dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Szczecinek,zachodniopomorskie

450 000 zł141 m² 3 182,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:687 m²

Nowa niższa cena - 450.000ZŁ! DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY W STANIE DO WYKOŃCZENIA. Szczecinek, ul. Wiejska. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym i garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ułęż

Ułęż,lubelskie

279 000 zł100 m² 2 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedaży siedlisko położone w gminie Ułęż, powiat rycki. Dom wolnostojący, parterowy, drewniany oszalowany, częściowo podpiwniczony o powierzchni ok. 100m2, wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

2 200 000 zł243 m² 9 048,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:719 m²

Nowy, duży dom w stanie deweloperskim, z pięknym widokiem i bezpośrednim dostępem do lasu, idealny dla miłośników zieleni, z możliwością własnej aranżacji wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł76 m² 7 293,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielin

Imielin,śląskie

780 000 zł164 m² 4 756,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

6 domów W zabudowie bliźniaczej - łączone garażami dom W zabudowie bliźniaczej W imielinie każdy segment posiada powierzchnię użytkową 147,3 m2 i posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł120 m² 7 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 120 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

832 700 zł127 m² 6 533,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Już W sprzedaży! Sąsiedztwo terenów zielonych, spokojna okolica z dala od zgiełku miasta, niska zabudowa - to właśnie w takich okolicznościach powstaje nowe osiedle Leśna Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orchowo

Orchowo,wielkopolskie

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 149 m²

Unikatowa nieruchomość Orchowo szuka Inwestora z dobrym pomysłem. Ofertą sprzedaży jest zespół działek o łącznej powierzchni 10 149 m2, usytuowanych w uroczym zakątku, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radzymin,mazowieckie

899 999 zł143 m² 6 272,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Radzymin | ul. Sikorskiego | 144 m2 | 4 pokoje | garaż | dodatkowo poddasze | duży taras | duży ogród | dojazd do centrum Warszawy 20 min samochodem | nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wiejska

Sosnowiec,śląskie

429 000 zł150 m² 2 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:728 m²

Piękna połowa kamienicy w Sosnowcu! Mam przyjemność przedstawić urokliwą połowę kamienicy oznaczoną na zdjęciu L w Sosnowcu przy ul: wiejskiej. Lokalizacja budynku zapewnia komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Żary

Żary,lubuskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Mobilne domki rekreacyjne Razem z naszym partnerem - producentem domków rekreacyjno-letniskowych mamy zaszczyt przedstawić ofertę mobilnego domku typu Stodoła. Oferta skierowana jest zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruda

Ruda,mazowieckie

1 100 000 zł147 m² 7 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 759 m²

Gotowy do wprowadzenia dom wolnostojący o pow. użytkowej prawie 150 m2 na dużej działce! Dom z garażem i kotłownią w bryle budynku. Dom składa się na parterze: # przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przystankowa

Ślęza,dolnośląskie

1 365 000 zł152 m² 8 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Domy zlokalizowane na ulicy Przystankowej w miejscowości Ślęza. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to skrajny szereg, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

820 000 zł127 m² 6 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 420 m2, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł160 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż dom, położony w starej części Pogodna przy spokojnej uliczce, blisko parku. Budynek przedwojenny, zabudowa szeregowa, ocieplony, okna plastikowe, nowe drzwi zewnętrzne. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Karczów,opolskie

660 000 zł133 m² 4 962,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Proszę O kontakt pod numer telefonu:, dziękuję! Przedstawiam bardzo ładny dom znajdujący się w Karczowie, z ogródkiem i dwoma garażami Jest to 5 pokojowy, jednopoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosina,wielkopolskie

630 000 zł97 m² 6 522,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Ostatnie dostępne segmenty. Polecam do sprzedaży środkowe szeregowce w stanie deweloperskim w Mosinie przy ul. Strzeleckiej o pow. 96.59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 499 000 zł630 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Najważniejsze informacje: nieruchomość idealna dla firmy, na hostel, mały hotel, krókoterminowy najem, małe mieszkania,gabinety, biura, szkołę językową lub inną działalność : Główny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

1 249 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko w biurze Stoprocent-Nieruchomości prezentujemy dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 8 arów, posiada 4 osobne sypialnie, więc każdy z domowników znajdzie tu własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

999 000 zł130 m² 7 689,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom O powierzchni 130 M2 w zabudowie bliźniaczej usytuowany w okolicach Jasionki, na 3-arowej działce. Nieruchomość mieści się na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łódź,łódzkie

