dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł131 m² 5 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

658 000 zł149 m² 4 416,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Lubicz Dolny | Dom | 5 Pokoi Dom z dużym potencjałem. Na sprzedaż dom wolnostojący, wybudowany w 1990 roku, zlokalizowany w Lubiczu Dolnym, posadowiony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 190 000 zł135 m² 8 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domu położonego w samym sercu Zielonki, zaledwie 700 metrów od Dworca pkp Zielonka (w kierunku Dworca Wileńskiego, dworca pkp Warszawa Śródmieście) oraz 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kresowa

Leszno,wielkopolskie

479 900 zł93 m² 5 138,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Małe osiedle składa się z 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

950 000 zł349 m² 2 722,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:480 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej lokalizacji Lublina, w dzielnicy Dziesiąta. Nieruchomość składa się z 4 kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

720 900 zł89 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Dom w cenie mieszkania w Mogilanach - 89 m2 za 720 tys. , ogródek 28m2. Nie płacisz pcc 2%! nie płacisz prowizji za pośrednictwo! 2 poziomowy segment z ogródkiem/ tarasem. Promocja! 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przegalińska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:848 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 60 m2, położony w urokliwej lokalizacji Gdańsk Sobieszewo. Ta nieruchomość wymaga generalnego remontu, co daje Ci możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 590 000 zł180 m² 8 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny Dom ok. 180 m2, w stylu stodoły! Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom z antresolą, w stanie Deweloperskim o łącznej powierzchni ok. 180 m2, posadowiony wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł193 m² 5 178,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej (segment środkowy), w samym centrum Niemcza. Dom dwukondygnacyjny z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł250 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż wolnostojący dom do remontu na działce o powierzchni 1182m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na Muchoborze Wielkim, nieopodal rzeki Kasiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 280 000 zł110 m² 11 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy dom o pow. 110 m2 na dużej działce 1500 m2 w okolicach Grodziska Mazowieckiego Dom wybudowany z cegły, ocieplony, otynkowany. Dom składa się z: aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wierzbowa

Glincz,pomorskie

569 000 zł72 m² 7 902,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny z ogrodem o powierzchni 72 m2 w zabudowie szeregowej. Dom usytuowany jest na kameralnym osiedlu wzniesionym w 2013 przez developera danmar w Glinczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 450 000 zł280 m² 19 464,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowa nieruchomość w stanie deweloperskim. Tylko 4 budynki z Apartamentami o powierzchni od 270m2 do 280m2. Doskonale przemyślana, jasna i funkcjonalna przestrzeń. Imponujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ochotnica Górna

Ochotnica Górna,małopolskie

6 950 000 zł1 765 m² 3 937,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:27

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży ośrodka wypoczynkowego znajdującego się w malowniczej Ochotnicy Górnej zlokalizowanej w Gorcach. Umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 048 000 zł281 m² 3 729,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:170 m²

/ w kilku słowach: nowoczesny i kompletnie wyposażony segment skrajny w zacisznej okolicy blisko centrum. Na uwagę zasługuje połączenie dwóch pięter mieszkalnych, parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 899 999 zł144 m² 13 185,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lux bliźniak / ogród / garaż /bielany Wrocławskie` Polecamy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144.5 m2. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obornicka

Chludowo,wielkopolskie

3 200 000 zł515 m² 6 213,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 046 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnej nieruchomości - uroczego domu o powierzchni 515 m , położonego na obszernej, 7046-metrowej działce. To wyjątkowe miejsce, utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

759 000 zł121 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

***kupujący nie płaci pcc*** tylko jeden skrajny segment W tej cenie Oferta sprzedaży funkcjonalnego segmentu czterolokalowego szeregowca powstającego w cichej i spokojnej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łódź

Łódź,łódzkie

760 000 zł86 m² 8 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na parterze z ogródkiem w kameralnej i ekskluzywnej inwestycji w cichej i spokojnej okolicy Nowosolnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ługi

Ługi,wielkopolskie

465 000 zł92 m² 5 057,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 843 m²

Dom wolnostojący Z gruntem rolnym - gospodarstwo rolne gmina zakrzewo, ługi (koło Starej Wiśniewki) Dom o pow. użytkowej 91,95, m2, , zbudowany z cegły, na poddaszu jeden pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł153 m² 7 516,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:811 m²

Obejrzyj wideo! Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny parterowy, w zabudowie bliźniaczej (segmenty połączone tylko garażami!), znajdujący się pod Goleniowem w miejscowości Kliniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Miłoszyce,dolnośląskie

