dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł95 m² 9 975,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Oferta deweloperska 0% prowizji 0%pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów lokali na kameralnej inwestycji składającej się z 12 budynków z zabudowie bliźniaczej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Modzerowo,kujawsko-pomorskie

449 000 zł272 m² 1 656,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 023 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom w stanie surowym, zamkniętym, z garażem w bryle budynku, niepodpiwniczony umiejscowiony na 2023m2 obsadzonej tujami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szydło

Modlnica,małopolskie

996 072 zł113 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Nieruchomości.! Nieruchomość objęta programem rządowym: - bez wkładu własnego - dopłaty do kredytu Możliwy zakup przez obcokrajowca bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opolska

Malnia,opolskie

299 900 zł187 m² 1 603,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:499 m²

Do sprzedania dom w Malni, przy ul.Opolskiej 57. Dom jest posadowiony na 5 arowej działce, o nr 106. Powierzchnia domu to 187m2, z czego 83m2 stanowi zagospodarowany parter oraz 104m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Domasław,dolnośląskie

999 999 zł147 m² 6 798,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

T: E: na sprzedaż połowa bliźniaka położonego w miejscowości Domasław o powierzchni całkowitej 147,1m2 na działce o wielkości około 400m2. Nr Lokalu 2b Atutem nieruchomości jest: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 298 900 zł250 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy o pow. ok 250 m2 posadowiony na ładnej działce 1500 m2 Wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

849 000 zł117 m² 7 256,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów na 3 etapie kameralnej, rodzinnej inwestycji w Kiełczówku oferta dotyczy skrajnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, al. Klonowa

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł177 m² 5 028,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Sprzedam pół domu! atrakcyjny duży apartament - Wrocław Aleja Klonowa w otoczeniu lasu, dorodnych drzewostanów! Aleja Klonowa we Wrocławiu urzeka ciszą i zielenią! Apartament stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Koleżeńska

Skórzewo,wielkopolskie

628 000 zł84 m² 7 488,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Na sprzedaż ostatni szeregowiec w okolicach Poznania! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widna

Zawiercie,śląskie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:502 m²

Zawiercie, ul. Widna Na sprzedaż dom z dużym potencjałem. Działka o powierzchni 502 m2. Powierzchnia domu to ponad 200 m2. Dom świetnie sprawdzi się również jako inwestycja- najem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Rudziniec,śląskie

699 000 zł136 m² 5 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Na sprzedaż dom przy ul. Polnej w Rudzińcu, wraz z piękną, dużą działką. Budynek po rozbudowie, ociepleniu i rozbudowie konstrukcji dachu w 2000r. Remont łazienki na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Migdałowa

Rokietnica,wielkopolskie

849 000 zł123 m² 6 924,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Rokietnicy przy ul. Migdałowej. Wspaniała lokalizacja w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych, jest idealnym rozwiązaniem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

865 000 zł136 m² 6 360,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Wszystkie media światłowód możliwośc zrobienia dwóch odrebnych mieszkań! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji w Kamieńcu Wrocławskiem Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł170 m² 6 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży segment skrajny z dużą działką (500m2), zlokalizowany w dzielnicy mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckim. Wszystkie media miejskie. Zadbany do odświeżenia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ołpiny

Ołpiny,małopolskie

288 000 zł70 m² 4 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Dom na wsi z dużą działką i budynkiem gospodarczym do adptacji. Polecam gospodarstwo o powierzchni 2,5 ha z domem drewnianym z bala do remontu i dużym budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowale

Kowale,pomorskie

860 000 zł155 m² 5 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 155m2, położony w południowej części Gdańska. Dom w stanie deweloperskim Po szczegółowe informacje zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

560 000 zł170 m² 3 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż lub zamiana na mieszkanie M2 lub M3 W żorach / boguszowicach za dopłatą! Budynek wznoszony metodą tradycyjną murowaną w latach 90-tych i wyremontowany w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baryczka

Baryczka,mazowieckie

229 001 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 553 m²

Siedlisko z tradycyjnym domem z kamienia kazimierskiego do remontu w Baryczce niedaleko Janowca. Bez sąsiadów, pośród pól i lasów, 3 kilometry od pięknego Zalewu ze strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Komorniki,wielkopolskie

1 470 000 zł178 m² 8 258,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ostatni lokal! Dostępne opcje: - powiększenie działki do 913 m2 - Przygotowanie projektu wnętrz - Wykończenie i wyposażenie pod klucz. Szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łanięta

Łanięta,mazowieckie

199 000 zł138 m² 1 439,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:984 m²

