dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

749 000 zł80,90 m² 9 258,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Jeżeli szukasz komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny - zatrzymaj się przy tej ofercie. Przedstawiamy czteropokojowy dom w stanie deweloperskim z dwoma miejscami postojowymi w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 312 zł86,29 m² 8 857,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Ostatnie domy w ofercie - nowoczesne bliźniaki z ogrodem Środa Śląska | 86,3 m + 14 m poddasza gratis Wyjątkowa oferta Prezentujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł409,90 m² 3 900,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:703 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Chciałbyś znaleźć nieruchomość dla siebie i jednocześnie móc na niej zarabiać? Zależy Ci, aby mogli z Tobą zamieszkać Twoi.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł109,11 m² 7 240,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Sprzedam dom wolnostojący piętrowy. Położony w Rudzie Śląskiej Halemba, przy ul. Rybnickiej powierzchnia użytkowa 110m2, powierzchnia działki 1280m2, miejsce parkingowe na terenie posesji.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł120,90 m² 7 361,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom Z prefabrykatów keramzytowych.hmmmm - niejedni z Państwa zastanawiają się co to znaczy - więc wyjaśniamy:) Jeśli: Solidna, monolityczna konstrukcja : precyzyjne wykonanie elementów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł246 m² 9 752,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Agora Nieruchomości poleca: wyjątkowy dom wybudowany i wykończony w stylu glamour. Powiat: płocki Gmina: stara Biała Miejscowość: pow. całkowita domu: 315m2 Pow. użytkowa domu: 198m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł136 m² 4 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Energooszczędny dom wolnostojący k/nowy Tomyśl! Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego o powierzchni 136 m2 i działką 800 m2, w pobliżu lasu i licznych ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, dwupiętrowy, z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w Żywcu. Najważniejsze informacje: powierzchnia całkowita: 210 m powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

358 999 zł994 m² 361,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:35 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 994 m , położona w malowniczej miejscowości Krzeszna, w sercu Kaszub. Nieruchomość wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 000 zł72,25 m² 4 913,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:551 m²

Na sprzedaż nowy, piękny dom letniskowy/całoroczny z bala, położony w malowniczej miejscowości Wajków nieopodal Mielnika. Dom o powierzchni całkowitej 72.25m2 (55.9m2 użytkowych),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 500 zł78,53 m² 8 499,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Ostatni wolny lokal w I etapie inwestycji. Bliźniak na sprzedaż - Poznań, szczepankowo, ul. Biesiadna Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł134,84 m² 5 710,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dom nr 11- oferta optymalna dla rodziny 2+1 badż 2+2 Nieruchomość znajduje się w kobylnicy i jest częścią inwestycji deweloperskiej pod nazwą "panorama". W ramach tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł244,20 m² 5 692,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Możliwość zrobienia dwóch odrębnych mieszkań centrum dobrzykowic! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica Budynek budowany z suporeksu 44.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł70 m² 14 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż, jeden z sześciu domków rekreacyjnych o ugruntowanej pozycji na rynku - oferta na wyłączność homfi. O inwestycji: obiekt noclegowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dostępne tylko W pepper house! atuty: -dom drewniany z termoizolacją, -cicha i spokojna okolica, -bliskość lasu i jeziora, -niskie koszty i łatwość utrzymania, -duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł315 m² 2 984,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Sędziszowie, przy ulicy o rosnącym potencjale inwestycyjnym bezpośrednio w sąsiedztwie rozwijającej się strefy przemysłowej. Taka lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł180 m² 23 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:726 m²

-sprzedam- duży dom wolnostojący do remontu. Dom z potencjałem. Dom podzielony na dwa oddzielne mieszkania. Na piętrze znajdują się: salon z aneksem kuchennym, 2 przestronne sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 922 000 zł106 m² 18 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 000 m²