1 090 000 zł124 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

!Piękny Dom w Miłoszycach/gotowy/duża Działka z ogrodem, cisza, las Gotowy do zamieszkania! Idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż piękny, piętrowy, 120 metrowy dom wolnostojący przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krobia

Krobia,kujawsko-pomorskie

467 000 zł158 m² 2 951,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Krobia, powiat toruński, gmina Lubicz. .: Wynagrodzenie pośrednika prowadzącego ofertę pokrywa sprzedający :. Działka Na sprzedaż optymalna w kwestii powierzchni, narożna działka, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Małego Rycerza na Warszawskiej Białołęce. Dom to środkowy segment wybudowany w 2002 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ratanice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

650 000 zł64 m² 10 196,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 63,75 m, usytuowany na działce około 1200 m. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym , 2 sypialni oraz łazienki. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Dębsk

Stary Dębsk,mazowieckie

550 000 zł257 m² 2 136,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Szukasz domu wolnostojącego do wykończenia według własnej aranżacji? Projekt wraz z fundamentami dający Tobie ogromne możliwości zagospodarowania domu funkcjonalnego i nowoczesnego. Dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

1 130 000 zł177 m² 6 384,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 133m2 w zabudowie szeregowej na legnickich Bielanach. + spokojne osiedle + miejsce dobrze skomunikowane z centrum miasta, lsse oraz dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł218 m² 6 192,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas dom W łochowie dla wymagającego klienta! Prezentujemy Państwu fantastyczny dom w łochowie o powierzchni całkowitej 218m, a użytkowej 116 m. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

4 600 000 zł600 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wspaniały dom w klasycznym stylu z przepięknym okazałym ogrodem. Na powierzchni 600m2 w domu do dyspozycji mamy wszystko aby żyć komfortowo. Zastosowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Żyrardów,mazowieckie

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:813 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny wraz z budynkiem gospodarczym i garażami. Idealne miejsce na warsztat samochodowy! Budynek z lat 60-tych składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

896 000 zł207 m² 4 320,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:392 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny na osiedlu Jary w Bydgoszczy. Jeśli szukasz rodzinnego domu, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta to ta oferta jest dla Ciebie idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

829 000 zł116 m² 7 139,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

|R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Raciborsku, niedaleko Wieliczki. Na rysunku oznaczony literą "h". Lokalizacja: dom zlokalizowany jest w Raciborsku 6km od Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

549 000 zł130 m² 4 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atuty nieruchomości: ogrzewanie miejskie co na działce dodatkowy budynek z możliwością rozbudowy, spokojna okolica, duża działka, podpiwniczenie zagospodarowany ogród charakterystyka: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morszyńska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

890 000 zł164 m² 5 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

AS nieruchomości poleca przestronny dom W spokojnej okolicy. Elbląg, ul. Morszyńska * Powierzchnia działki 478 mkw. * powierzchnia domu 164 mkw. * 6 pokoi. * 2 łazienki. * duży słoneczny taras. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janów

Janów,mazowieckie

2 250 000 zł365 m² 6 164,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Przedstawiamy Państwu dom bliźniaczy w miejscowości Janów, którą cechuje doskonała lokalizacja względem dojazdu do Warszawy, pięknych lasów i ścieżek rowerowych. Budynek to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

613 800 zł90 m² 6 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Aktualna propozycja to urokliwa enklawa 14 bliźniaczych domów o idealnym umiejscowieniu z dala od ruchliwych ulic. Kameralne osiedle idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 250 000 zł173 m² 7 225,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

- sprzedam - Dom w spokojnej dzielnicy Żyrardowa (lokalizacja na mapce), jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2015 według indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Górsk,kujawsko-pomorskie

479 000 zł86 m² 5 543,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż nowy dom - bliźniak Lokalizacja: górsk, ul. Spółdzielcza Powierzchnia: 86,40m2 Kondygnacje: parter i piętro Powierzchnia działki: 249m2 Krycie: dachówka betonowa Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opinogóra Górna

Opinogóra Górna,mazowieckie

1 200 000 zł182 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 798 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny ( siedlisko ) wraz z budynkami magazynowo -usługowymi, położony w malowniczej miejscowości Wilkowo na Mazowszu, ze stawem oraz bezpośrednim dostępem do Rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedazy dom w stanie deweloperskim, położony w Ramiszowie pod Wrocławiem. Całkowita powierzchnia domu wynosi 140m2, użytkowa 124. Bliźniak posadowiony jest na działce o pow. 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł131 m² 10 524,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączne biuro sprzedaży dewelopera, bez dodatkowych kosztów- zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej.