dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Serwy,podlaskie

1 950 000 zł430 m² 4 534,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Duży dom piętrowy w Serwach - blisko jeziora, gotowy do wejścia! W samym sercu malowniczego miasteczka Serwy, otoczonego lasami Puszczy Augustowskiej, wznosi się wyjątkowy dom. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Podpisz umowę do końca sierpnia, a aranżację ogrodu otrzymasz gratis! Pakiet zawiera- trawę z rolki, system nawodnienia trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera, bez prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 613,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w beztroskiej, zielonej okolicy na osiedlu Szczodre. Inwestycja usytuowana jest 2,8 km od granic Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Łacha,mazowieckie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Oferuję na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości łacha, ul. Łąkowa 18, woj. mazowieckie, gm. Serock, powiat legionowski.Dom usytuowany na działce o nr 195/7, obręb Łacha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Teresin

Teresin,mazowieckie

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność prezentować Państwu jednorodzinny dom położony w Paprotni tuż nieopodal Teresina w powiecie Sochaczewskim. Okolica jest pełna świetnie rozwiniętej infrastruktury. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 149 000 zł237 m² 9 074,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Zapraszam Cię do domu, który został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół! Wiatrołap to pierwsze pomieszczenie, które przywita Cię po wejściu do domu. Jest niewielki lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Podleśna

Wólka Podleśna,podkarpackie

520 000 zł172 m² 3 023,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom w stanie surowym otwartym, położony w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wólka Podleśna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłowice

Mysłowice,śląskie

1 149 000 zł200 m² 5 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Wyjątkowa lokalizacja na wzniesieniu Z widokiem na okolice, przy lesie Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż ul. Graniczna, mysłowice (stara Wesoła). Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Zapraszamy do odkrycia tego przestronnego domu zapewniającego dwie oddzielne strefy, idealne dla dwóch rodzin. Na parterze znajduje się przytulny salon, kuchnia, wygodna sypialnia, łazienka oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

998 000 zł178 m² 5 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta na wyłączność, tylko u nas! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej, oddalonej 10 minut od Bydgoszczy ( sypialnia Bydgoszczy) Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przy Strumyku

Mościska,mazowieckie

1 429 000 zł158 m² 9 018,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:86 m²

Przy Strumyku to kameralna inwestycja 4 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 142 m2 do 158 m2. Osiedle dzięki wysokiej jakości, bliskości zieleni i przyrody, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 100 000 zł169 m² 6 508,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

W ofercie dom jednorodzinny 2-lokalowy o powierzchni ok. 169 m2 w Żółwinie blisko Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni min. 450 m2. Cicha i spokojna okolica z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

560 000 zł84 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu wybudowanego w 2024r. o powierzchni 84 m2, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Żarowo, nieopodal Stargardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

730 000 zł100 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Tanowo - nowa inwestycja - kameralne osiedle 8 domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zrealizowana. Powierzchnia domów około 100m2. Powierzchnie działek od 200m2 do 280m2 (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam. Autorski, niepowtarzalny dom jednorodzinny w sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Lokalizacja to Pieńków za Łomiankami. Budowany przez właściciela z dbałością o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

770 000 zł94 m² 8 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 95m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - Segment może być też o powierzchni ok. 105 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

977 000 zł91 m² 10 736,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdrowa

Katowice,śląskie

749 900 zł100 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:591 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Katowicach w dzielnicy Piotrowice - Ochojec przy ulicy Zdrowej, gdzie spokój i wygoda spotykają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Rząska,małopolskie

2 500 000 zł240 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom położony kilka kilometrów od Krakowa w miejscowości Rząska lokalizacja: rząska położona jest nieopodal Krakowa. W okolicy mnogość sklepów, punktów handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Przejazdowo,pomorskie

840 000 zł101 m² 8 286,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:835 m²

Atuty - 15 minut od centrum Gdańska, - doskonała komunikacja, - blisko plaży: do plaży Sobieszewskiej zaledwie 9 km! lokalizacja Przejazdowo to miejscowość będąca częścią gminy Pruszcz Gdański. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Śliwa

Śliwa,warmińsko-mazurskie

199 000 zł244 m² 816,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedamy część pięknego, przedwojennego domu, w trakcie renowacji. Na parterze powierzchnia wynosi 87,90 m, w tym wyremontowane dwa niezależne mieszkania, z dwiema łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dywity

Dywity,warmińsko-mazurskie

899 000 zł240 m² 3 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny i elegancki dom jednorodzinny, położony w urokliwej miejscowości Różnowo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, idealnej dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pietrzykowice

Pietrzykowice,śląskie

690 000 zł142 m² 4 859,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 626 m²

Pietrzykowice - Jezioro Żywieckie - przytulny dom - widokowa działka z zielonym jarem Okazja - nowa cena oferty 690 000 złotych obniżona o 109 000 złotych - poprzednia cena to 799 000 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

549 000 zł78 m² 7 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Segment Środkowy o powierzchni ok. 80 m z ogrodem ok. 30 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Bieniewic. W odległości ok. 1,5km do pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

940 000 zł152 m² 6 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do sprzedania 5- pokojowy wygodny lokal w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na działce ok. 470 m2 w Jaktorowie. Budynek 152 m2 postawiony jak dla siebie z wykorzystaniem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Radłowska

Wola Radłowska,małopolskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom 200 m2 Wola Radłowska Nieruchomość do zamieszkania Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni ok. 200 m2 usytuowany na działce 8 ar położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 390 000 zł340 m² 9 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:223 m²

Najważniejsze informacje: [english version below] 3 mieszkania na piętrach : powierzchnia handlowo-usługowa na parterze : gotowe do zmieszkania : na biura : na siedzibę firmy : 5 miejsc parkingowych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gospodarz

Gospodarz,łódzkie

1 390 000 zł550 m² 2 527,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 897 m²

Rezerwacja do dnia 15.09.2024r. Na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 280 m2 z dwoma budynkami gospodarczymi około 270 m2, zlokalizowany w Gospodarzu gm. Rzgów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

1 100 000 zł188 m² 5 865,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

DO biura! Mam zaszczyt zaprezentować wyjątkową ofertę nowoczesnego, w pełni energooszczędnego domu wolnostojącego o podniesionym standardzie w urokliwych Jenkowicach. Jeżeli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł136 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 060 000 zł147 m² 7 220,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Na sprzedaż częściowo wykończony komfortowy podpiwniczony wolnostojący dom wybudowany na działce o powierzchni 685 m2 wraz z garażem wolnostojącym zlokalizowany w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołowice

Wołowice,małopolskie

1 095 001 zł133 m² 8 215,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc Dom z ogrodem, dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność. Dom znajduję się w podkrakowskich Wołowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

270 000 zł75 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomość obecnie jest zarezerwowana. Dom znajduje się w bliskiej odległości od Warszawy, przy głównej drodze. Lokalizacja: - przystanek autobusowy 50 m, - autostrada A7 700 m, - sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł114 m² 7 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż ostatnia wolna narożna szeregówka premium w Rzeszowie ul. Herbowa. Garaż w bryle | Ogród 120 m kw. | 5 pokoi Na sprzedaż szeregówka narożna z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Gdynia,pomorskie

1 699 000 zł145 m² 11 685 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 268 m2 w cichej i spokojnej części Gdyni - Dąbrowa. To miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

910 000 zł78 m² 11 735,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją realizowaną w Kiełczowie. Na sprzedaż oferujemy 5 domów w zabudowie wolnostojącej w najlepszej dostępnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

289 000 zł90 m² 3 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:958 m²

Dom z potencjałem! Dom w pięknej i zielonej okolicy 4 km od centrum Wodzisławia Śląskiego! Prezentujemy Państwu dom do kapitalnego remontu ( z możliwością rozbudowy), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turowola

Turowola,lubelskie

990 000 zł101 m² 9 801,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 558 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu bliźniaka, która z pewnością spełni oczekiwania wymagających klientów. Dom posiada dwie osobne księgi wieczyste, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Gołkowska

Wola Gołkowska,mazowieckie

1 890 000 zł355 m² 5 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom murowany z 2005 r. o powierzchni użytkowej 266 m2 (całkowita 355 m2) z garażem dwustanowiskowym na działce 2000 m2 w Woli Gołkowskiej za Piasecznem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lubelska

Żary,lubuskie

860 000 zł144 m² 5 975,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Sprzedam dom o powierzchni użytkowej 122,94 m . Dom z garażem jednostanowiskowym i dwuspadowym dachem. Układ funkcjonalny przewiduje 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnię, garderobę, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Libusza

Libusza,małopolskie

490 000 zł174 m² 2 816,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w samym centrum miejscowości Libusza gmina Biecz, usytuowany na 20 arowej ogrodzonej działce. W skład domu wchodzi: salon z balkonem, 5 sypialni, 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij