dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

970 000 zł96 m² 10 051,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:614 m²

Na sprzedaż gotowy parterowy dom wolnostojący o powierzchni 96.5m2 na narożnej działce 614m2 ze strychem o pow. 17m2 wysokim na 2,30m. Dom oddawany w stanie deweloperskim, na strychach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jemiołowa

Grabówka,podlaskie

675 000 zł74 m² 9 142,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

-letnia promocja Z obniżką ceny O 10%!- zapraszamy do zakupu niezwykłej nieruchomości w postaci mieszkania dwupoziomowego stanowiącego część bliźniaka z własną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 079 000 zł107 m² 10 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Prezentujemy Państwu dom w w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Przewidywany termin oddania domu do użytku to koniec października.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

995 405 zł90 m² 11 047,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

974 589 zł89 m² 10 962,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cyprysowa

Komorniki,wielkopolskie

696 000 zł91 m² 7 648,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szarych Szeregów

Piła,wielkopolskie

542 000 zł170 m² 3 193,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:205 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 132,76m2 w cenie mieszkania. 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc w całości podpiwniczony (około 60m2) W jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł225 m² 2 662,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:923 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! czarnowo Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę domu w budowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od Wrocławskiego Oporowa. Składa się z budynków zabudowie bliźniaczej, o zróżnicowanych układach pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nyska

Skoroszyce,opolskie

679 000 zł170 m² 39,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący w Skoroszycach na dużej działce z dwustanowiskowym garażem, wyposażony w pompę ciepła. Dom składa się z następujących pomieszczeń: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

864 000 zł110 m² 7 854,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'aragorn ka78_789' z ceną: 549 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leśne

Uście,lubuskie

1 200 000 zł135 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przytulny, blisko jezioro, fotowoltaika, jacuzzi, ładnie zagospodarowana dzialka, wysoki standart

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 800 000 zł620 m² 2 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kompleksu budynków. Na działce o wielkości 1946m2 mieszczą się z dwa budynki : -budynek mieszkalny wybudowany w 2000r o powierzchni 303m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Koło,wielkopolskie

419 000 zł105 m² 4 003,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:586 m²

Sprzedam piętrowy dom o powierzchni 104,66 m2, podpiwniczony, z garażem, 2 balkonami i tarasem, położony w Kole przy ulicy Marii Skłodowskiej Curie. Parter składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Radom,mazowieckie

469 000 zł248 m² 1 894,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:321 m²

Jeżeli zawsze chcieliście zamieszkać na Dzierzkowie i to w domu wyremontowanym i zaaranżowanym przez siebie to teraz możecie spełnić te marzenia. Przedstawiamy dom, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stobierna

Stobierna,podkarpackie

399 000 zł116 m² 3 424,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Kupujący nie płaci pcc 2% Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Stobiernej w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko. Dom idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niekursko

Niekursko,wielkopolskie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 479 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż dom wolnostojący-parterowy w super lokalizacji! Ofertą sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

967 242 zł88 m² 10 962,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Małkowo

Małkowo,pomorskie

643 000 zł61 m² 10 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'paulinka_28' z ceną: 423 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

154 000 zł59 m² 2 591,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

W imieniu wierzyciela podajemy do informacji obwieszczenie o II terminie licytacji komorniczej. Wszelkie zapytania uprzejmie prosimy o kierowanie do: komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rumiankowa

Czerlejno,wielkopolskie

429 900 zł66 m² 6 513,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowoczesne dwa poziomy ogród taras cisza spokój Oferujemy nowoczesne dwupoziomowe, z dużymi wysokimi oknami dobrze zaprojektowane funkcjonalne miejsce do zamieszkania w szybko rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 799 000 zł155 m² 11 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Przedstawiamy Do Sprzedaży Nowy Piękny Dom, w Bardzo Ładnym Rejonie. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 155 m2, usytuowany na bardzo ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Uzarzewo,wielkopolskie

844 000 zł182 m² 4 650,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaple

Czaple,pomorskie

829 000 zł104 m² 7 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'eco 2_84' z ceną: 580 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie (zaoszczędzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Wysoka,dolnośląskie

3 299 000 zł400 m² 8 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecam na sprzedaż dom dla lubiących dużą przestrzeń o powierzchni 400 m2, znajdujący się na dużej działce 2500 m2. W sąsiedztwie tylko domy wolnostojące oraz otaczająca ich zieleń. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 990 000 zł300 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z podgrzewanym basenem zlokalizowany w cichej i spokojnej części Wołczkowa, a zarazem z łatwym i szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 549 900 zł286 m² 5 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2. Willa w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulechów

Sulechów,lubuskie

459 000 zł90 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:908 m²

Biuro Nieruchomości Lotus ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wolnostojący, piętrowy dom z garażem, zbudowany metodą szkieletową z 5 pokojami. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Unisław Śląski

Unisław Śląski,dolnośląskie

949 000 zł600 m² 1 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Oferuje do sprzedaży ciekawą nieruchomość w sąsiedztwie Sokołowska , miejsca bogatego w wydarzenia kulturalne, muzyczne oraz słynące z nietuzinkowych smaków kulinarnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

4 400 000 zł324 m² 13 580,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wolnostojący dom w sąsiedztwie Hali Stulecia i Parku Szczytnickiego, unikat! Dom jednorodzinny, wolnostojący na zielonym osiedlu Dąbie, na Wielkiej Wyspie, przy cichej bocznej ulicy. Urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wądzyn

Wądzyn,kujawsko-pomorskie

2 550 000 zł460 m² 5 543,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Duża willa/pałacyk z linią brzegową nad Jeziorem Wądzyńskim. Dojazd drogą utwardzoną. 5 minut spacerem od Ośrodka Hotelowo-Wypoczynkowego z 7 kortami tenisowymi, restauracją, spa, krytym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabowskiego

Kęty,małopolskie

820 000 zł103 m² 7 961,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w Kętach Najważniejszym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 6,3 ar znajduje się w odległości zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrowa

Dąbrowa,małopolskie

770 000 zł77 m² 10 035,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Ruszyła przedsprzedaż! Osiedle Przy Puszczy - idealna propozycja dla osób, które pragną połączyć spokój życia, blisko natury z wygodą miejskiego życia. Osiedle Przy Puszczy- to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł134 m² 3 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż bliźniak w Rzeszowie z dużą działką w dzielnicy Pogwizdów Nowy z dobrym dojazdem do zjazdu na autostradę A4 i S19 * Gwarancja na dom * 0 zł podatku pcc * Ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sławki

Sławki,pomorskie

602 000 zł98 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'decyma 2_547' z ceną: 517 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wczasowa

Białystok,podlaskie

729 000 zł140 m² 5 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

!rezerwacja! Prezentuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, położony w Białymstoku, na Osiedlu Skorupy. Dom ma powierzchnię ok 140 m2 , położony jest na działce o areale 586 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 299 900 zł151 m² 8 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Gotowy dom W stanie deweloperskim! Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m2 posadowiony na bardzo atrakcyjnej działce o pow ok 1.170 m2. Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

929 900 zł152 m² 6 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyrzykowskiego-Zenona

Biała Podlaska,lubelskie

470 000 zł150 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Dom na przedmieściach 150 m2 z dwoma garażami Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z dużym potencjałem aranżacyjnym,przy ulicy Zenona Wyrzykowskiego, w całości podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

839 700 zł128 m² 6 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:579 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 580 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.