dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Chyliczki,mazowieckie

1 999 000 zł247 m² 8 089,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Wyjątkowo klimatyczny dom (połówka bliźniaka) z udogodnieniami (sauna, sala kinowa, podgrzewany basen w ogrodzie) położony w Chyliczkach pod Konstancinem-Jeziorną na zadrzewionej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

828 000 zł120 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Bardzo Ładna Okolica. Dobra Lokalizacja. Bliźniak ok.120 m2. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Warszawska

Ciechanów,mazowieckie

1 600 000 zł850 m² 1 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:216 m²

Oferujemy kamienicę z dobudowaną częścią o łącznej powierzchni około 850m2 przy ulicy Warszawskiej w Ciechanowie. Wnętrze wykończone w wysokim standardzie, nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce,mazowieckie

970 000 zł141 m² 6 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Przedstawiamy do sprzedaży ładny Dom wolnostojący parterowy, w stanie deweloperskim, o powierzchni ok.141 m2, usytuowany na dużej działce o pow. ok. 1400m2. Rozkład Domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

969 900 zł116 m² 8 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Zawodne,mazowieckie

899 000 zł214 m² 4 207,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

899 000 zł | sprzedaż | 213,68 m2 całkowita | 153,73 m2 użytkowa | połówka bliźniaka | Zawodne | gmina Prażmów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

649 000 zł124 m² 5 233,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Jelcz-Laskowice. Podwyższony standard deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Studzianki

Studzianki,podlaskie

400 000 zł90 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Rezerwacja Polecamy dom letniskowy zlokalizowany w Studziankach na osiedlu domów letniskowych " Zapiecek". Dom o powierzchni ok.90 m2 Na parterze budynku znajduje się pokój dzienny, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Bliźniak zlokalizowany 20 min od granic Wrocławia/ ostatnie 2 bliźniaki + Bez podatku pcc, 0% prowizji +możliwość zakupu, przez osoby spoza Unii Europejskiej lokal 3b parter: 43 mkw Znajduje się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł143 m² 6 572,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Luksusowy dom w zabudowie szeregowej w wrocław/żórawina na sprzedaż. Podwyższony standard. Oferuję do sprzedaży segment w zabudowie szeregowej, który idealnie spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piwonii

Rybnik,śląskie

620 000 zł183 m² 3 387,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym! Rybnik - Orzepowice ul. Piwonii Spokojna i cicha okolica domków jednorodzinnych, w pobliżu szpital i przychodnia specjalistyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

4 600 000 zł283 m² 16 254,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje Państwu niepowtarzalny, wolnostojący dom, wybudowany w 2008 r. na 27 arowej działce w miejscowości Boguchwała. Dom został wybudowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Dom w Starych Babicach gm. Stare Babice. Budynek z lat 70/80, wykończony do ewentualnego remontu. Położony w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie w odległości około 700 m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Baranowo,wielkopolskie

1 250 000 zł326 m² 3 834,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:888 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 326m2 | Baranowo Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej nieruchomości, jaką jest wolnostojący, 2-piętrowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cicha

Luzino,pomorskie

459 000 zł88 m² 5 240,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Przedmiotem sprzedaży jest półbliźniaka na nowej inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej pod lasem. Osiedle ogrodzone z bramą wjazdową ze szlabanem otwieranym na pilota. Główne atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

738 900 zł129 m² 5 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy Dom w stanie deweloperskim -1/2 bliźniak w stylu nowoczesnej "stodoły" o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 505 m2. Urokliwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

849 000 zł125 m² 6 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:945 m²

Przedstawiamy i zapraszamy na prezentację - bardzo ładny dom oddawany w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 126 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 950 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowska

Wojkowice Kościelne,śląskie

879 000 zł303 m² 2 900,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 068 m²

Jeśli szukasz świetnie skomunikowanego domu z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej lub potrzebujesz dużej działki pod wszelkiego rodzaju usługi ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:943 m²

Dom w stanie deweloperskim,o powierzchni 120 m użytkowych. Nieruchomość usytuowana w cichej i spokojnej okolicy w Jaktorowie Kolonii, tuż przed Grodziskiem Mazowieckim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 553 000 zł109 m² 14 247,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:751 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w Zielistkach 8_615' z ceną: 677 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okulickiego

Radom,mazowieckie

1 200 000 zł415 m² 2 892 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nieruchomość z dużymi perspektywami, możliwością zamieszkania dwóch rodzin jak i również na prowadzenie działalności gospodarczej. Dom położony jest w samym Centrum miasta Radom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

970 000 zł150 m² 6 483,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż nowoczesne bliźniaki (dom dwulokalowy jednorodzinny) na granicy Złotokłosu. Dom usytuowany na pięknej działce, w cichym, spokojnym miejscu wśród zabudowań jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

827 000 zł107 m² 7 728,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:696 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'bursztyngl-315_132' z ceną: 567 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

975 000 zł102 m² 9 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w lipiennikach_985' z ceną: 525 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sadowa

Wiślinka,pomorskie

814 000 zł104 m² 7 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'eco 2_84' z ceną: 580 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie (zaoszczędzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

1 033 000 zł126 m² 8 198,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w mekintoszach 12_900' z ceną: 664 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

747 000 zł107 m² 6 981,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

1 200 000 zł270 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:389 m²

W naszej ofercie pojawił się bliźniak znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Wólki około 15 min spacerkiem do Rynku o powierzchni całkowitej 270m2, użytkowej 180m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 249 999 zł143 m² 8 734,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:692 m²

ok. Psiego Pola | 5 pok | garaż | spora działka! Polecam na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniacze, o łącznej powierzchni użytkowej 143,1 m , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Puck

Puck,pomorskie

855 000 zł116 m² 7 370,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'kalipso 2_1102' z ceną: 630 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glincz

Glincz,pomorskie

731 000 zł105 m² 6 961,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'pawełz136 gp_162' z ceną: 531 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Szlachecka

Dąbrowa Szlachecka,małopolskie

949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Wołowice, dąbrowa Szlachecka, rączna, czernichów Do sprzedania drewniany, wolnostojący dom wykonany wraz z budynkiem gospodarczym - warsztatem na działce o powierzchni 970 m2. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

830 000 zł90 m² 9 122,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'lea II z wiatą_744' z ceną: 580 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

777 000 zł105 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 2_982' z ceną: 567 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

2 590 000 zł414 m² 6 256,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Przestronny dom wolnostojący podpiwniczony Mosty w sąsiedztwie rezerwatu Mechelińskie Łąki, tuż nad Zatoką Pucką- na dużej działce 1641 m2 Dla kogo: nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

830 000 zł101 m² 8 217,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'zosia 6_866' z ceną: 516 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

727 000 zł105 m² 6 923,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:983 m²