dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Chojnice,pomorskie

510 000 zł92 m² 5 543,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom o podwyższonym standardzie w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Chojnice przy ulicy Wiosennej. Usytuowany w zacisznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiosenna

Wysokie Mazowieckie,podlaskie

1 269 000 zł207 m² 6 133,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam bezpośrednio dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym w spokojnej części miasta Wysokie Mazowieckie. Budynek ponad 200m2, posadowiony na działce ok. 900m2 w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipnik

Lipnik,zachodniopomorskie

900 000 zł90 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 119 m²

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w Lipniku 3 km od Stargardu! Oferta obejmuje sprzedaż działki o powierzchni 3119 m2, domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 349 000 zł131 m² 10 297,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:806 m²

Prezentowana nieruchomość to parterowy dom o powierzchni całkowitej 276 m usytuowany na posesji składającej się z działki o łącznej powierzchni 806 m . Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wirowska

Komorniki,wielkopolskie

707 000 zł114 m² 6 197,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich w powiecie poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Zgorzelec,dolnośląskie

110 000 zł160 m² 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Tylko U nas!nie szukaj dalej! sprzedaż 1/4 udziału W połówce bliźniaka przy ul.REYMONTA W ZGORZELCU. Na sprzedaż 1/4 udziału w budynku w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Julianów,mazowieckie

730 000 zł222 m² 3 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom Wolnostojący 222M2, 5 pokoi, julianów (góra kalwaria), dębowa rezerwacja Na sprzedaż: dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, w dobrym standardzie wyposażenia, częściowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

745 000 zł256 m² 2 910,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Rezerwacja! dostępne wyłącznie W naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima proponuje Państwu do sprzedaży dom wolnostojący położony w atrakcyjnej części miejscowości Olszyna, ok. 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł105 m² 5 712,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

*** II Etap W Rezerwacji do 15 września *** *** III etap w przygotowaniu *** Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morska

Rewa,pomorskie

2 390 000 zł235 m² 10 170,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący położony tuż nad morzem dosłownie- plaża przez ulicę! Zlokalizowany w Rewie- nadmorskiej turystycznej miejscowości, która co roku ściąga rzesze turystów oraz amatorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokółka

Sokółka,podlaskie

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Sokółka. Polecamy dom wolnostojący typu słupek o powierzchni mieszkalnej ok. 110m2. Nieruchomość z lat 70-tych zbudowana z cegły, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł165 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży segment 4 lokalowy o powierzchni ok.165m2 i na działce o pow. ok. 200m2 Parter : - wiatrołap ok 2,8m2 - hall + kl. schod ok 5.5m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pęciszów

Pęciszów,dolnośląskie

950 000 zł219 m² 4 337,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zamieszkaj przy lesie. Cisza, spokój, kontakt z naturą. Pięknie położony dom o pow. 143 mkw na działce 1200 mkw. Dom parterowy z poddaszem użytkowym: - ocieplony i otynkowany, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baniocha

Baniocha,mazowieckie

949 000 zł155 m² 6 122,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Wyjątkowy Dom z Poddaszem Użytkowym (4 Pokoje, 155m2) z 2017 roku, w rewelacyjnej lokalizacji w Centrum Baniochy, blisko Warszawy (15km). Pełna Własność, księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Pawlikowice,małopolskie

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Proponujemy Państwu okazały, wykończony dom do zamieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, zaledwie 2 km od centrum Wieliczki w Pawlikowicach. Dom w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

780 000 zł148 m² 5 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Przestronny Dom, bliźniak ok. 150 m2 Zewnętrzny. Super Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - Segment Zewnętrzny o powierzchni ok. 150 m2, w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

849 000 zł180 m² 4 719,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 179,9 m 2 w Pile na Zielonej Dolinie! Możliwa zamiana na mieszkanie 3 pokojowe z dopłatą! Możliwość wyodrębnienia pomieszczeń pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chalno

Chalno,kujawsko-pomorskie

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Sprzedam Dom mieszkalny W skład domu wchodzą 4 niezależne pokoje osobna kuchnia i łazienka z oknem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierzówka

Kazimierzówka,lubelskie

759 000 zł151 m² 5 042,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Jeśli poszukujecie Państwo miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny gdzie słychać tylko szum wiatru i głosy ptaków, to proponuję dom w zabudowie bliźniaczej w podlubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł122 m² 6 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Umowa przedwstępna nowy dom W chrząstawie małej! Do sprzedania funkcjonalny bliźniak z dużą działką ok. 600 mkw, wykończony pod klucz i gotowy do wprowadzenia od zaraz. Dom połóżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Juszkowo,pomorskie

1 097 000 zł215 m² 5 102,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 349 m²

Dom zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy tuż obok Gdańska. To idealne miejsce, dla ludzi ceniących sobie komfort bliskości centrum miasta, miłe sąsiedztwo a zarazem ceniący sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Saturna

Józefosław,mazowieckie

875 000 zł104 m² 8 413,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy wyjątkową propozycję mieszkania dla większej rodziny. Ten skrajny segment, wybudowany technologią kanadyjską, o powierzchni 104 m2 mieści aż 5 niezależnych pokoi. działka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 750 000 zł193 m² 9 067 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:489 m²

Rezerwacja oferty! fotowoltaika W cenie! Prezentujemy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok. 193 m2 (plus garaż dwustanowiskowy oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

759 000 zł123 m² 6 170,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Biała Posesja Nieruchomości przedstawia Państwu dom z zabudowie bliźniaczej w Starym Fordonie, usytuowany na działce o pow. 1068 m2. Wybudowany został w połowie lat 60tych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Orzeszyn

Orzeszyn,mazowieckie

860 000 zł143 m² 6 013,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedam domy w zabudowie bliźniaczej (jeszcze możliwość wyboru domu) na działkach 650 m2. Dom o powierzchni 143 m2, w nowoczesnej architekturze. Spokojna, cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębówka

Dębówka,lubelskie

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży nieduży dom jednorodzinny pod Lublinem. Budynek jest wolnostojący pow.90m2, w całości podpiwniczony. Na parterze znajduje się salonik otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

685 000 zł100 m² 6 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Pięknie wykończony, nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Siekierkach Wielkich -to wspaniała alternatywa do mieszkania w Poznaniu! Dojazd trasą S11 sprawia, że szybko dostaniesz się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Buczek

Buczek,łódzkie

150 000 zł73 m² 2 054,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 497 m²

Jak wyobrażasz sobie działkę idealną? Z przestronnym terenem, dużą ilością zieleni, drzewami dookoła i niedaleko lasu? Gdzie w okolicy panuje cisza i spokój a okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

980 000 zł170 m² 5 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 170m2, który znajduje się w uzdrowiskowej miejscowości Wysowa-Zdrój nieopodal Krynicy-Zdrój. Budynek jest z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

590 000 zł135 m² 4 362,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w stanie deweloperskim z działką 3,5 ara - Obora Budynek środkowy , połączony z sąsiednim budynkiem garażem, co daje komfort zamieszkania prawie jak w domu wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nurmiego

Warszawa,mazowieckie

1 135 000 zł195 m² 5 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni całkowitej 260m2, na Białołęce, przy ulicy Paavo Nurmiego, w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

780 000 zł148 m² 5 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gierymskich

Wrocław,dolnośląskie

1 238 000 zł140 m² 8 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Biskupinie, tuż obok Parku Biskupińskiego i nieopodal wałów Odry. W otoczeniu zieleni, terenów spacerowych, wody, czyż nie jest to wymarzona lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł196 m² 10 204 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojacy na działce 1400 m blisko ul. Powsińskiej zbudowany z przeznaczeniem na mały hotelik. Parter; 5 pokoi 2 łazienki, aneks kuchenny, pomieszczenie gospodarcze, taras. Na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łęczycka

Kłodawa,wielkopolskie

440 000 zł119 m² 3 701,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Kłodawa (woj. wielkopolskie, powiat kolski), ul. Łęczycka 7, działka nr 959 o powierzchni 1262 m2.7 Dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łęgowo,pomorskie

960 000 zł224 m² 4 289,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotowy do wprowadzenia przepiękny dom wolnostojący na działce o powierzchni (500m2) w najbardziej pożądanej lokalizacji Łęgowa- gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

910 000 zł130 m² 6 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Oferta dla wymagającego klienta! energooszczędne I ekologiczne domy W zabudowie bliźniaczej, blisko natury, w miejscowości dachowa pod poznaniem! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

880 000 zł150 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 150m2, który znajduje się w uzdrowiskowej miejscowości Wysowa-Zdrój nieopodal Krynicy-Zdrój. Budynek jest z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szadek

Szadek,łódzkie

350 000 zł423 m² 827,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Oferta dotyczy nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Szadku. Zabudowę gruntu stanowią wzniesione na początku XX wieku dwa budynki mieszkalne i dwa budynki gospodarcze w tym: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

950 000 zł450 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Emmerson prezentuje, gospodarstwo rolne o powierzchni około 1 ha na które składa się: - dom wolnostojący, - 2 budynki mieszkalno-gospodarcze, - stodoła, - garaż. Dom wolnostojący ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł128 m² 5 851,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Inteligentny dom gotowy do odbioru! bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Na parterze znajduje się: parter:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij