dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 070 000 zł145 m² 7 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Nieruchomości Eksperci oferuje na sprzedaż piękny dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

748 900 zł106 m² 7 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Segment nr.3 Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Usługowa

Leszno,wielkopolskie

479 000 zł94 m² 5 106,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na dużej działce 410m2 w Wilkowicach na ul. Usługowej. Spokojne miejsce z szybkim dojazdem do Leszna. Dom będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

2 599 999 zł360 m² 7 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Marzy Ci się dom, w którym każdy z domowników będzie miał swoją przestrzeń? Ogród pełen drzew i owoców, gdzie dzieci mogą spędzać każdy piękny dzień? Gdzie można odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piknikowa

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł100 m² 10 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta możliwość kupna na kredyt : Krótko: segment - Białołęka | Wykończony i umeblowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

845 000 zł103 m² 8 203,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'maja_924' z ceną: 580 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie (zaoszczędzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

835 000 zł131 m² 6 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty

Kąty,mazowieckie

760 000 zł134 m² 5 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Atrakcyjny dom w stanie deweloperskim, wybudowany w technologii tradycyjnej, w miejscowości Kąty, 3 km od Góry Kalwarii. Dom typu "opałek II" znajduje się na nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Parkowa

Laskowice,kujawsko-pomorskie

500 000 zł130 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości w Laskowicach Dom zlokalizowany przy ul. Parkowej. Opis nieruchomości: powierzchnia działki: 600 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miączyn

Miączyn,lubelskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

PO umowie przedwstępnej! Lokalizacja: miączyn stacja, gmina Miączyn, powiat zamojski, woj. lubelskie Nieruchomość położona w miejscowości Miączyn Stacja, która znajduje się przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Horyzontalna

Łódź,łódzkie

1 180 000 zł208 m² 5 673,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam nowoczesny dom wg. projektu Archon Dom w Przebiśniegach 11 G2 5 pokoi , 3 garderoby, 3 łazienki( dwie na dole, jedna na pietrze). Dom był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Motylowa

Lublin,lubelskie

1 060 000 zł158 m² 6 708,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:339 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, usytuowany przy ul. Motylowej w Lublinie, usadowiony się na działce o powierzchni 339mkw. Budynek wybudowany w 1980 roku, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazowiecka

Koszalin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł280 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:416 m²

Przestronny i oszczędny w utrzymaniu dom na osiedlu Bukowym w Koszalinie! Położenie domu w tej lokalizacji gwarantuje bezpieczeństwo, spokój i ciszą, otoczone jest świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśniówka

Kielce,świętokrzyskie

870 000 zł394 m² 2 208,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 394 m2 , przy ul. Leśniówka w Kielcach. Na powierzchnie 394 m2 składa się: parter: 2 mieszkania z kuchnią oraz łazienką. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Guty

Guty,mazowieckie

815 000 zł125 m² 6 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bezpośrednio- bez pcc - bez prowizji Energooszczędny Dom wolnostojący z garażem i dużym przestronnym ogrodem do własnej aranżacji w zielonej miejscowości Stanisławów k/dębe zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kierska

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 642,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Zamieszkaj tuż obok Jeziora Kierskiego i poczuj wakacyjny charakter tego miejsca. Jeśli zależy Ci na cudownej lokalizacji, ciszy i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

1 400 000 zł206 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania szeregówka w punkcie centralnym Trzebnicy. Na terenie ogrodzonym z udziałem współwłasnościowym w gruncie(150m2) z własnym miejscem parkingowym. Ogrzewanie olejowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makowa

Obrzębin,wielkopolskie

739 000 zł88 m² 8 397,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy do kupna domek jednorodzinny o pow. użytkowej 88m2, budowany z cegły Porothem w 2015 roku na osiedlu domków miejscowość Obrzębin ul. Makowa - peryferie miasta powiatowego Turek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stara Droga

Nowa Ruda,dolnośląskie

155 000 zł112 m² 1 381,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:144 m²

Pół domu do remontu w spokojnej okolicy - Nowa Ruda Drogosław Połowa domu wraz z gruntem usytuowana w spokojnym miejscu. Powierzchnia całości wraz z piwnicą i strychem to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

335 000 zł150 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Zapraszam do obejrzenia domu zbudowanego według indywidualnego projektu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

669 900 zł134 m² 4 991,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Harmonia Park w Bąkowie. W pobliżu las, z dala od zgiełku miasta. W niedalekiej odległości znajduje się park w Bąkowie, obwodnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Mogilno,kujawsko-pomorskie

469 000 zł170 m² 2 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Prezentujemy przestronny dom położony w centrum miasta z małym ogrodem zaprojektowanym z myślą o wspólnym spędzaniu czasu z najbliższymi. Nieruchomość Ten niebywale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

849 000 zł107 m² 7 934,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Witam serdecznie, oferta bez prowizji od dewelopera. Cicha okolica i świetna lokalizacja - zaledwie 1 km od Wrocławia. W najbliższej okolicy : przystanek autobusowy - 300m, szkoła 350 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trojanowska

Sochaczew,mazowieckie

549 000 zł85 m² 6 458,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera / bez prowizji I pcc - Segment z 3 sypialniami, salonem, kuchnią, dwiema łazienkami i wiatrołapem. - dwa miejsca postojowe przed budynkiem - Własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rumiankowa

Juszkowo,pomorskie

775 000 zł75 m² 10 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

Mam Państwu do zaoferowania przytulny dom wolnostojący o powierzchni niespełna 75m2 usytuowany na działce 590m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w kameralnym i spokojnym Juszkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojków

Wojków,podkarpackie

159 000 zł50 m² 31,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 240 m²

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość jaką jest Stary Bar z możliwością przekształcenia na dom mieszkalny usytuowany na dużej 62,4 arowej działce. Lokalizacja: nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pieńkawy

Gdynia,pomorskie

3 490 000 zł350 m² 9 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Atuty - cicha, kameralna okolica - system inteligentnego domu Gira - 2-stanowiskowy garaż z ogrzewanym podjazdem - w całości zaprojektowany i wykonany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

539 000 zł94 m² 5 755,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na dużej działce 390m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Dom będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzbica

Wierzbica,łódzkie

265 000 zł150 m² 1 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, położony na pięknej działce niedaleko Radomska w miejscowości Wierzbica. Dom do aranżacji własnej, doskonale zlokalizowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłębowiec

Kłębowiec,zachodniopomorskie

620 000 zł116 m² 5 362,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:875 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na Sprzedaż! Wygodny dom jednorodzinny, parterowy w stanie deweloperskim! Kłębowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Uchodźców

Lubliniec,śląskie

700 000 zł270 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 246 m²

Dom z charakterem w poszukiwanej części miasta Lublińca. Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z charakterem zlokalizowanego w poszukiwanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 399 000 zł246 m² 5 686,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:495 m²

Bez prowizji Na sprzedaż gotowy do wejścia bliźniak w Dobrzykowicach. Powierzchnia użytkowa domu 212 m2 (całkowita 246 m2) Powierzchnia działki 495 m2 - w cenie: - ogrodzenie, - furtka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płoty

Płoty,lubuskie

549 000 zł90 m² 6 072,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Energooszczędne domy Cena od 549 000 do 589 000 nowa inwestycja deweloperska W zielonej górze Apartament Nieruchomości - biuro sprzedaży - więcej informacji na , lub pod numerem telefonu -. 0% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żagań,lubuskie

470 000 zł96 m² 4 919,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pół domu w cenie mieszkania Więcej zdjęć wkrótce Chcielibyśmy państwu przedstawić ofertę sprzedaży połowy domu (2 i 3 kondygnacja) o powierzchni 95,54 m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gołuchowice

Gołuchowice,małopolskie

1 499 000 zł540 m² 2 775,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość składającą się z 4 działek budowlanych o powierzchni 68 ar oraz 2 domów w stanie surowym znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Tuchom

Nowy Tuchom,pomorskie

910 000 zł103 m² 8 834,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:894 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'mahoń_613' z ceną: 525 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie (zaoszczędzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mikluszowice

Mikluszowice,małopolskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 521 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom jednorodzinny murowany w miejscowości Mikluszowice gmina Drwinia. Wybudowany w roku 1997 na płaskiej działce o powierzchni 2521m2. Ogród zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł141 m² 5 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.140 m, położony na przestronnej, pięknej działce w Adamowiźnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

619 000 zł111 m² 5 571,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 107,01 m2 (pow. rzeczywista to 111,11 m2) w Lesznie - Grzybowo. Nieruchomość jest 4 - pokojowa, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuczno

Tuczno,zachodniopomorskie

1 890 000 zł315 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:856 m²

Klimatyczny budynek z początków XX w. pełniący funkcję domu z agroturystyką. Przestronne pomieszczenia są pełne naturalnego światła, dzięki dużej ilości okien, z których widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

720 000 zł130 m² 5 545,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:584 m²

Wyjątkowa oferta od Rzeszowskich Nieruchomości! Do sprzedania skrajny dom w zabudowie szeregowej w stanie podwyższonym deweloperskim o powierzchni 129,83 m2, z garażem.