dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

780 000 zł277 m² 2 815,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu otrzymasz poglądowe rzuty oraz ujęcia z drona, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oglądania oferty! Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

1 147 000 zł109 m² 10 522,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w Zielistkach 8_615' z ceną: 677 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

759 000 zł130 m² 5 818,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem w Kiełczowie. Gotowe do odbioru! Otrzymaj klucze do swojego wymarzonego domu. Zostały ostanie dwa domy! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przełęcz

Poznań,wielkopolskie

1 399 000 zł269 m² 5 200,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam dom w zielonej dzielnicy Świerczewo, na spokojnej ulicy Przełęcz, który ma powierzchnię całkowitą 269 m2, i został wybudowany na działce o powierzchni 450 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 879 000 zł140 m² 13 421,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:747 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży dom parterowy położony W prestiżowej dzielnicy miasta - chynów. Opis nieruchomości: dom O pow. 140 m.kw. posadowiony na działce o pow. 747 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 140 000 zł209 m² 5 452,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:813 m²

Poszukujesz domu z pięknym ogrodem i tarasem, gdzie będziesz rozkoszować się letnimi grillami w gronie rodziny lub delektować się kieliszkiem wina przy zachodzie słońca? Jeśli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pawłowice

Pawłowice,śląskie

499 900 zł101 m² 4 949,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Ostatni segment w atrakcyjnej lokalizacji. Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101m2 każdy. Nieruchomości położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Oświno

Oświno,zachodniopomorskie

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:734 m²

Tylko u Nas! Piękna działka z małym domkiem nad jeziorem Woświn, 100metrów od jeziora. Dom zbudowany z kontenerów morskich, posiada dwa pomieszczenia - pokój oraz kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żurawiniec

Żurawiniec,lubelskie

229 000 zł90 m² 2 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 100 m²

Nieruchomość w sąsiedztwie lasu, rzeki i jeziora Firlej (6 km). Na działce 15 100 m2 znajduje się: murowany dom 90 m2 i murowane budynki gospodarcze. Dachy kryte eternitem. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Dębica,podkarpackie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:772 m²

Biuro Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący z 1971r , świetnie zlokalizowany w Dębicy przy ul. Sportowej. Nieruchomość mieszkalna o powierzchni ok. 80 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grądy

Grądy,małopolskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Dom po generalnym remoncie! Niskie koszty utrzymania! atrakcyjna działka! Grądy gmina Mędrzechów Idealna dla osób szukających cichego i spokojnego otoczenia z większą przestrzenią wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 149 900 zł179 m² 6 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedsprzedaż! Nowy Dom ok. 180m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Kryniczno,dolnośląskie

749 000 zł84 m² 8 878,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość z ogródkiem - idealne miejsce do odpoczynku! Kameralne osiedle, składające się z pięciu dwulokalowych domów, usytuowane zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 500 000 zł170 m² 8 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny na Dajtkach. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Rolnej 50, powierzchnia działki wynosi 974 m2. Dom został wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

728 000 zł95 m² 7 663,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 219 tys. zł, działak wyposażona we wszystkie media- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przedmieście Czudeckie

Przedmieście Czudeckie,podkarpackie

550 000 zł3 100 m² 177,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż oferujemy: działka nr 540 o powierzchni 0,3100 ha zabudowaną budynkiem jednorodzinnym o pow. 146,53 m2 i budynkiem gospodarczym o pow. 10,60 m2. 31 minut od Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

684 900 zł101 m² 6 799,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/lux./top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na wrocławskich Wojszycach przy ul. Glebowej. Ta nieruchomość to doskonały wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skoki

Skoki,wielkopolskie

455 000 zł99 m² 4 615,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim w Skokach, ul. Kościuszki - wybudowany przez Mal-Bud Budownictwo sp z o.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mława,mazowieckie

440 000 zł72 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:547 m²

*** Cena do negocjacji! Zaproponuj swoją cenę! *** *** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż nieruchomości zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 290 000 zł328 m² 6 983,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz pięknej willi pod Warszawą? Zależy Ci na zielonej okolicy i ciszy? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Rozalin, 8km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malownicza

Bramki,mazowieckie

1 195 000 zł152 m² 7 861,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:975 m²

Oferta bezpośrednia - od właściciela. Pośredników zapraszamy wyłącznie z już zainteresowanymi klientami. Wyjątkowa oferta,:dom jasny, przestronny, wolnostojący 6 pokoi, 152m2+garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dożynkowa

Kamionki,wielkopolskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Osiedle na wzgórzu Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać pół godziny drogi od Starego Rynku w Poznaniu? Na wzgórzu, z którego w kwadrans dotrzesz pieszo do lasu? "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Luboń,wielkopolskie

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wraz z zabudowaniami warsztatowo-magazynowymi zlokalizowanymi na przestronnej, liczącej 2020 m2 działce. Wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

850 000 zł128 m² 6 640,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom o łącznej powierzchni 128m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Reńsko

Reńsko,zachodniopomorskie

435 000 zł114 m² 3 799,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:481 m²

Mam przyjemność przedstawić państwu piękny dom w zabudowie szeregowej nad jeziorem Miedwie. Segment Zewnętrzny o powierzchni 114,50m2 składa się na: parter: * kuchnię *salon * łazienkę *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzemeśnia

Trzemeśnia,małopolskie

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Emmerson poleca: na sprzedaż niepowtarzalny wolnostojący dom położony na widokowej 9 arowej działce w w powiecie myślenickim (trzemeśnia) Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł144 m² 6 653,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:267 m²

Oferta deweloeprska 0% prowizji 0% pcc ostatnie dostępne lokale! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych domów na Wrocławskim osiedlu Jerzmanów. Ta kameralna inwestycja składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

947 000 zł166 m² 5 704,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości na sprzedaż inwestycyjny budynek. Dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej z osobnym wejściem. Mieszkanie góra i dół w podwyższonym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł133 m² 9 019,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Siedzisz wygodnie. W tle słychać szum nadjeziornych drzew, a zachodzące słońce ciepło otula Twoją twarz. Czujesz wdzięczność za miejsce, w którym jesteś. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

975 000 zł87 m² 10 770,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kruszczykach 3 (g)_1034' z ceną: 498 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wyłudy

Wyłudy,warmińsko-mazurskie

1 330 000 zł150 m² 8 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 567 m²

*sprzedaż bezpośrednia* *osoba niebędąca rolnikiem, także może kupić ziemię* Dzień dobry, oferuję na sprzedaż piękne siedlisko położone we wsi Wyłudy. Znajduje się przy bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

1 830 000 zł255 m² 7 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 403 m²

Sprzedam dom parterowy - gotowy do wprowadzenia. Pięknie urządzony parterowy dom wolnostojący z możliwością zaaranżowania poddasza. Działka pięknie urządzona, liczne nasadzenia, dużo wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kingi

Częstochowa,śląskie

1 190 000 zł315 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:763 m²

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 315 m2 usytuowany w bardzo atrakcyjnej części Częstochowy w dzielnicy podjasnogórskiej przy ul.Św.Kingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaskale

Zaskale,małopolskie

1 190 000 zł232 m² 5 129,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:802 m²

Nowoczesny ,piękny przestronny i funkcjonalny dom położony w bardzo bliskiej i spokojnej okolicy nowego targu. Dom położony jest na przestronnej, równej działce o powierzchni 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lednogóra,wielkopolskie

999 000 zł184 m² 5 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego, położonego w urokliwej miejscowości Lednogóra, w województwie wielkopolskim. Ten nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 587 000 zł278 m² 5 704,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom Z halą produkcyjną lub warsztatem idealny na prowadzenie działalności gospodarczej biura ,gabinety ,pszedszkole itp Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Kamieńcu Wrocławskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Musuły

Musuły,mazowieckie

1 500 000 zł205 m² 7 327,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

: krótko Projektując osiedle mieliśmy dosyć spory dylemat co zrobić na tej działce, która jest większa od innych. Działka w stylu Podkowy Leśnej, komorowa czy Magdalenki. Działka zadrzewiona.