle oraz budynkiem garażowym, na dużym zalesionym terenie o powierzchni 1,2000 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Wyjątkowa przestrzeń - dom Z duszą! ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 153,50 m 2 , zlokalizowany w Turzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł97 m² 7 103,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Renata Węgrzynowska Specjalista d/s nieruchomości   dom W dolaszewie - 7 km od piły z działką ok. 800 m2 Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł178 m² 5 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Funkcjonalny i Przytulny Dom w Promnicach - Idealna Oferta dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością - pięknym, zadbanym domem w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł292,60 m² 7 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 300 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł82 m² 5 304,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Atrakcyjny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie, oddany do użytkowania, zatwierdzona rozdzielność i samodzielność lokali. * w ofercie widzisz aktualne zdjęcia. * pamietaj, że jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 495 000 zł300 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:749 m²

Na sprzedaż budynek o charakterze pensjonatowym z widokiem na Tatry Szaflary, ul. Augustyna Suskiego Ta nieruchomość daje realną swobodę wyboru kierunku może dalej funkcjonować jako.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł450 m² 11 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 409 m²

Podkowa Leśna - Miasto Ogród. Willowa zabudowa. Jedna z najlepszych części miasta. Nowoczesny, okazały dom na przedwojennych fundamentach. Duża działka o powierzchni blisko 4500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł168,80 m² 5 918,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom blisko Mariny Błotnik - Cedry Wielkie, ul. Leśna Na sprzedaż oferujemy przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 168,8 m , z powierzchnią użytkową 118,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł165 m² 5 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:347 m²

Dom dla rodziny, która chce mieć więcej przestrzeni Gorzów Wielkopolski | zabudowa bliźniacza | ok. 160 m powierzchni całkowitej Nowy rozdział w spokojnym miejscu Są decyzje, które.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni ok. 120 m, położona na działce 380 m w pobliżu Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Adamowizna Dom w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:30 200 m²

Siedlisko w miejscowości Rzepiennik Biskupi, gmina Rzepiennik Strzyżewski, powiat tarnowski, małopolska. Powierzchnia działki 3,02 ha w tym: grunty rolne- 0,13, sady- 0,29, lasy i grunty.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł151,84 m² 9 878,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dom gotowy do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów, dogodna lokalizacja,2 km do obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł250 m² 3 836 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom, z którego nie chce się wychodzić przestrzeń I komfort W namysłowie Są miejsca, które robią wrażenie. I są takie, w których od razu czujesz, że to może być Twój.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł192 m² 3 901,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:395 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   dom dwulokalowy W stanie deweloperskim | okleśna | ul. Starowiejska 9 Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:32 m²

- lokalizacja: mochnaczka Wyżna (gmina Krynica- zdrój ) - Powierzchnia domu: 120mkw - Powierzchnia działki: 31.9ar - Media: prąd, gaz, kanalizacja miejska, studnia, światłowód - Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Jesteśmy lokalnym, niezależnym biurem obrotu nieruchomościami działającym na rynku leszczyńskim od 15 lat Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17. Masz pytania lub chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł131 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego opypy (okolice grodziska mazowieckiego) Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł66,31 m² 9 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej Soplicowo (komorniki) | 66,31 m + ogródek ok. 70 m Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupoziomowe domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 000 zł160 m² 8 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:328 m²

Przedmiotem oferty jest dom z pokojami na wynajem w Dziwnowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł277 m² 6 678,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Unikalna nieruchomość z linią brzegową jeziora Świętajno idealna jako rezydencja, pensjonat lub dom inwestycyjny. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę nieruchomości nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Stylowa willa z 1912 roku | Prestiżowa zielona dzielnica Jeleniej Góry | 500m powierzchni | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa, przedwojenna willa z 1912 roku położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł143,20 m² 7 680,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł200 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu inwestycje w zabudowie szeregowej o powierzchni 155 m2 każdy segment z balkonem , ogródkiem, garażem w bryle , oraz miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł120 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Dom z ogromnym potencjałem na działce 651m Mysłowice, dzielnica Krasowy. Inwestycja dla rodziny! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł216 m² 6 939,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 756 m²

Na sprzedaż przestronny wolno stojący dom z dodatkową powierzchnią magazynową - Zielęcice, powiat brzeski, województwo opolskie. Lokalizacja: dom zlokalizowany jest we wsi Zielęcice, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 220m2, usytuowany na działce 800m2, w Milanówku. Dom składa się z trzech kondygnacji: parter o powierzchni około 100m2, przeznaczony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł76,69 m² 7 693,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Inwestycja "starosądecka Przystań" Stary Sącz Nowoczesne apartamenty i domy bliźniacze w atrakcyjnej lokalizacji "starosądecka Przystań" to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł133,78 m² 9 343,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i wykończonego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł109 m² 14 119,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Nowoczesny dom parterowy jednorodzinny z basenem 22 km od Wrocławia Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2 oraz wolnostojące pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

19 800 000 zł474 m² 41 772,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:766 m²

Na sprzedaż dwa budynki mieszkalne położone na działce o obszarze 766 m2. Pierwszy z budynków ma powierzchnię 293,68 m2, w tym piwnicę o powierzchni 55,8 m2 Drugi 179 m2. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 652 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Karkonoszy Piechowice / Pakoszów Prezentujemy Państwu niepowtarzalny, wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Piechowice (pakoszów) prawdziwą.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł105 m² 6 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 333 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 105 m2 położony w spokojnej miejscowości Nowe Chlebiotki, zaledwie 30 minut jazdy samochodem od Białegostoku. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł133,36 m² 4 116,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:771 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym , położony na działce o powierzchni 7,71 arów. Zgodnie z mpzp jest to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna , można więc.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł158,59 m² 7 245,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Szukasz domu, który jest gotowy, funkcjonalny i bez dodatkowych nakładów? Ta nieruchomość w Jantarze to świeże budownictwo, przemyślany układ i rosnąca wartość dzięki rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł383 m² 6 785,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 772 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny duży dom wolnostojący, położony w Chwalęcicach , Gm. Kłodawa. Całkowita powierzchnia domu wynosi 383 m2 (w tym poddasze) oraz dwustanowiskowy garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy.