dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Michałowice,małopolskie

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Estate Nieruchomości prezentuje nowoczesny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim, oddany do użytkowania. Nowoczesna architektura, podwyższony standard deweloperski, cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 381 000 zł232 m² 5 952,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom 235 m2 miedzyń , po remoncie w roku 2018, wolnostojący, piętrowy , 4 sypialnie na piętrze , wybudowany z cegły , dziurawki ze Stopki w 1996r. Dobrze docieplony. Położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piła

Piła,wielkopolskie

410 000 zł178 m² 2 300,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest dom w stanie surowym zamkniętym w Pile na osiedlu Podlasie. Budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy wolnostojący znajdujący się na dwóch oddzielnych działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

609 000 zł200 m² 3 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom w Świlczy - Idealna propozycja dla osób, które cenią sobie szybki dojazd do Rzeszowa (dojazd do ul. Krakowskiej, w zaledwie 3 minuty). Nieruchomości osadzona jest na 12 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyżynna

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł240 m² 6 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: balkon, domofon, drzwi antywłamaniowe, działka, kominek, miejsca postojowe, pralnia, schowek, taras, teren ogrodzony, garaż; w pobliżu: apteki, banki, bankomat, bonarka City Center,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

649 800 zł71 m² 9 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przestronny, nowy dom na kształtnej działce. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. dom nr.2 Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: PARTER: - wiatrołap 3,65m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Pruszowice,dolnośląskie

1 349 900 zł172 m² 7 864,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pruszowice | 6pok. | garaż | wysoki standard | 0%!. Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! prowizja 0% Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Pruszowicach (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

455 000 zł111 m² 4 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2. Dom położony jest na ponad 3-arowej działce w świetnej lokalizacji, zaledwie 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu jeden z dwóch pięknych domów w zabudowie bliźniaczej. Słoneczny, przestronny, 4-pokojowy apartament na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

850 000 zł168 m² 5 059,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Komfortowy dom na dużej działce! Gorąco polem dom wolnostojący położony w gminie Czernica Powierzchnia użytkowa 148 m2 + garaż 20 m2. Na parterze znajduje się: 1. przedsionek 3,6 m 2. hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

1 600 000 zł420 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Na sprzedaż ciekawy dom o powierzchni 420m2! Mam przyjemność zaprezentować piękny dom w renomowanej dzielnicy Smolna, w Rybniku z dużym ogrodem. Wspaniała nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

830 000 zł55 m² 15 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:303 m²

Zapraszam do zakupu pięknego domu w zabudowie szeregowej w Pobierowie oddalonym 10-minutowym spacerem do plaży, urządzony ze smakiem i skąpany w" bogatym" ogrodzie, do domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nielepice

Nielepice,małopolskie

260 000 zł87 m² 2 988,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu bądź wyburzenia na działce o powierzchni 1000m2 położonej w miejscowości Nielepice w gminie Zabierzów. Dom z lat 60-tych z nadanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Polska Nowa Wieś,opolskie

389 000 zł160 m² 2 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom o powierzchni około 160 m , położony w malowniczej miejscowości Polska Nowa Wieś, zaledwie 4,5 km od Opola. Opis nieruchomości: powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipiny

Lipiny,mazowieckie

100 000 zł74 m² 1 351,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 848 m²

Na sprzedaż dom drewniany o pow. 74 mkw w miejscowości Lipiny Położony na działce o łącznej pow. 8848 mkw (pierwsza działka pow. 2013 mkw druga działka 6835 mkw ) 8848 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

820 000 zł143 m² 5 734,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na Sprzedaż! Nowoczesna inwestycja w Adamowiźnie gm. Grodzisk Mazowiecki. Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 143m2 usytuowany na działce ok 350m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 290 000 zł160 m² 8 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości przedstawia nową ofertę dostępną w naszej bazie. Oferujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w podwarszawskiej Owczarni (gm. Brwinów). 1/2 domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

930 000 zł147 m² 6 496,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Klient rezerwacja Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronny dom wolnostojący na sprzedaż. Niewątpliwie ogromną zaletą nieruchomości jest jej położenie. Dom znajduje się w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szczawnica

Szczawnica,małopolskie

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:981 m²

Dom na sprzedaż w Pieninach. Uzdrowisko Szczawnica. Działka 10ar. Nieruchomość usytuowana bezpośrednio przy Promenadzie nad Grajcarkiem. Główny wjazd i wejście od Promenady. Trzy kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł148 m² 21 621,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wyjątkowy, przestronny, dwupoziomowy apartament z tarasem, zlokalizowany w nowej i luksusowej inwestycji na Sadybie. To prawdziwa namiastka domu - wysokie sufity w salonie, kominek, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł196 m² 7 653,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Osielsko! dom bliźniak w Osielsku z 2014 roku, komfort ,położony w spokojnej części Osielska .Biuro Makler poleca! Dom o powierzchni całkowitej 191m2,powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zielone Osiedle w pobliżu lasu Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych domów w zabudowie szeregowej na malowniczym Zielonym Osiedlu. Domy o powierzchni 75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzepiennik Strzyżewski

Rzepiennik Strzyżewski,małopolskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom murowany o powierzchni 150m2 usytuowany na 30 arowej działce w miejscowości Rzepiennik Strzyżewski powiat Tarnowski. Budynek przeszedł gruntowny remont: izolacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 549 900 zł286 m² 5 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2. Willa w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulmin

Sulmin,pomorskie

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej ponad 140 m2, położony w miejscowości Sulmin - w odległości 15 minut od Gdańska. Budynek został wybudowany w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marsa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

350 000 zł149 m² 2 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Dom - budowa do dokończenia W kołobrzegu W cichej I sokojnej okolicy! Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym z tarasem i małym ogrodem w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kostarowce

Kostarowce,podkarpackie

299 000 zł95 m² 3 147,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania dom murowany o powierzchni użytkowej 95m2 w miejscowości Kostarowce, 15minut autem od Sanoka. Dom wymaga remontu. Wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł112 m² 10 313,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Celownicza

Białystok,podlaskie

919 000 zł68 m² 13 596,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego w stanie deweloperskim na działce 600 m2 w Białymstoku (osiedle : Bema, ul. Celownicza). Najważniejsze parametry działki : kształt :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

3 200 000 zł290 m² 11 034,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:900 m²

Apart Hotel posiada 8 niezależnych apartamentów, każdy z własną łazienką i aneksem kuchennym. Nieruchomość ma ogród z pozwoleniem na budowę domu 4-lokalowego, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

1 280 000 zł131 m² 9 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Więcej informacji: martalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: jeżeli marzysz o własnym domu wolnostojącym z przestrzennym ogródkiem - to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Magierów

Magierów,mazowieckie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 140 mkw w miejscowości Magierów gm. Skaryszew. Działka o powierzchni 1704 mkw ogrodzona. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

680 000 zł110 m² 6 195,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Okazja oferta dewelopera! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! jakubowice konińskie - idealna lokalizacja Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

850 000 zł168 m² 5 059,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 920 000 zł160 m² 12 006 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

DO 28 czerwca podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ściejowice

Ściejowice,małopolskie

597 000 zł86 m² 6 941,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Biuro nieruchomości Lakado prezentuje dom z ogrodem w Ściejowicach (około 10 minut samochodem od granicy Krakowa). Nieruchomość o powierzchni 86 m2. Ogród o powierzchni 4,2 ar, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zbożowa

Biskupice,śląskie

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Dwa nowoczesne, czteropokojowe domy z dużą otwartą kuchnią na działce z widokiem na park krajobrazowy. Budynki do odbioru w stanie deweloperskim - do ceny doliczyć należy koszt pompy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 113 500 zł173 m² 6 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom, bliźniak ok.170m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.170 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł220 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Lokalizacja: idealna dla wielopokoleniowej rodziny lub jako siedziba firmy. Dom położony w najbardziej prestiżowej i atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia - Zaciszu. W okolicy wiele pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

779 000 zł146 m² 5 330,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:57 m²

Oferta deweloperska 0% pcc 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży segmentów o powierzchni całkowitej 146m2 i powierzchni użytkowej 122m2 oraz 57m2m2 ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żydowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 650 000 zł132 m² 12 771,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny Dom, z pełnym wyposażeniem, na Zamkniętym Osiedlu! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy 5-pokojowy dom na sprzedaż, zapewniający komfort i bezpieczeństwo na.