dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Klwatka Królewska

Klwatka Królewska,mazowieckie

650 000 zł165 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 158,7m2. znajdujący się na działce 1000 mkw budowany w 2007 roku. Dom położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w odległości 15 km od Radomia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł78 m² 7 640,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 m²

Przedsprzedaż! Oferta bez prowizji, bez pcc Biuro nieruchomości Central Office prezentuje nową inwestycję położoną w otoczeniu zieleni , w bardzo atrakcyjnym miejscu, w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

1 080 000 zł179 m² 6 029,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Wołowice, gm. Czernichów - domy wolnostojące N20 Nieruchomości oferuje kameralne osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących. Osiedle: prezentowana inwestycja składa się z 6 wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

W pobliżu: banki, restauracje, sklepy, tereny rekreacyjne; rozkład: słoneczne, ustawne; standard mieszkania: do remontu; ogrzewanie: centralne własne w budynku; media/instalacje: prąd, siła, woda;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, z garażem, stan deweloperski. Gotowy odbierz klucze jeszcze przed nowym rokiem. Uwaga promocja nowa cena 599 000 zł! *prowizję pośrednictwa pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Mirów

Mirów,śląskie

1 800 000 zł150 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 400 m²

Sprzedam uroczy dworek w Mirowie u podnóża Zamku Mirów na działce budowlanej o powierzchni 21400 m2. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu uroczy Dworek u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bystrzyca

Bystrzyca,dolnośląskie

720 000 zł114 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom wolno stojący na początku miejscowości , 100 m od przystanku autobusowego , niedaleko lasu , sklep w pobliżu, dojazd drogą z latarniami z kostki, szkoła i przedszkole ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Asfaltowa

Bąkówka,mazowieckie

1 218 400 zł183 m² 6 668,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! Przedstawiam Państwu dom jednorodzinny dwulokalowy w malowniczej Bąkówce. Osiedle znajduje się w odległości 8 km od Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witebska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości rezwrwacja - oferta wstrzymana do 30 listopada 2023 roku Prezentujemy na sprzedaż parterowy, wolnostojący dom , położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 550 000 zł484 m² 7 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Gdzie: chylice Odpowiedni dla: rodziny, rodziny z dziećmi. Nieruchomość spełni oczekiwania Klientów, którzy cenią sobie przestrzeń i rodzinny klimat. Zalety: dom otoczony ogrodem, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

784 900 zł131 m² 5 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:746 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.746 m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przepiękny zjawiskowy dom 345 m2 na cudownej leśnej działce 1940 m2 w Warszawie w dzielnicy wawer/międzylesie. Dom usadowiny jest w lesie, działka jest pięknie zagospodarowana, trawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ławki

Ławki,mazowieckie

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Dom o powierzchni 160m2 został zbudowany przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Prawie całkiem samowystarczalny. Połączenie nowoczesnej, ekologicznej technologii z oryginalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szteklin

Szteklin,pomorskie

790 000 zł169 m² 4 666,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Atuty nieruchomości: *zaledwie 300m od jeziora(3min pieszo!) *świetnie zagospodarowana działka *ogród zimowy *garaż W bryle budynku + osobny garaż na 2 auta *automatycznie nawadniany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:482 m²

Okazja nowa niższa cena! Dom dla Twojej Rodziny! Nieruchomość o powierzchni 200m2 położona na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 482m2. Dom składa się na dwa piętra: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Modlnica,małopolskie

1 299 000 zł138 m² 9 413,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Na sprzedaż dom z 2020 roku, zlokalizowany na ponad 4 arowej działce w Modlnicy, kraków. Doskonały dojazd sprawia, że to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 900 000 zł144 m² 13 148,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lux bliźniak / ogród / garaż /bielany Wrocławskie Polecamy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144.5 m2. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

"Okazja Dom w m. Kobylanka + mieszkanie gratis" Uwaga - zmiana ceny, było 1.049.000zł, jest 999.000zł. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny Dom wolnostojący z roku 1996. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

549 000 zł87 m² 6 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Proponujemy nową, atrakcyjną ofertę domu wolno stojącego. Dom w układzie parterowym o powierzchni 86,87 m2, z możliwością zaadaptowania poddasza (ok. 95 m2). Powierzchnia działki: 1288.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sułkowice

Sułkowice,małopolskie

820 000 zł120 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 663 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w miejscowości Sułkowice (gm. Sułkowice). Przedmiotowa nieruchomość składa się z 3 działek które stanowią funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

