dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 476 ogłoszeń

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Na sprzedaż Działka z domem do adaptacji (remontu) w urokliwej miejscowości Niemojów przy samej granicy czeskiej w górach Orlickich. Dom znajduje się na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł307 m² 5 211,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:987 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu dwurodzinnego w Cielu. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego i funkcjonalnego lokum w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł162,10 m² 3 948,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Dom premium 162 m z ogrodem zamiast małego mieszkania w mieście Dlaczego lepiej niż mieszkanie w mieście? Więcej przestrzeni 162 m powierzchni użytkowej, 631 m działki i 2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł340 m² 2 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:23 800 m²

Promocja Cenowa Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Leginy, stanowiąca atrakcyjną propozycję zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:319 m²

| oferta sprzedaży działki z domem parterowym w Centrum Miasta Działka o powierzchni 319 m 2 zabudowana budynkiem parterowym o pow. ok 70 m 2 Położona na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł226 m² 2 433,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Żabno - atrakcyjna nieruchomość z dwoma budynkami na 14-arowej działce Cena: 550 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Żabno ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł172,90 m² 3 753,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 231 m²

Nowy dom W stanie deweloperskim Z fundamentami pod garaż I dodatkową działką budowlaną - dąbrowa tarnowska. Wykończ I zamieszkaj po swojemu! Oferujemy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł115 m² 3 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 999 m²

Nieruchomość Dom Toporzysko, gm. Jordanów (pow. suski) Lokalizacja: toporzysko 131 Najważniejsze informacje: -Duża działka: 2999 m w całości budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł210 m² 4 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

# komfortowy dom w Turku # Parterowy budynek mieszkalny z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 210 m , położony w Turku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł142 m² 9 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 142 m , położony na zadbanej działce 779 m w spokojnej i zielonej części Przecławia pod Poznaniem. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł220 m² 8 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 768 m²

Willa z własnym lasem, dużą działką 4800 m i bogatą infrastrukturą - wyjątkowa oferta! Na sprzedaż prestiżowa willa położona w malowniczej, cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 773 m²

Oferta sprzedaży - dom W malowniczej okolicy nieopodal zalewu sosnówka Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni około 300 m , położony w urokliwej, spokojnej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 956 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w malowniczym Lubiechowie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w miejscowości Lubiechów. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł750 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom w centrum Raszyna doskonały na działalność handlowo-usługową lub komfortowe zamieszkanie! Oferujemy przestronny dom o solidnej konstrukcji, położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł156 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący parterowy o pow. 156 m2 na działce 1400 m2 w cichej i spokojnej okolicy Żabiej Woli pow. grodziski Dom: -powierzchnia 156 m kw. -parterowy -na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł235 m² 9 319,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Wyobraź sobie miejsce, do którego naprawdę chce się wracać. Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny segment skrajny o powierzchni 235m , w tym 4 sypialnie, 2 łazienki. Dom usytuowany na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł155 m² 4 187,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom jednorodzinny położony przy ul. Klubowej 9 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł140,94 m² 14 190,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł102,58 m² 7 496,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Brak podatku pcc i prowizji dla kupującego, faktura, gwarancja, rękojmia 5 lat, możliwość wykończenia pod klucz, pomoc w uzyskaniu kredytu Zapraszam serdecznie do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł114 m² 4 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Dom jednorodzinny w Kłomnicach - po kompleksowej modernizacji, gotowy do wykończenia Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł165 m² 5 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Dom po generalnej modernizacji, duża działka 1371 m Pszczyna, ul. Fredry Powierzchnia użytkowa: 165,13 m Garaż: 38 m Działka: 1371.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł117,50 m² 3 055,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Oferujemy na sprzedaż rozpoczętą budowę domu jednorodzinnego według projektu Archon Dom w kostrzewach(g) w miejscowości Łagodzin (woj. lubuskie), położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 999 zł132 m² 5 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta sprzedaży domu w malowniczej miejscowości w zachodniopomorskim Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej i urokliwej miejscowości, oddalonej: -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł170,20 m² 4 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 138,2 m2 (pow. całkowitej 170,20 m2), zlokalizowany na działce o pow. 1216 m2 w Jędrzejowie. Budynek wzniesiony w 1926 roku. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną stanu deweloperskiego bez centralnego ogrzewania, uzależnioną od sposobu wykończenia domu i zagospodarowania terenu oraz od kosztów działki na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i oryginalny dom znajdujący się w okolicach Jaworzyny Śląskiej. Dom podpiwniczony z użytkowym poddaszem o pow. 300m2 jest w sam raz dla 4-5.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Śródmieścia, w otoczeniu gór i terenów rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł150 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w samym centrum Przeworska, o powierzchni około 150 m , usytuowany na działce o powierzchni 2,03 ar. Nieruchomość idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł150 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Krakowa Bronowicach, przy ul. Halczyna, w pobliżu skrzyżowania z ul. Rydla. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł148,66 m² 6 720,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w kameralnej osiedlu 10 domów w malowniczym Mnikowie, zaledwie 15 km od Krakowa. Kupujący nie płaci podatku pcc! Mników to.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Działka z domem nad wodą okazja! Marzysz o własnym pomoście nad wodą i pięknie zagospodarowanej działce z całorocznym domem letniskowym dzowń! Dom posiada - 3 sypialnie, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł168,12 m² 8 916,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:938 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 168m2 na działce 938m2 w centrum Szklarskiej Poręby! 10 pokoi, 5 łazienek budynek poniemiecki ściany grube, murowane dobra izolacja, ciepły więźba dachowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł180 m² 13 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks drewnianych całorocznych domków nad morzem w Ustroniu Morskim! głównie atuty nieruchomości: - cicha I spokojna okolica - blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-29

280 000 zł224 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:732 m²

Może masz pomysł na drugie życie tego domu .może nie chcesz mieszkać w M-3 za to masz dom z działką, kawałkiem swojego ogródka, pomyśl. Duży dom w Radlinie Głożyny ul. Rymera,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł956 m² 2 301,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:65 000 m²

Oferujemy do sprzedaży zespół pałacowo-parkowy położony we wsi Drobnin, gmina Krzemieniewo, powiat Leszno, wpisany do rejestru zabytków pod nr 1675/a. Budynek pałacu/dworu został wzniesiony w II.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 607 m²

Luksus Expert prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w miejscowości Wróblew w powiecie sieradzkim. Nieruchomość położona na dużej, ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł298 m² 16 775,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:866 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący W gdańsku brzeźnie - inwestycja Z potencjałem lub komfortowy dom rodzinny! lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł687 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 255 m²

Fechner nieruchomości oferuje Państwu stylowy pensjonat położony w sercu Świeradowa Zdroju. Nieruchomość o powierzchni 687m2 położona na działce o powierzchni 3255 m2 w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł140 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni 140m2 położony w spokojnej okolicy w 8 kilometrów od morza. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.   Dom.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dogodnie położona niezależna "połowa" domu z własnym ogródkiem i wjazdem. Budynek o powierzchni użytkowej około 80 mkw pochodzi z lat czterdziestych XX wieku w swej.