English version below. Duży dom z 2023 roku - ul. Myślenicka, 25 minut do centrum Krakowa , 2 miejsca postojowe. Wysoki Standard pod klucz! W pełni umeblowany Mieszkanie wykończone 2024/2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł200 m² 1 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:453 m²

Dom bliźniak Z dużym potencjałem inwestycyjnym nowa kościelnica Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 200 m, położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł403 m² 6 674,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 900 zł249,80 m² 5 163,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny dom jednorodzinny Radziejowice | 250 m | działka 700 m | 1 350 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny z 1994 roku, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł109,77 m² 6 367,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w Pieszycach przy ul. Ogrodowej! 0% prowizji od Kupującego! Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł200 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

W życiu bywa różnie. Czasami marzymy o własnym kawałku ziemi, choć zasoby pozwalają nam szukać raczej mieszkania Jeśli jesteś właśnie w takiej sytuacji, zapraszamy Cię do Pęczniewa! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł92,13 m² 6 827,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecamy! W sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,13 m + poddasze 19 m , z ogrodem 74-152 m i 2 miejsca postojowe. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 598 000 zł250 m² 14 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:614 m²

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowy i komfortowy dom jednorodzinny który spełnia oczekiwania klientów ceniących sobie przede wszystkim przestrzeń, dużą funkcjonalność, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł130 m² 4 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

NA sprzedaż dom W muszynie Z piękną panoramą Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok 130 m , położony w malowniczej Muszynie, zaledwie kilka minut jazdy od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 095 m² 2 648,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:532 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości znajdującej się w samym centrum Chorzowa na ul. Wolności Kamienica o łącznej powierzchni 1095 m2 co.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł105 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bielsko-biała, kamienica dom wolnostojący Z garażem oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego zlokalizowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł68,18 m² 10 545,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł86,20 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący, przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł134,39 m² 5 201,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowa Oferta Domów w Stanie Deweloperskim w Mielcu. Powierzchnia: 134,39 m2 | Cena: 699 000 pln Zamieszkaj w Spokoju i Komforcie. Dla biura. Zapraszamy do zakupu domów w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz po pracy, a Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie dorastać w spokojnej okolicy? Ten dom w zabudowie bliźniaczej to połączenie komfortu, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł260,17 m² 3 532,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 301 m²

Dom wśród lasów i jezior Lesięcin Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w miejscowości Lesięcin (gmina Węgorzyno, powiat łobeski, woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł184 m² 3 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:444 m²

Makler Poleca Do sprzedania dom w Brzozie o powierzchni 190 m składający się z 7 pokoi,3 łazienki,2 kuchnie. Dom ma trzy kondygnacje ; parter; -kuchnia -2 pokoje -łazienka piętro; -2.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł170 m² 7 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Pięknie wykończony dom z ogrodem w Czersku obok Góry Kalwarii. Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 170m2 znajdujący się w Czersku obok Góry Kalwarii. Dom wybudowany w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł187,46 m² 8 641,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Są nieruchomości poprawne. I są takie, które od pierwszego wejścia dają poczucie spokoju, przestrzeni i jakości. Ten dom zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł1 880 m² 4 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:5 650 m²

Apartamentowiec w Górach Karkonoskich! Szklarska Poręba, a w okolicy Wodospad Kamieńczyka, wodospad Szklarki, krucze Skały, oto atrybuty tej miejscowości. Działka o pow. ponad 0,5ha,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Działka do rekreacji 1000m od morza z wyposażonym domkiem holenderskim i przyczepą. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków 15,83 x 18,13 m, o powierzchni 285.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł300 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 878 m²

Polecamy Państwu nieruchomość położoną w okolicy Płoty. Cała posiadłość składa się z domu wolnostojącego, który wybudowany został w 2003roku. Budynek jest parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł102,58 m² 7 496,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Brak podatku pcc i prowizji dla kupującego, faktura, gwarancja, rękojmia 5 lat, możliwość wykończenia pod klucz, pomoc w uzyskaniu kredytu Zapraszam serdecznie do zapoznania się.