1 199 000 zł227 m² 5 281,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na sprzedaż duży, komfortowy dom wolnostojący z ogrodem, sauną i kominkiem. Dom położony jest na Kaszubach w Baninie, w pobliżu Trójmiasta. Dom i Działka. Dom usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Duchnice

Duchnice,mazowieckie

1 120 000 zł140 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Dom położony przy głównej drodze asfaltowe w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość obiektów rekreacyjnych ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabina Radziwiłłowska

Grabina Radziwiłłowska,mazowieckie

849 000 zł270 m² 3 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący, trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej 163m2, zlokalizowany przy drodze gminnej. Nieruchomość położona w odległości 1,5km od stacji pkp. Dom budowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawada

Zawada,opolskie

790 000 zł130 m² 6 077 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Została ostatnia połówka Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego dwulokalowego, zlokalizowanego w miejscowości Zawada. Każda z połówek domu ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Planetowa

Warszawa,mazowieckie

3 290 000 zł750 m² 4 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

*** English version below *** Świeżutko wydzielone 6 lokali, jest to gotowiec inwestycyjny.! Super rokujący. Dla dewelopera! W skrócie: wawer, radość, ul. Planetowa | cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Łomianki,mazowieckie

1 350 000 zł111 m² 12 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji Segment środkowy 111,38 mkw. Parter około 40 mkw plus garaż, piętro około 56 mkw oraz piętro drugie około 40 mkw. Salon z aneksem, 3 sypialnie, 2 łazienki, wc, 2 garderoby, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł117 m² 6 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom 3 Nowy dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.117 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makowa

Obrzębin,wielkopolskie

769 000 zł88 m² 8 739 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy do kupna domek jednorodzinny o pow. użytkowej 88m2, budowany z cegły Porothem w 2015 roku na osiedlu domków miejscowość Obrzębin ul. Makowa - peryferie miasta powiatowego Turek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Gdańsk,pomorskie

2 200 000 zł214 m² 10 297,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:218 m²

Z przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość, która składa się z pięciu mieszkań, znajdujących się w klimatycznym szeregowcu. Warto zaznaczyć, że trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

820 000 zł136 m² 6 125,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny dwulokalowy w stanie deweloperskim w Dobrej. Nieruchomość słoneczna ,jasna ,przestronna .Kawa na tarasie w takim klimacie smakuje lepiej. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowalewek

Kowalewek,wielkopolskie

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Kowalewek. Dom z funkcjonalnym układem pomieszczeń i niepowtarzalnym klimatem dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prosta

Gowino,pomorskie

769 000 zł120 m² 6 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny w Gowinie - ciche i spokojne miejsce, nieopodal Wejherowa (5min) Cicha, spokojna okolica | wyposażony, umeblowany w gustownym stylu | duży ogród |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Margowo

Margowo,zachodniopomorskie

380 000 zł125 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Przedstawiamy lokal mieszkalny w budynku szeregowym w segmencie skrajnym o powierzchni użytkowej 125 m2 znajdujący się w miejscowości Margowo. Miejscowość położona 10 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

690 000 zł110 m² 6 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

999 000 zł177 m² 5 644,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 137 m2 plus 40m2 poddasza w Pruszkowie. W skład nieruchomości wchodzą, zgodnie z załączonym rzutem: parter: - sień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawada

Zawada,małopolskie

669 000 zł89 m² 7 543,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Nowa inwestycja w Zawadzie! Oferujemy Państwu na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej realizowane w ramach inwestycji Osiedle Malinowe II - jest to drugi etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żółwin,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowy segment 125m2 z działką 340m2! 0% pcc! 0% Prowizji! Odbiory - wrzesień 2023 r. Powierzchnia domu: 124,88 m2 Powierzchnia działki: 338 m2 m2 Rozkład parter - 68,16 m2 - salon - 24,78m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jurowce,podlaskie

675 000 zł130 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:516 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Jurowcach, w standardzie deweloperskim. Spokojna malownicza okolica, blisko centrum miasta. Wieś Jurowce należy do gminy Wasilków. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

6 500 000 zł412 m² 15 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

ALL in one nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowej rezydencji zlokalizowanej na 30 arowej działce w Krakowie na granicy Lasu Wolskiego. Nieruchomość dosłownie zatopiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Sosnówka,dolnośląskie

509 000 zł70 m² 7 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Rekreacyjny domek w Sosnówce (k. Jeleniej Góry) - modnej bazie wypadowej Dolnego Śląska. Opiekun oferty Gotowy, wykończony i umeblowany Największą zaletą nieruchomości położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

1 699 000 zł260 m² 6 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²