1 999 999 zł330 m² 6 060,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 124 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedania nietuzinkowy dom z 2006 roku położony na przepięknej działce, częściowo zagospodarowanej częściowo "dzikiej" Dom zbudowany jest z cegły, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

866 000 zł124 m² 6 955,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Piastów,mazowieckie

1 090 000 zł138 m² 7 907,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Środkowy segment W stanie deweloperskim na granicy warszawy I piastowa zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc osiedle Kameralne osiedle położone w Piastowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Trębacza

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł118 m² 10 169,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - działkę z domem położoną przy ulicy Piotra Trębacza 3 w Krakowie. Nieruchomość jest dobrze widoczna w serwisie Google.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł266 m² 4 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:341 m²

Prezentuje Państwu ofertę domu wolnostojącego położonego w doskonałej lokalizacji w Białymstoku o powierzchni całkowitej 266,15 m2. Usytuowany jest nadziałce o powierzchni 341 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

1 615 000 zł190 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Polecam dom jednorodzinny ( środkowy segment) położony przy cichej ulicy na kameralnym osiedlu Ołtaszyn. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 190 mkw., całkowitej 270 mkw. Dom zapewni komfort 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

1 270 000 zł949 m² 1 338,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** energooszczędny dom wolnostojący *** *** garaż 2-stanowiskowy *** *** *** Z pompą ciepła oraz fotowoltaiką *** Polecamy dom wolnostojący z antresolą zlokalizowany blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bieszczadzka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 349 000 zł210 m² 6 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 210 m2, usytuowany w cichej i spokojnej części Gumieniec. Dom w idealnym stanie, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rudacka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł158 m² 7 278,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż piękny dom w stylu willowym. Dostępna prawa strona (jest to ostatni dom z dwóch dostępnych, lewa strona jest już sprzedana). Przestronny dom w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafirowa

Rzeszów,podkarpackie

1 490 000 zł179 m² 8 324,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dużego 5 pokojowego domu wolnostojącego w Rzeszowie przy ulicy Szafirowa na działce o powierzchni 6,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

685 000 zł101 m² 6 799,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/lux./top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

335 000 zł81 m² 4 124,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! tylko W home perfect! Posiadam w ofercie do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 81,22 m 2 , usytuowany na samodzielnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Śliwowa

Gniezno,wielkopolskie

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom położony w atrakcyjnej okolicy, wśród mnóstwa zieleni i innych urokliwych domów jednorodzinnych. Z jednej strony dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rypin

Rypin,kujawsko-pomorskie

309 995 zł58 m² 5 344,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam: nowy dom o powierzchni 57,64m2 - 3 pokoje w stanie deweloperskim z prywatnym ogrodem - Rypin Lokalizacja: domy położone są w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oława

Oława,dolnośląskie

725 000 zł129 m² 5 609,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Dla klientów którzy kupią przez nasze biuro nieruchomość mamy również specjalną ofertę rabatu na zakupy w sieci Leroy Merlin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Morzyczyn

Morzyczyn,zachodniopomorskie

2 990 000 zł284 m² 10 528,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 284 m2 położony w miejscowości Morzyczyn Gmina Kobylanka położony na pięknie zagospodarowanej działce około 700 m od jeziora Miedwie. Dom, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Borki Chechelskie

Ropczyce,podkarpackie

185 000 zł84 m² 2 202 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom drewniany, parterowy nadający sie do zamieszkania. Położony w widokowej górzystej otoczonej hektarami starego lasu, dzielnicy Ropczyc Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 649 900 zł300 m² 8 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany w pobliżu Parku Południowego. Wrocław - krzyki borek / lux top dom jednorodzinny wolnostojący 300 M2 / działka 440 M2 / sąsiedztwo parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

748 900 zł106 m² 7 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Segment nr.3 Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ściejowice

Ściejowice,małopolskie

980 000 zł184 m² 5 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: ściejowice, koło Liszek przy lesie cisza, spokój, piękny widok na Babią Górę w pobliżu centrum handlowe w Liszkach, basen, siłownia blisko autostrada A4 i lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł155 m² 10 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek o powierzchni ok 155m2 z Ogródkiem 350m3 z miejscami postojowymi , na ogrodzonej działce z bramą wjazdową na pilota. Dom położony jest na zamkniętym osiedlu.