dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak położony w Muszkowie (7km do Krzeszyc, 14km do Sulęcina). Dom o powierzchni użytkowej ok. 82m2 (do remontu kapitalnego) wybudowany przed wojną jest posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł280 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 161 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Serocku, przy ulicy Retmańskiej. Rodzaj domu: wolnostojący. Powierzchnia domu wynosi 280 m2 na co składa się podpiwniczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł180,12 m² 8 272,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 439 m²

Tylko U mnie! Edyta Sidło nieruchomości oferuje Piękny, funkcjonalny, wielorodzinny dom na sprzedaż! wraz z Budynkiem Gospodarczym o powierzchni użytkowej 338 m2 i Działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł123 m² 7 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedaży dom (123,02 m2 powierzchni użytkowej, działka 629 m2), który spełnia warunki wymagających i jednocześnie rozsądnych nabywców. W zasadzie wystarczy go umeblować. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł70 m² 2 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 944 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko w Ruszelczycach Pogórze Przemysko-Dynowskie, blisko Doliny Sanu Na sprzedaż nieruchomość o charakterze siedliskowym, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak z garażem i południowym ogrodem 500 m - gotowy do odbioru kluczy Dom z rynku pierwotnego, zyskujesz już na samym początku: - brak podatku pcc 2% - 0% prowizji - 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł380 m² 7 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 694 m²

Efektowna Willa zlokalizowana w południowo-wschodniej części Podkowy Leśnej, ok. 500m od przystanku kolejowego wkd Podkowa Leśna Wschodnia. Przedstawiany budynek posiada bardzo charakterystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł122,46 m² 6 451,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem nieużytkowym ( strych ok. 60m.kw.),.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł92,80 m² 7 532,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Na sprzedaż dom na wsi - Kinice | cisza, lasy i jeziora Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Kinice, w otoczeniu lasów, łąk i jezior. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł96,50 m² 6 207,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom modułowy parterowy - o powierzchni użytkowej wynoszącej około 96,50 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w cenie mieszkania - z własnym ogrodem!

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Gniezno ul.Łąkowa nr 6 - dom jednorodzinny, piętrowy, działka 1350m2 Powierzchnia domu: Około 200 m to znacząca przestrzeń, która daje dużo możliwości adaptacji do własnych potrzeb, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł115 m² 11 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Dom na sprzedaż - Niepołomice, ul. Wielicka Topowa lokalizacja! Skrajny segment z dużym ogrodem - gotowy do zamieszkania! Alokum Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 900 zł213,79 m² 6 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Inwestycja na ukończeniu. Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 214 m2 w Osowcu na przestronnej działce o powierzchni ok. 1160 m2. Przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł217,80 m² 3 902,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Dom wolnostojący Brzeźnik, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący, który znajduje się w malowniczej, cichej, spokojnej, pełnej zieleni miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:526 m²

MS Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100 m , położony na działce 526 m w spokojnej okolicy, z bezpośrednim dostępem do jeziora. Budynek z 2024 roku, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł97 m² 5 659,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy o powierzchni 97 m , położony na działce o powierzchni 530 m , przy ulicy Świerkowej w Woszczelach, w gminie Ełk. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:48 300 m²

Do sprzedaży siedlisko o łącznej powierzchni 4,83 ha z domem wolnostojącym gotowym do zamieszkania razem z dużą ilością budynków gospodarczych Dom wolnostojący murowany wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł156 m² 5 378,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Proponujemy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Białej Podlaskiej, przy ul. 34 Pułku Piechoty. W najatrakcyjniejszej części miasta, poprzez bliskość ścisłego centrum, szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł228,50 m² 15 312,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący, podpiwniczony, z zapleczem usługowym położony w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Projekt domu został przygotowany indywidualnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł138 m² 7 898,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

= dom parterowy wolnostojący = = cisza, spokój, komfort = Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Rokietnicy. Rokietnica to aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł292,76 m² 4 095,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Prezentujmy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną na w Gorzowie Wielkopolskim. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący który został dostosowany do potrzeb najmu. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł316,90 m² 9 151,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Na sprzedaż nowa piękna rezydencja w odległości 20 km od Szczecina. W skład nieruchomości wchodzi 6 pokoi z czego cztery są wykorzystywane przez właścicieli i całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł112,75 m² 6 962,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronny segment domu dwulokalowego z garażem położony w super lokalizacji - przy ul Miodowej w miejscowości Przyborki na przedmieściu Wrześni!.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 000 zł205 m² 23 410 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Podkowy Leśnej. Przedstawiamy do sprzedaży klasyczną nieruchomość z lat 90-tych na wysokim podpiwniczeniu o pow. około 205 m 2 , wybudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł264 m² 6 439,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:516 m²

Gotowy biznes inwestycyjny dochodowy dom na wynajem w Poznaniu! Na sprzedaż dom o powierzchni 264 m położony na narożnikowej działce 516 m na Osiedlu Lotników Wielkopolskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł186 m² 9 247,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:423 m²

Nieruchomości Dudek oferują Państwu klimatyczny bliźniak z artystyczną duszą w Szklarskiej Poręby. Budynek wybudowany w latach 90 o powierzchni 186m2 posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł262,40 m² 11 814,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Ługi, gmina Otyń, dom wolnostojący o powierzchni 264,4m2 cena 3 100 000 zł. Na sprzedaż piękna nieruchomość z pełnym wyposażeniem meblowym wraz ze sprzętem agd i rtv To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:305 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dom rekreacyjny położony w miejscowości Nienawiszcz, słynącej z terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych. Współpraca z nami - kupując tę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 780 000 zł289 m² 9 619,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

for en please scroll down połówka bliźniaka Powsin, nieopodal American School of Warsaw, parku Kultury, lasu Kabackiego i Ogrodu Botanicznego, a w pobliżu szkoła podstawowa nr 104, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł191 m² 4 450,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szukasz solidnego domu w spokojnej okolicy, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu spaceru? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł123 m² 8 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:470 m²

Przedmiotem oferty jest położona w centrum Trzebiatowa kamienica z dwoma samodzielnymi mieszkaniami oraz dodatkowymi budynkami, które można przekształcić na lokale mieszkalne lub usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł216 m² 11 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyobraź sobie, że po intensywnym dniu pracy w Warszawie wracasz do domu, który otula Cię ciszą, zielenią i spokojem. Twój maluch biega po ogrodzie, a Ty masz czas, by naprawdę być.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł71,80 m² 2 632,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedaż Kategoria: dom bliżniak na sprzedaż Lokalizacja: osiecznica Powierzchnia działki: 500 m2 Powierzchnia użytkowa domu: ok. 46.80 m 2 Ilość pokoi: 3 ZAJWIĘKSZE ZALETY! Dom w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,43 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wyjątkową inwestycję położoną w w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa. Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł143 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 143 m2 położony na kameralnym osiedlu w zielonym Grodzisku Mazowieckim, zaledwie 30 kilometrów od Warszawy. Lokal z garażem, dodatkowe miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł209 m² 3 732,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Przestronny dom W kościelcu (gmina pakość) powierzchnia 208,9 m , działka 913 m , wysoki standard, widok na ogród. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł112 m² 12 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący przy ul. Balickiej - granica Rząski i Szczyglic Przedsprzedaż. Szukasz komfortowego, energooszczędnego domu w spokojnej okolicy, tuż przy granicy Krakowa? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł132,50 m² 13 954,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Przestronny, nowoczesny i wykończony dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej okolicy na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Wyżynnej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł132,80 m² 3 381,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 953 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Maksymilianów w gminie Zadzim. Obejmuje dużą, ogrodzoną działkę o powierzchni 4953 m oraz zabudowę mieszkalną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij