dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

930 000 zł660 m² 1 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 538 m²

Przestronny pensjonat położony w wyśmienitej lokalizacji. Powierzchnia użytkowa 539 mkw, całkowita ok 660 mkw. Bardzo dobry dojazd. Doża płaska działka znajdująca się w bardzo widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 100 000 zł147 m² 7 461,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

0% wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! W pełni wykończony, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem! Bardzo dobra lokalizacja - osiedle Kolorowe na Chynowie. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rosanów,łódzkie

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:884 m²

Zapraszamy do zakupu uroczego domku w malowniczym Rosanowie! Sprzedaż gotówkowa Opis Nieruchomości: typ: dom piętrowy Rok Budowy: 2018 Lokalizacja: rosanów, blisko pola i lasy Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł118 m² 7 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej w cichej uliczce Grodziska Maz. W ofercie lokal skrajny 117,5m2 na działce 200m2 Parter (62,83 m2) - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Modrzewiowa

Tarnów,małopolskie

479 000 zł62 m² 7 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wg projektu dom W pileach powstają tu 4 lokale w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 52,97m2 oraz 62,24m2 parter -52,97m2 1. Wiatrołap 3,40 2. Hol 2,80 3. Pokój 11,30 4. Pokój 8,99 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Księżycowa

Koszyce Wielkie,małopolskie

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowość na lokalnym rynku nieruchomości! Oferta tylko w naszym biurze od dziś. Oferta sprzedaży dotyczy domu w stanie deweloperskim o bardzo nowoczesnej estetyce. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Popowo

Popowo,kujawsko-pomorskie

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 990 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu z garażem i budynkiem gospodarczym na działce o powierzchni 4990m2, w cichej i malowniczej miejscowości Popowo. Posiadłość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł132 m² 7 500,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 m²

Szereg | tylko 1,5km za Psim Polem |garaż w Bryle!| Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany zaledwie 1,5km od Psiego Pola. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

609 000 zł99 m² 6 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy ostatni dom wolnostojący położony na widokowym stoku, w cichym, spokojnym miejscu otoczonym zabudową jednorodzinną. Dogodny dojazd do Krakowa, myślenic, wadowic czy Zakopanego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

680 000 zł88 m² 7 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

W sprzedaży dom w zabudowie dwulokalowej z działką ponad 600 m2 nieopodal Grodziska Maz. Lokale o powierzchni 87,5 m2 + wysoki strych. Parter (43 m2) - salon z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

829 900 zł85 m² 9 764 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 85 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 480 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

230 000 zł29 m² 7 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:258 m²

Boleslavia Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kameralnego domku posadowionego na działce o pow. 258m2 w miejscowości Łaziska w pobliżu Bolesławca. Niewielki, ekonomiczny własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

950 000 zł153 m² 6 217,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka na samodzielnej działce na osiedlu w Szczęsnym pod Grodziskiem Mazowieckim. Budynek położony w spokojnej i cichej okolicy, w ślepej ulicy, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stelmachowo

Stelmachowo,podlaskie

750 000 zł86 m² 8 761,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** piękny dom W przepięknej okolicy miejscowości tykocin polecam*** Polecam Państwu parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 85,6 m2, który znajduje się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

699 000 zł136 m² 5 139,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( działka 274m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 dom W stanie surowym zamkniętym W ofercie przykładowy układ funkcjonalny ( Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 560 000 zł351 m² 4 439,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży przestronny i słoneczny dom wolnostojący, usytuowany na 14-arowej działce znajdującej się w podkrakowskich Michałowicach. Budynek z 2010 roku. Część domu w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

6 500 000 zł271 m² 23 945,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Bardzo piękny dom dla rodziny, gotowy do wprowadzenia się. Nieruchomość o powierzchni 271 m2. Dom może być kupiony z pełnym wyposażeniem.W okolicy znajdują się liczne szkoły, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaszczury

Zabrze,śląskie

996 000 zł240 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:828 m²

Nowość! Na sprzedaż Budynek mieszkalny o powierzchni ok.240m2 usytuowany na działce o powierzchni 828m2 w Zabrzu Kończycach! Tylko w Realton Nieruchomości! 0% prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

779 760 zł99 m² 7 886,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Tanowie. Powierzchnia użytkowa 98,87m2, na którą składają się: parter -wiatrołap, -salon, -kuchnia, -łazienka, piętro -korytarz, -3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Niepołomice,małopolskie

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Niepołomicach, przy zacisznej klimatycznej uliczce, z dala od osiedli deweloperskich. Parametry domu: rok budowy 2008,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł120 m² 7 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 120 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kielce,świętokrzyskie

1 349 000 zł168 m² 8 034,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko U mnie! nieruchomości oferuje Piękny, funkcjonalny, jednorodzinny dom w Kielcach na sprzedaż! wraz z zestawem paneli fotowoltaicznych, pompą ciepła i działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

3 900 000 zł123 m² 3,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Tylko U nas! Przestronny dom wolnostojący przy Rondzie Czyżyńskim. Lokalizacja Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rawska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

674 600 zł86 m² 7 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, całorocznego domu wraz z działką o pow. 723 m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Rawskiej w Elblągu. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przedmieście Czudeckie

Przedmieście Czudeckie,podkarpackie

550 000 zł147 m² 3 753,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomość ma przyjemność zaoferować Państwu dom położony na widokowej działce w gminie Czudec - Przedmieście Czudeckie. Położony wzniesieniu z widokiem na okolice!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przedszkolna

Chajęty,mazowieckie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Chajęty dom wolnostojący 108m2 działka 800m2 Chajęty dom wolnostojący 108m2 działka 800m2 Oferta tylko w Indepro Nieruchmości wklej link w google aby obejrzeć filmy Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hallera

Karczew,mazowieckie

999 999 zł252 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:941 m²

Oferuję Państwu nieruchomość w Karczewie przy ulicy Hallera. Dom wolnostojacy o powierzchni około 252 m2, wybudowany został na działce o powierzchni około 941 m2 w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 120 000 zł141 m² 7 943,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 141 m2 w zabudowie bliźniaczej w północnym Milanówku. Budynki rozsunięte i rozdzielone garażami. Estetyczny i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kurów

Kurów,małopolskie

359 000 zł85 m² 4 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Pragniemy zaoferować Państwu do sprzedaży całoroczny dom wolnostojący położony w miejscowości Kurów w województwie małopolskim, w powiecie suskim, w gminie Stryszawa. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

1 649 999 zł252 m² 6 553,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Okazja! bez prowizji! sprzedaż od osoby prywatnej! Szukasz pięknego, przestronnego o idealnym metrażu domu w cichej i przyjaznej okolicy dla swojej rodziny? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 099 000 zł130 m² 8 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Chrząstawa mała / lux dom W zabudowie bliźniczej 130 M2 / działka 600 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje bliźniak Z dużą działką - zapraszam wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warmińska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 259 000 zł120 m² 10 479,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży wyjątkowy dom, położony w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego, zaledwie 500m od stacji wkd Okrężna. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ponurego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

1 490 000 zł180 m² 8 272,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 439 m²

Tylko U mnie! nieruchomości oferuje Piękny, funkcjonalny, wielorodzinny dom na sprzedaż! wraz z Budynkiem Gospodarczym o powierzchni użytkowej 338 m2 i Działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

730 000 zł120 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 120 m2 świeżo po remoncie w miejscowości Chrząstawa. Dookoła lasy i tereny zielone pozwalające aktywnie spędzać czas. Dom składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudnica

Rudnica,lubuskie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż dom o pow. 65 m2 posadowiony na działce o pow. 910 m2 Dom położony w pięknym miejscu. Rudnica to nieduża wieś położona w środku lasu. Dom wybudowany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bazyliowa

Zagrody,świętokrzyskie

495 000 zł180 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam Na sprzedaż 2 domy na nowym osiedlu pod lasem Zgórsko gmina Nowiny Stan surowy otwarty Działka 500 m2, media (kanalizacja, woda, prąd) Dach pokryty dachówką Powierzchnia całkowita 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 347 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż bardzo fajny dom w cichej i spokojnej lokalizacji w Mieroszowie. Dom formie bliźniaka o powierzchni 200 m2 , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wilkszyńska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł147 m² 6 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Atrakcyjny dom z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na zielonych Marszowicach Wrocławia przy ul. Wilkszyńskiej (miejsca parkingowe, rolety zewnętrze, ogrzewanie podłogowe, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł378 m² 7 907,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz całej kamienicy? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację/potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń ->lub pisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łomżyńska

Sulejówek,mazowieckie

1 030 000 zł182 m² 5 674,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Sulejówku tuż pod Warszawą! Dom znajduję się w wyjątkowej lokalizacji z dwóch stron graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orzysz

Orzysz,warmińsko-mazurskie

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 866 m²

Mam wielką przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży urokliwego murowanego domu znajdującego się we wsi Odoje. Już tego lata możesz cieszyć się własnym pomostem i altaną nad.