dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 890 000 zł329 m² 8 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:978 m²

NA sprzedaż willa na zaciszu, z potencjałem. Dom z ładnym ogrodem, wolnostojący dla rodziny, jak również nadający się prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej, tj branża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 675 000 zł248 m² 6 754,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:896 m²

Dom 248 m2 z dużą działką, w pięknym otoczeniu ciszy i zieleni. Ciekawa propozycja dla rodziny wielopokoleniowej, tj. rodzina z dziećmi i dziadkowie lub do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dys

Dys,lubelskie

820 000 zł135 m² 6 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Okazja! ostatnie 2 wolne bliźniaki budowane osobno z wełną wygłuszającą pomiędzy ścianami! Oraz 1 dom wolnostojący w cenie 855000zł Domy prezentujemy codziennie od godziny 8:00 do 20:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gdańska

Szczytno,warmińsko-mazurskie

420 000 zł127 m² 3 314,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Rezerwacja! Good Life Estates oferuje Państwu dom w Szczytnie przy ul. Gdańskiej. Na ogrodzonej 553 m2 działce, posadowiony jest parterowy podpiwniczony dom z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rawicka

Poznań,wielkopolskie

1 900 000 zł338 m² 5 613,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Rawickiej na Świerczewie. Lokalizacja: - zlokalizowany na skrzyżowaniu ulic, idealny dla biznesu z możliwością wykorzystania jako gabinety, kancelarie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczerbice

Szczerbice,śląskie

255 000 zł1 634 m² 156,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 634 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną położoną w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Szczerbic. Działka o powierzchni 1634m2, o regularnym kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fiołkowa

Giebułtów,małopolskie

1 690 000 zł254 m² 6 653,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:680 m²

Sprzedam 7 pokojowy dom , pod Krakowem, w zacisznej bocznej uliczce, jednocześnie blisko do drogi wylotowej , 6 km do Ronda Ofiar Katynia, ikei. Gmina Wielka Wieś. Przystanek pks do Krakowa, górki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom oddalony 4km od Stargardu Działka 1100m2 Dom 129,6 Na sprzedaż dom 4 km od Stargardu w spokojnej i cichej okolicy przy ścianie lasu i bliskiej odległości od rzeki Ina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaborów Stary

Zaborów Stary,mazowieckie

1 290 000 zł154 m² 8 403,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 999 m²

Na sprzedaż piękny dom o powierzchni 113,83 m2 zlokalizowany na malowniczej działce o imponującej powierzchni 15999 m2. Dom został wybudowany w 2022 roku i oferuje komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Poznań,wielkopolskie

2 180 000 zł350 m² 6 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:918 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękną posiadłość na Smochowicach pod Poznaniem! Rezydencja znajduje się przy samym lesie z bezpośrednim wyjściem do niego. Ten uroczy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielokwiatowa

Nasielsk,mazowieckie

994 000 zł259 m² 3 837,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, wolnostojącego domu z poddaszem użytkowym, o nowoczesnym wyglądzie i funkcjonalnym wnętrzu o pow. 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

3 800 000 zł2 000 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Продається житлово-комерційна будівля площею корисною площею 1918,98 м2, що знаходиться по вул. Рашинська, в Рибі.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezinka Średzka

Brzezinka Średzka,dolnośląskie

549 000 zł75 m² 7 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

We speak English, call for more details English version below! Na sprzedaż dom w pięknej miejscowości Brzezinka Średzka. 20 km od centrum Wrocławia Metraż domu: ok. 70 m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopna

Tarnów,małopolskie

999 000 zł157 m² 6 371,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Jeśli marzysz o oryginalnym, przestronnym, nowoczesnym i oszczędnym w eksploatacji domu, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Iganie

Nowe Iganie,mazowieckie

949 000 zł135 m² 7 008,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:635 m²

Dom wolnostojący przy ulicy Sosnowej w Nowych Iganiach, to świetna oferta dla rodziny. Powierzchnia użytkowa 135,4 m 2 Ogrodzona działka 635 m 2 Garaż 19,58 m 2 Ogrzewanie gazowe Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Miasto-Folwark

Nowe Miasto-Folwark,mazowieckie

2 150 000 zł191 m² 11 274,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Przedstawiam wykończony z dbałością o każdy detal w standardzie premium dom na sprzedaż, znajdujący się pod Nowym Miastem. Nieruchomość położona jest nad samym zalewem nowomiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korfantego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:282 m²

Piękny dom Z dobrą energią wśród zieleni - pogodno - bliżniak 110M2 + poddasze 64M2+ wysoka piwnica 77M2. Kameralny ogród, taras, weranda, 3 balkony dom Z wielkim potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ludkowo

Ludkowo,kujawsko-pomorskie

265 000 zł130 m² 2 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mam do zaprezentowania dom na wsi w miejscowości Ludkowo koło Pakości. Dom składa się z 3 dużych pokoi: łazienki, kuchni, korytarza + werandy. Dom przeznaczony w całości do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł130 m² 5 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł101 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Parter poniemieckiej willi o powierzchni całkowitej 101,25 m2, po kapitalnym remoncie położonej w Dąbiu w Szczecinie. Do mieszkania przynależy również garaż, ogród i piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,lubuskie

500 000 zł154 m² 3 246,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 559 m²

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 154 m2 położony w Kłodawie na dużej działce o pow. 1559 m2. Parter to pow. nieco ponad 100 m2. Jest tu oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł144 m² 6 549,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ursynów

Ursynów,mazowieckie

440 000 zł210 m² 2 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka jest zbudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni zabudowy 104 m2. Powierzchnia użytkowa: budynku mieszkalnego: 210 m2 na parterze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Obrzycko,wielkopolskie

449 000 zł230 m² 1 952,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Unikalna Okazja dla Inwestora: nieruchomość z Potencjałem w Obrzycku! Prezentujemy ofertę inwestycyjną dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem w Obrzycku k. Szamotuł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

588 000 zł90 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W miejscowości gliszcz 15km od bydgoszczy. Nieruchomość idealna dla osób szukających nieruchomości stosunkowo blisko miasta jednak ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł153 m² 5 875,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 153 m2. Działka o wymiarach 433 m2 z delikatnie zadrzewionym ogrodem oraz miejscem na własne aranżacje ogrodowe. Powierzchnia ogrodu to 60 m2. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjenj ofercie. Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76 m2 na działce 2,06 ar. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Suszyckich

Boguchwała,podkarpackie

565 000 zł136 m² 4 154,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowopowstające osiedle, zlokalizowane zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Małkowo,pomorskie

1 799 000 zł258 m² 6 972,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż stylowy i niepowtarzalny dom typu stodoła położony w Małkowie na dużej i cichej działce w otulinie zieleni i drzew. Ten unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom na Bardzo Ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. lokal nr.3 Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 97,41 m2 z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie, w bardzo zielonej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

695 000 zł116 m² 5 991,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - klimatycznego w domu wolnostojącego, jednorodzinnego w stylu farmhouse, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od urokliwego Kołobrzegu, w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Dębogórze,pomorskie

2 350 000 zł307 m² 7 649,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

TO trzeba zobaczyć! Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość! Imitacja Średniowiecznego Zamku! Dom o całkowitej powierzchni 307,20 m2 jest miniaturowym odzwierciedleniem Średniowiecznego Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 375 000 zł308 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

1 900 000 zł700 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:733 m²

Na sprzedaż oferuję stylową willę pod dom/pensjonat w centrum Uzdrowiska Jedlina Zdrój. Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 700 m2 na którą składają się: - parter: sala przygotowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bliżyn

Bliżyn,świętokrzyskie

520 800 zł232 m² 2 246,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 m²

Wierzyciel podaje do wiadomości informacje odnośnie II licytacji komorniczej. Wszelkie zapytania o nieruchomości uprzejmie prosimy kierować bezpośrednio do: komornika Sądowego przy Sądzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

989 900 zł148 m² 6 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

959 000 zł170 m² 5 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku. Przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok. 170m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Luboń,wielkopolskie

640 000 zł92 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży 2 mieszkania dwupoziomowe o całkowitej pow. ok. 92 m2 każdy, znajdujące się w Luboniu w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czerna,małopolskie

300 000 zł149 m² 2 013,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany z cegły i pustaków w latach 50-tych, rozbudowany w latach 70-tych, kryty eternitem. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

1 349 000 zł130 m² 10 376,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam Państwu do zaoferowania dom w zabudowie wolnostojącej z pięknym ogrodem w miejscowości Mokronos Dolny, położonej tuż obok Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na niewielkim,.