dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

1 490 000 zł192 m² 7 760,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:581 m²

Nieruchomość / dom w Kostrzynie nad Odrą, budynek II kondygnacyjny, gdzie każdy z poziomów został zaaranżowany na osobny lokal mieszkalny. Budynek z 2006r. Możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł102 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bardzo ładny lokal parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok.100 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie. Dom po generalnym remoncie - 1998 roku podpiwniczony. Nieruchomość usytuowana na przepięknej, zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mezowo,pomorskie

779 000 zł101 m² 8 099,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 6_877' z ceną: 530 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górki Noteckie

Górki Noteckie,lubuskie

350 000 zł107 m² 3 271,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 394 m²

Przedmiotem sprzedaży jest poniemiecki dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym oraz budynkiem garażowym, znajdujący sie w m. Górki Noteckie. gm. Zwierzyn w cenie ofertowej 350 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedliska

Siedliska,dolnośląskie

240 000 zł1 416 m² 169,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 172 m²

Na sprzedaż zabudowania mieszkalno- gospodarcze z dużą stodołą w Siedliskach niedaleko Miłkowic. Nieruchomość położona na dużej płaskiej działce o powierzchni 31,7a. + spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Henryków-Urocze

Henryków-Urocze,mazowieckie

1 850 000 zł313 m² 5 918,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Na sprzedaż luksusowy i przestronny dom ( 250 m2 ), na pięknej, dużej działce (1192 m2 ), w urokliwej i bardzo dobrze zlokalizowanej okolicy. Idealny i funkcjonalny rozkład rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Buszów

Buszów,lubuskie

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:674 m²

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży domek letniskowy Z dwoma wiatami położony na pięknie zagospodarowanej działce W pierwszej lini zabudowy od jeziora Z prywatnym pomostem! Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,śląskie

145 000 zł100 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:583 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży dom około 100 m2, do generalnego remontu (wyburzenia), mieszczący się w Wilkowicach ( granica Bielska- białej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jasna

Łazy,mazowieckie

1 599 000 zł316 m² 5 060,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy do zakupu nieruchomości z bardzo dużym potencjałem, która oferuje niezrównane korzyści dla osób poszukujących spokoju i ciszy w dogodnej lokalizacji niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Energetyków

Częstochowa,śląskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dwa budynki mieszkalne Gnaszyn Dolny Częstochowa Do sprzedaży dwa domy posadowione w granicy zagospodarowanej działki. Gnaszyn Dolny ulica Energetyków. Budynki do własnej aranżacji, których układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyględy

Wyględy,mazowieckie

1 099 000 zł155 m² 7 090,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Dziś wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom i przedstawiamy produkt deficytowy! Prezentujemy Państwu nowo powstały parterowy dom w stanie deweloperskim. Nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

2 999 000 zł400 m² 7 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący o pow. 400m2 z pięknie zagospodarowanym ogrodem o powierzchni 2500m2. Lokalizacja: południe Wrocławia - Ołtaszyn parter (ogrzewanie podłogowe): salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

1 349 900 zł130 m² 10 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mokronos dolny/okazja!/premium/mokronoska/5pok./domtaras/ogród Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w Mokronosie Dolnym przy ul. Wiśniowej o powierzchni około 130m2. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł115 m² 5 191,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Mysłowice

Mysłowice,śląskie

749 999 zł115 m² 6 521,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Czy wiesz jaki jest największy dylemat wyboru domu w zabudowie szeregowej? Ryzyko uczestnictwem w codziennym życiu sąsiada. Warto zatem zwrócić uwagę na technologię budowy domu, który nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 149 900 zł494 m² 2 327,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomości prezentuje unikatową i urokliwą, 5 kondygnacyjną kamienicę położoną w województwie opolskim w samym sercu i centrum Miasta Brzeg. Na sprzedaż oferujemy trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom w Załomiu o powierzchni użytkowej wraz z poddaszem 370m2. Dom położony na działce 1100m2, zbudowany z cegły, wymieniony dach pokryty blachodachówką, okna, piec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Obrzycka

Oborniki,wielkopolskie

650 000 zł88 m² 7 386,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość sprzedawana przez licencjowanego pośrednika obrotu nieruchomościami numer licencji: 28630. Biuro nieruchomości posiada oc odpowiedzialności cywilnej. Oznacza to, że każda transkacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 850 000 zł217 m² 22 350,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Oddanie do użytku: 30.06.2024 W tej inwestycji mamy jeszcze 8 innych propozycji. Na ostatnim zdjęciu w galerii znajduje się rzut z rozpisanymi powierzchniami. Nowoczesna rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzypiec

Skrzypiec,opolskie

250 000 zł 1 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dane nieruchomości Powiat prudnicki Województwo opolskie Skrzypiec 18 Powierzchnia domu: 140 m2 Powierzchnia działki: 0,2100ha Liczba pokoi: 3 Łazienki: 2 Rok budowy: instalacje: instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kłońska

Poznań,wielkopolskie

1 090 000 zł134 m² 8 134,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowa okazja! Sprzedam przestronny dom o powierzchni użytkowej 134m , położony na urokliwej działce o powierzchni 450m. Działka jest ozdobiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Chodkiewicza

Iława,warmińsko-mazurskie

3 490 000 zł328 m² 10 640,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:634 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedajemy luksusowy dom/kameralny pensjonat premium O wysokim standardzie - W iławie na mazurach - bezpośrednio nad jeziorakiem - prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kady

Kady,mazowieckie

1 997 000 zł197 m² 10 137,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Sprzedaż I Dom I Kady I 5 pokoi Zapraszam do magicznego domu, gdzie czas płynie wolno, a serce odpoczywa w zgodzie z naturą. To miejsce pełne spokoju i uroku, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł137 m² 9 854,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w bliźniaczej zabudowie na sprzedaż w miejscowości Kraków. Dom posiada ogrodzony ogródek. W sam raz dla rodziny chcącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 494 900 zł163 m² 9 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spokojna

Mrzezino,pomorskie

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:430 m²

4 mieszkania nad morzem gotowiec dla inwestora Witam serdecznie. Przedmiotem sprzedaży jest Dom wolnostojący w Mrzezinie. Dom jest podzielony na 4 niezależne mieszkania. parter 2 mieszkania po 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łącko

Łącko,małopolskie

899 000 zł241 m² 3 736,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy wolnostojący dom znajdujący się w miejscowości Łącko. Powierzchnia całkowita domu: 240,60 m2 Powierzchnia użytkowa domu: 138,90 m2 Rozkład domu: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł131 m² 14 122,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie bliżniaczej/ 4 pokoje/ osobny garaż /doskonała lokalizacja Dom znajduje się na wrocławskich Żernikach ul. Grabowa Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strumykowa

Piaseczno,mazowieckie

1 399 000 zł218 m² 6 417,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Do sprzedania segment skrajny o powierzchni 218 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 273 m2. oraz podatku pcc. Budynek jest po generalnym remoncie zakończonym w maju 2023 r. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łazy,mazowieckie

1 370 000 zł197 m² 6 954,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:381 m²

1 370 000 zł | sprzedaż | 197 m2 | dom | łazy I gmina lesznowola Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie dwulokalowej, połączonej pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł131 m² 8 320,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

711 000 zł101 m² 7 039,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:916 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w zielistkach 2_343' z ceną: 562 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tarnowska

Nowy Sącz,małopolskie

890 000 zł121 m² 7 355,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom jednorodzinny , wolnostojący o pow użytkowej 121,5 m . Dom mieści się w Nowym Sączu przy ul Tarnowskiej. Posiada bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:540 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Piękna działka rod o powierzchni ok.540 m2 w miejscowości Miodówko, spacerkiem do jeziora 10 min. Działka jest ogrodzona ( brama wjazdowa przesuwna ).