dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 480 ogłoszeń

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

| na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w Dziewięczycach w gm. Działoszyce w powiecie pińczowskim. Powierzchnia całkowita domu ok. 150 m2, użytkowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł288 m² 12 149,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku usługowo-mieszkalnego o łącznej powierzchni 288 m2 przy ulicy Łokietka w Krakowie. Lokalizacja: lokalizacja łączy idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z Potencjałem | Połajewek | Działka 1000 m | Blisko Plaży Cena: 265 000 zł - do negocjacji Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 200 m , idealny dla dwóch rodzin dzięki dwóm niezależnym wejściom. Nieruchomość posiada ogromny potencjał aranżacyjny oraz dodatkowy duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł240 m² 9 370,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Komfortowy dom wolnostojący, na działce o wymiarach 27x52 m, z własnym ujęciem wody artezyjskiej, z unikalnym widokiem na łąki i inne tereny zielone. Idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł130 m² 4 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Nielubia. Świetna lokalizacja, 9km od Głogowa, bardzo dobry dojazd do miasta w zaledwie 12min. Domy będą miały powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 840 zł71 m² 9 856,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 m²

Park morasko - kameralne osiedle w harmonii z naturą Nowoczesne, energooszczędne domy w zabudowie szeregowej z prywatnymi ogródkami oraz miejscami postojowymi - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł446,63 m² 10 747,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Zamieszkaj w miejscu, które inspiruje luksusowa rezydencja w sercu uzdrowiskowej Jeleniej Góry Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową posiadłość położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł137,34 m² 8 009,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł175,40 m² 7 582,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom z ogrodem w okolicy Skawiny Spokojna lokalizacja nowoczesna technologia duża działka wysoki standard Opis nieruchomości: na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł97,34 m² 7 694,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Na prezentowaną nieruchomość składają się: - ogrodzona działka o powierzchni 1161m2 - dom 1-poziomy o powierzchni użytkowej 97,34m2 - pomieszczenie gospodarcze - kotłownia Na prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł299,17 m² 5 648,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż w Lęborku - energooszczędność, komfort, doskonała lokalizacja Szukasz przestronnego, energooszczędnego domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł150 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Bez prowizji I pcc Ostatni, oddany do użytkowania Nowoczesny, komfortowy dom we Wrzosówce gmina Czosnów - 30 km do Centrum Warszawy. Wyjątkowa jakość wykonania. 500 m do Puszczy Kampinoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł79 m² 13 797,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Dom wykończony, gotowy do wejścia, komfort! Brak podatku pcc! Brak prowizji! Prezentuję na sprzedaż dom o pow. ok. 79 m2, położony w podkrakowskim Zabierzowie przy ul. Nad Wodą 46b, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł304 m² 7 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Luksusowa posiadłość na Suwalszczyźnie, w pełni umeblowana, dom o powierzchni 304m2 , dwa zbiorniki wodne, zarybione rybami o wadze do 15kg - fantastyczne rozwiązanie dla fanów.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł310 m² 8 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Komfortowy dom, odnowiony, gotowy do zamieszkania, położony w Łomiankach - rejon Łomianki Dolne. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 280 m2 (pow. całkowita 310 m2) wraz z zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł185 m² 9 183,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom o łącznej powierzchni około 185 m2 na działce o powierzchni 771 m2, zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Jantar, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł260 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:32 609 m²

Niczonów - Rezydencja prywatna z własną stajnią w otoczeniu natury W dyskretnej lokalizacji, pośród zielonych terenów i rozległych krajobrazów, znajduje się wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:906 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Pawłów (wielkopolska) w otoczeniu terenów zielonych, pól oraz zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z garażem przy ul. Siedlickiej w Gorzowie Wielkopolskim. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Porąbki (os. Budziwój). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł116 m² 7 318,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny, całoroczny dom z ogródkiem w Rekowie Górnym. Stan deweloperski jeszcze w tym roku! Jeśli marzysz o nowym domu z własnym ogrodem, w spokojnej okolicy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł120 m² 4 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:907 m²

Posiadamy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym. Obok również drugi taki sam dom na sprzedaż w tej samej cenie. Opis będzie dotyczył obu domów, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu położonego w Zielonej Górze (ochla). Otoczony bujną zielenią, ten przestronny dom zapewnia idealne warunki do życia w harmonii z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł121,02 m² 4 701,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

W sprzedaży osiedle nowoczesnych domów wolnostojących zlokalizowanych w Krasnym Termin realizacji domu - wrzesień 2026 r. -stan surowy otwarty (możliwość doprowadzenia do stanu surowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł147 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 078 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom z dużym potencjałem, położony na przestronnej działce o powierzchni 1108 m . Nieruchomość wymaga remontu.Dom znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł203,49 m² 6 658,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 953 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Krępsko. Nieruchomość o powierzchni 203,49 m2 usytuowana jest na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł581,62 m² 2 561,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom dwurodzinny z działką o pow. 29,50 ara, położony w miejscowości Biadacz. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o pow. 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł254 m² 5 783,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 691 m²

Iława - nowoczesny dom wolno-stojacy z 2016r w pobliżu Jeziora Jeziorak ( 3 min pieszo ) pow. całkowita 254 m2 , działka 1691 m2 salon , jadalnia , 4 sypialnie , łazienka , wc , garderoba ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł265 m² 9 811,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Nieruchomość w Nadarzynie. Duża działka 4400 m2. Na działce budynek wolnostojący mieszkalny 200 m2 (rok budowy 2004) + budynek handlowo-usługowy 65 m (rok budowy 2008). Media: ogrzewanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:309 m²

Na sprzedaż dom w dzielnicy Borki w Augustowie, 400 m od jeziora Necko, w bardzo dobrym stanie, do wejścia. Na niewielkiej działce, z garażem w bryle budynku, podjazdem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł240,70 m² 4 362,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o łącznej powierzchni 240,7 m 2 położony w Tarnowie w okolicy Góry Św. Marcina na działce 5,58 ar. Nieruchomość czterokondygnacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł180,20 m² 10 876,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Atuty: - funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń - spokojne osiedle domów jednorodzinnych - bliskość terenów rekreacyjnych - gotowy dom po odbiorach Parametry domu: - powierzchnia użytkowa: 160.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140 m² 4 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:877 m²

Strzyżów dom, w którym poczujesz wolność I bezpieczeństwo Zamieszkaj tuż przy lesie, a jednocześnie tylko kilka minut od centrum miasta. To miejsce, w którym zyskujesz spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł180 m² 1 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom jednorodzinny w Radlinie ul. Wrzosowa Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny, wybudowany w latach 60. XX wieku, położony w Radlinie przy ul. Wrzosowej.

Szczegóły ogłoszenia

539 400 zł62 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową, kameralną inwestycją powstającą w Lewinie Brzeskim. Projekt obejmuje cztery nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł193 m² 5 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Oferowana nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i kameralnej miejscowości Jabłonka, gminie Nidzica, woj. warmińsko-mazurskim. Otoczenie i swobodna zabudowa dają poczucie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł75,11 m² 10 637,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szukasz domu, który łączy komfort życia z funkcjonalnym układem i nowoczesnym standardem? Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 75,11 m2, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł85 m² 10 811,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 85 m2 w Zieleniewie. Budynek umiejscowiony na działce o powierzchni 280 m2 w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł182 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Strzałkowo | 2x 91 m | 250 m działki | 1 km od kolei metropolitalnej Dom w zabudowie bliźniaczej, o łącznej powierzchni użytkowej 182 m , powstał z myślą o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.