dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Duszniki

Duszniki,wielkopolskie

470 000 zł86 m² 5 439,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nasze domy są już gotowe! (I i II etap zostały zrealizowane i sprzedane, na naszym osiedlu znajdziesz już ponad 20 zadowolonych rodzin!). Wyjątkowa oferta zakupu, wybudowanego z dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krasnołęka

Krasnołęka,zachodniopomorskie

1 220 000 zł181 m² 6 740,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż jedyny w swoim rodzaju Dom dla wymagających klientów, zlokalizowany nie opodal Nowogardu w cichej i spokojnej miejscowości Krasnołęka. Powierzchnia użytkowa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Radzionków

Radzionków,śląskie

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok 210 m2 położony w Radzionkowie pośród spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Proponowana nieruchomości to Kamienica z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wólka Grodziska

Wólka Grodziska,mazowieckie

759 900 zł86 m² 8 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 86 m2, usytuowanego w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń : parter: 42m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Zabierzów Bocheński

Zabierzów Bocheński,małopolskie

1 799 000 zł150 m² 11 993,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Alokum nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowoczesny , nowy dom pasywny zbudowany w technologi szkieletowej. Nieruchomość zlokalizowana w urokliwym miejscu nieopodal Puszczy Niepołomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szamocin,wielkopolskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 481 m²

Na sprzedaż dom o pow. ok 180 m2 w Szamocinie przy ul. Wodnej. Nieruchomość położona na działce gruntu o pow. 1481 m2 wznoszącej się kaskadowo na tyłach budynku z genialnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 299 000 zł181 m² 7 175,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:441 m²

Dane techniczne: ville Bianco to osiedle składające się z czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych budowanych z wykorzystaniem motywu architektury hiszpańskiej. Budynki zostaną wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

957 242 zł88 m² 10 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Żórawina,dolnośląskie

1 697 750 zł250 m² 6 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:908 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się w Żórawinie pod Wrocławiem. Nieruchomość posiada garaż, pięknie utrzymany ogródek z tarasem, oraz duży salon do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goleszów

Goleszów,śląskie

540 000 zł120 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Oferuje nieruchomość składającą się z budynku mieszkalnego wraz z działką o powierzchni 1456 m2 w miejscowości Goleszów Centrum Dom wybudowany w 1955 roku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śródlesie

Śródlesie,podlaskie

815 000 zł148 m² 5 490,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się w w Śródlesiu bliźniak stan deweloperski w poszukiwanej okolicy o powierzchni całkowitej użytkowej 148,43m2.Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przedmieście Czudeckie

Przedmieście Czudeckie,podkarpackie

550 000 zł147 m² 3 753,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomość ma przyjemność zaoferować Państwu dom położony na widokowej działce w gminie Czudec - Przedmieście Czudeckie. Położony wzniesieniu z widokiem na okolice!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołbaskowo

Kołbaskowo,zachodniopomorskie

899 000 zł161 m² 5 589,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny Dom Wolnostojący na Sprzedaż w Okolicach Szczecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bieszczadzka

Staszów,świętokrzyskie

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:966 m²

-kupujący nie płaci prowizji- jeśli szukasz solidnie zbudowanego budynku, ze zdrowych materiałów, na przestronnej działce, z garażem, w atrakcyjnej lokalizacji, z dostępem do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Nadbużna

Wólka Nadbużna,podlaskie

430 000 zł40 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Domek 40m2 z działką 700m2, altana, garaż,woda, ac Do sprzedania nieruchomość w Wólce Nadbużnej (nad rzeką Bug), gmina Siemiatycze. Nieruchomość do tej pory użytkowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnik

Świdnik,lubelskie

760 000 zł121 m² 6 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej nr A3.1. o powierzchni całkowitej 121,1 mkw. (powierzchnia mieszkalna to 103,61 mkw.) zlokalizowany w Świdniku Na zamkniętym osiedlu. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzynka

Krzynka,zachodniopomorskie

995 000 zł180 m² 6 180,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

NA sprzedaż nowy dom W otulinie lasu znajdujący się W miejscowości krzynka, woj. Zachodniopomorskie, powiat myśliborski, gmina barlinek. Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

310 000 zł90 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:729 m²

Laliki - beskid żywiecki - beskid śląski - gmina milówka - malownicza lokalizacja - dla biura - zapraszamy Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość położoną w terenie górskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatnie wolne domy! zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kończewice,kujawsko-pomorskie

329 000 zł96 m² 3 427,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 96m2, który zlokalizowany jest w Kończewicach (gm. Chełmża). Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

985 405 zł90 m² 10 936,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marzysz

Marzysz,świętokrzyskie

649 000 zł184 m² 3 533,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Rezerwacja Na sprzedaż nowy, parterowy dom z garażem w bryle budynku - pięknie położony, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i nowoczesnych domów; - gotowy do odbioru kluczy (dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Nosy-Poniatki

Nosy-Poniatki,mazowieckie

999 000 zł109 m² 9 190,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 734 m²

Pragnę zaprezentować Państwu malowniczą i wyjątkowo urokliwą nieruchomość położoną w miejscowości Nosy-Poniatki w gminie Mszczonów (powiat żyrardowski) w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zamość

Zamość,lubelskie

600 000 zł140 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny na osiedlu Karolówka, w Zamościu ,działka 595 m2 .Spokojna dzielnica miasta, kulturalne sąsiedztwo, wszystkie potrzebne media. 2,5 km do zamojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeźnica

Brzeźnica,małopolskie

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom jednorodzinny przy drodze krajowej 44 z możliwością otwarcia działalności gospodarczej. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mechnice

Mechnice,opolskie

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 321 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego na granicy Opola w Mechnicach, oddalonych zaledwie 10 km od centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

695 000 zł149 m² 4 664,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:782 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu tę urokliwą nieruchomość znajdującą się w malowniczym miejscu jakim jest Wielkie Rychnowo. Ten przestronny dom o powierzchni 149m2 będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosów

Kosów,mazowieckie

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Do sprzedaży działka o powierzchni 4300 mkw zabudowana domem jednorodzinnym ze stawem. Działka o nieregularnym kształcie. Dostępne media prąd, woda miejska oraz ze studni głębinowej gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Lubkowo,pomorskie

1 320 000 zł139 m² 9 496,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dzień dobry sprzedam przepiękny, oraz energooszczędny dom położony w Lubkowie nad jeziorem Żarnowieckim do jeziora oraz przepięknej plaży 80 metrów. Dom pasywny wybudowany z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

859 000 zł148 m² 5 814,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest 5-pokojowy dom położony w inwestycji ekopark Miedzyń. To nowoczesny dom o powierzchni 147,74 m kw. w skład którego wchodzi: osiedle wyposażone m.in.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustroń

Ustroń,śląskie

1 180 000 zł336 m² 3 511,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 258,10m2 oraz łącznej powierzchni 336,80m2 nie wliczając tarasów i balkonów, położony w urokliwej miejscowości Ustroń.