Poszukujesz domu z ogrodem oraz niskimi kosztami utrzymania to polecam ofertę sprzedaży domu w miejscowości Łanięta. Okolica bardzo cicha spokojna, doskonałe miejsce do odpoczynku na łonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł120 m² 4 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Pół poniemieckiego bliźniaka na Gumieńcach z dużą działką. Nieruchomość o powierzchni ok.120 m z możliwością rozbudowy. Duża działka 650m2. Topowa lokalizacja : bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Będzienica,podkarpackie

1 850 000 zł192 m² 9 656,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom, który w spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kupujących. Ten piękny dom o powierzchni 191 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jastrowska

Szamotuły,wielkopolskie

299 000 zł103 m² 2 902,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta aktualna przy tej ofercie biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami. Bezpiecznie sprzedasz I kupisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 000 zł180 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż unikalny dom w zabudowie szeregowej na bliskim Bezrzeczu o powierzchni użytkowej 180 m2 i działce o powierzchni 380 m2. Z przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudniki

Rudniki,śląskie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Oferujemy częściowo umeblowany dom jednorodzinny, dwa pokoje, kuchnia i łazienka, garaż Parter w stanie do zamieszkania ( ewentualnie do odświeżenia) Piętro o powierzchni ok 70 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubięcin

Lubięcin,lubuskie

519 900 zł180 m² 2 888,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty - przepięknego domu położonego w urokliwym miejscu, zaledwie krok od jeziora, w malowniczej miejscowości Chełmek, tuż obok Lubięcina, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 299 000 zł256 m² 8 995,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Sprzedaż | 2 299 000 zł | solec, konstancin - jeziorna | dom wolnostojący 255 m2 | działka 1137 m2 Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni 255 m2, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeżanka

Brzeżanka,podkarpackie

599 000 zł98 m² 6 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania trzy nowo powstałe domy parterowe w stanie deweloperskim o powierzchni 98,46m2 każdy, z dodatkową możliwością adaptacji poddasza - (powierzchnia użytkowa około 35m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnicz

Wojnicz,małopolskie

341 900 zł120 m² 2 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Poszukujesz spokojnego miejsca otoczonego naturą? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Lokalizacja: wojnicz/olszyny Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej okolicy, idealnej dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Goleszów

Goleszów,śląskie

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wolno stojący dom z bali sosnowych (20 x 20 cm) na płaskiej, dobrze nasłonecznionej działce około 2,5 km od centrum Ustronia (administracyjnie na terenie gminy Goleszów). Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świątniki Górne

Świątniki Górne,małopolskie

750 000 zł102 m² 7 337 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Rezerwacja! |r| Property prezentuje dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej w Olszowicach w gminie Świątniki Górne. Lokalizacja: dom zlokalizowany jest 2km od granicy Świątnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borowiec

Borowiec,mazowieckie

3 900 000 zł240 m² 16 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 160 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Borowiec, gm. Tarczyn. Przestronny, spójny stylistycznie dom o powierzchni użytkowej 219 m2, usytuowany na 3 dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szałsza

Szałsza,śląskie

3 150 000 zł260 m² 12 115,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, parterowy dom wolnostojący z basenem, znajdujący się w okolicy lasu, na działce o powierzchni 2267 m 2 w Szałszy, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 065 000 zł153 m² 6 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 151 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji blisko wkd. Ogłoszenie zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mrozy

Mrozy,mazowieckie

900 000 zł143 m² 6 293,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Mrozy wraz z projektem budowlanym na budowę drugiego domu. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni 143 mkw usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

989 001 zł91 m² 10 904,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piekny dom Dlugoleka 4 pokoje /top /2017 okazja! Zaciszne osiedle domów parterowych w Długołęce, na sprzedaż przepiękny i nowoczesny dom parterowy o pow. użytkowej 87,09m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

785 000 zł105 m² 7 481,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legnica

Legnica,dolnośląskie

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów modułowych. Dom w cenie mieszkania!to świetna alternatywa na posiadanie własnego M. Obecnie są to domy do 35 m2,tak zwane domy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witosławy

Somonino,pomorskie

799 000 zł227 m² 3 524,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atuty: * Dom częściowo wykończony, * Przestronny i słoneczny, * Spokojna okolica wśród przyrody * Zaledwie 35km od centrum Gdańska, 20 min pieszo do stacji pkp, * Możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

649 000 zł75 m² 8 615,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatnich lokali na inwestycji składającej z domów w zabudowie szeregowej, położonych w Dobrzykowicach, tworzących zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 180 000 zł152 m² 7 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy dom, bliźniak ok.150m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.150 m,.